Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

To sou debilové, zrušili mi i účet na discordu, chtěl jsem se zeptat Silenta na toto. Takže nějakému soudruhovi soukmenovcovi z my.com jsem trnem v oku, někoho pověřil, aby blacklistoval každou ip adresu, ze které se přihlásím na jejich web. Tady mně udivuje, že mi ten účet nezrušil, když nechce, abych tu hru hrál, když má takové pravomoci. A teď toto. Silente kdo je ten soukmenovec a má alespoň nějakou výmluvu pro tu nenávist vůči mně v poznámce u mého účtu??? Je placený jen z my.com?

Hlavně že je ticho po pěšině ve firmě podle EU předpisů ve které nefunguje GDPR....

Za chvílu se v podstatě nepřipojím do hry a kromě důvodu nenávisti vůči mně netuším nic o průběhu jejich sankcí vůči mně. Po naší rodině se historicky vozili soukmenovci i soudruzi, ale vždy jsme věděli komu, protože se tím chlubil. Tady soudruh soukmenovec asi jen z hluboka zrychleně dýchá s neklidnou rukou, jak je dobrý v postupu proti mně. Že mu za to stojím.

 

oprava: tak  nezrušili, jen discord chtěl potvrdit ip adresu, ale stejně jsem se nepřihlásil, tak kdoví, co všechno jsem nepochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Takže moje ip adresy, které mi zakazují při pokusu přihlásit se na aw.my.games, jsou blokované v sojuzu. Když budete pozorovat status řádek, to je dolní okraj prohlížeče, tak aw.my.games se přepošle na mail.ru a pak už je vidět jen smršť reklamních domén a až nakonec market.my.games. Se mi celkem ulevilo, že to nedělá nějaký debil v Evropě. Asi si najdu svůj čínský účet, ani nevím jak na to, musím to dohledat, a mrknu, jak je propřesměrovaná ta čajná. Jestli jsou taky cenzurováni v maskvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2022 at 20:14, arnost905 napsal:

Takže moje ip adresy, které mi zakazují při pokusu přihlásit se na aw.my.games, jsou blokované v sojuzu. Když budete pozorovat status řádek, to je dolní okraj prohlížeče, tak aw.my.games se přepošle na mail.ru a pak už je vidět jen smršť reklamních domén a až nakonec market.my.games. Se mi celkem ulevilo, že to nedělá nějaký debil v Evropě. Asi si najdu svůj čínský účet, ani nevím jak na to, musím to dohledat, a mrknu, jak je propřesměrovaná ta čajná. Jestli jsou taky cenzurováni v maskvě.

 

Na čínký camo budeš potřbovat cop nebo culík. Když to pořádně stáhneš u hlavy, tak se ti zešikměj oči sami. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

S tím copem bych si pak mohl otevřít čínský restaurant, kam chodí pražští úředníci :-D Ale to nebude horké, na hlavě začínám čím dál více leštit přilbu a bývalý plyš připomíná ponejvíce špatné oholení :-D

Hmm, tak to jsi na tom jako já. Na to pomůže jen kartáčník. Navrtá dírky a nacpe tam žíně nebo štětiny. :-D

I když, sežeň dnes kartáčníka.  :wacko: Ten jedinej, co jsem ho znal, byl slepej a už nežije. Jeho kamarád, taky kartáčník, sice asi žije, ale je taky slepej. To by člověk mohl dopadnout taky tak, že by měl hlavu holou, ale obočí hustší něž Brežněv a každej chup v jiný barvě. :-o Ale zase kdybys jim poslal selfíčko, možná by ten ban přehodnotili. Stejně o tom určitě rozhoduje nějakej dědek, co si s Brežněvem vyměňoval francouzáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak problémy s hrou byly nějakým mužikem vyřešeny, už se mi nespustí ani lunčer, bo se nemůže nikam přihlásit k serveru kvůli blokaci mojí veřejné ip někde na firewallu v cestě. Spustím jen steam, který má přihlašování separátně. Ale na to expení a čekání i na banování tohoto se můžu, že. Mužik včera v noci odložil láhev vodky a pořádně to chytil do ruky a měl noc plnou sexu :-D No, a z tanků už jen wot nebo wt, to nejsou dobré vyhlídky. Musím našetřit na grafiku a budu asi za rok lítat po hvězdách nebo na kole :-D

