Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Iosifku - neviem síce či ešte sleduješ toto fórum, ale predsa - chcem sa ti poďakovať za pomoc a rady ktoré si tu na fóre a aj v hre AW vždy ochotne poskytol. Ochotne si chlapcom (aj z nášho klanu CZSK5) vysvetlil hru a postupy na niektorých mapách a podobne. Prajem veľa zdaru. A máš pravdu - toto AW už vôbec nie je to AW ktoré som začal hrať pred niekoľkými rokmi - od spustenia hry. Teraz je to skôr strielačka pre deti (môj názor). 

Ahoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

:Smile_honoring:

Tak jsem AW odinstaloval. S tou hrou končím. Není to žádné náhlé hnutí myslii, je to po zralé úvaze. Není to ta hra, kterou jsem začal hrát a nic mě nepřináší.

Děkuji všem za pomoc a zábavu při společném hraní.

Ať se Vám všem vše daří. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

 

 

:Smile_sad::Smile_sad: Tak ať se daří!!!!!!:good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, korzar napsal:

Iosifku - neviem síce či ešte sleduješ toto fórum, ale predsa - chcem sa ti poďakovať za pomoc a rady ktoré si tu na fóre a aj v hre AW vždy ochotne poskytol. Ochotne si chlapcom (aj z nášho klanu CZSK5) vysvetlil hru a postupy na niektorých mapách a podobne. Prajem veľa zdaru. A máš pravdu - toto AW už vôbec nie je to AW ktoré som začal hrať pred niekoľkými rokmi - od spustenia hry. Teraz je to skôr strielačka pre deti (môj názor). 

Ahoj...

Díky. :good: S CZSK5 jsem toho odjezdil hodně, tedy, alespoň na "pyžamu".  :smiley: 

Asi budu ještě chvíli sledovat jak tohle fórum, tak AW. Jen rady, které mohu poskytnot, tak budou stále méně aktuální. Ale pokud někdo potřebuje, poradím, tady na fóru. Neodcházím od AW rozezlenej, jen unavenej. A v tom je rozdíl.

Tak ať se daří. :good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, korzar napsal:

Iosifku - neviem síce či ešte sleduješ toto fórum, ale predsa - chcem sa ti poďakovať za pomoc a rady ktoré si tu na fóre a aj v hre AW vždy ochotne poskytol. Ochotne si chlapcom (aj z nášho klanu CZSK5) vysvetlil hru a postupy na niektorých mapách a podobne. Prajem veľa zdaru. A máš pravdu - toto AW už vôbec nie je to AW ktoré som začal hrať pred niekoľkými rokmi - od spustenia hry. Teraz je to skôr strielačka pre deti (môj názor). 

Ahoj...

No a naše klany se budou muset postarat asi o "databázi" hrajících hráčů pro pyžama, bo nějk ta jarní únava ... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2022 at 11:53, Iosifek napsal:

:Smile_honoring:

Tak jsem AW odinstaloval. S tou hrou končím. Není to žádné náhlé hnutí myslii, je to po zralé úvaze. Není to ta hra, kterou jsem začal hrát a nic mě nepřináší.

Děkuji všem za pomoc a zábavu při společném hraní.

Ať se Vám všem vše daří. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

 

 

 

Hodně štěstí , Najlvin, nyní ty, kdo to bude hrát mimo mě :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, pítt64 napsal:

Mám dát výpověď sám, nebo budu zredukován, bo v pyžamu nespím???? :-) 

Ale to je dobrý nápad, mít vlastní hráčské pyžamo :-D Dneska už je to jednoduchá záležítost a nevíc nepředražená. Takové foto na hrudi, kde mi hýt propaluje mozek :-D

Jinak výpověď Billovi písemně a doporučeně s ověřeným podpisem na podatelně AW u SilentStalkera :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Ale to je dobrý nápad, mít vlastní hráčské pyžamo :-D Dneska už je to jednoduchá záležítost a nevíc nepředražená. Takové foto na hrudi, kde mi hýt propaluje mozek :-D

Jinak výpověď Billovi písemně a doporučeně s ověřeným podpisem na podatelně AW u SilentStalkera :-D

:smiley-drinking::facepalm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprd. Hodina je málo.

