Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Včera jsem ignoroval lákavou nabídku T8 Vickerse Mk.7. A to ho tady mám na 13 dní pronájmu, tedy bych dostal zpátky dost goldů.

 

 

Hele Pepo já nevím jak Tobě, ale mě prodej techniky k pronájmu nejde...I když mi svítí zeleně "zakoupeno" a mám ji v garáži, tak prodat nejde...jen použít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 2. 2021 at 10:57, arnost905 napsal:

Tak takhle na výběr nemám. Za 5000 goldů je 12000 mincí, teoreticky nabrat 8000 mincí a trochu náhody a T9 nějakou mám, jen už mě z toho častého hraní už bolí ruce :-D

Dnes mě padlo za 2500 coinů 25 000 coinů. Jsou lidi, kterým to pado i 2x za sebou. Tak ti přeju Arnošte, ať se na tebe taky štěstěna usměje. Má na to ještě 24 dní. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

A zase mám dilema. Pořídit toho Vickerse, kterej se objevil v nabídce současně, nebo jít nejdřív po tom QN? ;-)

 

 

ScreenShot0229.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Dnes mě padlo za 2500 coinů 25 000 coinů. Jsou lidi, kterým to pado i 2x za sebou. Tak ti přeju Arnošte, ať se na tebe taky štěstěna usměje. Má na to ještě 24 dní. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

A zase mám dilema. Pořídit toho Vickerse, kterej se oběvil v nabídce současně, nebo jít nejdřív po tom QN? ;-)

 

 

ScreenShot0229.jpg

 

pán je fajnšmekr??? :-)   :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy teda dovedete někteří probudit nechutnou závist :-D Josífku počkal bych na to QN, osobně bych raději teda T9 MBT. Jinak rakety z merkáv se nezapočítávají DMG do tornáda poškození 120+mm.

 

Potajmu jsem si za 661.35Kč koupil 11k goldů, abych měl na mince na postup... Na druhou stranu, kdybych měl štěstí, tak bych to považoval za něco nenormálního :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, arnost905 napsal:

Vy teda dovedete někteří probudit nechutnou závist :-D Josífku počkal bych na to QN, osobně bych raději teda T9 MBT. Jinak rakety z merkáv se nezapočítávají DMG do tornáda poškození 120+mm.

 

Potajmu jsem si za 661.35Kč koupil 11k goldů, abych měl na mince na postup... Na druhou stranu, kdybych měl štěstí, tak bych to považoval za něco nenormálního :-D

Tak bych řekl, že pro mne Batl Patch skončil. Na účtu mám celé 2 coiny. V "banku" už toho moc není, a nic po čem bych toužil. Maximálně nějaká 8 kvůli goldům za kompenzace, ale zase nejsou coiny.

Losovačku za 300 jsem ráno začal s 21.6k coinů a skončil asi po 20 výměně s 23,4k. Něco jsem ještě nahrál, splnil tři výzvy. A jsem o 10k goldů lehčí. QN-506 je doma.

Když to tak sčítnu, tak to byl úspěšnej event. Kromě cílových vozidel ještě Teminátor 2000, Vickers, QN-506.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, arnost905 napsal:

Ten Oplot by se mi hodně líbil :-D Prémiáků T9 TD mám 4, tak QN není zrovna první volba.

Arnošte v F.A.G. (karta Batl Patch vpravo dole) jde zkopírovat do překladače.

Tohle se tam píše:

Co je to obchod?

Karta Shop Battle Path vám umožňuje vyměnit bitevní mince, které nepotřebujete pro skutečný postup úrovně, za cenné předměty, jako například: - 25 dílů Úvěry Posilovače Prémiový čas Prémiová vozidla (včetně vozidel 10. úrovně a vozidel z předchozích bitevních cest) Velitelé (včetně Ophelia Kitescu a Alisa Korhonen) Nabízené položky jsou pravidelně obnovovány, takže každá sada nabídek je k dispozici pouze po omezenou dobu. Navíc je k dispozici ruční přehrání 300 bitevních mincí. Kromě elitních misí je Shop jediným způsobem, jak můžete získat dostatek Kurganetů - 25 dílů k sestavení vozidla (potřebujete 100 z nich).

 

Nejdřív k obnovování. Je 2x za 24 hodin. Má to být 1x, ale pokud jsi nespavec, tak se to resetuje v 1h ráno a pak ještě v 5h ráno znovu. Já to vím od jednoho takového nespavce. Využil jsem toho asi 5x :-P

K šanci že ti padne co chceš:

Těch tanků co nemám je málo, tak si pamatuju jen ty. Cca 50x jsem to resetoval za 300 c kvůli Kurganetsoj, do té doby než jsem "listoval" na QN se to resetovalo cca 70x. Dohromady 120x. Za tu dobu mě to hodilo 3x T72B3 3x, Falcona 1x, Vickerse 2x a VT5 1x.

