Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

 Předevčírem na mě po vypnutí hry k ránu zase vyskočil ten jejich dotazník. (já už skoro zapomněl, že to tu už tehdy bývalo) :laugh:

Docela by mě zajímalo, jestli ty odpovědi vůbec někdo čte, protože v možných odpovědích na otázky "kde jste se o hře dozvěděl ?" , "kde vyhledáváte aktuální informace?",

byla i varianta odpovědi "na fóru". (který zrušili ... ). :rofl-16c: 

 

 Vandráááci !! :-D 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WcL5NftDhmg&ab_channel=Mishana10

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Grad napsal:

 Předevčírem na mě po vypnutí hry k ránu zase vyskočil ten jejich dotazník. (já už skoro zapomněl, že to tu už tehdy bývalo) :laugh:

Docela by mě zajímalo, jestli ty odpovědi vůbec někdo čte, protože v možných odpovědích na otázky "kde jste se o hře dozvěděl ?" , "kde vyhledáváte aktuální informace?",

byla i varianta odpovědi "na fóru". (který zrušili ... ). :rofl-16c: 

 

 Vandráááci !! :-D 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WcL5NftDhmg&ab_channel=Mishana10

 

 

 

 

 

Nu, třeba maj na mysli jiné fórum. Třeba WoT. :-P Tam jsem se o AW dozvěděl já. :smileys-happy-427623:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Hospodo nalej ...

Ciwe tak jsem se dnes ráno chvilku přehraboval v tom jejich Discordu.

Asi nikdy nepochopím, proč se přesunuli z klasickýho fóra zrovna na tuhle platformu. Diskuse je tam nepřehledná, mizerná, citace a reagování k něčemu co někdo napsal třeba den dva zpět je k prdu, nekonečný scrolování otravný.

 Jako náhrada klasickýho fóra absolutně nevhodný. To není žádný starobní zpátečnictví - to je prostě fakt, tohle je spíš chat, něco jako Twitter - co je starší než 1 den, už je prostě OUT.

Mě to normálně připadá, že vedení ovládli nějací progresivní, salónní, naivisti (*Dneska se jim říká naivisti, tenkrát se říkalo blbci. - Vladimír Menšík* :-D ), co rozhodli, že "Discord je IN, jsou tam už stejně všichni a mladí to žerou".

(oh bože, zase jsem tam narazil na toho tranďáka Spitfire, ten je fakt všude ... bojím se otevřít ledničku ... cpe tam svý videa, kde má na sobě děravý tričko a pod tím kozí chlívky ... :laugh: )

 

Pak jsem tam četl pohoršený kecy nějakýho joudy, že v chatu ve hře někteří hráči píšou (světe děs se !) AZBUKOU (WTF?!!) a "my přece nejsme Rusové! (jestlipak už někdy slyšel, že azbukou se píše NEJEN v Rusku ale i v jiných zemích, zabedněnec)

... chceme mít oddělené chaty ve hře", v jednom aby byla "povolená POUZE english a jiné jazyky zakázané" (takže ani CZ/SK/PL atd.) a "Rusáci" ať si píšou ve hře azbukou v jejich odděleném chatu ...

 

Jeho prostě uráží, že je blbej a nerozumí tomu co si jiní píšou :laugh:  tak hned hledá "řešení" - odstranit na jinou kolej, smazat z očí ... jestlipak je taky tak uraženej, po nákupu čehokoliv z Číny, kde je jen rozsypanej čaj. :-D 

Kristovanoho, když nerozumím tomu, co si jiní píšou, tak to nejspíš stejně není pro mě, tak to neřeším, je mi to u vejfuku, ne woe pitomečka to uráží, "nepíšeš english, tak di pryč, jinam ... "

 Tihle panovační přizdisr*čové co jim duní v dutý palici (přitom věřím, že v množině hráčů AW je jich brutální menšina), tak reálně působí na tom Discordu na tvůrce téhle hry (přímo či nepřímo), jelikož je to jediný komunikační kanál ... džízis.

