Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 15 hodinami, Grad napsal:

Na NA jsem nebyl, tam bylo stejně mrtvo jako na EU, možná i mrtvějc, když jsem vídal amíky na RU.

Na RU mám jiný nick a samozřejmě i s RU e-mailem.

Takže když nainstaluju EU klienta (snad se to nebude prát mezi sebou) tak budu moci používat oba účty ? Ok.

Zatím jsem teď za pár večerů potkal jen 2 debily.

Oba byli v PVE (seděl jsem u toho po půlnoci, PVP dávalo 8 vs 8) neměli nicky azbukou a oba psali english, takže to byli spíš western idiots.

Přijde mi fakt směšný, když se v PVE střelnici někdo rozčiluje nad "steal kills", když tam jde o DMG a všichni pálí po všem co se pohne. :-D 

S Rusy si pamatuji, že mívali větší náklonnost se nechat strhnout na lemmnig train hned zkraje PVP a když narazili na slušnou obranu, často jich na té straně dost pochcípalo, což stačilo k prohře. :-D 

Poláci jsou ale legends už z WoTka.

Všiml jsem si, že při načítání hry jsou loga něčeho jiného.

Bohužel si ale moc kreativně taky nepočínají.

Nepracují moc s psychologií hráče, tak aby je udrželi u hraní a dávali jim důvod hru hrát.

Když to porovnáš se současnou garáží ve WoTku (hraje to synátor) - Vánoční stromeček, kterej si zdobí odměnama, pěkná grafika, hromada rozdávání úplných blbostí, která je ale nic nestojí ... ale hráč má pocit, že něco získal

(získal max. pár procent ke kreditům), občas to hodí třeba 3 dny premium accontu. Hráče to potěší. Ti soutěživější dostanou nějaký tank. To všechno vývojáře stojí prd ale playeři se honí za tím aby to získali. 

AWčko mi přijde stále brutálně pozadu s nápady jak přilákat nové hráče a stávající si udržet u hry.

Tichošlápka nenajdu, ani nepotřebuju, nemám Discord.

 

Veselý Vánočky.

 

Tak i v AW máš nějaké akce. Po celý měsíc běží event, ve kterém se každý den dá něco získat (třeba bedničky, novou kamufláž, skiny, 16 dní prémiového účtu atd). V obchodě jsou zase dvě vánoční bedny zdarma, kde najdeš další drobnosti včetně čtyř tanků do pronájmu na 7 dní a jednoho tanku na 14 dní, k tomu ještě celkem 21 dní prémiového účtu. Bohužel stejně jako minulý rok se ani letos nejspíš tanku na trvalo nedočkáme, ale byla akce k výročí, kde se daly získat dva prémiové tanky. Já si myslím, že toho AW dává poměrně dost. A teď máš ještě ve hře ten vánoční herní mód :D

 

Každopádně víc bych od AW nečekal a rozhodně ne už na takové úrovni, jako to umí podat WoT. AW má bohužel úplně jiné možnosti než vývojáři z WG, jejichž rozpočet se pohybuje v uplně jiných dimenzích. Teď už nebudou přidávat ani tanky do výzkumu - nevyplatí se jim to. Tak snad se zaměří na opravu chyb :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 S Tichošlápkem nemám žádný velký spor.

Jen mě tehdy naštvalo, že neunesl tíhu oprávněné kritiky na hru na ofiko fóru a začal dost často rozdávat bany, pak zabanoval i pár aktivních lidí z CZ/SK komunity která byla tehdy dost živá a poté, co jsem na hru vyjádřil podobný názor

(bylo to po jednom z těch zásadních, velkých patchů) a naznačil jsem mu, že už to s banováním "nositelů nepohodlných názorů" přehání, spíš by to měl "poslat dál" že hráči s tím a tím nejsou spokojeni, tak mi dal ban taky.