Na QN jsem "listoval! cca 40x? Začal jsem s 21,6k coinů, 300 dáš za reset, 100-500 se ti vrátí zpátky, takže mě jeden reset přišel tak na cca 40-50 coinů. Když jsem se dostal na cca 19,7, tak mě palo 5000c a byl jsem na to líp než když jsem začal. Zkončil jsem na 23.6 c a nalosovaném QN. Při tom jsem toho Vickerse viděl cca 5x, T72B3 2x a nic jiného.

Je to prostě loterie, ale na to "listování" zas takové náklady nejsou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to taky dělám, mám 56k v banku a jakmile naběhne 300, tak to otočím. To vstávání v 5:00Hod. je pro mně vražedné, když chodím spávat v 23:00-23:45 :-D Do 20 bitev mám se 195 vždy těch 300 a zatočím kolem štěstí :-D Padá mi jen šepleť nebo to co mám. Goldy šetřím na konec, kdy je v tom kole štěstí zkusím nasázet. Jestli mně jich teda nebude líto a nekoupím T-40.

Jaká jestli ta T9-10 padne, takovou vezmu...

 

Tak nakonec vyšla VT-5 :-D Docela rychle to střílí 10000 dmg/minuta. Takový griffin 50mm s dvojnásobnou ráží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s klanem vyjezdím M1A2C Hádes, tak mně Oplot moc nemrzí a jsem za VT-5 docela rád, bo mám v prémiákách skoro všechny kategorie. Několik TD, několik LT, Artynu a přemýšlím mezi T40 a předrahou fajnovostí vlajek nad tankama :-D Mezi vlajkama na antény, ale k výběru moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak s klanem vyjezdím M1A2C Hádes, tak mně Oplot moc nemrzí a jsem za VT-5 docela rád, bo mám v prémiákách skoro všechny kategorie. Několik TD, několik LT, Artynu a přemýšlím mezi T40 a předrahou fajnovostí vlajek nad tankama :-D Mezi vlajkama na antény, ale k výběru moc není.

Gratulace, dočkal jsi se. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

Bez vlajek to přežiješ. S T40 je to trochu složitější. Musí ti sednout. V GO jsem si s ní když přišla užil spoustu srandy. Pak přišly nový tanky a už to není ono, co bývalo. T40 zůstala stejná, ale skladba týmů se změnila. Gaučko, atd. V PvE jsem ji moc nejezdil. Je do rychlopalka s průbojností mezi Sphinxem a T15. Ty minometný rakety maj nevýhodu dlouhýho zaměřování a nic moc dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

No, mám 14k goldů a co s nima. Čekat rok na další event k nákupu coinového startu :-D Rád bych to utratil za techniku kvůli bonusu.

Tak já bych počkal do konce B.P. Trávu to nežere, kydat ani dojit to nemusíš, tak o nic nejde. :-D

Ono by se mohlo stát, že se štěstí unaví a sedne pak na někoho, komu to pak je k ničemu. Štěstí je poťouchlý šprýmař.

Teď jsem slyšel, že si konkrétní člověk z klanu pořídil Obj. 640. Je to prý za 76k coinů. Jen kde ty coiny furt brát. :-( 

Tedy, oni ti můžou padnout taky. Je tam nenulová šance. Včera mě to hodilo 2500 za 25 coinů. A já je neměl, musel jsem odehrát hru. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 76k mincí bych měl asi jen s tím pověstným sednutím štěstí na vola. Za goldy múžu mít 36k a k tomu v banku 8500mincí. To asi neposkládám. Nějakou další T9 snad ano.

-------------------------------------------------------

Tak mincování jsem vyřešil :-D Jen by mně teda zajímala pravděpodobnost toho vylosování T10 Obj. 640. Nenulová šance je docela úctyhodný parametr :-D

-------------------------------------

Tak jsem si ověřil, že ten úkol přežít bez oživení 5 her nejde udělat =<T8. Udělal jsem speciálku bez škrábnutí a nezapočítalo to.

Tak ani speciálka v T10 PL-01 jen použitá osmička s dobitím a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem se včera dozvěděl, že jsem změnil klan. :-o

Respetive se chlapci z našeho klanu dívali na Najvlina a ten při sreamování pronesl prý, asi na dotaz:  "V CSGW jsou dobří hráčí, patří tam např. Iosifek."

Mělo by mě to potěšit, že si mě někdo pmatuje a kam vě řadí, ale jen mě to pobavilo. Já patřím k GP4F. :-P

 

Takže sem dám, i když neúplný, přehled CZ/SK klanů.

 

CZP - současný nejstarší aktivní klan, který hraje především PvP a v klanových hodnocených bitvách je v žebříčku v první 20, byl i v první 10 (cca do 20 aktivních hráčů /alespoň 1x tydně hrajících/ občasná selekce neaktivních hráčů - střední věk

CZGW - hrají jak PvE tak i hodocené bitvy v 60. Snažili se účastnit i turnajů. Mají ambice. (cca 20 -30 ativních, klanový řád, dost vysoká fluktuace Hrají i klanové Spec. Ops. Heroes - střední věk

GP4F - převážně PvE, asi 3 hráči hrají PvP, teď se hoši dali i na GO. Hrajeme Spec. Ops. Heroes (aktivních cca 20 -25 hráčů, povinnosti 0. "Nikoho nelze k ničmu nutit, pokud to sám nechce.") - převážně dědci a fotři

CZSK5 - hají PvE, Teď začli i se Spec. Ops. Heroes (hrají pro zábavu, tak nic moc neřeší, fluktuace asi výjimečná) věk, převážně fotři najdou se i dědci. 

