Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Stahuju 3x. 1x steam, 1x sověti a pak 1x eu. To další stahování nastává kvůli ověřování - verifikaci instalace, bo steam i eu mají stejný adresář, no a sovětský adresář se k tomu přidá. A spustit můžu jen kombinace steamu s eu nebo steamu se sovětským. Rozhodně mi to nikdy nepustilo eu a sověty najednou, nahlásí to už loudnutého klienta v RAMu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mali sme v klane borca, ktorý mal AW nainštalované na PC tak, že jeden svoj účet mal v jednom adresári a druhý v inom adresári. Obidva myslím boli EU. A spustiť sa mu dali obidve hry tak, že sa dali hrať samostatne. Ale to je už nejaký čas dozadu, GameCenter a aj hra a servery prešli nejakým vývojom, neviem či je to ešte možné aj dnes. Chlpec s nami v klane už nie je, teraz ho myslím bavia lietadlá.

Ale aby som sťahoval update len raz a to pre pre všetky svoje účty (ale nie Steam) to možné je, mne to tak funguje. Steam a bežné PC AW sú dve veci, preto ti to dovolí spustiť obidve verzie hry naraz.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arnošte ale najprv daj do poriadku systém / grafiku - všetko musí byť tip/top a nebude žiadne "zhroucení". To neexistuje. Ak chceš pošlem ti podrobný popis s kontrolou/opravou systému Windows - priamo zabudované v systéme Windows, nič z programov tretích strán. Je to s použitím príkazov DISM - ak poznáš (bez urážky). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, korzar napsal:

Mali sme v klane borca, ktorý mal AW nainštalované na PC tak, že jeden svoj účet mal v jednom adresári a druhý v inom adresári. Obidva myslím boli EU. A spustiť sa mu dali obidve hry tak, že sa dali hrať samostatne. Ale to je už nejaký čas dozadu, GameCenter a aj hra a servery prešli nejakým vývojom, neviem či je to ešte možné aj dnes. Chlpec s nami v klane už nie je, teraz ho myslím bavia lietadlá.

Ale aby som sťahoval update len raz a to pre pre všetky svoje účty (ale nie Steam) to možné je, mne to tak funguje. Steam a bežné PC AW sú dve veci, preto ti to dovolí spustiť obidve verzie hry naraz.

 

Ahoj,

Se Steamem zkušenost nemám, ale EU a RU určitě. Na jednom ze třech PC co to hraji mám naistalovány obě hry AW a to jednu pro EU a druhou RU. (EU v podstatě nehraji vůbec)  Jsou to dvě hry na sobě nezávislé! Mám jednoho klienta, a dvě hry ve stejném adresáři. V klientovi si musím vždy přepnout, to co chci hrát. A každá hra se aktualizuje zvlášť a jinak to pravděpodobně nejde, pokud nemáš nastavenou automatickou aktualizaci, potom je pravděpodobné je na jednu koukáš a čekáš a druhá jede na pozadí.

Pořád jsou to dvě rozdílné hry, na stejné platformě a stejných podmínkách. A hlavně na jednom hracím serveru!!!

Proto ani nejde převádět věci nezi účty EU a RU a pod. Viz. Na RU jsem si koupil CZ balíček, ale v klientovi jsem byl nalogován (jsem si nevšiml) na EU. Aktivoval jsem ho a marně čekal, kdy se mi objeví ve hře. Po dvou dnech jsem bombardoval podporu, a bylo mi odpověděno teda slušně, že jsem vůl a mám si dávat pozor co dělám. A že mezi účty EU a RU se z technických důvodů nedá převádět.Toť moje zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pítt.