A taky jsem nosil info z RU serveru, což bylo "haram". :-D

V odůvodnění stálo "rozdmýchávání sporů", přičemž je jasné, že šlo jen o jeho osobní mstu, protože jsem si dovolil zkritizovat nejen hru ve stavu v jakém se ocitla a následný první citelný odliv hráčů zejména z PvP,

který "vyřešili" tím, že to začalo skládat mrzácký bitvy 5 vs 5 / 8vs.8 a pod. , ale už i jeho.

Jak dětinské. :-D 

Ve finále to už neunesl, zrušil celou CZ/SK sekci na ofiku (přestože stejné kritické výkřiky byly i v engl.části fóra) a dnes to vypadá, že už je pryč celé ofi. fórum.

Takže se hráči ještě více rozprchli na podobná místa jako je toto, nebo se i kvůli tomu o hru zajímají už méně a ... ve finále i přestali hrát.

Však se podívejte sami na poslední příspěvky co tu jsou. Počítám, že tu o hře občas něco napíše tak cca 5 lidí - thats  all ... mrtvo.

Tahle hra by měla mít ofiko fórum s mezinárodní sekcí a pak se sekcemi různých států, kde by se případní nováčci mohli něco dozvědět, zapojit se do dění atd. Tohle setkávání se pokoutně na neofiko místech, je k prdu. 

Je to jeden z mnoha hřebíčků v rakvi, který drží AW pod zemí.

 K těm eventům.

Přestože nějaké eventy jsou, tak v porovnání s WoT je to žalostné.

Synátor každý den co sedí u WoTka otvírá bedničky s reálným "skoro nic" ale i to "skoro nic", ho přesto tak baví získávat a otevírat po každé bitvě, že vždy znovu klikne na "do bitvy" a paří to WoTko teď denně.

Když mu navíc přišlo i pár dní premium accountu, přišpendlilo ho to do hry úplně. Není v žádným klanu, hraje sám jako oddechovku, takže mu o nic extra nejde ... jen ho to prostě baví.

Což mi připomíná, že částečný vliv na to má i CZ lokalizace ... a je ostudou AW, že ani po letech tu oficiální CZ lokalizace není, když ji tady neofiko cestou dělali lidi jako fun project samo domo na koleni a jak vidím, stále ji někdo dělá.

Než jsem se teď dostal ke Sprut-SD, tak jsem musel splnit "úkol" nastřílet TDčkem nějakého tieru XXX tisíc DMG aby se mi odemkla vůbec cesta ke Sprutovi. Proč, do háje, tam taková votravná kravina "musí" být ?

A když už jsem cestu odemkl, tak jsem ještě musel přetrpět NM142 nebo jak se ta M113 s raketama jmenuje. Takže tortura v2, než se člověk dostane kam chtěl. Ta první tortura je tam úplně zbytečně a jen playera nasírá.

 Těch votravných věcí by bylo víc ale musím teď někam jet. Tak zase příště.

Zkuste si udělat od hry odstup a podívat se na hru třeba očima člověka, co ji právě nainstaloval, zkušenosti má max. z toho WoTka nebo i vůbec a hledá informace,

hledá další playery se kterými by rád pokecal, nejlépe ve svém jazyce, ke kterým by se třeba chtěl přidat atd. atd.

Nic, zero, nula, prd ... a tady, když začne Googlit a náhodou sem vleze, najde 5 aktivních psavců, jinak by to zdechlo i tady ... bože to je úpadek.

Hra se posunula trochu dopředu (good) ale to, co hru drží - hráči (a jejich peníze) ... jsou pryč a nových přichází málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Grad napsal:

 S Tichošlápkem nemám žádný velký spor.

Jen mě tehdy naštvalo, že neunesl tíhu oprávněné kritiky na hru na ofiko fóru a začal dost často rozdávat bany, pak zabanoval i pár aktivních lidí z CZ/SK komunity která byla tehdy dost živá a poté, co jsem na hru vyjádřil podobný názor

(bylo to po jednom z těch zásadních, velkých patchů) a naznačil jsem mu, že už to s banováním "nositelů nepohodlných názorů" přehání, spíš by to měl "poslat dál" že hráči s tím a tím nejsou spokojeni, tak mi dal ban taky.

