Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 17 minutami, Iosifek napsal:

A čemu dáváš přednost? :-D

Tomu druhému přece...vždyť to víš...klan se zaměřil jinam, než když jsem do něj vstoupil. Má jiné priority, v pohodě já Vám to neberu-

Je to přece o tom jak jsi řekl  "Nikoho nelze k ničmu nutit, pokud to sám nechce."

Je to svobodná vůle :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, pítt64 napsal:

G11 - odpalíci z GP4F :-P . No odpadlík a přeběhlík je trohu rozdíl. Nemylíš?

Renegát navždy zůstane renegátem bez ohledu na slovíčkaření :-D

 

Jinak už sbírám mince na to losování T10. Iosífku netušíš prosím Tě při kolika tisících minci už to můžu začít, když je to poměrně vzácná nabídka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lynx_cz napsal:

Prozradí mi, prosím, někdo ze znalých, co to má znamenat ...

 

Screen-Shot0214.jpg

 

Je několik možností:

- odešel jsi do garáže = dezertoval

- neodjel jsi ze startu, nevystřelil, nic nespotnil, jen se zalogoval, AFK

- to samé, jen bez tvé viny, hra se ti načetla na 90-100%, ale nepustilo tě to do ní (chyba serveru) v tom případě je třeba shodit hru Alt +F4 a restartovat, stejně tak, když se někde zasekneš a nebo ti vypadne připojení

- v PvP a GO, vyhození za střellbu do vlastních

- může tě to i vyhodit ze hry bez důvodu (chyba serveru), to může někdy vést hlášce o dezerci

- zkolaboval server, pak tohle máte všichni, a to i po odehraných 90% hry

 

Tipoval bych to na poslední možnost, ale nedal jsi sem žebříček umístění (druhou obrazovku). Stává se to, není to ale zase tak často. Po aktualizacích to bejvá horší, to blbne kdeco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 3. 3. 2021 at 19:06, arnost905 napsal:

Renegát navždy zůstane renegátem bez ohledu na slovíčkaření :-D

 

Jinak už sbírám mince na to losování T10. Iosífku netušíš prosím Tě při kolika tisících minci už to můžu začít, když je to poměrně vzácná nabídka?

Arnošte, jde o to, jaké máš štěstí.

Ve zmiňovném sreamu Najlvin "losuje", má cca 2800 coinů a po cca max 20 kolečkách mu padne 50 000 coinů.

Já jsem předevčírem začal točit. Měl jsem 20 240coinů. Po hodině točení jsem je měl pořád. Prostě mě za těch třista, kdž jsem se dostal k 17 000 padlo 5 000, a zase dokola. Nejníž jsem se dostal na 15 000 a pak zase až na 24 000 coinů. Jak na houpačce. Po hodině jsem to vzdal a pokračoval večer asi 1/2h a pak druhej den cca 1/2h. Nakonci mě padlo 25 000 coinů, dohromady jsem měl přes 43 000 coinů. 4x jsem zatočil a ukázal se mě T8 Wilk, tak jsem ho koupil za 36 000 a točil dál. Zbylých 7 000 jsem dotočil k nule, nic nepadlo, když nepočítám nějakou tu 500. Večer mě pak padlo 500. Měl jsem 1 160 losoval dál, nakonec mě pado 5 000. Já na ně ale nemám. :-P

Takže, pokud chceš losovat, chce to "polštář" cca 15 000 coinů. Já jsem se pohyboval v rozpětí cca 9,5k, než jsem se zase dostal zpátky na své. A to i v případě těch utracených 7 000. 

Za celou dobu cca 2h losování se mě T9 ukázali 2x a 1x T10 Armata 152mm. Takže je to na pár hodin dočení, ale zase ti může padnout bonus 50 000, což se mě nepřihodilo za celej B.P., jen 2x 25 000. A 5 000 ani nepočítám.

 

Současný stav:

 

 

ScreenShot0232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, tak 15k mincí na točení nemám, jsem na 6k mincí, abych T10 koupil.No, když tak se "spokojím" s nějakou další ještě dostupnou T9 :-D Před tím jsem taky protočil na VT5 6k minci.