Nainštalované to mám ako ty, v jednom adresári, rozlišuje ich len Gamecenter. Ale ako som písal predtým, mne sa aktualizujú všetky tri naraz. Takže musí to nejako ísť ale je možné že máš pravdu s tou automatickou aktualizáciou. Prebehne len jeden download a to je pre EU aj pre RU. Hry sú síce na sebe nezávislé, ale GameCenter ich eviduje všetky pre mňa. Sú spúšťané z okna Gamecentra všetky (ale každá je registrovaná pod iným E-mailom) a download aktualizácie + inštalácia aktualizácie a update klienta hry - všetko prebieha naraz, vidím percento prebiehajúcej aktualizácie v jednom riadku. Po skončení aktualizácie len hore zvolím  ktorý účet idem hrať a vždy je už aktualizovaný. Pri voľbe ktorý účet idem hrať to spúšťam z toho istého okna Gamecentra - tiež tak ako ty. A napríklad darčeky ako teraz boli - si môžem "vyzdvihnúť" len dva. Jeden pre RU server a jeden pre EU server. Jeden účet (môj tretí) zostane vždy bez darčeku. Takže máš pravdu v tom že prevádzať medzi nimi nie je možné. 

Toľko zasa moja skúsenosť.

Pekný večer prajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, korzar napsal:

...... A napríklad darčeky ako teraz boli - si môžem "vyzdvihnúť" len dva. Jeden pre RU server a jeden pre EU server. Jeden účet (môj tretí) zostane vždy bez darčeku....

Tak tomuhle jsem neporozuměl.

Já mám dva účty. Oba na EU. Přepínám si je v laucheru (Gamecenter). Pokud si chci vyzvednout dárky na MyLoot, tak si zvolím účet, z laucheru si otevřu MyLoot (My.Games store) a příslušný dárek si vyberu. Zavřu prohlížeč (stránku MyLoot), přepnu účet a znovu otevřu MyLoot, vyberu dárek. To, že se přihlašuju do MyLoot přes laucher, má  výhodu v tom, že nemusím zadávat do prohlížeče na MyLoot přihlašovací údaje. 

 

Bez názvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Iosifku, je logické že by to malo tak fungovať. Ale mne to tak nejde. Pre server EU si môžem vybrať len jeden  darček a pre RU server si môžem vybrať tiež jeden darček. To je všetko. Tretí môj účet nemá darček. Tiež mi je to divné, ale niekoľko krát som to skúšal a je to tak. Pritom všetky účty pracujú správne v hre. Tiež sa prihlasujem do nich len kliknutím na šipku nadol vpravo hore v okne GameCentra. Otvorí / vysunie sa zoznam a vyberiem si ktorý chcem hrať. Tiež nemusím zadávať prihlasovacie údaje. Presne ako ukazuješ na tvojom printscreene. Možno by to chcelo preinštalovať za tie roky - ale na to už nemám chuť, silu, vôlu ani energiu. Pretože všetko funguje, až na "darčeky". A tie pri miliarde kreditov  a 10 mil voľných expov nepotrebujem. Dokazovať si kto má väčšie gule - to ma už v mojom veku prešlo, hrám čisto len a len pre zábavu. Takže to nechám tak, funguje to.

Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, proč máte více účtů , respektive proč RU účet ? Já mám jeden a bohatě mi to stačí, v BP jsem nyní zabodoval, kolo štěstí ke mě bylo velmi  štědré a konečně mám Oplota (toho jsem chtěl moc), a pak jsem si vzal i CATTBa  a mraky boostů, kreditů ,když mi to tak krásně nasobilo coiny... a to vše v celkové investici tuším 1230 korun, kdy jsem koupil 11tisíc zlatek a dostal 90% slevu, takže já jsem velmi spokojen , to nepočítám další tanky malého tieru co jsem chtěl....:-) mohl jsem si koupit vánoční bedničky ve wotku, ale zapnul jsem jednu bitvu a zůstal u AW, Wotko je pro mě zase nadlouho...mrtvé, to AW si zahraju vcelku rád , tak jsem jim pustil chlup a dostal toliko, že jsem velmi spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, korzar napsal:

