Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Ty prémiáky teda hlavně z důvodu lepšího koeficientu expů, víc aut víc adidas, sjedu si vždy pár největších prémiáků s expícíma velitelama prvním dvojnásobkem a pak doexpuju vozidla na T10. Chcu je mít všechny doexpené. Někdy bych chtěl doexpit retrofit z toho T9 Leclerka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Ty prémiáky teda hlavně z důvodu lepšího koeficientu expů, víc aut víc adidas, sjedu si vždy pár největších prémiáků s expícíma velitelama prvním dvojnásobkem a pak doexpuju vozidla na T10. Chcu je mít všechny doexpené. Někdy bych chtěl doexpit retrofit z toho T9 Leclerka.

Tak si vemeš toho Leclerka do pyžama a odexpíš ho skoro najednou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

kanon.jpg.f1528f7002d5499d317a8fb0052082e7.jpg

 

 

Já už ho odexpeného, ale ten retrofit chce nějaký mód získání, pravda bez čety nezískatelné. Na to odexpení bych měl K2 :-) To by se šiklo. Dnes večer se povolám :-)

 

 

 

 

Jó tohle, tak to se dělá špatně. PvP a GO. Nic o PvE.

Na pyžamo si počkáš ještě pár dní, než bude aktivní po dojetí. Tedy, to se týká jen nás. 10x běží dál (mají vlastní interval), jen to musí spustit někdo z jiného klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mně ještě napadlo, že toto funguje jinak než zničení 4 nepřátel. Různě jsem rozbil kde co, i vyšší tiery a počítalo to jen něco, řádově tak třetinu a ono ejhle. Je rozdíl mezi kílem a eliminací. Co je to prosím Vás eliminace konkrétně, když to není kíl?

 

eliminace.jpg

eliminacejpg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mně ještě napadlo, že toto funguje jinak než zničení 4 nepřátel. Různě jsem rozbil kde co, i vyšší tiery a počítalo to jen něco, řádově tak třetinu a ono ejhle. Je rozdíl mezi kílem a eliminací. Co je to prosím Vás eliminace konkrétně, když to není kíl?

 

eliminace.jpg

eliminacejpg.jpg

Trochu teorie, platilo to i v minulém B.P., na Discordu to Silent znovu rozváděl.

Kill (zničení) = jakékoli doražení vozidla, třebas má i 1Hp a víc škody jsi mu neudělal, jen jsi ho dorazil

Eliminace = kill s většinovou dmg, jen doražení nestačí, musíš mu vzít nejvíc dmg ze všech co do něj stříleli (např. spojenci 30% + 30% +ty 40% a kill)

Asistence = většinová dmg bez killu (eliminace je obdoba, ale s killem)

Asistovaná dmg = nasvícená dmg (nesmí nasvěcovat nikdo jiný) + dmg spojenců do tebou detracknutých vozidel (tuším že když vozidlo detrackneš a ještě nasvěcuješ, tak se to oboje sčítá). Nejlepší je velká ráže s HEAT nebo zelenejma, Sabrina na poškození modulů a střílet jen pásy. (v jedné hře jsem třeba nastřílel 0 Dmg, ale asistovanou dmg za pásy jsem měl 40k a modrou hvězdu :-P).

 

Rada, vem si něco se zásobníkem a první rána do plných Hp, počkat a dorazit. Snažit se o 50% Hp na kill. Nebo něco na 5 tieru (tam nemají vozidla tolik Hp jak na T10) se 152mm dělem (Sheriden, Starship, a podobně) a dávat vozidla i na ránu. V zásadě střílet to co je načaté a má ještě dost Hp na 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mně napadlo v souvislosti s volným resetem velitelů, prosím Tě Iosifku jaký bys doporučil perky u Sanny? Popř jiných?

Sannu mám takhle. Je vhodej jako spoter jak pro AFV, tak pokud chceš spotovat s MBT. Ani změna perků pro mě není důvod nic měnit.

ScreenShot0197.jpg.9985dec855bbffac021a652834cafa71.jpg

 

Sabrina, tak u té je to zajímavější. Ona má perky které se občas hodí. Taranování, capování, pobyt pod vodou. To je ovšem potřeba málokdy, tak se nechá na to předělat. Na běžné hraní, a používám ji na poškozování modulů a zapalování, se ji ty nové perky budou hodit.

 

ScreenShot0198.jpg.36a1a0b2ac9670707ed7e672403c8c8b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Po roce (čerta starýho, možná víc) jsem zase nahlíd do hry a co to nevidím ... Sprut SD konečně

(kterýho jsem si tehdy přál spolu s T-80U ještě na ofiko fóru, než to tam Tichošlápek zavřel) ... zdravím starý pažby ... a i nový.

