Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Aktualizace 0.35 přinesla jen potvrzení stávající skutečnosti, že vývojáři AW jsou úplně odtržení od skutečnosti.  Tedy od toho, co hra potřebuje, aby se mohla rozvíjet. Hratelnost je na dně. Úroveň hráčů a jejich počet klesá.
Aktualizace 0.35 je úplně jalová. Nemá mě co nabídnout.
2. kapitola Spec. Ops. je ještě horší než ta první. Přísná koridorovka hodná tak 8bitových počítačů, v depresivním prostředí a tmě. S nepřehledným koncem, stavěným na prohru.  
Asi je čas dát AW vale., protože bude hůř.

Má cenu to tedy překládat??? Jsem v půlce :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su nyní otřesně unavený a nevyspaný, ani 10 hodin mi nestačí, nemám ani chuť to zapnout, mám jarní depku jak tank :-D Ještě jsem tu druhou kapitolu nehrál, ale prosím prosím za to počeštění :-D Slibuju, že s lokalizací odehraju alespoň po jedné misi v Evropě i v Rusku :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2021 at 22:02, a3but napsal:

Plně souhlasím, už to není ani pro hráče PVE, hlavně to nemá energii a o odměnách to nemá ani cenu se zmiňovat :-(

O odměnách se má cenu zmiňovat, jsou celkem slušné. Jen si nedovedu představit, že bych měl tu depresivní mapu jezdit 75x  s každým druhem techniky (5 x 15) a ještě na T10 30x vyhrát na publiku s náhodnou partou. :wacko: A do péče Dr. Cholouška se nechystám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.

 

Málokdy sem něco napíšu, ale stav hry už mi nedá.  V jakýkoliv čas se už nedá PVP hrát. Prostě nejsou hráči.

Po deváté večer se už musí zrušit čety, aby vás to vůbec vzalo 10 x 10.

 

Je tu podle mě značný odliv hráčů.

 

Sám jsem v situaci, kdy hru zapnu pomalu z nechutí. Zní to divně co. Nebýt pár klanových akcí, už ani není důvod.

Čekačky 5 až 10 minut, skákání z tieru na tier. Kvalita hráčů je také děsivá. Dobře postavená četa rozhodne předem bitvu.

Výsledky 12 : 0 není nic neobvyklé.

 

Musím souhlasit s Pepou. Hraju od otevřené BEty a asi je čas končit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 3. 2021 at 17:50, Iosifek napsal:

 Jen si nedovedu představit, že bych měl tu depresivní mapu jezdit 75x  s každým druhem techniky (5 x 15) a ještě na T10 30x vyhrát na publiku s náhodnou partou. :wacko: A do péče Dr. Cholouška se nechystám.

A to se chystá co vím (podle toho co již dali do souborů), třetí část "Hlad" a bude se to muset jezdit,  jak to vypadá zase od začátku, magořina....:facepalm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, arnost905 napsal:

Jak hraju aj ruského klienta, tak mi zobrazuje jen tu jejich asijskou hatmatilku, a že to dělá taky jen někdo v četách se 3x T-15 a 2x 195. To znamená, že se to daří absolvovat jen výjimečným hráčům.

To není o výjimečných hráčích, ale o souhře týmu. O tom si můžeš nechat na publiku jen zdát.

Já to nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já AW hraji něco málo přes 6 měsíců a plně souhlasím , že hra čím dál horší a velký úbytek hráčů. 

Jsem tedy moc zvědav jak dopadne ta hra co chystá Wargamin na konzole. Totiž chystá přidat 

do hry WoT moderní tanky-jako lákadlo je tam zobrazen tank M1 Abrams. Asi tam bude to 

slavné RNG 25%-tak to těžko přitáhne nové hráče do hry WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, spartan 19 napsal:

Já AW hraji něco málo přes 6 měsíců a plně souhlasím , že hra čím dál horší a velký úbytek hráčů. 

