Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 25 minutami, Terminal napsal:

ahojte chcel by som sa spýtať po poslednej aktualizácii mi v niektorých mapách sa zvyšuje fps z 20 na 35 to by som predýchal ale na mapách kde je veľa tienov tak mi hra ztmavne a zostane mi len svetlý štvorec uprostred. Chcel som si aj vypnuť tiene a aj stopy pásov po tankoch ale neviem kde sa to vypína. Robí to len mne alebo aj niekomu inému?? Prosim o radu, pc mám celkom slušné, doteraz mi šlapalo akjo hodinky.

 

odporúčam čeknuť aktualizácie grafiky a hodiť všetký nastavenia na default a nastaviť si to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Terminal napsal:

ahojte chcel by som sa spýtať po poslednej aktualizácii mi v niektorých mapách sa zvyšuje fps z 20 na 35 to by som predýchal ale na mapách kde je veľa tienov tak mi hra ztmavne a zostane mi len svetlý štvorec uprostred. Chcel som si aj vypnuť tiene a aj stopy pásov po tankoch ale neviem kde sa to vypína. Robí to len mne alebo aj niekomu inému?? Prosim o radu, pc mám celkom slušné, doteraz mi šlapalo akjo hodinky.

tak neviem ale čím vyššie fps tým lepšie :-) nemal si náhodou na mysli ping? lebo to je niečo iné ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen rychlý přehled, než Ashadak udělá překlad celé episody 3

 

Pokud chcete získat T - 72 Victory Tier 4, tak musíte splnit následující úkoly:

screenshot1483.jpg

80 PVP bitev(max 6 za den počítáno) za den:
- 2 výhry tier 3
- 2 výhry tier 6
- 2 výhry tier 10
Po splnění získáte 750 goldů

 

120 výher v PVE bitev v HARD modu. - po splnění získáte veliteku Erin O’Connell / kdo jí má, měl by dostat náhradu 1000 goldů.

Po splnění obou úkolů obdržíte již zmíněný tank T - 72 Victory

 

Epizoda běží od dnešního dne tedy 21.9. do 12.10. Postup plnění úkolů najde opět na svém profilu.

 

Celý překlad článku dodáme později.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my.comaci tim nesmyslnym PVP/PVE eventem na mesic totalne zabili jediny fungujici mod-GLOPS - bravo!!!!

Ted je vsech 100 aktivnich hracu EU serveru rozdeleno v PVP na tretiny (3/6/10) nebo v hard PVE :(

Ktery z modu potopi nasledujicimi eventy? PVE? Custom bitvy?

Vyzyvam vsechny k hromadnemu bojkotu vsech my.com eventu!!! :woot:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, reditelvesmiru napsal:

Tak my.comaci tim nesmyslnym PVP/PVE eventem na mesic totalne zabili jediny fungujici mod-GLOPS - bravo!!!!

Ted je vsech 100 aktivnich hracu EU serveru rozdeleno v PVP na tretiny (3/6/10) nebo v hard PVE :(

Ktery z modu potopi nasledujicimi eventy? PVE? Custom bitvy?

Vyzyvam vsechny k hromadnemu bojkotu vsech my.com eventu!!! :woot:  

 

eventu sa nezúčastňujem ale konečne si zahrám PvP juhuuuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2017 at 9:21, reditelvesmiru napsal:

Tak my.comaci tim nesmyslnym PVP/PVE eventem na mesic totalne zabili jediny fungujici mod-GLOPS - bravo!!!!

Ted je vsech 100 aktivnich hracu EU serveru rozdeleno v PVP na tretiny (3/6/10) nebo v hard PVE :(

Ktery z modu potopi nasledujicimi eventy? PVE? Custom bitvy?

Vyzyvam vsechny k hromadnemu bojkotu vsech my.com eventu!!! :woot:  

No a já si myslím, že konečně přišli s rozumným eventem. Ne jen víkendové prostoduché násobky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem si uvědomil, že na té nové lišácké edici je něco jiného. Školí 20% posádku a velitele, to předtím nebylo s tím velitelem. Alespoň né na EU.

Mám pocit, že každý prémiák dává +20% do reputace, ale jestli to jde i do osádky..to nechci kecat, nevím, kolik dostala osádka expů již totiž není vidět :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...