Za tu hodinu jsem potkal asi 4 terče se seznamu, mého srdce žampióna však nikoliv.

Čekačky sice do 30 vteřin, je však ostudou, že 95% playerů jsou bratři z východu ... to se to dopracovalo.

Když si vzpomenu jak plno bylo na E serveru poláků, čížků, talošů, hungárů ... a teď ...

To je tak, když na*ereš věrný hráče a pak jim ještě jako facku pozavíráš národní a pak i celý fórum, kde se scházeli, klábosili, vymýšleli vlastní turnaje a kde to žilo ... časem ztratí zájem a jdou jinam.

No nic, v klidu odjezdím šaškárnu na T-72M4CZ a zas to můžu na pár měsíců vypnout.

Zduř kurdi. :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak dneska nejede obchod bitevní cesty ve hře a přestal fungovat my.com app v mobilech, před tím zrušili losovací bedny sojuzu a čajná. SilentStalker to vůbec nekomentuje na dotazy, asi ví víc nebo to samé co my. My křoví ruských dětí ve hře :-D

Už jsem se ho rovnou zeptal jestli jde hra do kopru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, arnost905 napsal:

V momentě odpojení mordoru od internetu si zahrajeme už asi jen mezi sebou, bo výplň z ruských základek bude chybět. Jestli pak pojedou sověti na světových serverech přes čajná? Může se nám zhroutit náš herní svět :-D

Evidenční server je v Amsterdamu, tam je i herní server EU. Když bloknou Mordor, tak se nepřipojí oni. Otázka je, zda se jim to bude chtít/rentovat provozovat zase odděleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu app v mobilech už rozchodili a ten obchůdek bitevní cesty ve hře taky, ale je to asi ruská varianta. Ta app funguje, ale ve hře se mi v obchodě točí dvě vozidla poslední 4 dny. Takže kdo ví jak. Očekávám tak nějak od sebe novou mapu jako "Osvobození Kyjeva" apod. :-D Mordor, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak tu app v mobilech už rozchodili a ten obchůdek bitevní cesty ve hře taky, ale je to asi ruská varianta. Ta app funguje, ale ve hře se mi v obchodě točí dvě vozidla poslední 4 dny. Takže kdo ví jak. Očekávám tak nějak od sebe novou mapu jako "Osvobození Kyjeva" apod. :-D Mordor, že...

Nu, já ti nevím, ale AW pro Mordor asi není moc použitelné. Ani jako náborový simulátor. Jednak je tam dekadentní západní technika, ale hlavně, to co jsem viděl na obrázkách, ať už statickejch nebo pohyblivejch, tak je skoro ta samá, co stáhli od nás a z NDR. Recyklace. A to bylo v tisku řečí o ruskejch BMPT Ramka před ivazí. Neviděl jsem jedinou. Šetřej si je asi na přehlídku.

Ta nová technika je prej na těch jachtách oligarchů. (денег на армию не осталось) Drobek nechali na přehlídku, to jo.

A ta stará, osvědčená technika? Tak tu pamatuju, když se přesouvali kolony z Trutnova do Milovic. To bylo jak v tom starým Jugoslávským seriálu. "Najdětě nás na každom kilometri, odťalto až na kraj sveta." (kruci, to jsem starej, to je fakt archeologická vykopávka :Smile-angry:, a za tu slovenčinu se omlouvám, ono to bylo slovenský, tak si ten název takhle pamatuju). Když jich do Milovic dorazili 2/3, tak to byl úspěch. Zbytek stál cestou po pangejtech, tahali to na lanech. Ujet těch cca 113km měli tak na 2 dny. Že by déjà vu?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proběhl kalibrační čtvrtek a zas mají zaseklý obchod bitevní cesty ve hře. Nezklamali :-D

 

Tak je pátek a automatická ranní aktualizace pořád nejede, nějak se to sovětům hroutí.