 

V chatu ve hře si ani jedna strana nemá co vyčítat. Už jsem viděl východ, jak pindá na Европейцы a i "drsoně ze západu" jak pindá na "those russian kids". (poté co v PvP chcípnul trapně jako první).

Není to tak časté ... ale blbci se najdou všude, bez rozdílu polohy na planetě.

 Zítra ráno se půjdu podívat, kde se slejzá RU komunita a co si píší, tady na tom jejich Discordu nejsou, budou jinde. :pirate:

 

Hej, Najlvin, žiješ ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Z nudy jsem pořídil Rooikat 76.

Reload 2,62 sec. ... dobrej samopal, HEATy mu chybí, škoda. (v noci by to v PvE byl ultra-dmg-hunter)

 

Je ale nějakej porouchanej, vizuálně mu nezatáčí přední 4 kola a když jsem dostal zásah do levýho-zadního kola, tak mi to kolo povyskočilo z vehiklu ven ve svislý ose a až do opravy se nadále otáčelo v kružnici podél své předchozí, původní osy.

Takže mi procházelo korbou a nořilo se celé pod zem a takhle dokola.

Škoda, že to posádka opravila dříve, než jsem se tomu přestal divit ... a pak smát.

Nestihl jsem tak screenshot.

Vrtááááci.  :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jestli sem ještě leze Tichošlápek, tak takhle vypadá zničený Rooikat 76. (mimochodem, klidně bych si jej s odpovídající municí dovedl představit o tier výše, na 6, možná i 7)

A úplně stejně to vyhozený kolo je "na boudě", když je stroj pouze poškozený jedním zásahem (do onoho kola), pak se ovšem za jízdy otáčí skrz korbu a noří se do země, jak jsem zde umělecky ztvárnil. :-D 

 

P.S: V noci z garáže pád hry na lištu, vyskočilo nějaké okénko s kličkem v rohu (zřejmě registry problem) a něco to "diagnostikovalo" a na závěr to vygenerovalo report a "buď dobrý a pošli to na support aw.my.com./gb".

Odpověď klasická "buď v p*deli" ... ale dobrá, proč jantarům nepomoct ... lezu na web, support, technical, do okénka popisuju wo co go, přikládám report ... a pařím dál.

Za 20 minut jsem juknul a jakýsi Lewis odpovídá, že by chtěl ještě z klienta "collect diagnostic data", "oukej Lojzo, jdu na to, třeba ti to píchne" a report odesílám.

Přebírá mě Alex a copy-paste už mi jen "radí" dát AW do výjimek mých "security solutions" a abych si byl jistý, že má "hra a game client jsou v dobré kondici, použít verify and fix ...".

A závěrem ještě "všelék na všechno" protože za 90% problémů může BFU (Bloody Fuc*ing User) ... ikdyž v případě AW ta procenta moc nesedí. :-D 

 

Kdo by měl zájem o všelék na všechno, tak zde je příbalový leták.

Dej v klientu "verify and fix ..."

 a potom:

 

1. Ensure that you are logged into your system as an Administrator.

2. On your keyboard, please press the "Windows" key and the "R" key at the same time.

3. Type "msconfig.exe" into the "Open:" field without quotes.

4. A "System Configuration" window will appear. On the "Services" tab, you’ll notice a long list of services available on your PC.

5. First, check the box labeled "Hide All Microsoft Services". As its name implies, this will hide all Microsoft services on the list.

6. Next, click the "Disable All" button. (To boot normally, click the "Enable All" button at Step 6.)

7. Finally, click the "Apply" button, then the "OK" button, and reboot your computer.

 

No a pokud problém přetrvává, (tedy soubory a Widle jsou jak z brusu) tak jsme to asi fakt p*srali my.(com) :laugh: 

 

P.S1: nevím, kde Lojza-Lewis seděl ale posílal jsem mu to a on odpovídal asi tak ve 4 hodiny ráno. :rolleyes:

 

ScreenShot0011.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak se dívám, tak se mi přes všechna minima a zjednodušení zobrazuje tráva v normálním pohledu, což před tím nedělalo a mám textury barevnější. To mi napište proč...