Jsem tedy moc zvědav jak dopadne ta hra co chystá Wargamin na konzole. Totiž chystá přidat 

do hry WoT moderní tanky-jako lákadlo je tam zobrazen tank M1 Abrams. Asi tam bude to 

slavné RNG 25%-tak to těžko přitáhne nové hráče do hry WoT.

Bez urážky, ale cokoliv od WG je jen stroj na peníze, čili buď jsi trol nebo trpíš Stokholmským syndromem :)

Ale máš pěknej nick :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2021 at 20:39, pítt64 napsal:

To neeee ,ale počkám zda dostanou rozum...což pochybuji...můj odhad do 14 dní druhou kap. zredukují

Záleží zda soudruzi budou přihlížet k dotazníku, či si povedou to svoje, bylo by záhodno kontaktovat Silenta a trošku ho popostrčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, a3but napsal:

Záleží zda soudruzi budou přihlížet k dotazníku, či si povedou to svoje, bylo by záhodno kontaktovat Silenta a trošku ho popostrčit.

Co tě vede k přesvědčení, že dotazník vyjde negativně? Nebo že se dozvíš, jak dopadl.

Já znám hráče, kterej je tou 2. kapitolou nadšenej.

Soudruzi žijí v bublině vlastní výjimečnosti. Nepočítám, že se něco změní. A když, tak k horšímu. Alespoň zatím to tak vždy bylo.

 

Za těch skoro 5 let, co AW hraju, jsem v AW zaznamenal obrovský posun. Od hry, která budila velká očekávání a měla obrovský potenciál stát se top hrou, se přesunula nejdřív mezi druhořadé hry, pak k třetiřadé střílečce, se stále klesající úrovní hratelnosti (zábavnosti) i úrovně hráčů, jakož i jejich počtu.

Možná bych si měl spíše nainstalovat tohle: https://mujsoubor.cz/detske-hry/moorhuhn-2

To je alespoň originál, AW je už jen jejím plagiátem. :facepalmic:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Bez urážky, ale cokoliv od WG je jen stroj na peníze, čili buď jsi trol nebo trpíš Stokholmským syndromem :)

Ale máš pěknej nick

Citovat

 

Nejsem ....ani netrpím syndromem , Wargamin znám více jak 5 let.

Konzol. divize je řízena  američany a oni za prachy by snad prodali

i vlastní mámu. Stejnak jim to nebylo nic platné , že si  hráči mohli

koupit tanky , které si hráči na pc verzi museli tvrdě vyjezdit..

například tank  IS-5. Z konzol verze odešlo více jak 70% hráčů

co to hrálo před 4 a více léty.

Já odešel k AW a výše zmíněným  příspěvkem jen upozornit , co

Wargamin chystá v konzol.verzi  WoT. Také sem jasně napsal , že

o hře nedělám velé iluze .. viz RNG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, spartan 19 napsal:

Nejsem ....ani netrpím syndromem , Wargamin znám více jak 5 let.

Konzol. divize je řízena  američany a oni za prachy by snad prodali

i vlastní mámu. Stejnak jim to nebylo nic platné , že si  hráči mohli

koupit tanky , které si hráči na pc verzi museli tvrdě vyjezdit..

například tank  IS-5. Z konzol verze odešlo více jak 70% hráčů

co to hrálo před 4 a více léty.

Já odešel k AW a výše zmíněným  příspěvkem jen upozornit , co

Wargamin chystá v konzol.verzi  WoT. Také sem jasně napsal , že

o hře nedělám velé iluze .. viz RNG.

Podívej, ber to tak, že tady je spousta lidí, které WoT znechutil, včetně Huskyho. :mask-removebg-preview:

Ty, pokud s AW začínáš, tak máš spoustu času si ho užít, než všechno odexpíš.

Můžu ti pomoci, poradit, pokud máš zájem. Psal jsem to tady už mnohokrát. Jen mě kontaktovat. Podmínka je TS3. Alespoň bych měl v AW co dělat. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...