Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Na RU je dnes končící akce na nákup "Kavkazských beden" = 250 beden za cca 173,- Kč.

Zde jedna reakce z RU fora:

1080 контейнеров - танка нет. Зато куча многократно дублирующихся декалей и аватаров, которые ни кому не нужны. Озвучили бы реальный процент выпадания танка, зачем темнить?

:-):-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pítt64 napsal:

Na RU je dnes končící akce na nákup "Kavkazských beden" = 250 beden za cca 173,- Kč.

Zde jedna reakce z RU fora:

1080 контейнеров - танка нет. Зато куча многократно дублирующихся декалей и аватаров, которые ни кому не нужны. Озвучили бы реальный процент выпадания танка, зачем темнить? 

:-):-)

 

Jen blbec se spálí dvakrát o stejná kamna.

Tak u koho ty bedny můžou uspět uspět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dítě položí ručičku podruhé i potřetí na rozpálená kamna nebo žehličku... Však se i tady uvažuje o zákazu těch "výherních" bedýnek. Bylo to i označeno jako nová nastupující verze hazardu.

 

Jinak mám takový ruský dotaz. Mají tam prosím Vás třeba i nějaký žblept o nástupu 0.26?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Jen dítě položí ručičku podruhé i potřetí na rozpálená kamna nebo žehličku... Však se i tady uvažuje o zákazu těch "výherních" bedýnek. Bylo to i označeno jako nová nastupující verze hazardu.

 

Jinak mám takový ruský dotaz. Mají tam prosím Vás třeba i nějaký žblept o nástupu 0.26?

Zatím jen o nástupu 0.25 ale čuráků ve hře je plný server.Zrovna dneska jsem si pustil ru a jeden pi.us vedle druhého a můžu se ****** a stejně nevyhraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Zatím jen o nástupu 0.25 ale čuráků ve hře je plný server.Zrovna dneska jsem si pustil ru a jeden pi.us vedle druhého a můžu se ****** a stejně nevyhraju

Nemá cenu se rozčilovat. Nejsem, bůh ví jaký hráč, ale co někdy člověk kolem sebe vidí, je zarážející. Bohužel to není jen v AW, ale trpí tím i WoT a War Thunder. Hold lidi se ještě nenaučili, že hrají týmovou hru a je důležité plnit svou roli na cestě k vítězství. Challenger je nejlepší Tdčko...:facepalm:. Je to public, co můžeš čekat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ashadak napsal:

Nemá cenu se rozčilovat. Nejsem, bůh ví jaký hráč, ale co někdy člověk kolem sebe vidí, je zarážející. Bohužel to není jen v AW, ale trpí tím i WoT a War Thunder. Hold lidi se ještě nenaučili, že hrají týmovou hru a je důležité plnit svou roli na cestě k vítězství. Challenger je nejlepší Tdčko...:facepalm:. Je to public, co můžeš čekat? 

Na začátku, když jsem těď hrál PvP na ten event, tak jsem přišel málem o poslední šediny. Vyškubal jsem si je. :Smile-angry:

Příkladně:

Na ostrově, s MBT přede mnou kus náš, na něj jede LTčko, tak ho 2 ranama sundám na minimum a spoluhráč ho dorazí. Jinak ten spoluhráč nevystřelil ani jednou. Dobrý to je v pořádku. jedu dál k němu, říkám si bojí se vykouknout, tak ho předjedu a střílím se s MBT, sundám ho na šťouchnití,  mám skoro dobyto a najednou se ten blbec probudí, narve se přede mně, já střílet přes něj nemůžu a on ho sice dorazil, ale stálo ho to Hpčka. Prostě klasickej vyžírač killů vylezl z PvE.  Blb, s takovejma je to jasná prohra.

Nebo najedu na pozici, chci couvnout a nemůžu, mám na zadku přilepenýho idiota, kterej si ze mě dělá štít a já kvůli tomu nemůžu manévrovat, tj. zajet. Na to jsem alergickej. Do takovejch zrovna sřílím, nebo si počkám a oplatím mu to, vystrčím ho ven, tam ho rozstřílí.   Vrcholem toho bylo ve WoTku, když s LTčkem jedu spotovat, najedu dopředu, sednu do křovíčka. Nesmím střílet a ani se pohnout, abych se nespotl. Najednou začnu dostávat rány. Koukám co se děje, a idiot najel za mě, to co já spotl, tak po tom začal střílet, oni po něm, ale protože si ze mě udělal štít, tak zásahy dostávám já. Příkladně nestřílí, ale nejede za mě má kilometry místa vlevo i vpravo, na rovině, ale nemá žádné camo, takže svítí jak žárovka. Já to schtám za něj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám na 3 dny: :-)

Вы нарушили правила на Armored Warfare: Проект Армата.

