Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tak toho Rašída taky odzkouším, vůbec ho nepoužívám pro "nevýhodnost". Jinak mi vyběhla ve hře první devítka AFV Hunter. Mám to Josífku koupit nebo mám později "losovat" s vysokou spožtřebou coinů? Nyní nemožu moc hrát, bo su víkendový turista a doma na nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, arnost905 napsal:

Tak toho Rašída taky odzkouším, vůbec ho nepoužívám pro "nevýhodnost". Jinak mi vyběhla ve hře první devítka AFV Hunter. Mám to Josífku koupit nebo mám později "losovat" s vysokou spožtřebou coinů? Nyní nemožu moc hrát, bo su víkendový turista a doma na nervy...

Hunter je dobrej. Tedy, nějak nemám čas s ním jezdit, tak jako s ostatníma prémiákama, ale co si vzpomínám, tak se nechá dobře hrát. Na rozdíl od ostatních devítek.

A s tím, abys čekal že se ti tam ukáže nějakej konkrétní tank, tak to můžeš protočit spoustu coinů a neuvidíš ho. Pokud na to máš coiny, ber ho.

 

Co na to Pitt? Ten s ním taky jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Díky za radu, "koupil" jsem to :-D

Neprohloupils. :-D

Nechá se s ním v pohodě nastřílet stejně a víc než s T15. Tedy pokud na to herně máš, a to ty máš. :-D

Má AP a zelenou munici. Zelená je dobrá na ohlodávání MBT zepředu, AP má zase lepší průbojnost a dmg. Tak tam mám obě. Rakety má normální, ne ten minometnej šunt. A má k tomu pěchotu. Celkem i dingá. Je o honě lepší než "Kurvaněmec" a QNku jsem taky nepřišel na chuť. Do PvE je lepší i než Leclerk 40,

a i AS21, ty oba sráží ty minometný rakety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 23 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem dělal úkol na 2000dmg pěchotou, vyjedu s AS21 a vysadím je. Tu přijede armata, že odpálí minometčíky, tak jsem jsem se postavil mezi ní a minometčíky. Čumák na čumák, armata ani jednou nevystřelila na mně a na minometčíky neviděla...

Setkal ses s něčím, o čem většina hráčů AW nemá ani ponětí. Jmenuje se to "aggro", tj., agresivita AL. Ta je určitým způsobem naprogramovaná. Znalost aggra ve hře hodně pomáhá.

Boot má naprogramovaný nějaký úkol. Dojet na bázi, jet a střílet po vlaku, raketách, lodi, hráčích. Ten úkol lze často přerušit, když do boota střelíš a jsi vidět. Jsou výjimky, kdy to neplatí a booti jdou jen za svým cílem. Např. 4. kap. Moskvy a  označené LT najíždějící na baterii raket. Naopak označeným bootům v 2. kap Ameriky, lze jejich program střelby do vlaku přerušit střelbou (budou ti odpovídat). Tedy ne všem, jsou tam 3 booti, kteří se takhle "přemluvit" nenechají.

A pokud se týká bootů, tak jdou po tom nejměkčím cíli, stejně jako hráči, po tom kdo do nich střílí, bez ohledu na to, že vedle nich stojí MBT.

Tak se nechá třba odstřílet MBT, když si ho dva hráči "předávají", aniž by po některém vystřelil.

 

Tedy, jestli jsi do té Armaty nestřílel, ona šla po tvé pěchotě, tak tím že jsi ji jen zablokoval, jsi pro ni byl jen překážka, ne nepřítel. Tedy je to asi standartní mechnizmus, který s většinou neprojeví. Kterej normální hráč jede s AS21 blokovat MBT.  :689460668_Vstiek-removebg-preview:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2021 at 12:43, arnost905 napsal:

Sundali zlaťákovou proplácenou hodnotu za klanové avatary. Z 250 "slevnili" na 100. Nic hezkého si nemyslím.

Pleteš si to. Za jeden druh nálepky je 50G za druhej je taky 50G, za avatara 100G a za 30 denní pronájem Hádese je 250G. Tak to bylo od začátku.

Vždyť na to aby to předělali, nemaj programátory.

 

ScreenShot0059.jpg

ScreenShot0061.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Všimol som si že v Nastaveniach / Grafika - celkom dolu je možnosť nastavenia stupňa znečistenia (zablatenia) tanku. Zablatenie v garáži sa dá nastaviť od 0 do 100 a po uložení to hra akceptuje.  Pod tým je nastavenie znečistenia tanku v hre, dá sa nastaviť od 0 do 250. Po uložení zmeny sa obnoví zasa nastavenie na 250 (=max). Nedá sa uložiť zmena. Máte to tak aj vy alebo mám ja nejaký bug v AW?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, korzar napsal:

Ahojte. Všimol som si že v Nastaveniach / Grafika - celkom dolu je možnosť nastavenia stupňa znečistenia (zablatenia) tanku. Zablatenie v garáži sa dá nastaviť od 0 do 100 a po uložení to hra akceptuje.  Pod tým je nastavenie znečistenia tanku v hre, dá sa nastaviť od 0 do 250. Po uložení zmeny sa obnoví zasa nastavenie na 250 (=max). Nedá sa uložiť zmena. Máte to tak aj vy alebo mám ja nejaký bug v AW?

 

Ahoj, BUG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak jsem včera na popud Billa a Rapyho nainstaloval steamový AW, přepsal se mi spouštěcí odkaz na ikoně a naštěstí mi chlapi dali správný link a tak mám na ploše dvě ikony AW, alespoň jsem nemusel přeinstalovávat. Druhé bylo překvapení v garáži, bo mi smazali tak nějak od sebe všechny tanky až na jedničky a Type-59. To byl teda docela podraz, i když jsem to tam léta nezapnul. Ještě musím dojít na to, abych se dostal tím steamovým účtem na web-shop, abych si stál teho helovínského dračího avatara. No, a expení nakonec 5 účtů můžu asi jen já... :-D

..........

Takže s tím smazáním garáže se to má asi tak, že kdysi se měnili hromadně tanky ve stromu a smazali je všem, ale zůstaly expy, převedené na globální a kupa zelených. Takže mám 5 účtů s T9, na steamu jsem koupil T9 chalyho a čekám na pyžama na 10x :-D Prodali ale i prémiák a mám tak 9000goldů, takže mi vrtá hlavou, co za to asi koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem včera na popud Billa a Rapyho nainstaloval steamový AW, přepsal se mi spouštěcí odkaz na ikoně a naštěstí mi chlapi dali správný link a tak mám na ploše dvě ikony AW, alespoň jsem nemusel přeinstalovávat. Druhé bylo překvapení v garáži, bo mi smazali tak nějak od sebe všechny tanky až na jedničky a Type-59. To byl teda docela podraz, i když jsem to tam léta nezapnul. Ještě musím dojít na to, abych se dostal tím steamovým účtem na web-shop, abych si stál teho helovínského dračího avatara. No, a expení nakonec 5 účtů můžu asi jen já... :-D

..........

Takže s tím smazáním garáže se to má asi tak, že kdysi se měnili hromadně tanky ve stromu a smazali je všem, ale zůstaly expy, převedené na globální a kupa zelených. Takže mám 5 účtů s T9, na steamu jsem koupil T9 chalyho a čekám na pyžama na 10x :-D Prodali ale i prémiák a mám tak 9000goldů, takže mi vrtá hlavou, co za to asi koupím.

:facepalm::Smile_trollface-3::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...