Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 6 hodinami, spartan 19 napsal:

Iosifek

díky moc za nabídku , ale já radši hraju sám.

To se nevylučuje, já taky nejradši jezdím sám. Což neznamená, že bych nedokázzal složit 5 člennou četu skoro kdykoli. Je to jen upřimě míněná nabídka.

 

Má babička říkávala: "Dávat a ještě prosit, to je trochu moc. " :Smile_harp:

Jen ukázka co lze odexpit v krátkém čase, třeba ti to k něčemu bude:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2021 at 10:11, Iosifek napsal:

Co tě vede k přesvědčení, že dotazník vyjde negativně? Nebo že se dozvíš, jak dopadl.

 

 

Musíš věřit :smileys-devil-785870: ona hratelnost je jedna stránka, ale víc mi vadí obehratelnost a temná nuda. Ze hry kterou jsem měl jako odreagování se stala taková vyhořelá nuda. Nicméně Morhuna hraju dodnes :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 3 hodinami, garrth napsal:

Hmm, a to jsem to měl zrovna chuť po letech nainstalovat. Ještě že jsem si to tady přečetl, vy bando nezdárná :-)

Tak počkej, jak to dopadne s Realistickejma bitvama. Měli by se vrátit. Kdy a v jaký formě se neví, ale byla to sranda. Mě to bavilo a nejsem sám. Je to možnost jak v AW resuscitovat PvP.

https://aw.my.games/en/news/general/realistic-battle-mode-here

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2021 at 12:33, Lynx_cz napsal:

Jasně, že se mi to líbí :Smile_veryhappy: Už nějakou dobu jen odjedu násobek s T10 a pak se bavím se Šakalem, takže to bylo co bitva, to první ... samozřejmě to není pravidlem (i když poslední dobou jsem první docela často) ... :Smile_Default:

Že by ses to konečně naučil hrát? :Smile_veryhappy: To pak je jednookej mezi slepejma králem. :-P

Ale vážně. Procentuální pomšr počtu modrejch hvězd k počtu odehranejch bitev je vypovídajícím údajem o schopnostech hráče. U dobrejch hráčů se pohybuje někde mezi 20 - 30%. Může to bejt i víc, ale s takovým hráčem nebudeš chtít hrát, všechno ti vyžere.

Tristní je, když vidíš v profilu, že má někdo odehranejch 6500 bitev a 250 modrejch hvězd a peskuje druhý, jak maj hrát.

Taky jsem se setkal s názorem, kdy se kolega podíval hráči do profilu a začal vykřikovat, že musí používat módy, protože má na počet odehranejch bitev moc Modrejch hvězd. Tak jsem to hodil do kalkulačky a bylo to někde mezi 26 - 27%. Tak jsem mu to řekl a uzmnil ho tím, ať se podívá, že já mám 28,5%. Sklapl.

 

PS: Za statama se nehoním, ony nejsou vypovídající. V PvE jsou dvě úrovně klasického PvE, úplně neco jiného jsou dvě obtížnosti Spec. Ops., a úplně jiné jsou klanové Heroes (hraje méně než 1% hráčů). Všechno se to počítá do jedné kolonky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

Že by ses to konečně naučil hrát? :Smile_veryhappy: To pak je jednookej mezi slepejma králem. :-P

Ale vážně. Procentuální pomšr počtu modrejch hvězd k počtu odehranejch bitev je vypovídajícím údajem o schopnostech hráče. U dobrejch hráčů se pohybuje někde mezi 20 - 30%. Může to bejt i víc, ale s takovým hráčem nebudeš chtít hrát, všechno ti vyžere.

Tristní je, když vidíš v profilu, že má někdo odehranejch 6500 bitev a 250 modrejch hvězd a peskuje druhý, jak maj hrát.

Taky jsem se setkal s názorem, kdy se kolega podíval hráči do profilu a začal vykřikovat, že musí používat módy, protože má na počet odehranejch bitev moc Modrejch hvězd. Tak jsem to hodil do kalkulačky a bylo to někde mezi 26 - 27%. Tak jsem mu to řekl a uzmnil ho tím, ať se podívá, že já mám 28,5%. Sklapl.

 

PS: Za statama se nehoním, ony nejsou vypovídající. V PvE jsou dvě úrovně klasického PvE, úplně neco jiného jsou dvě obtížnosti Spec. Ops., a úplně jiné jsou klanové Heroes (hraje méně než 1% hráčů). Všechno se to počítá do jedné kolonky.

 

 

No bylo asi už načase :Smile_veryhappy: 

Popravdě staty nesleduju,  na ty modrý hvězdy se podívám ....

 

4366 bitev, 405 modrejch hvězd ... ale hraju jen PvE ... to asi nebude na nos hore :Smile_veryhappy:

 

ScreenShot0263.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lynx_cz napsal:

No bylo asi už načase :Smile_veryhappy: 

Popravdě staty nesleduju,  na ty modrý hvězdy se podívám ....

 

4366 bitev, 405 modrejch hvězd ... ale hraju jen PvE ... to asi nebude na nos hore :Smile_veryhappy:

 

ScreenShot0263.th.jpg

 

Tak ti napíšu, co vidím. Respektive co z toho vyčtu.

99 odmčených vozide = spousta her v základu při expení, odehraných bitev nemáš tolik, aby se to neprojevilo

K tomu asi i nízká úroveň velitelů. Jak je to s retrofity není vidět.