Tak jsem všechno hodil maximum a restartoval hru, nastavil minimum a restartoval. A ejhle, zmizela i ta "barevnost" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jezdím se 195 a fascinuje mně, jak mažu ze 152mm laufu AP do AS21 nebo AFV Hunter naraženýma čelně čumák na čumák a nedám žádnou dmg. Mám takový divný pocit, že v reálu by to bylo možná i jinak :-D

Když přidali Lecleca 40, tak bylo zábavné pozorovat v GO, jak spousta hráčů neví kam ho střílet. Co jsem oddingal 152mm ran, který mě šli na vanu je neskutečné. Obj. 490 přede mnou ujížděl třeba pozadu 3/4 mapy a všech cca 5 ran jsem mu dingnul. :-D Pak na to po čase přišli. :-( Střílí se na věž.

S Hunterem a AS21 je to velice podobné. V klinči máš výhodu, 195 má tvrdou věž a ty dva májí papírovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to dopadá (občas), když hrajou děcka (nejspíš), který jen slepě střílej do enemáků a vůbec je nezajímá cíl bitvy (PvE) a chcípnou v cca třetině bitvy, a když máte štěstí dotáhnete to do konce, rozdílový čas cca 1 vteřina :-) ... bohužel je to čím dál tím častější jev ... 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skládání AW po poslední aktualizaci

"

Další potíže se záplatou

Kromě výše uvedeného problému řeší uživatelé v souvislosti s volitelnou aktualizací i další chyby. Některým se například nedaří balíček ani nainstalovat – těsně před koncem instalace se objeví chyba a následně dojde k odstraňování souborů a návratu do původního stavu.

Další uživatelé hlásí, že KB4598291 rozbíjí hry založené na funkci DirectPlay. „Po instalaci mi spadlo několik 3D her, včetně World of Warcraft, hned po spuštění. Po odebrání aktualizace jsou hry a aplikace zpět v provozuschopném stavu.“ tvrdil například jeden z postižených

"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, arnost905 napsal:

Skládání AW po poslední aktualizaci

"

Další potíže se záplatou

Kromě výše uvedeného problému řeší uživatelé v souvislosti s volitelnou aktualizací i další chyby. Některým se například nedaří balíček ani nainstalovat – těsně před koncem instalace se objeví chyba a následně dojde k odstraňování souborů a návratu do původního stavu.

Další uživatelé hlásí, že KB4598291 rozbíjí hry založené na funkci DirectPlay. „Po instalaci mi spadlo několik 3D her, včetně World of Warcraft, hned po spuštění. Po odebrání aktualizace jsou hry a aplikace zpět v provozuschopném stavu.“ tvrdil například jeden z postižených

"

 

Tak mě vyskočí při každém spuštění hláška: "Error reports" a hra se spustí normálně.

To co asi dělá některejm hráčům brajgl, se mě vůbec nespustí a ještě to chce bonzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Lynx_cz napsal:

Takhle to dopadá (občas), když hrajou děcka (nejspíš), který jen slepě střílej do enemáků a vůbec je nezajímá cíl bitvy (PvE) a chcípnou v cca třetině bitvy, a když máte štěstí dotáhnete to do konce, rozdílový čas cca 1 vteřina :-) ... bohužel je to čím dál tím častější jev ... 

spacer.png

 

Každá hra je jiná. Spousta jich skončí v šedivém průměru. Pak jsou hry, které z toho průměru nějak vyskočí. Ať již pozitivně nebo negativně.

Na složení týmu dle úrovně hráčů a jejich motivaci má vliv mnoho faktorů. Čas vě kterém hraješ. Časové pásmo. Spuštěný event a další.

Ber to pozitivně. Jednooký je mězi slepými král. Pokud budeš hrát s hráči stejné a nebo lepší úrovně, tak žádnej zářnej výsledek neuděláš. Když budeš hrát s nobama, tak můžeš zazářit, ale celou hru potáhneš sám.