Snad jednou přestanou být nadřazeným národem a budou chtít žít s ostatními v míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, arnost905 napsal:

Tak problémy s hrou byly nějakým mužikem vyřešeny, už se mi nespustí ani lunčer, bo se nemůže nikam přihlásit k serveru kvůli blokaci mojí veřejné ip někde na firewallu v cestě. Spustím jen steam, který má přihlašování separátně. Ale na to expení a čekání i na banování tohoto se můžu, že. Mužik včera v noci odložil láhev vodky a pořádně to chytil do ruky a měl noc plnou sexu :-D No, a z tanků už jen wot nebo wt, to nejsou dobré vyhlídky. Musím našetřit na grafiku a budu asi za rok lítat po hvězdách nebo na kole :-D

Snad jednou přestanou být nadřazeným národem a budou chtít žít s ostatními v míru.

 

Mužík se ti postaral o spoustu volného času. ;-)

Tak ať se ti daří. :-D

 

Je tu dobrý předpoklad, že se ti/nám, bude dařit lépe než těm mužíkům.

Od sloučení EU/NA s RU jsem byl překvapenej mírou mužické xenofobie a šovinizmu. Po zrušení EU fóra jsem si chodil číst na RU fórum, než ho taky zrušili, abych byl v obraze.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
před 8 hodinami, VARIO napsal:

Žije to tu ještě? Pokud jo, poradíte mi někdo? Dojíždím T-90MS Tagil. Do čeho byste mi doporučili jíl? T-14 Armata a nebo T-15 HIF? Děkuji.

T10 Abramse a Challiho máš, Armata 14 o cca 1/3 rychleji nabíjí, a má lepší akceleraci, rychlost 80km/h a víc. Jen je to celkem papír a hraje se s tím jinak než s těma prvně jmenovanejma těžákama.

HIFko má nejvyšší poškození/min ve hře, ale je to obrovská neforemná krabice, se kterou se musíš naučit jezdit.

Můžeš zkusit tu T14 nebo PL-1

Odskoušej si to na Alabinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Tak si zase zkouším nainstalovat AW. Ruský státní ban na hlavního klienta ale trvá, a tak zkusím trochu proexpit steam. Nemusí být nuda, jen jsem od té doby ohluch a tak zkusím nainstalvat týmspík nanovo a už jen pro text. Trochu rozumím, ale sluchátka jen s rezervou. Dám vědět jestli si si po stažení dalších 54GB zahraju :-D

 

Tak můj registační mejl první a ani druhý nemají v databázi. Prosím Vás funguje ještě ta my.com app?

 

A ještě mně napadlo. Jak se vlastně prosím Vás nyní jmenuje ruská verze armored warfare?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2023 at 20:27, arnost905 napsal:

Tak si zase zkouším nainstalovat AW. Ruský státní ban na hlavního klienta ale trvá, a tak zkusím trochu proexpit steam. Nemusí být nuda, jen jsem od té doby ohluch a tak zkusím nainstalvat týmspík nanovo a už jen pro text. Trochu rozumím, ale sluchátka jen s rezervou. Dám vědět jestli si si po stažení dalších 54GB zahraju :-D

 

Tak můj registační mejl první a ani druhý nemají v databázi. Prosím Vás funguje ještě ta my.com app?

 

A ještě mně napadlo. Jak se vlastně prosím Vás nyní jmenuje ruská verze armored warfare?

 

Ahoj. :689460668_Vstiek-removebg-preview: Dobří holuby se vracejí?