Oboje je dohromady ve hře PvE, kde tvým soupeřem nejsou booti, ale tví spoluhráči, hendikep výsledků. Každá drobná výhoda se počítá. Nabíjet s jedním a tím samým tankem v základu 14s, nebo vytuněným 10s je set-sakra znát.

Oblíbené MBT tieru 10. Tomu odpovídá hezkých 1220 metálů za přenost a 797 za poškození (ty nejsou za kempení, ale ani za agresivní kontaktí hru).

Zároveň ve hře, kde vládou "kulomeťáci", kteří MBT s přehledem přestřílí, takže hraje často druhé housle, tak není nijak špatné.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se velitelů týká, nevím už proč, kdysi jsem si oblíbil Sabrinu (aktuálně podpor.) a měl ji všude, až nedávno jsem zapojil, tuším, Diaze (aktuálně por.) abych mohl povyšovat Sabrinu ... (dlouho jsem to nijak neřešil)

Retrofity samozřejmě, no. 1 je vždy u hlavňové výzbroje nabíjení, pak nějaká obrana, maskování, to je kus od kusu ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Lynx_cz napsal:

Co se velitelů týká, nevím už proč, kdysi jsem si oblíbil Sabrinu (aktuálně podpor.) a měl ji všude, až nedávno jsem zapojil, tuším, Diaze (aktuálně por.) abych mohl povyšovat Sabrinu ... (dlouho jsem to nijak neřešil)

Retrofity samozřejmě, no. 1 je vždy u hlavňové výzbroje nabíjení, pak nějaká obrana, maskování, to je kus od kusu ... 

Tady jde u retrofitů spíše o to, jestli máš odemčené a používáš vylepšené retrofity, než o jejich skladbu. 

A co se týká velitelů. tak jich mám hafo. Většinu z nich na plukovníkovi a používám jich jen pár. Dle toho, jakej úkol potřebuju splnit, nebo co chci a jak to chci hrát.

Sabrinu - poškození modulů, detrack a zapálení

Sannu - spotér

Erin - sporérka - keříčková královna

Andreje - nejvyšší camo ve hře po zastavení

Freju - arty

Viktora - poškození posádky, modulů a odolnost zbraně, pásů.

Ofélie - Nesmrtelná teta + nabíjení + akcelerace

Ališa - munice +70%

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jak se tak dívám na toho Viktora, tak toho školím výhradně pro pěchotní vozidla, zrychlení nabíjení minometčíků a moduly, jen nevím, jestli Zkušenosti posádky 1,5% v překladu znamená i zrychlení nabíjení pro pěchotu o 1,5%. Ještě řeším jestli na konci dát ty zkušenosti a likvidaci posádky nebo raději 2 políčka dohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, arnost905 napsal:

Jak se tak dívám na toho Viktora, tak toho školím výhradně pro pěchotní vozidla, zrychlení nabíjení minometčíků a moduly, jen nevím, jestli Zkušenosti posádky 1,5% v překladu znamená i zrychlení nabíjení pro pěchotu o 1,5%. Ještě řeším jestli na konci dát ty zkušenosti a likvidaci posádky nebo raději 2 políčka dohledu.

To záleží na tom, kam ho chceš směřovat. On těch možností má vícero, jen ty podmíněné perky na Hp pd 50% se mě nelíbí.

Já ho ještě předělám. Místo odolnosti věže mu dám pásy.

Jinak u pěchoty záleží víc na tom, kde ji vyložíš, než na tom, jak rychle dobíjejí/střílí.

 

 

Mechanized infantry stats improved by 1,5% = Google = Statistiky mechanizované pěchoty vylepšeny o 1,5%

 

ScreenShot0256.jpg

ScreenShot0257.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

To záleží na tom, kam ho chceš směřovat. On těch možností má vícero, jen ty podmíněné perky na Hp pd 50% se mě nelíbí.

Já ho ještě předělám. Místo odolnosti věže mu dám pásy.

Jinak u pěchoty záleží víc na tom, kde ji vyložíš, než na tom, jak rychle dobíjejí/střílí.

 

 

Mechanized infantry stats improved by 1,5% = Google = Statistiky mechanizované pěchoty vylepšeny o 1,5%

 

ScreenShot0256.jpg

ScreenShot0257.jpg

<font color = '# 958F7E'> Statistiky mechanizované pěchoty vylepšeny </font> <font color = '# 80C080'> {1% f_InfantryReloadSpeed}% </font>

 

Mohu to sice opravit, ale podle mě jde o rychlost nabíjení.

Což v některých případech není k zahození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, pítt64 napsal:

<font color = '# 958F7E'> Statistiky mechanizované pěchoty vylepšeny </font> <font color = '# 80C080'> {1% f_InfantryReloadSpeed}% </font>

 

Mohu to sice opravit, ale podle mě jde o rychlost nabíjení.

Což v některých případech není k zahození...

 

Tak podle mého mdlého rozumu by to měla být obdoba (soudím podle toho engliš "stats") obdoba energeťáku. Zlepšuje perky posádky o 5%.

A u té pěchoty mě nenapadá nic jiného než snížení rychlosti zaměření a dobíjení. Což je oboje v součtu, jak pravíš, rychlost střelby.

Určitě to neovliníto, že ti po vysazení zdrhnou a běží přes celou mapo kamsi na pivo nebo vodku. Kašlou na tebe. :Smile_kamikaze:

 

ScreenShot0258.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...