 

Je pondelí a udate obchodu cesty ve hre probehl. Tak uvidíme zase ve čtvrtek :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dostal jsem na svém jedném účtu zase ban. Ruský nacionalista mně blokuje ve hře v pohybu apod. kvůli ukrajinským vlaječkám a tak se docele slušně zeptám, jestli má potíže s erekcí nebo vyhoněním. Bo za "politické" dotazy ban na počkání. Buch, ban zase kvůli ruskému náckovi. Silente Silente, co stojí ruské svědomí?

Mám takové divné tušení, že mi zruší všechny účty dříve, než skřeti znásilní dalších 15tisíc ukrajinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Dostal jsem na svém jedném účtu zase ban. Ruský nacionalista mně blokuje ve hře v pohybu apod. kvůli ukrajinským vlaječkám a tak se docele slušně zeptám, jestli má potíže s erekcí nebo vyhoněním. Bo za "politické" dotazy ban na počkání. Buch, ban zase kvůli ruskému náckovi. Silente Silente, co stojí ruské svědomí?

Mám takové divné tušení, že mi zruší všechny účty dříve, než skřeti znásilní dalších 15tisíc ukrajinek...

Tak přemejšlím, zda nedostanu taky ban, za to, že jsem AW odinstaloval. :mask-removebg-preview:

Před hodinou, arnost905 napsal:

...co stojí ruské svědomí?

Nic, páč neexistuje. To je něco jako temná hmota a energie ve vesmíru. Tušíme, že by tam něco takového mělo být, ale nedokážeme to nijak změřit, pač to nereaguje s ničím co známe.

Kdybys napsal " ruské svědění", tak to má dneska po celém světě kde kdo. Mnozí se drbou až do krve a nepomáhá to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Iosifek napsal:

Tak přemejšlím, zda nedostanu taky ban, za to, že jsem AW odinstaloval. :mask-removebg-preview:

Nic, páč neexistuje. To je něco jako temná hmota a energie ve vesmíru. Tušíme, že by tam něco takového mělo být, ale nedokážeme to nijak změřit, pač to nereaguje s ničím co známe.

Kdybys napsal " ruské svědění", tak to má dneska po celém světě kde kdo. Mnozí se drbou až do krve a nepomáhá to.

Po delší době Vás kluci zdravím!!!:headbang:

A o tom svědění???

Což takto americké neštovice???

Dál se rozepisovat nebudu a přeji hodně dobrých zásahů.

Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky předchozímu soustředěnému programu očkování byly pravé neštovice 8. května 1980 prohlášeny Světovou zdravotnickou organizací za zcela vymýcené.

 

Plané neštovice (lat Varicella)?

Bězná nemoc, na podzim to měli všecny tři má vnoučata. Nic na umření. Dokonce se na to dělají kamarádské zájezdy s dětmi, aby to chytli od těch nakažených a měli od toho pokoj.

Horší je, že ten kdo je prodělal, tak zejména po 50 má šanci na pásový opar.

Virus (varicella zoster), který způsobuje plané neštovice, ve skutečnosti nenápadně přečkává v nervových buňkách. A přijde-li „správný“ podnět, vrací se právě v podobě pásového oparu.

 

Oboje sice honě svědí, ale o život nejde. Tak bych se nějakých "amerických neštovic" nebál.

 

S tím ruským svěděním je to horší. Otevřeš prohlížeč, noviny, televizi a dokonce i když se podíváš v krámě do regálu, drbeš se nejdřív za jedním uchem, pak za druhým uchem, na hlavě, zatylku, mneš si oči. Vědeckej název to nemá, zato konec je v nedohlednu. Zdá se, že většina Rusů je na to imunní, tedy alespoň podle ruského vedení a novinářů.

Škoda, že už nevysílá Rádio Jerevan.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak mně zase dali do blacklistu :-D Silente silente si le n te e e e .... Za co Bože za co? Proč to hraju? Tentokrát nemám ani ánung proč....

 

Jen by mně zajímalo, jestli to dělá nějaký kupodivu pracovitý soudruh soukmenovec ruSS nebo nějaký poskok alá kremlbot, bo ani vědět nedají jestli z té své xenofobie nebo snad i z jiného důvodu... Časový horizont je asi stanoven na den skartace mé karty v gulagu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...