Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, arnost905 napsal:

Taková nákupní. Koupili by jste si prosím Vás Ophelii nebo ? A proč?Teda, když byste za ně chtěli utrácat :-D

 

Alisu, ne. Ten její přítelíček za mnoho nestojí, jediné plus je, že má až 70% munice navíc.

Nesmrtelnou tetu, tak tam, pokud ji nemáš, máš hedicap. jednak když by tě normálně odbouchli, tak dostaneš na 5s 1800hp, pak ti to opraví tank, vyléčí posádku a doplní munici.

Kromě toho má rychlejší nabíjení (něco na úkor Hp), zrychlení.

http://csb-hype.5v.pl/?ophelia=A6A7A8B1B7B8C4C5D4E4F4F5G4G5G6H4H5

 

Tedy, pokud do toho chceš nasypat šprdliky, tak Ofelii využiješ. Obejdeš se ale i bez ní. Doteď jsi hrál bez ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně pobavili nové podmínky Battle Path, protože výrazně zdražili ekonomiku (40 x 4500) + (10 x 7000) = 250000 a vydělat máš hlavníma úkolama jen 80000, náklady narostly tak o třetinu a zkrátili to o třetinu doby. Zvýšili nároky na hráče a jeho peněženku. Důvod k napakování je jasný, že, ale ty nároky na hráče šly vrátit ty prvotní, na které se slzou v oku vzpomínají někteří zasloužilí členové klanu, pro i taky větší odměny :-D Silně pochybuju, že bez dodatečného utrácení love bude mít každý 70000 coinů na dosáhnutí mrkve.

 

A tyto formulace taky netuším proč a zač, jestli to má být drobná kompenzace nově nastaveného skalpení

a)The total amount of Battle Coins from Challenges will increase from 70.000 to 80.000 Battle Coins

b)Available Credits from 60 million to 75 million

 

A z toho o goldech mám tušení o zdražení umořování denních misí zlaťákama.

Available Gold from 600 to 800

 

Ale eng není má parketa, že.

Asi si povedu účetnictví. A na to, že dostanu jen T5, T7 a teoreticky T10 jako hlavní a T8 jako volitelné vozidlo, tak to kleslo na hodnotě výsledku. Navíc tlak na euro je vidět i z možnosti koupení vozidel jen z posledního turnaje, a né jak v posledním ze všech předchozích. Tak uvidíme, za kolik budou velitelé, když začínali na 75k a minule už 100k coinů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokračování:

Po vypršení času, se mě ty nové divné úkoly vymazaly a nastavily se nové, na nesplněných PvP misích.

O tomhle není nikde ani zmínky.

A ty úkoly musala vymyslet fakt chytrá hlava. 50k a 60k čisté zkušenosti za pár hodin? A ještě jen když jste s danou technikou první v PvE?

Rozum mě to nebere.

ScreenShot0025.thumb.jpg.dca9b72171833de3f196fb5f3bc50a2f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tal mně ta aktualizace pobavila, dám 7 her a servery zhoucené :-D Ó jak u nich běžné :-D Jen škoda ještě neprovedení toho zařazení prémiáků do stromů k prodejcům.

Aha, tak už známe viníka :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy: už víme, kdo zavařil servery. Copak nevíš za ta léta, že po update se hraje jen 6 her a ne 7 ??? :facepalm::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem krutě utrácel v bedničkové loterii na T10 Object 640 a potřeboval jsem 110 bedniček. Vedlejší příjem z pronájmů 9000zlaťáků. Dával jsem to z osobních úspor a moja jen valila oči a nasucho polykala při pohledu na částky tří plateb kartou :-D Holt Vánoce :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem krutě utrácel v bedničkové loterii na T10 Object 640 a potřeboval jsem 110 bedniček. Vedlejší příjem z pronájmů 9000zlaťáků. Dával jsem to z osobních úspor a moja jen valila oči a nasucho polykala při pohledu na částky tří plateb kartou :-D Holt Vánoce :-D

:facepalm::smiley-drinking::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Arnošte. Keď si inštaloval hru, máš ju v nejakom adresári. Pridal si si ďalší účet v hre a inštaloval si si hru zasa, ale už do iného adresára. Teda nie sú spolu. Myslím že preto musíš sťahovať update pre každú hru zvlášť a v plnej veľkosti. Je to tak alebo sa mýlim?

Pre informáciu - ja mám 3 účty, 2x EU a 1x RU. Príde aktualizácia, spustím GameCenter - prebehne aktualizácia. Ale len raz. A aktualizované mám naraz spolu všetky 3 účty. Dáta sa sťahujú len raz. Je jedno ktorý účet AW začnem po aktualizácii hrať, každý je už aktualizovaný.

Má to svoje výhody, aj nevýhody - napríklad (predpokladám) ty môžeš spustiť na PC naraz obidva účty, ja nie.  Ale aby som pravdu napísal, už presne neviem ako som to vtedy (je to už niekoľko rokov) s pridaním ďalších svojich účtov robil.

A ešte aby to bolo komplet - prajem všetkým AW hráčom šťastie v hre a samozrejme aj v živote, krásny Nový rok. 

Korzar52

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...