Причиной нарушения стало: Флейм в адрес разработчиков/администрации

-------
3.3. Использование на Форуме нецензурных (в том числе завуалированных, скрытых спецсимволами, например, @#$%), оскорбительных, угрожающих, дискриминирующих по любому признаку слов, ненормативной лексики (в том числе "албанского") в псевдониме (никнейме), аватаре, подписи, статусе, заголовках тем, сообщениях, в личной переписке с другими участниками Форума.
3.29. Неконструктивная, неаргументированная критика деятельности разработчика, его продуктов, Администрации Форума, Лицензиара в целом и его партнеров, а также в адрес участников Форума.
-------

Количество баллов за нарушение: 8. В зависимости от количества баллов определяется продолжительность блокировки доступа. При серьёзных нарушениях блокировка не будет снята никогда.

Ваше сообщение:
https://aw.mail.ru/forums/showthread.php?p=1510999

Идиоты разработчики со смехом над нашим рублем и говорят платить больше тупую голову, за дерьмо, которое мы делаем для вас

Если вы не согласны с решением модератора и считаете, что оно противоречит «Правилам Форума», то можете обжаловать его здесь.

Администрация форума Armored Warfare: Проект Армата

 Hele je alespoň vidět, což mě těší, že rozumí když chcou i lámané ruštině :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, pítt64 napsal:

Tak to mám na 3 dny: :-)

Вы нарушили правила на Armored Warfare: Проект Армата.

Причиной нарушения стало: Флейм в адрес разработчиков/администрации

-------
3.3. Использование на Форуме нецензурных (в том числе завуалированных, скрытых спецсимволами, например, @#$%), оскорбительных, угрожающих, дискриминирующих по любому признаку слов, ненормативной лексики (в том числе "албанского") в псевдониме (никнейме), аватаре, подписи, статусе, заголовках тем, сообщениях, в личной переписке с другими участниками Форума.
3.29. Неконструктивная, неаргументированная критика деятельности разработчика, его продуктов, Администрации Форума, Лицензиара в целом и его партнеров, а также в адрес участников Форума.
-------

Количество баллов за нарушение: 8. В зависимости от количества баллов определяется продолжительность блокировки доступа. При серьёзных нарушениях блокировка не будет снята никогда.

Ваше сообщение:
https://aw.mail.ru/forums/showthread.php?p=1510999

Идиоты разработчики со смехом над нашим рублем и говорят платить больше тупую голову, за дерьмо, которое мы делаем для вас

Если вы не согласны с решением модератора и считаете, что оно противоречит «Правилам Форума», то можете обжаловать его здесь.

Администрация форума Armored Warfare: Проект Армата

 Hele je alespoň vidět, což mě těší, že rozumí když chcou i lámané ruštině :-)

 

No, oni možná nerozumí ani ruštině spisovné, jen se urazili, páč si to špatně vyložili.

Podle toho jak rozumí zpětné vazbě, tak zkus příště tatarštinu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Iosifek napsal:

No, oni možná nerozumí ani ruštině spisovné, jen se urazili, páč si to špatně vyložili.

Podle toho jak rozumí zpětné vazbě, tak zkus příště tatarštinu.

 

a angli..., tě pošlou rovnou někam, od toho je prý EU a ne RU a na RU se komunikuje jen Rusky, tak jsem tomu moderátorovi osobně napsal ať pozdravuje Putina a sám ať se jde zastřelit nebo odjede do gulagu, páč se chová jako Stalin.

a nevín zda si ještě škrtnu na foru :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

a angli..., tě pošlou rovnou někam, od toho je prý EU a ne RU a na RU se komunikuje jen Rusky, tak jsem tomu moderátorovi osobně napsal ať pozdravuje Putina a sám ať se jde zastřelit nebo odjede do gulagu, páč se chová jako Stalin.

a nevín zda si ještě škrtnu na foru :-)

 

 

Jakejpak moderátor. Žes ty narazil na kovanýho politruka školenýho ještě v praktikách NKVD?

Na ty pozor. Takovej Andropov to dotáh daleko a fušoval i do mediciny. Za něj se tam podávali pilulky, Andropin se menovaly. Pacienti je úžívali se závázanejma očima po malejch dávkách, u zdi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 7. 2018 at 20:12, pítt64 napsal:

a angli..., tě pošlou rovnou někam, od toho je prý EU a ne RU a na RU se komunikuje jen Rusky, tak jsem tomu moderátorovi osobně napsal ať pozdravuje Putina a sám ať se jde zastřelit nebo odjede do gulagu, páč se chová jako Stalin.

a nevín zda si ještě škrtnu na foru :-)

 

 

Nemám nič proti tebe,ale pečo spietaš Putina a Stalina?Skus napísať na nemecke forum o Merkelovej a o Hitlerovi,bude to podľa teba ok?