Jinak ten šadou mi sedí, jen to DMG na nic, sfinxe jsem nepřespotoval. Na spot jsem si ale nestěžoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, arnost905 napsal:

Uf, tak 15k mincí na točení nemám, jsem na 6k mincí, abych T10 koupil.No, když tak se "spokojím" s nějakou další ještě dostupnou T9 :-D Před tím jsem taky protočil na VT5 6k minci.

Jinak ten šadou mi sedí, jen to DMG na nic, sfinxe jsem nepřespotoval. Na spot jsem si ale nestěžoval.

Ahoj...Dnes jsem to pustil a ejhle 25000. Za tu dobu co točím, tak 15 až 20x za den mi padlo 3x 50000 3x 25000. To jsem 5000 koupil i za goldy. Ty drobné nepočítam.

Koupené 2 ks techniky Tier9.

Za tu dobu mi tam ta T10 padla 2x a žádná jiná 10.

Ještě počkám 2 dny dotáhnu za pomocí injekce na 100000 a budu točit.

Hodně zdaru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Iosifek napsal:

 

Je několik možností:

- odešel jsi do garáže = dezertoval

- neodjel jsi ze startu, nevystřelil, nic nespotnil, jen se zalogoval, AFK

- to samé, jen bez tvé viny, hra se ti načetla na 90-100%, ale nepustilo tě to do ní (chyba serveru) v tom případě je třeba shodit hru Alt +F4 a restartovat, stejně tak, když se někde zasekneš a nebo ti vypadne připojení

- v PvP a GO, vyhození za střellbu do vlastních

- může tě to i vyhodit ze hry bez důvodu (chyba serveru), to může někdy vést hlášce o dezerci

- zkolaboval server, pak tohle máte všichni, a to i po odehraných 90% hry

 

Tipoval bych to na poslední možnost, ale nedal jsi sem žebříček umístění (druhou obrazovku). Stává se to, není to ale zase tak často. Po aktualizacích to bejvá horší, to blbne kdeco.

Nenapadlo mne udělat druhý screen ... jak jsem psal, celou bitvu jsem normálně odehrál a bitva normálně skončila, takže asi chybka někde v matrixu při loadingu na výsledky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nakonec usilovně vystřílených 15000 mincí na zatočení rulety. Řeknu Vám, že mně už z toho kampaňového hraní bolí úpony na hřbetu dlaně a prstech. Docela si odychnu, až budu "muset" jen každý den stříbrnou a zlatou bedničku na auto T6-T8 za 42 dnů v asijské smlouvě. Doma, tak abych to neslyšel, se bavili, že mám tím hraním už vygumovaný mozek :-D

 

 

Tak jsem si zalosoval "úspěšně". 77 zatočení, prosázeno 30000mincí, musel jsem s nervama v kýblu nadávajíc na sověty zadotovat tu T10 Type 99A2-140.

A index garáže nakonec: 36,98% !!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě to točení je opruz  :Smile_unsure:

Ale za celý BP to není vlastně tak hrozné.

4 ks techniky z BP

5 ks z tržište - 3x 9 , 1x 8 , 1x 7

74 dní dní prémka 

25 ks injekce na 12 h.

 

T10 vlastním a jiná 10 se mi tam neobjevila

1x za celou dobu mi tam skočila z velitelů pouze Rumunka a tu také mám

 

nevíte náhodou kam se zapisují teď nimce co furt dostáváme ??? :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, pítt64 napsal:

No popravdě to točení je opruz  :Smile_unsure:

Ale za celý BP to není vlastně tak hrozné.

4 ks techniky z BP

5 ks z tržište - 3x 9 , 1x 8 , 1x 7

74 dní dní prémka 

25 ks injekce na 12 h.

 

T10 vlastním a jiná 10 se mi tam neobjevila

1x za celou dobu mi tam skočila z velitelů pouze Rumunka a tu také mám

 

nevíte náhodou kam se zapisují teď nimce co furt dostáváme ??? :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

 

Za mě spokojenost. 1x T9, 3x T8 z tržiště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celková výtěžnost eventu u mně taková přehlídka nebyla.