Chtěl jsem se zeptat, jak je na tom EU server s PVP ... ale odpověď asi znám, takže Drang nach Osten. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Grad napsal:

 Po roce (čerta starýho, možná víc) jsem zase nahlíd do hry a co to nevidím ... Sprut SD konečně

(kterýho jsem si tehdy přál spolu s T-80U ještě na ofiko fóru, než to tam Tichošlápek zavřel) ... zdravím starý pažby ... a i nový.

Chtěl jsem se zeptat, jak je na tom EU server s PVP ... ale odpověď asi znám, takže Drang nach Osten. :-D 

Ahoj.

Ofiko fórum je zavřený už skoro 2 roky. Za tu dobu se udála spousta změn. Z velitelů je to hlavně "Nesmrtelná Teta", pak pěchota, spousta novejch vozidel. Nejnověší změna je rebalanc, hlavně pancíře MBT a reload a ostatní charakteristiky munice. Fyzika, vizuální vylepšování. Jo, máme taky minometný rakety, navádené a dopadající shora.

Jen takové drobnosti, HE u T-14 (a dalšíš asi 2-3 tanků) zasáhnou tank i když míříš nad něj.

Tank se ti se vzrůstajícím časem bitvy špiní od bláta a prachu.

Čekačky, nehraju PvP, v normálním herním čase asi únosné, cca do 2 - 3 minut, nemusí to být ale vždy 15x15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 12. 2020 at 13:11, Grad napsal:

 Po roce (čerta starýho, možná víc) jsem zase nahlíd do hry a co to nevidím ... Sprut SD konečně

(kterýho jsem si tehdy přál spolu s T-80U ještě na ofiko fóru, než to tam Tichošlápek zavřel) ... zdravím starý pažby ... a i nový.

Chtěl jsem se zeptat, jak je na tom EU server s PVP ... ale odpověď asi znám, takže Drang nach Osten. :-D 

 

EU server už není - je jen jeden server. PvP hratelné v pohodě v odpoledních hodinách. Čekací fronty jsou různé - od 0 sekund až po 2 minuty - záleží na tom, jak se zrovna trefíš a také jaký tier hraješ. Většinou to ale do minuty bitvu složí. Mimo špičku je to horší, skládá to i omezené týmy a čeká se. Lepší je pak asi hrát PvE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože ? A který původně to je ? 

Takže se teď připojuje na RU s více účty ? 

Na EU účtu jsem měl víc strojů a asi i víc premium vehiklů. 

Na RU účtu se mi zdá, že mi zmizel T-64AV, kterýho nebylo tak snadné získat. ? 

Zatím zjišťuji, že po 22.h. večer už to hází mrzáky 8 vs. 8.

Ve 3 ráno jsem zapnul WoT a v pohodě 15 vs 15 a za pár vteřin. (3x EU server) Smutný. 

Když nainstaluju vedle RU i EU klienta, tak mě to bude připojovat na stejný server ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 12. 2020 at 4:58, Grad napsal:

Cože ? A který původně to je ? 

Takže se teď připojuje na RU s více účty ? 

Na EU účtu jsem měl víc strojů a asi i víc premium vehiklů. 

Na RU účtu se mi zdá, že mi zmizel T-64AV, kterýho nebylo tak snadné získat. ? 

Zatím zjišťuji, že po 22.h. večer už to hází mrzáky 8 vs. 8.

Ve 3 ráno jsem zapnul WoT a v pohodě 15 vs 15 a za pár vteřin. (3x EU server) Smutný. 

Když nainstaluju vedle RU i EU klienta, tak mě to bude připojovat na stejný server ? 

Tak to už je opravdu hodně dlouho, co je jen jeden sever. Respektive jeden evidenční server (Amsterdam?), který tě pak přidělí do fronty na některý herní server. (1x NA, 1x EU, 3-4x RU) Pokud tedy nejseš takovej tvrďák, co hrál na čínskejch serverech, ty jsou samostatně.

Došlo ke sloučení EU a NA účtů, a na společný evidenční server s RU. Hrajeme s RU společně. Což představuje to, že je úplně jedno kde máš účet, v jednom klanu mohou být hráči s obouma účty. Rozdíl je jen v cenách pro EU a RU region. Každý má vlastní obchod a občas nabídky a jejich akce. Eventy jsou společné.

Pokud jsi měl účet na EU a NA se společným emailem, tak ti je sloučily. Pokud jsi měl na NA a RU stejný nick, tak musíš žádat o změnu u jednoho, neb nemůžou být dva stejnojmenné účty. To zdarma a přes podporu.