Zrejme si nebol nikdy v rusku a už vôbec nie v súčastnosti.Chápem aj teba aj tvoju zlobu,ale chováš sa tak ako to chcú ti blpštaini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, peterramis napsal:

Nemám nič proti tebe,ale pečo spietaš Putina a Stalina?Skus napísať na nemecke forum o Merkelovej a o Hitlerovi,bude to podľa teba ok?

Zrejme si nebol nikdy v rusku a už vôbec nie v súčastnosti.Chápem aj teba aj tvoju zlobu,ale chováš sa tak ako to chcú ti blpštaini.

Prostě se chovám, jak se chovám...a jiné to asi nebude...a jestli jsem byl v Rusku? Nebyl. Ale to na věci přece nic nemění, a skutečnost, že někdo neunese kritickou reakci na neschopnost mě opravdu vytáčí. A provozovat hru němci, jmenoval bych výše uvedené zcela určitě taky.

Proště jsem si ulevil aspoň takto, i když je mi to stejně prd platné. A přesvědčil jsem se zase o tom, že to funguje všade stejně...drž hubu a krok, kritika se nepřijímá, plať za to ho...no co pro tebe děláme...

Ale Ty jsi asi nepochopil to, že jsem se navážel ne do Ruska jako takového, ale partaji nesoucí název "My.com - Mail.Ru" a potom do samotného moderátora.

Prostě to ber tak, jak to je. 100 lidí = 100 povah, 100 názorů, 100 pravd atd. Demokracie je také jen jedna, ale každý si ji vysvětluje po svém...

Měj se :-) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Demokracie v byznysu je holý nesmysl. Co nesmysl není, je byznys plán a jeho provedení. Proto mycomy nechápeme....

 

Netušíte prosím Vás někdo způsob restartování odměn/násobků ve speciálních operacích?

Násobek první bitvy dne na tanku se na Spec. Ops. nevztahuje, není tam. Násobky jen při eventu.

Bedny, ať zlatá, nebo na Insane platina. 1x za den, ale bráno jako jeden blok. Bednu dostaneš za odehrání 3. kapitoly, ale pouze jednou za započatou sérii dané obtížnosti v jeden den. Pokud  odehraješ 3. kapitolu, za kterou dostaneš bednu a odehraješ a vyhraješ ten den ještě 1. kapitolu té samé obtížnosti, i kdybys to hrál 3 dny, tak pak za tu 3. kapitolu té série nedostaneš nic. Začal jsi hrát sérii v den kdy jsi bednu dostal. Až zase za další sérii dostaneš. Bug.com plán. Snad je to srozumitelné, já se to pokoušel pochopit 1/2 roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, arnost905 napsal:

Že se mně ten x4 nebo jiný ukáže třeba za 2 dny po zlaté bedně, že se to neobnoví druhý den třeba k nějaké hodině ranní

Já mám dojem, že to zobrazování je buglý. Teď jsem najel s na Spec. Ops. s tierem 10., a byl tam 4 násobek. Přepnu do na Tier 8., a byl tam 6 násobek. Přepnu zpátky na T10 a mám tam 6 násobek. Prostě bug. A zrovna tak se asi zobrazí to, co jsi měl najeto před tím. Místo toho co se má správně zobrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, pítt64 napsal:

Prostě se chovám, jak se chovám...a jiné to asi nebude...a jestli jsem byl v Rusku? Nebyl. Ale to na věci přece nic nemění, a skutečnost, že někdo neunese kritickou reakci na neschopnost mě opravdu vytáčí. A provozovat hru němci, jmenoval bych výše uvedené zcela určitě taky.

Proště jsem si ulevil aspoň takto, i když je mi to stejně prd platné. A přesvědčil jsem se zase o tom, že to funguje všade stejně...drž hubu a krok, kritika se nepřijímá, plať za to ho...no co pro tebe děláme...

Ale Ty jsi asi nepochopil to, že jsem se navážel ne do Ruska jako takového, ale partaji nesoucí název "My.com - Mail.Ru" a potom do samotného moderátora.

Prostě to ber tak, jak to je. 100 lidí = 100 povah, 100 názorů, 100 pravd atd. Demokracie je také jen jedna, ale každý si ji vysvětluje po svém...

Měj se :-) 

 

 

Chapem Ťa a chápem aj to ako sa opčas chováme všetci a s určitosťou viem,že si bol nahnevaný,priamo nasratý :Smile-izmena:.Takže pohoda ,klídek a tabáček pre nás všetkých:good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...