Navíc

1x5, 1x6, 1x9 a 1x10

Je mi líto nezískání xm247 Sgt. York, mám k tomu vřelý vztah, bo to nebylo uvedeno do výzbroje kvůli tehdy nově uvedeným protitankovým raketám na Mi-24 s dostřelem 6km. Typ nepamatuju. Flaky alá 2.SV se mi vždy líbily :-D  Dneska takové příruční flaky nikdo nemá a chybí na ty hejna oraketovaných vrtulníčků

A popravdě si nedovedu představit, že bych nějak jinak vyjezdil výrazně více mincí, prémka ani injekce jsem nesbíral. Jen pro srovnání uvedu přírůstky za dobu eventu mimo něj. Díky klanu 1x9, 1x10 a asijskou misí 1x7 a 1x6. Obdobné co ? :-D

Takže celkem 12 nových aut v garáži za ty 3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, arnost905 napsal:

Tak celková výtěžnost eventu u mně taková přehlídka nebyla.

Navíc

1x5, 1x6, 1x9 a 1x10

Je mi líto nezískání xm247 Sgt. York, mám k tomu vřelý vztah, bo to nebylo uvedeno do výzbroje kvůli tehdy nově uvedeným protitankovým raketám na Mi-24 s dostřelem 6km. Typ nepamatuju. Flaky alá 2.SV se mi vždy líbily :-D  Dneska takové příruční flaky nikdo nemá a chybí na ty hejna oraketovaných vrtulníčků

A popravdě si nedovedu představit, že bych nějak jinak vyjezdil výrazně více mincí, prémka ani injekce jsem nesbíral. Jen pro srovnání uvedu přírůstky za dobu eventu mimo něj. Díky klanu 1x9, 1x10 a asijskou misí 1x7 a 1x6. Obdobné co ? :-D

Takže celkem 12 nových aut v garáži za ty 3 měsíce.

A to jsi nadával že nemáš štěstí :Smile_amazed:

Ja měl ze smlouvy jen K1A1 a jinak samé pronájmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to K1A1 bych časem rád uvítal taky, ale za tu dobu hraní jsem ve smlouvách mimo hlavní cenu dostal jen 4 vozidla, jestli nepřeháním, 3 určitě.

 

Tak jsem znovu zprovoznil kdysi opuštěný ruský účet a nějak nezvládám přepínání mezi nimi. Ruskou hru pouštím přes deinstalační okýnko. Samozřejmě děkuju Píttovi za češtinu :-D ProssímVás jestli to někdo takto provozujete, jak máte vyřešený život se dvěma různými hrami a jejich sopouštěním, aby to bylo uživatelsky přívětivé?

arnost906

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Někdy +/- před měsícem jsem se tu ptal, jestli do toho má ještě cenu naskočit ... pak jsem to přestal "řešit" a prděl jsem na to.

Jenže, jsem na on-linu začal potkávat Chryzantémy ... "hmmm, podvozek z BMP-3 to mě zajímá" a viděl jsem párkrát i borce co s tím dovedli bejt docela zákeřní (jako s Mephistem, když se to umí a je trochu štěstí, ale to je trapnej Renault :-D)

Ještě jsem ale nebyl ve fázi, že bych po ni "prahnul", jen jsem se díval a s někým jsem si o ní psal (Iosifek?) a že prej "to je křáp" ... tím se má zvědavost zvýšila (dík vole :-D) no a začal jsem hledat, kde ji získat a za kolik.

Jenže v tech tree nic, v shopu taky nic ...

No a tak jsem 14 dní před koncem, naskočil do Battle path, surově, na hulváta "uhni woe du si pro ten pekáč".

Stejně jsem ty goldy na vstup měl na účtu ještě z doby, kdy hra měla klasická fóra a byly tu lidi ... a určitě tak už byly i plesnivý. :pirate: :-D 

 

No, dohrabal jsem se za 14 dní až asi 5 levelů před Objekt ... a to mi šlo jen o tu Chryzantému. :-D 

 

Tak díky Iosifku, mám ten křáp. :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Aktualizace 0.35 přinesla jen potvrzení stávající skutečnosti, že vývojáři AW jsou úplně odtržení od skutečnosti.  Tedy od toho, co hra potřebuje, aby se mohla rozvíjet. Hratelnost je na dně. Úroveň hráčů a jejich počet klesá.
Aktualizace 0.35 je úplně jalová. Nemá mě co nabídnout.
2. kapitola Spec. Ops. je ještě horší než ta první. Přísná koridorovka hodná tak 8bitových počítačů, v depresivním prostředí a tmě. S nepřehledným koncem, stavěným na prohru.  
Asi je čas dát AW vale., protože bude hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...