Teď k té tvé tabulce:

Artyna - AFK, ti dva booti co ji odstřelili nasvítila, tak není s nulou.

Teminátor 2000 nehrál nic a je mě záhadou, jak může mít dvě asistence (většinovou dmg) s 608 dmg na tieru 8

Grifin 50mm - sniper, asi nad 300m

Táhla to AS21 a ty tam máš nějak málo spotované dmg, možná, že co jsi si nasvítil, to jsi si odstřílel. To je poněkud unikátní, neb většinou ti to odstřílí někdo jinej.

Ona toho výsledková tabulka o průběhu hry moc neřekne. A už vůbec ti neřekne, jaký problém se dotyčnému vyskytl. Mohl mu někdo volat, musel odejít, spadla mu hra a pod.

 

Tady máš tabulku, která vypadá, že všichni hráli dobře. Žel, jen vypadá. Když jsem viděl jak ti chudáci bloudí po mapě, tak se divím, že vůbec něco nastříleli. Ubránili bázi a hnali se ještě 3 minuty do rohu mapy, kde nic nebylo a přitom přesně v opačném směru měli novou bázi. Jak kdyby neměli minimapu. Nakonec se nechali vystřílet, tak jsem se snažil přežít a střílel jsem na slepo, abychom to vyhráli. Leviatan se nedá prohrát, když jeden přežije.

 

ScreenShot0220.thumb.jpg.01fcb686d5081aa1f5bb91b0172af14d.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píšeš, co jsem si nasvítil, to jsem si většinou ustřílel ...ty 3, co rychle chcípli, jakž takž na prvním střetu fungovali, pak se snažili ustřílet enemáky, co jim moc nešlo a když jsem viděl čas a že nikoho nezajímá, že je třeba obsadit bod, jel jsem tam a obsadil (i přesto, že mne nějakej ten enemák otravoval) pak už jsme jen uhájili letiště ...

Naučil jsem s tou Merkavou nabít zásobník, pak se dá ... ale ne úplně vždy to je vhodné... ta nartyna nebyla AFK (lada by mu spadl net), protože se zpočátku "hýbala" ...

Ten čas hraní je někdy dost znát, v sobotu bylo dobře vidět, když šly děcka spát :Smile_veryhappy:

Poslední dobou mám pocit, že dev se snaží zase lidi vyhnat z PvE, to množství a agresivita botů je někdy fakt na palici ... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, arnost905 napsal:

Tak už mám 36000 mincí na koupi T8 :-D Asi vezmu první možnou.  Jen medituju, jestli nemám zkusit dosáhnout těch 56000 na T9.

Jinak s ourejlým a dalšíma retrofita a spol má 16,35% bonus k nabíjení.

Arnošte, tohle dilema mám i já. T8 si můžeš koupit, až na nějaké ty výjimky. T9 jsou většinou jen z beden při akcích.

Rád bych měl QN-506, jediné vozidlo se světlicemi, prý tam je. :-P Z T9 jsem měl v nabídce jen VT5, tu nechci. T8 Terminátora 2000 jsem si pořídil, ale ten se nedá koupit. Byl jsem s coinama zase na nule. Oni tam jsou snad i T10, žádnou jsem ale neviděl.

Teď mám 28,4k coinů a 31,5k goldů. 15k goldů jsem ochoten do toho nacpat. Ještě je dost dní do konce, tak počkám, zda se neukáže při denním resetu, a když ne, tak ke konci budu za těch 300 coinů "listovat".

 

Tedy, jestli ti můžu radit, vyber si tank kterej chceš a ignoruj ostaní lákavé nabídky. Je tady celkem slušná šance, že ti padne. Jde jen o to potřebné množstí coinů nebo goldů.

Včera jsem ignoroval lákavou nabídku T8 Vickerse Mk.7. A to ho tady mám na 13 dní pronájmu, tedy bych dostal zpátky dost goldů.

Tak asi tak.:Smile_honoring:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...