A taky jsem nosil info z RU serveru, což bylo "haram". :-D

V odůvodnění stálo "rozdmýchávání sporů", přičemž je jasné, že šlo jen o jeho osobní mstu, protože jsem si dovolil zkritizovat nejen hru ve stavu v jakém se ocitla a následný první citelný odliv hráčů zejména z PvP,

který "vyřešili" tím, že to začalo skládat mrzácký bitvy 5 vs 5 / 8vs.8 a pod. , ale už i jeho.

Jak dětinské. :-D 

Ve finále to už neunesl, zrušil celou CZ/SK sekci na ofiku (přestože stejné kritické výkřiky byly i v engl.části fóra) a dnes to vypadá, že už je pryč celé ofi. fórum.

Takže se hráči ještě více rozprchli na podobná místa jako je toto, nebo se i kvůli tomu o hru zajímají už méně a ... ve finále i přestali hrát.

Však se podívejte sami na poslední příspěvky co tu jsou. Počítám, že tu o hře občas něco napíše tak cca 5 lidí - thats  all ... mrtvo.

Tahle hra by měla mít ofiko fórum s mezinárodní sekcí a pak se sekcemi různých států, kde by se případní nováčci mohli něco dozvědět, zapojit se do dění atd. Tohle setkávání se pokoutně na neofiko místech, je k prdu. 

Je to jeden z mnoha hřebíčků v rakvi, který drží AW pod zemí.

 K těm eventům.

Přestože nějaké eventy jsou, tak v porovnání s WoT je to žalostné.

Synátor každý den co sedí u WoTka otvírá bedničky s reálným "skoro nic" ale i to "skoro nic", ho přesto tak baví získávat a otevírat po každé bitvě, že vždy znovu klikne na "do bitvy" a paří to WoTko teď denně.

Když mu navíc přišlo i pár dní premium accountu, přišpendlilo ho to do hry úplně. Není v žádným klanu, hraje sám jako oddechovku, takže mu o nic extra nejde ... jen ho to prostě baví.

Což mi připomíná, že částečný vliv na to má i CZ lokalizace ... a je ostudou AW, že ani po letech tu oficiální CZ lokalizace není, když ji tady neofiko cestou dělali lidi jako fun project samo domo na koleni a jak vidím, stále ji někdo dělá.

Než jsem se teď dostal ke Sprut-SD, tak jsem musel splnit "úkol" nastřílet TDčkem nějakého tieru XXX tisíc DMG aby se mi odemkla vůbec cesta ke Sprutovi. Proč, do háje, tam taková votravná kravina "musí" být ?

A když už jsem cestu odemkl, tak jsem ještě musel přetrpět NM142 nebo jak se ta M113 s raketama jmenuje. Takže tortura v2, než se člověk dostane kam chtěl. Ta první tortura je tam úplně zbytečně a jen playera nasírá.

 Těch votravných věcí by bylo víc ale musím teď někam jet. Tak zase příště.

Zkuste si udělat od hry odstup a podívat se na hru třeba očima člověka, co ji právě nainstaloval, zkušenosti má max. z toho WoTka nebo i vůbec a hledá informace,

hledá další playery se kterými by rád pokecal, nejlépe ve svém jazyce, ke kterým by se třeba chtěl přidat atd. atd.

Nic, zero, nula, prd ... a tady, když začne Googlit a náhodou sem vleze, najde 5 aktivních psavců, jinak by to zdechlo i tady ... bože to je úpadek.

Hra se posunula trochu dopředu (good) ale to, co hru drží - hráči (a jejich peníze) ... jsou pryč a nových přichází málo.

 

Tak tohle co píšeš se za léta nezměnilo. To víme všichni, jen devs to nechtějí slyšet. Ofiko vyjádření k tomu je na Discordu od Silenta. Hru převzali vývojáři a ti nějak nemají zájem aby jim merkeťáci přikazovali co můžou a nemůžou. Což by se v případě vysokých počtů hráčů a tím i uspěšnosti hry stalo. Tedy jim to vyhovuje. My máme tak dvě možnosti, buď se s tím smířit a hrát, nebo to odinstalovat.