(já nahlídnu na TS sporadicky a málokdy hraju)

 

https://awru.my.games/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně se od té doby taky změnilo, částečně jsem ohluchl kvůli práci a sportu, a tak nemožu ani sluchátka, bo jinak neslyší nic a v ušách vysavač a nádražní hala. Tak bojuju docela s osamocením, bo lidem prostě nerozumím. Normálně jsem někam došel, zjistil téma hovoru, zasmál se jako jediný svému vtipu, pak někoho zesměšnil a nyní je tomu konec :-D A zrušili mi registrační email na guglu.

 

Tak jsem stahuju rusa, ale docela mně překvapilo, že ty lunčery EU a ru jsou sloučeny do jednoho a nejde mít najednou spuštěné oba servery. Ale steam k tomu jde připustit :-D Jen škoda toho zatísicovaného účtu na arnost905, bo to potvory komplet smázli a mejl se znovu zaregistroval..... Do prázdna....

 

A starý účet mi vrátili!! :-D A nyní mám na jeden mejl dva účty na EU serveru :-D To nevymyslíš :-D Kdyby nebylo SilentStalkera, tak mám, však už všichni víte :-D

 

Ale u rusů jsem přišel o účet s gmailem, celkem smutné, mám tam dva účty na jeden gmail, jeden na zadání mejl heslo a druhý přes gmajlí autorizaci. No, škoda chal2 a sfinxe.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Tak jak jsem se vrátil do hry, tak jsem v archivementech našel kolonky Indian contract a British contract a občas narostou, ale pod hesly jsem nenašel, co vlastně plním. Můžete mně prosím Vás navést, když účastí vozidel to není, a stejné vozidlo to někdy posune?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak to je už od února 2022, kdy napadla ta lůza Ukrajinu. Omezení obchodního styku. Zaplatíš z Evropy jen na EU a USA serveru, plus teda i na čínském. Zlaťáky holt jen z bedýnek ve hře. Jestli chceš, tak se k nám přidej, jsme teda dobře z půlky dezolátní, takže vlastně docea normální hospoda :-D a za pyžama z těch 5 platinovek ukápne i 50 plus za dříve koupené, když získáš jejich pronájem, ale i na víkendovkách toto řešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, já budu asi jiná názorová skupina, Rusy mám za bratry, ostatně jako všechny Slovany, tedy i Ukrajince, za lůzu mám v tom konfliktu někoho úplně jiného... Ale politiku sem asi tahat raději nebudeme. Zásoby tam mám, jsem se díval, dostačující, nějaký ten rok bych vystačil, ale napadlo mě, že si založím regulérně účet na EU. Uvidíme jak dlouho mě to bude bavit, RU účet si nechám jako připravenou zálohu :)

 

Děkuji ale za zájem, i za pozvání a když na sebe někde narazíme, doufám, že budeme na stejné straně barikády :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem se do toho tak nějak pustil a nabízí mi to tam možnost, koupit si bonus, kdy budu dostávat různé odměny za každý přístup po dobu myslím 28 dnů. Jenže mi to nejde koupit, respektive když na to kliknu, hodí mě to na stránku kde nic není a nikde v obchodě nemůžu tuto nabídku najít.

Nevíte někdo jak se k tomu dostat? Nebo je to nefunkční a každá snaha marná?

 

 

aweu bonus.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, o který účet se jedná.

RU ti neumožní nic kupovat (to už psal Arnošt).

Nově založený EU?

Pak je otázka, přes co máš hru nainstalovanou a přes co ji spouštíš.

Pokud je to MGLauncher (samostatná instalace hry), tak tam je volba na levé straně - Market, můžeš to třeba najít v něm.

Pokud máš instalaci přes Steam, tak to může být jejich nabídka. Tedy i jejich obchod.

AW má dva obchody. Do jednoho se dostaneš ze hry a nebo ze stránek, nazývají ho Shop (původní obchod). Druhý je Market a přístup má přes Launcher.

V Marketu se vyzvedávají i free bedýnky při akcích (v Chests) a je tam i řádek na promo code. Což by asi mělo sloužit pro prodej třetích stran.