 

Po sloučení jsem tady slyšel hlášku na úroveň hráčů: "Všechny rusáky bych vyměnil za bandu poláků". My jsme měli bany za střelbu do vlastních, rusáci neměli nic, byli beztrestní. Tak si dovedeš představit, jak to občas vypadalo. Dodnes najdeš RU hráče, kteří ti budou sabotovat hru. Odpojí se, budou střílet do vlastních, házet na svoje schválně nálety v GO, a spoustu dalších prasáren. To vše pod heslem: "S NA hráčema hrát nebudu!"

Dnes jsou, chvála Bohu, nějaké postihy za poškození spoluhráčů.  Sebrání bodů za tu bitvu, končí na konci žebříčku, nebo i vykopnutí ze hry za vícenásobné poškození vlastního.

To je v PvP a GO. V PvE je zapnutý team kill, tam vlastního nepoškodíš.

 

Jo a my.com není majitelem.

Tvůj "kamarád" Silent byl tak hodný, že u AW zůstal. Najdeš ho na Discordu. :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na NA jsem nebyl, tam bylo stejně mrtvo jako na EU, možná i mrtvějc, když jsem vídal amíky na RU.

Na RU mám jiný nick a samozřejmě i s RU e-mailem.

Takže když nainstaluju EU klienta (snad se to nebude prát mezi sebou) tak budu moci používat oba účty ? Ok.

Zatím jsem teď za pár večerů potkal jen 2 debily.

Oba byli v PVE (seděl jsem u toho po půlnoci, PVP dávalo 8 vs 8) neměli nicky azbukou a oba psali english, takže to byli spíš western idiots.

Přijde mi fakt směšný, když se v PVE střelnici někdo rozčiluje nad "steal kills", když tam jde o DMG a všichni pálí po všem co se pohne. :-D 

S Rusy si pamatuji, že mívali větší náklonnost se nechat strhnout na lemmnig train hned zkraje PVP a když narazili na slušnou obranu, často jich na té straně dost pochcípalo, což stačilo k prohře. :-D 

Poláci jsou ale legends už z WoTka.

Všiml jsem si, že při načítání hry jsou loga něčeho jiného.

Bohužel si ale moc kreativně taky nepočínají.

Nepracují moc s psychologií hráče, tak aby je udrželi u hraní a dávali jim důvod hru hrát.

Když to porovnáš se současnou garáží ve WoTku (hraje to synátor) - Vánoční stromeček, kterej si zdobí odměnama, pěkná grafika, hromada rozdávání úplných blbostí, která je ale nic nestojí ... ale hráč má pocit, že něco získal

(získal max. pár procent ke kreditům), občas to hodí třeba 3 dny premium accontu. Hráče to potěší. Ti soutěživější dostanou nějaký tank. To všechno vývojáře stojí prd ale playeři se honí za tím aby to získali. 

AWčko mi přijde stále brutálně pozadu s nápady jak přilákat nové hráče a stávající si udržet u hry.

Tichošlápka nenajdu, ani nepotřebuju, nemám Discord.

 

Veselý Vánočky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Grad napsal:

Na NA jsem nebyl, tam bylo stejně mrtvo jako na EU, možná i mrtvějc, když jsem vídal amíky na RU.

Na RU mám jiný nick a samozřejmě i s RU e-mailem.

Takže když nainstaluju EU klienta (snad se to nebude prát mezi sebou) tak budu moci používat oba účty ? Ok.

Zatím jsem teď za pár večerů potkal jen 2 debily.

Oba byli v PVE (seděl jsem u toho po půlnoci, PVP dávalo 8 vs 8) neměli nicky azbukou a oba psali english, takže to byli spíš western idiots.

Přijde mi fakt směšný, když se v PVE střelnici někdo rozčiluje nad "steal kills", když tam jde o DMG a všichni pálí po všem co se pohne. :-D 

S Rusy si pamatuji, že mívali větší náklonnost se nechat strhnout na lemmnig train hned zkraje PVP a když narazili na slušnou obranu, často jich na té straně dost pochcípalo, což stačilo k prohře. :-D 

Poláci jsou ale legends už z WoTka.

Všiml jsem si, že při načítání hry jsou loga něčeho jiného.

Bohužel si ale moc kreativně taky nepočínají.

Nepracují moc s psychologií hráče, tak aby je udrželi u hraní a dávali jim důvod hru hrát.