 

Pokud chceš o tom pokecat tak rád. Na zdejším TS3, na úvodní stránce vpravo dole je ikona pro přihlášení. Nebo adresa: ts3.armoredwarfare.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak dnes (včera a dnes) jsem u toho strávil asi 12 hodin. Zaplaťpánbůh většinou v PvP.  :teehee: 

Vytunit Spruta a nějakou Žaponskou TD osmikolku dá fušku bez premia.  (a to jim v Russii nezaplatím, páč u nich nou PayPal, cyka blyat.)

M1A1 Abrams se mi zdá rozbitej.

Nemám ještě všechny typy munice ale když chci změnit počty těch typů nábojů co mám, tak je to šedý, ani do kulometu nevezmu nic a pak to ještě remcá, když jdu do bitvy, že prej nemám dost munice, "esli" to myslím vážně.

Křáp imperialistickej. :-D 

Mám rozházený spotřebáky, nebo spíš vyházený ... co mi s tím dělali, jantaři ?

Zvykám si na nový mapy a na drobný změny na starých ... v Moskvě jsem jak Kevin v Njů Jorku.

 Zdravím starý známý wohnouty a wořežpruty, co jsem dnes potkal .... tedy jestli sem lezou ............. džízis. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi do osmikolky Type 16 MCV (podobná Centauru) nejde vzít energeťák pro posádku ?

Pořád mi to tam hází jen hasičáky s nějakým blábolem na způsob "nezdařilo se, zkuste to později". :huh: 

(podobná nebo i stejná jako hláška při pokusu o změnu počtu nábojů v M1A1 Abrams ... ) <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Grad napsal:

Proč mi do osmikolky Type 16 MCV (podobná Centauru) nejde vzít energeťák pro posádku ?

Pořád mi to tam hází jen hasičáky s nějakým blábolem na způsob "nezdařilo se, zkuste to později". :huh: 

(podobná nebo i stejná jako hláška při pokusu o změnu počtu nábojů v M1A1 Abrams ... ) <_<

To opravdu nevím, ale mě to fahčí v obou případech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Grad napsal:

Proč mi do osmikolky Type 16 MCV (podobná Centauru) nejde vzít energeťák pro posádku ?

Pořád mi to tam hází jen hasičáky s nějakým blábolem na způsob "nezdařilo se, zkuste to později". :huh: 

(podobná nebo i stejná jako hláška při pokusu o změnu počtu nábojů v M1A1 Abrams ... ) <_<

 

To, že ne na každém "železe" a software hry bezchybně fungují, je asi normální. U AW je jedna specifika, čím máš lepší PC, tím máš větší šanci na nějakej zádrhel.

K věci:

Blbne mě to taky občas, dnes se ale akce provede a pak mě vyskočí hláška, že se to neprovedlo. Dřív jsem to třeba musel zkusit několikrát. Udělat část, pok skočit do garáže a vrátit se dodělat to.

Klasicky ta háška vyběhne, když uděláš něco nestandartního. Např. se ti povede nastavit 51ks nábojů do zásobníku s 50ks. To je vpořádku. Blbne to občas ale i mimo to.

Nesoulad klienta se serverem.

Co s tím?

Zkus verifikovat klienta. V laucheru šipkou vedle PLAY rozklikni nabídku a zvol Verify and  fix....

Verifikace je na cca 10-15min a radši u toho vypni na tu dobu AVG (AW a AWG se někdy tlučou). Pokud ti to nabídne instlaci C++, tak to povol a dej opravit. Podle mě, AW používá upravenou, nebo zastaralou, verzi jazyka C++. Výsledkem pak může být nesoulad komunikačního protokolu klient/server.

Obvykle používám na výměnu "drak and drop" (táhni a pusť), místo výběru do volného slotu. 3x "8" ani jinak nevložíš, pokud tam máš obyčejnou. Obyčejnou chytnu, vyhodím a tepv pak můžu dát 3x. Obráceně to samé.