 

V nedávné době jim obchody nefungovali vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za vyčerpající odpověď, ptal jsem se na nově založený EU účet, pardon za nepřesnost.

Nicméně tu nabídku nemůžu najít ani v marketu, ani ve Shopu a když kliknu přímo na ni, ve hře, tak mi naskočí odkaz, který nefunguje. Nu, asi se nedá nic dělat. Ale díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

 Už i tady chcíp pes ... to to dopracovali, vandráci.

A já vám přesně povím, kdy tu hru začali zabíjet.

V den, kdy přidali PVE a pak i GLOPS. 

Do tý doby hra žila, čekačky v bitvách na pár vteřin, klanový turnaje, závody tanků, hráči z celý Evropy, lidi diskutovali, porovnávali parametry,

výkony strojů, průbojnost munice, řešili typy pancířů atd. živo na fórech o hře se mluvilo a psalo, žila.

WoTko přežilo, WT vzniklo, vyrostlo a žije ... jen "chytráci" za AW museli přijít s módy "easy střelnic na AI = PVE/GLOPS" ... a AW na to nakonec chcíplo ....

Já to říkal už tehdy, že je to špatnej krok, kterej se časem vymstí. (lidé v Evropě leniví, bojí se konfrontace/boje, volí raději snazší (korektní) cestu bez boje proti živému protivníku - PVE)

Část hráčů přešla do PVE aby si nedělaly "ostudu" v PVP, přidali artyny a jelikož WoTkaři začali brečet, tak jim podělali zaměřování a střelbu (původně střílely jako ve WoT, ... další odešli, zvedly se čekačky, zkryplený 5 vs 5 bitvy, 

lidi začali držkovat, zrušili fóra, pak začali už odcházet hromadně, spojili servery .... a pak už se to jen vezlo dolů a dolů ... až do hrobu.

Well done ... a Tichošlápek jim u toho svítil ... 

... teď někdy na podzim 2015 jsem do toho víru spadl ... a je k vzteku, kam to za těch 8 let dostali ... 

 

:Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu, problém je daleko širší, než jen profláknutej koflikt PvP kontra PvE.

Ten problém lze shrnout známou ruskou větou: "Chtěli jsme to udělat co nejlíp, a dopadlo to jako vždycky."

Hrají v tom takové zdánlivě nesouvisející věci, jako je, Pillars of Eternity, Steve Jobs a další.

Proč?

Jednak je AW ruská hra i když těžko říci, komu teď patří. To je jiná mentalita a vedení shora. Pokud někdo křičí, že se mu něco nelíbí, tak se křiklounou zavře huba i s tím křiklounem.

Tedy nejprve je ban na nick, pak přišel ban na českou sekci fóra, pak na celé fóru EU, a nakonec i na RU fórum. A Discord, kam se personál AW přesunul, ten většinu lidí nezajímá. Tedy, nulová zpětná vazba. A ty cca 4% křiklounů nebo patolízalů není zpětná vazba.

Obsidián když začal dělat na AW, tak neměl jinou hru na které by dělal. Pillars of Eternity jim vytrhli finanční trn z paty (asi dělali AW za hubičku). Takže se s AW rozhádali o peníze. Rozešli se ve zlím. My.com založilo vlasní vývojářské studio, které to pytlikuje dodnes a snad to i vývojáři vlasnili.

My.com si s AW dělalo velké plány, ale pak nad ni zlomilo hůl a odepsalo cca 250M dolarů. Z velké části kvůli AW.

 

A Proč Steve Jobs?

Představil iPad. A dnešní generace už ani nepotřebuje PC, vystačí si se "šmrdlafony". Tedy trh pro PC hry ve daleko omezenější a konkurence tím pádem větší.

 

Tak ti to shrnu.

AW mělo a má otřesný marketing.

Nulovou zpětnou vazbu.

A hlavě, nemá peníze aby na tom něco změnilo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...