Ano Iosifku, je logické že by to malo tak fungovať. Ale mne to tak nejde. Pre server EU si môžem vybrať len jeden  darček a pre RU server si môžem vybrať tiež jeden darček. To je všetko. Tretí môj účet nemá darček. Tiež mi je to divné, ale niekoľko krát som to skúšal a je to tak. Pritom všetky účty pracujú správne v hre. Tiež sa prihlasujem do nich len kliknutím na šipku nadol vpravo hore v okne GameCentra. Otvorí / vysunie sa zoznam a vyberiem si ktorý chcem hrať. Tiež nemusím zadávať prihlasovacie údaje. Presne ako ukazuješ na tvojom printscreene. Možno by to chcelo preinštalovať za tie roky - ale na to už nemám chuť, silu, vôlu ani energiu. Pretože všetko funguje, až na "darčeky". A tie pri miliarde kreditov  a 10 mil voľných expov nepotrebujem. Dokazovať si kto má väčšie gule - to ma už v mojom veku prešlo, hrám čisto len a len pre zábavu. Takže to nechám tak, funguje to.

Asi tak.

Jsem na tom podobně a asi i ze stejných důvodů.

Jen mě ta nemožnost vybrat si dárky na druhém účtu nějak nesedí.

I když, mě jsou dárky na druhém účtu taky k ničemu. Tedy je hromadím jako ve zběratelské vitrině: :Smile_teethhappy:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak drazí příznivci házení gumových medvídků, SilentStalker mi napsal omezení výher v těch Bonusových her na zlaťáky ve hře. Nejvyší vyplacený bonus bez ohledu na procenta (třeba 160 nebo 200% atd.) je omezen částkou 10000Goldů!! Nemusíte utrácet za nic jako já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, waltare napsal:

Zdravím pánové, proč máte více účtů , respektive proč RU účet ? Já mám jeden a bohatě mi to stačí, v BP jsem nyní zabodoval, kolo štěstí ke mě bylo velmi  štědré a konečně mám Oplota (toho jsem chtěl moc), a pak jsem si vzal i CATTBa  a mraky boostů, kreditů ,když mi to tak krásně nasobilo coiny... a to vše v celkové investici tuším 1230 korun, kdy jsem koupil 11tisíc zlatek a dostal 90% slevu, takže já jsem velmi spokojen , to nepočítám další tanky malého tieru co jsem chtěl....:-) mohl jsem si koupit vánoční bedničky ve wotku, ale zapnul jsem jednu bitvu a zůstal u AW, Wotko je pro mě zase nadlouho...mrtvé, to AW si zahraju vcelku rád , tak jsem jim pustil chlup a dostal toliko, že jsem velmi spokojen.

Proč víc účtů?

V době, kdy bylo EU samostatné, tak si PvP hráči zřídili druhej účet na RU, protože tam nebily nekonečné čekačky jako na EU. Po sloučení jim ty účty zůstali. Výhodu mají v tom, že na RU je všechno v obchodě lacinější.

Při sloučení jsem přišel o NA účet. Ten jsem měl jen tak, abych se podíval jak to hrají v "Emerice". Mimo to jsem dostával většinu prémiáků z eventu, i beden na oba účty současně. EU a NA byli sloučeny na jeden účet, dostal jsem za to cca 5500G. I když mě odrbali jak Kašpárek Ježibabu. Mělo to bejt podle jejich slibů 5x víc. 

 

A teď proč mít víc účtů.

Když přidali klanovky, tak jsem skládal dílky na Challiho Hadese a trvalo mě to cca rok, než jsem ho složil, stálo mě to cca 1 700 000 000 kreditů. Cca 8-10 dílků/měsíc.

Pak jsme začali hrát pyžamo (klanové Spec Ops) a povolili převod těch dílků mezi členy klanu.  Chaliho jsem měl, tak jsem si založil klan jednoho muže, abych mohl skladat něco jiného než oni. A taky jsem začal pokukovat po Shadouovi, ono odjet na tu klanovou bednu 3000 bodů sólo, se mě nezdálo nemožné. Tak jsem si založil další účet, nostalgycky vyzpomínajíc, že jsem už ho měl na NA a sloučení nebyl dobrej kauf.