Hmm, asi bych si taky potřeboval verifikovat hru, má se to dělat po každé aktualizaci.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle věci se ale ještě za staré garáže neděly.

(munice a spotřebáky se braly jinak) 

Navíc jsem si všiml, že to nedělá jen u jednoho stroje. Je to tak random zákeřný i jinde. Zákeřný v tom, že v garáži mám na vehiklu energeťák ale do bitvy to pak vyjede stejně s hasičákem. 

Takový drobnosti, když se začnou hromadit, začnou bejt dost otravný.

Kolik dalších let vývoje budou ještě potřebovat aby se tyhle otravný krávoviny prostě neděly ? 

Kucí já nechci možný řešení od vás, já chci řešení od NICH aby to ta hra nedělala, nikomu na jakýmkoliv PC. Tohle je prostě další drobnost, která může další potenciální playery odradit. A sere mě, že to takhle vandrácky vedou už léta. Pokud se o tom ví, proč to není ještě opraveno ? 

Kam jim mám napsat o chybě, když zrušili fórum ? (proč ho vlastně celý zrušili ? Nedokázali komunikovat s hráči ?) 

Tímhle stylem to přece nemůžou vést dlouho a já nechci aby to šlo do kytek, protože není alternativa, zatím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, ti rozumím a ostatní taky. Ale my.comákům to nevysvětlíš. Vedou to po ruském způsobu. Báťuška direktor má vždycky pravdu. Direktivy a termíny musí být dodrženy i kdyby čert na koze jezdil. Aktualizace neodzkoušený, neodladěný, na kapacitně nedostatečných serverech (lagy, pády). 

A víš jak se řeší problémy v rusku. Když někdo moc řve, tak se mu zavře huba i s ním.

CZ/SK fórum zavřel Silent, neb jsme moc nadávali.

Celá fórum zavřeli, protože ho nikdo nepravoval, Silent byl pověřen jinou prací a tan co to dostal nastarost se tam ukázal jednou, mektal nesmysli a odtáhnul na Discord. Tak fórum zavřeli, neb tam bylo moc negativních příspěvků.

Poslední zavřeli RU fórum.

Všichni jsou zalezlí na Discordu. A tam těch lidí taky moc nechodí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Grad napsal:

Tyhle věci se ale ještě za staré garáže neděly.

(munice a spotřebáky se braly jinak) 

Navíc jsem si všiml, že to nedělá jen u jednoho stroje. Je to tak random zákeřný i jinde. Zákeřný v tom, že v garáži mám na vehiklu energeťák ale do bitvy to pak vyjede stejně s hasičákem. 

Takový drobnosti, když se začnou hromadit, začnou bejt dost otravný.

Kolik dalších let vývoje budou ještě potřebovat aby se tyhle otravný krávoviny prostě neděly ? 

Kucí já nechci možný řešení od vás, já chci řešení od NICH aby to ta hra nedělala, nikomu na jakýmkoliv PC. Tohle je prostě další drobnost, která může další potenciální playery odradit. A sere mě, že to takhle vandrácky vedou už léta. Pokud se o tom ví, proč to není ještě opraveno ? 

Kam jim mám napsat o chybě, když zrušili fórum ? (proč ho vlastně celý zrušili ? Nedokázali komunikovat s hráči ?) 

Tímhle stylem to přece nemůžou vést dlouho a já nechci aby to šlo do kytek, protože není alternativa, zatím. 

 

To je divný. Tenhle bug už jsem neměl hrozně dlouho a nevím o nikom dalším, co by s ním měl teď problém. Kdy jsi tu hru hrál naposledy? Není možné, že bys měl v PC ještě nějaké pozůstatky z dřívějška, jako soubory s nastavením a tak? Třeba se to nějak navzájem narušuje. Ale nevím.

 

Jinak jim můžeš napsat tady: https://discord.com/invite/armoredwarfarepc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu hru tehdy nemazal, takže jsem jen aktualizoval pár giga. :-)

Dal jsem verifikaci a pak přetažením "drag'n'drop" už to šlo.