Když to porovnáš se současnou garáží ve WoTku (hraje to synátor) - Vánoční stromeček, kterej si zdobí odměnama, pěkná grafika, hromada rozdávání úplných blbostí, která je ale nic nestojí ... ale hráč má pocit, že něco získal

(získal max. pár procent ke kreditům), občas to hodí třeba 3 dny premium accontu. Hráče to potěší. Ti soutěživější dostanou nějaký tank. To všechno vývojáře stojí prd ale playeři se honí za tím aby to získali. 

AWčko mi přijde stále brutálně pozadu s nápady jak přilákat nové hráče a stávající si udržet u hry.

Tichošlápka nenajdu, ani nepotřebuju, nemám Discord.

 

Veselý Vánočky.

 

Ano, stáhnout si EU a pak i RU (mít vlastně nainstalované dvě hry) to funguje. Je dost lidí, kteří to takhle mají. Možná by šlo i jen stáhlout launcher a přepsat cestu. Používat jen jeden launcher nejde i když si můžeš volit účet na který se přihlásíš a pamatuje si je. Pak je přepínáš.

Hraju od 0.18, tak si pamatuju tebe na ofiko fóru a tvůj názor na Silenta. ;-) (úvozovky v Čj. značí jak přímou řeč, tak ironii a sarkazmus - tedy to byl vtip)

Z klanů co jsi znal jsou stále aktivní CZP, BOS je zrušenej a z ostatních se občas objeví možná tak jeden hráč. Vznikly klany CZ/SK nové.

 

Když to co ze událo za poslední cca 2 roky shrnu, tak můžu říci, že ta hra je komplet předělaná. Od grafiky, fyziky, přes zmiňovaný rebalanc pancířů, munice atd.

Jen pro představu. V PvE jsi napůl nemrtelnej. Dřív jsi měl na oživení jednu "osmičku" a ta tě oživila na 60%. Ještě jsi se musel rozmyslet, jestli ji nepoužiješ na doplnění munice, nebo doplnění Hp místo oživení.

Dnes? 2x oživení, 1-3x osmička, 1x doplnění munice Q + Velitelka "Nesmrtelná Teta", která místo aby umřela, tak ti opraví tank, vyléčí posádku, doplní munici a dá na 5s 1800Hp, pak spadne na 1Hp. Když si k tomu vezmeš nějaký OP stroj, klasicky T- 15, tak jednak jsi téměř nesmrtelnej a pak si ostatní nezhrajou, pokud hraješ rush. Prostě obtížnost pro děti.

 

K tomu že AW nemá žádný marketing? Ten je pod psa, o tom žádná.

 

Problém AW není ten, že nic nedává jak píšeš, nebo jak někde někteří různě vykřikujou. Problém je přesně opačnej. Všeho je moc, až se to nedá stihnout.

Máš bonus za denní pihlášení.

Smlouvu na 500 bodů, Asijkou a pod. Kde jsou 2x denní úkoly (respaun po 24h) a 2x týdenní. Po tom co ten tank vyjedeš, tak jezdíš tu smlouvu na vyexpení modulů  toho tanku a zas po splnění 500 bodů dostaneš bednu, ze ktré ti může vypanout prémiový tank 6 - 8 tieru na stálo, nebo pokud už všechny prémiáky toho tieru máš v garáži, tak 500, 700 goldů. Ty úkoly zaberou nějaký čas. Cca 3h denně.

Klanové úkoly, pokud jsi v klanu. 1x denní, kterej můžeš koupit, nebo ho odjezdit (např. "Udělejte 750 000dmg, poškození hráče se počítá 5x). To je pěknejch pár hodin hraní.

Další jsou klanové speciály pro četu, to je min. 1h/týden. (5x platinovka + 10násobky =12-20M kreditů/4hry)  Pak je úkol sólo nebo v četě v PvP/Go, ktrej je obtížnej, tak ho nemusíš splnit ani za týden intenzivního hraní.

K tomu jsou klanové hodnocené bitvy, aktivní jen va vyhrazeném čase o víkendu.

Teď máme event na 5 killů denně a k tomu spustili Batl Batch, což je časově černá díra na hodiny hraní.

Kdyby toho bylo málo, můžeš se zůžastnit nějaké soutěže o např. coiny a výsledky dát na Discord

 

Suma uimárum, pokud chceš odjezdit všechno co se nabízí, tak ti na to denně nebude stačit 8h, a to jen úkoly na které potřebuješ určitou techniku, typ hry, mapu a další. Na ježdění jen tak pro zábavu ti to moc prostoru nenechá.

Jistě, nemusíš to jezdit, ale hru to stejně nabourá, protože to jezdí ostatní.

 

A pokud se týká něčeho úplně zdarma? Tohle dali za poslední půl roku hráčům zdarma na https://market.my.games

 

 

 

 

 

Myloot.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...