Ve výsledku jsem dalšího Hadese poskládal za 4 měsíce a k tomu jen o cca 14 dní pozdějc i Shadoua. Z té pětice, co jsme hráli "pyžamo" trvale, jsem byl sice poslední, kdo ho měl, zato ale na sólo účtu.

Takže druhej účet má význam pro klanovej obsah. Je daleko jednodužší si v malém klanu zřídit dva účty a mít body na klanovou bednu, než jezdit klanový hodnocený bitvy a být na čele žebříčku. Pak můžeš dostat za "pyžamo" 4x víc dílků, a na klanovou bednu potřebuješ o spoustu bodů míň. Jen to není pro hráče PvE a má do spoustu dalších úskalí.

Jednodušší je ten druhej účet.

 

Tady je odkaz na to co vidí velitel klanu, když vybírá Hádese (dnes tam jsou ne 3, ale 6 tanků) a vidí to jen když ho vybírá, po odkliknutí nevidí nic, jako ostatní.

Ještě odkaz, když jsem si ten druhej účet zakládal.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak drazí příznivci házení gumových medvídků, SilentStalker mi napsal omezení výher v těch Bonusových her na zlaťáky ve hře. Nejvyší vyplacený bonus bez ohledu na procenta (třeba 160 nebo 200% atd.) je omezen částkou 10000Goldů!! Nemusíte utrácet za nic jako já...

Všimni si příště, že je to v tom okně úplně dole napsané česky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem na doporučení Billa a Rika odzkoušel to sledování reklam v my.games app v mobilech, zabere to zhruba 6 minut, přejhrávají reklamy zvuk i při tichém režimu a dá se denním točení běžně "vylosovat" 60 zlaťáků. Každá runda je po 5 točeních, kde vedle naprosto infantilních obrázků získáte od 10 do 45 goldů. Čekací doby mezi rundami jsou 3 - 5 hodin, takže to můžete absovovat 4x za den. Riko sice vzpomínal i 200 goldů za den, ale to je podle všeho kategorie zázraků, co se neopakují podruhé.

Takže teoreticky jde získat piplavou snaživostí se všema možnýma čímsi získat snad i 3000zlaťáků měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni. Dnes bol zasa v AW darček, v poradí štvrtý. Dostal som 2x5 platinových žetónov a to maskovanie na PL 01  - tak ako to bolo v informáciách. Ale ešte som dostal asi 750 000 kreditov. Zobrazilo sa mi to v okne hry naraz v jednom balíku. Neviete za čo sú tie kredity? Alebo o čo tam ide? Nič som sa o tom  nedočítal. Možno to ani nepatrí k tomu darčeku... dá sa to nejako zistiť?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andrej Zajcev

http://csb-hype.5v.pl/?zaytsev=A1A2A3A4A5A6A7B1B4B7C4D4E4F4G4

 

Na plukovníkovi má po zastavení nad 5s 15% camo + mínus 20% z penalizace po výstřelu (TD jako třída má také sníženou penalizasi po výstřelu)

Je sice pro TD, ale když oželíš to podmíněné nabíjení, tak je dobrej jak na AFV, tak na LT.

Třeba PL1 v GO je s ním jako se sniperem vražedný. PL1 má bonus na camo po zastavení (8-10% ???, není to uvedené ve specifikacích) + 8% retrofit na el. barvu + 15% Andreje

 

Lepší je to vidět na tomhle, i když to je K21. K těm 40% procentům po zastavení ještě přičti Andrejovích 15% a jsi na 55% cama, po zastavení nad 5s.

(Podmíněné vlastnosti velitelů s e nepočítají do specifikací. Kromě PL-1 májí ten bonus cama po zastavení i ještě asi 2-3 tanky, tuším taky LT, ale na nižším tieru.)

 

ScreenShot0032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...