Ale stejně by to po tolika letech nemělo dělat, protože i po aktualizacích to verifikuje vždy hru znovu. 

 

A teď tedy něco pro místní hackery. 

Chtěl bych jednu hru ale aby si s ní povídaly oba "game center" clienty. 

Abych mohl jezdit na obou svých účtech. 

Do obou jsem investoval prachy za premium a premium vehikly, přičemž na tom západním účtu nám těch strojů víc. 

Jak na to ? Snadnou cestou, přidáním západního účtu do RU klienta to nefunguje, vytvoří se tím jen nový account. (jak se tedy co slučovalo, když RU klient nepoznal můj EU account ?) :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 3. 1. 2021 at 19:49, Grad napsal:

Já tu hru tehdy nemazal, takže jsem jen aktualizoval pár giga. :-)

Dal jsem verifikaci a pak přetažením "drag'n'drop" už to šlo.

Ale stejně by to po tolika letech nemělo dělat, protože i po aktualizacích to verifikuje vždy hru znovu. 

 

A teď tedy něco pro místní hackery. 

Chtěl bych jednu hru ale aby si s ní povídaly oba "game center" clienty. 

Abych mohl jezdit na obou svých účtech. 

Do obou jsem investoval prachy za premium a premium vehikly, přičemž na tom západním účtu nám těch strojů víc. 

Jak na to ? Snadnou cestou, přidáním západního účtu do RU klienta to nefunguje, vytvoří se tím jen nový account. (jak se tedy co slučovalo, když RU klient nepoznal můj EU account ?) :huh:

 

Já nemám RU účet, tedy to nevyzkouším. Je to jen možnost. Hra je stejná pro RU i NA, www odkazy jdou to hry (garáže) při zapnutém klientovy (nechá se vypnout, pak běží jen hra).

Zkus nastavit cestu ke hře v NA klientovi. Měl bys pak dva kienty a jednu hru. Tu cestu kterou máš v RU klientovi překopírovat do NA klieta. Nechat verifikovat a mohlo by to jít.

 

Laucher.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Grad.

Ja mám tiež 2x EU účet a 1x RU účet. A všetky ich spúšťam z jedného Game center. V Game center- hore v menu vpravo si zvolím užívateľa 

 (po rozkliknutí je tam aj možnosť "add user") - podľa nicku alebo mailu. Potom vľavo v  "Library" si zvolím či chcem hrať Armored Warfare = EU alebo Project Armata = RU. Následne klik na "Play" a som v hre na účte ktorý som si zvolil.

Ak bola aktualizácia hry, a spustím niektorý z účtov, prebehne aktualizácia a aktualizované mám hneď naraz všetky moje účty... asi tak.

Mnoho zdaru v hre a málo covidu v živote praje - korzar50 / korzar52 / korzar55.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2021 at 19:49, Grad napsal:

 

Chtěl bych jednu hru ale aby si s ní povídaly oba "game center" clienty. 

Abych mohl jezdit na obou svých účtech. 

 

 

Je to tak "Game center" je jeden, ale pořád jsou to dvě různé hry i když v globálu se hrají na jednom serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buchnul mi "kotel" a sosnul jsem tedy těch 41 giga znovu. (neva, měl jsem to tak i tehdy + další verzi pro test server)

Takže 2 "centry" a 2 instalace. (přežiju to, rychlost netu mám good a místa na HDD dostatek)

Jen mě dost "točí", že se budu muset zase prodírat k Sprut-SD tou debilní cestou "nabouchej XXX DMG raketami s TD t7+" (dořiti proč) a pak dlouhý porod s NM142.

PvP je pozdě večer/v noci dead, takže to bude nejspíš trapárna na střelnici v PvE ...

 

P.S: Coronu jsem měl na konci října, příjemné to moc nebylo. Snad už mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battle path.

V noci, než jsem to vypnul, jsem na to kliknul. 