 

Teď klany co jsou buď malé, nebo o nich vím málo:

LABS

DAKCZ

orel

cz501 - starý klan ze kterého hrají občas 2 hráči a pak hrají s CZP

S-č-L - mladíci

AW-CZ

User

URNA - výjimečně někdo 3x za rok

NASTY

AW-SK

BORAN

EUA

TLCS - dědci, cca 5 ks :-P

G11 - přeběhlíci z GP4F :-P

Ten seznam není úplný, chybí ty opravdu malé, 1 člověk, nebo nehrající. Tyhle se nechají potkat ve hře.

 

 

PS: Pokud tm mám chybu, tak to opravte, nebo doplňte.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z URNY potkávám každé 3 týdny v PvE jen Jullij.

Jinak v CHAV2 vídávám naše názvy, jako československé, takže minimálně je internacionální.

CZSKE.

9TD.

BMBCS.

 

Jen tak pro orientaci. Prosím Vás, kde se dozvím o umístění amorku na technice? Jedná se mi o vozidla AFV Hunter, sfinx, AS21, LT KC apod. U tanků je to jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, arnost905 napsal:

Z URNY potkávám každé 3 týdny v PvE jen Jullij.

Jinak v CHAV2 vídávám naše názvy, jako československé, takže minimálně je internacionální.

CZSKE.

9TD.

BMBCS.

 

Jen tak pro orientaci. Prosím Vás, kde se dozvím o umístění amorku na technice? Jedná se mi o vozidla AFV Hunter, sfinx, AS21, LT KC apod. U tanků je to jasné.

 

Amorku? Co tím myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Jako munici, jak změnili ty vozidla v PvE misích, tak už nedělám 10 amorků kvůli zapálení za hru, někdy musím i 3x. Dřív bylo hafo bredlíků a mrkví a tak to bylo více než jednoduché :-D

Teď jsem s Challim moc nejezdil, ale zapaluje furt. Jen je to trochu jinde. Vím akorát Sphinxe, toho na kroužek, věž.

Po změně je na zapalování a rozbíjení modulu dobrá i HE munice na vysokých rážích. Zkus Obj. 195

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 3. 2021 at 15:21, Iosifek napsal:

Tak jsem se včera dozvěděl, že jsem změnil klan. :-o

Respetive se chlapci z našeho klanu dívali na Najvlina a ten při sreamování pronesl prý, asi na dotaz:  "V CSGW jsou dobří hráčí, patří tam např. Iosifek."

Mělo by mě to potěšit, že si mě někdo pmatuje a kam vě řadí, ale jen mě to pobavilo. Já patřím k GP4F. :-P

 

Takže sem dám, i když neúplný, přehled CZ/SK klanů.

 

CZP - současný nejstarší aktivní klan, který hraje především PvP a v klanových hodnocených bitvách je v žebříčku v první 20, byl i v první 10 (cca do 20 aktivních hráčů /alespoň 1x tydně hrajících/ občasná selekce neaktivních hráčů - střední věk

CZGW - hrají jak PvE tak i hodocené bitvy v 60. Snažili se účastnit i turnajů. Mají ambice. (cca 20 -30 ativních, klanový řád, dost vysoká fluktuace Hrají i klanové Spec. Ops. Heroes - střední věk

GP4F - převážně PvE, asi 3 hráči hrají PvP, teď se hoši dali i na GO. Hrajeme Spec. Ops. Heroes (aktivních cca 20 -25 hráčů, povinnosti 0. "Nikoho nelze k ničmu nutit, pokud to sám nechce.") - převážně dědci a fotři

CZSK5 - hají PvE, Teď začli i se Spec. Ops. Heroes (hrají pro zábavu, tak nic moc neřeší, fluktuace asi výjimečná) věk, převážně fotři najdou se i dědci. 

 

Teď klany co jsou buď malé, nebo o nich vím málo:

LABS

DAKCZ

orel

cz501 - starý klan ze kterého hrají občas 2 hráči a pak hrají s CZP

S-č-L - mladíci

AW-CZ

User

URNA - výjimečně někdo 3x za rok

NASTY

AW-SK

BORAN

EUA

TLCS - dědci, cca 5 ks :-P

G11 - odpalíci z GP4F :-P

Ten seznam není úplný, chybí ty opravdu malé, 1 člověk, nebo nehrající. Tyhle se nechají potkat ve hře.

 

 

PS: Pokud tm mám chybu, tak to opravte, nebo doplňte.

 

 

G11 - odpalíci z GP4F :-P . No odpadlík a přeběhlík je trohu rozdíl. Nemylíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...