Je tam tuším, že Shilka, Msta-S, Kurganěc a Objekt.

Má cenu se do toho pouštět, když už je to v běhu ? Dá se to stihnout sólo ? 

Dostanu ty vehikly nafurt ?

Golden pass, Standart pass ? 

Už se mi to v noci nechtělo louskat z english.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Grad napsal:

Battle path.

V noci, než jsem to vypnul, jsem na to kliknul. 

Je tam tuším, že a Objekt.

Má cenu se do toho pouštět, když už je to v běhu ? Dá se to stihnout sólo ? 

Dostanu ty vehikly nafurt ?

Golden pass, Standart pass ? 

Už se mi to v noci nechtělo louskat z english.

Z cca 90 dnů ještě zbývá do konce cca 60.

Ano, tanky dostaneš na furt. Cenu z toho má T9 artyna, pro toho kdo nechce expit artyny, ono se to ani nevyplatí, je to možnost jak mít T9 artu a hrát s ní tam kde je potřeba. Spec. Ops.(Fedor) a Extrémy (kapitola 2,).

Kurganěc má obrovskou palebnou sílu, 4 nezávisle nabíjené zbraňové sytémy, + pěchotu. Je to ale papírák, tak bude chtít speciál herní styl. Výhoda je, že ho kupuješ po dílkách zvlášť, mimo postupování po levelech.

Objekt je podobný celé řadě podobných tanků z poslední doby.

Shilka, Msta-S, Kurganěc, je třeba jim doexpit moduly plněním výzev a úkolů v profilu. Nechápu slmysl, ale je to tak.

Konec konců si je můžeš jít vyzkoušet na Alabino, když na ně klikneš pravým tlačítkem.

Odjezdit to chce fůru času, tak je na každém, zda ho chce nebo může do toho vložit. Coinů plněním úkolů získáš dost,úkoly můžeš plnit duplicitně, ale stojí to ten čas.

Coiny se nepřevádí mezi Batl Patchy, propadnou. Získáváš je i když to nemáš aktivované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě mají cenu všechny ty vehikly.

Do sbírky. Spíš se bojím aby to šlo rozumně stihnout udělat, zase nechci být otrokem hry, který MUSÍ to nebo ono. Stačí, že teď musím jezdit raketový TD aby se odemkla NM142 a já mohl mít po ní Spruta SD.

Decentně, v klidu, je to hra, ne preťeky. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Grad napsal:

Pro mě mají cenu všechny ty vehikly.

Do sbírky. Spíš se bojím aby to šlo rozumně stihnout udělat, zase nechci být otrokem hry, který MUSÍ to nebo ono. Stačí, že teď musím jezdit raketový TD aby se odemkla NM142 a já mohl mít po ní Spruta SD.

Decentně, v klidu, je to hra, ne preťeky. :-D

Tak si stáhni a nainstaluj češtinu, abys to nemusel louskat anglicky. Prostuduj si to v náhledu. Nainstaluj si TS3 a večer ti to můžu vysvětlit, oč se jedná. Tenhle Batl Patch je daleko jednodušší nežli ty před tím. Je to "jen" o tom nastřílet dmg, udělat killy, základní expy, atd. Bohužel, je určena technika, na které máš udělat mise a úkoly v profilu. Na výzvy, kde je hlavní zisk coinů, ale technika předepsaná není.

3-4h denně by na to mělo stačit. Určitě budou nějaké slevy na coiny ke konci. A s 2h boostem se nechá odjezdit 2,500 - 4500 coinů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 8. 1. 2021 at 15:36, Iosifek napsal:

Tak si stáhni a nainstaluj češtinu, abys to nemusel louskat anglicky. Prostuduj si to v náhledu. Nainstaluj si TS3 a večer ti to můžu vysvětlit, oč se jedná. Tenhle Batl Patch je daleko jednodušší nežli ty před tím. Je to "jen" o tom nastřílet dmg, udělat killy, základní expy, atd. Bohužel, je určena technika, na které máš udělat mise a úkoly v profilu. Na výzvy, kde je hlavní zisk coinů, ale technika předepsaná není.

3-4h denně by na to mělo stačit. Určitě budou nějaké slevy na coiny ke konci. A s 2h boostem se nechá odjezdit 2,500 - 4500 coinů.

Tak su proti Tobě břídil, bo běžně mám tak 2000, ale 4500 je říše fantazie :-D Jak to teda prosím Tě jezdíš, když premko na to nemá vliv a je jen ten 2h búst. Potřebuju na tu 195 ještě 30000 mincí a počítám podle aktuální výkonosti, že to bude tak tak bez pomoci zvenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Tak su proti Tobě břídil, bo běžně mám tak 2000, ale 4500 je říše fantazie :-D Jak to teda prosím Tě jezdíš, když premko na to nemá vliv a je jen ten 2h búst. Potřebuju na tu 195 ještě 30000 mincí a počítám podle aktuální výkonosti, že to bude tak tak bez pomoci zvenku.

 

Pokud chceš něco dělat, měl bys o tom taky něco vědět. Tohle říká strejda Google:

Množství bitevních mincí pro hraní se počítá takto:

Za každou minutu efektivního boje obdržíte pevné množství bitevních mincí (2 za PvE a GLOPS, 3 za PvP). Efektivní doba boje je nový mechanik, který počítá pouze čas, kdy jste aktivní v bitvě (během nebo mezi akcemi, které přispívají k úsilí vašeho týmu). Přesná délka bude za účelem odměn zaokrouhlena nahoru (např. 41 sekund bude považováno za 1 minutu, 1:01 minuty za 2 minuty atd.) A bude k dispozici na obrazovce s výsledky.

Stejně jako dříve, výhra znásobí vaši odměnu (o 1,25 za PvE a GLOPS a o 1,5 za PvP), ale za to, že patříte k nejlepším hráčům na bojišti, získáte také další bitevní mince (4 za nejlepší 2 na PvE, 5 za nejlepší 5 v PvP a 10 v Top 5 v GLOPS).

 

Počítej s tím, že "efektivní čas" v bitvě je pouze střelba a nabíjení. Možná capování a nic jiného. Jízda a pohyb se stejně jako cokoli včetně dmg nepočítá. Tedy, počítá, ale zprostředkovaně jako umístění ve výsledkové tabulce. Tak něco co dlouho nabíjí nebo má zásobník a nabíjí průběžně. (v minulém Battl Paatchu to fungovalo, teď to je asi trochu jinak).

Pak počítej, kolik kde uhraješ bitev za hodinu. V GO cca 4. Ve Spec. Ops. taky cca 4, PvE Hard cca 5-6. PvP to může být až 11-12/2h. Počítám jen bitvy od začátku do konce, ne že tě odbouchnou.

Takže těch cca 3600 - 4300 coinů/2h se nechá vyjezdit při zapnutém boostu a intenzivním hraní v PvP tier 1, já to minule jezdil s Type 62.

Teď jsem to nepočítal, i když jsem s boosty jezdil, zda ty výdělky zase nezkrouhli, ale pokud dají event na coiny, tak je to ještě víc. Úkoly se ti počítají od tieru 3, ale coiny od tieru 1.

 

 

PS: Na tieru 1 jezdíš převážně jeden a jednoho, doplněný bootama na 10x10. Vyjimečně je to jinak. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním předchozí o screeny. V PvP tier 1-2 se dá odehrát těch bitev mnohem víc, pokud trvají do 5 min.

Coiny stejné, užitečný čas v bitvě stejný, čas trvání bitvy rozdílný.

V prví bitvě moji boti ucapovali základnu, tak je tam strašně dlouhá doba bez střelby i když jsem přejížděl mapu, jízda se nepočítá. V druhé to skončilo vystřílením protivníka, takže je tam prodleva jen na začátku, než jsem dojel na pozici a pak jen střílel a střílel.

 

ScreenShot0217.jpg

ScreenShot0218.jpg

ScreenShot0215.jpg

ScreenShot0216.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...