Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Bouře ve sklenici vody ...

Pokud do google napíši "commanders in armorted warfare" dostanu na druhém odkazu článek na oficiálních stránkách https://aw.my.games/en/news/general/community-highlight-commander-guide

Primer7G (špičkový hráč) to rozebírá obecně a velmi pěkně, nicméně každej velitel na každym tanku může bejt dobrej/špatnej, ale jen pro určitej účel, proto se nikdo, kdo už to "pochopil" nechce do týhle diskuze moc pouštět ...

Nejlepší univerzální velitel totiž neexistuje ...

Bylo tady napsáno spoustu informací o velitelích a pokud to chceš pochopit máš dvě možnosti, buď to všechno přečteš nebo budeš hodně hrát ...

 

Mě osobně vadí chování člověka, kterej se tu zjeví a pokud na první dobrou nedostane okamžitě to, co chce, tak začne prudit. Navíc zjebe chlapa, kterej pro nás všechny dělá českou mutaci, bez nároku na odměnu.

Takhle se snažily chovat moje děti, ovšem bylo to v době, kdy ještě nechodily do školky (dnes jim je 20+) a velmi rychle sme z nich toho démona sebestřednosti vyhnali ...

 

p.s. toto jsou moje "osobní závěry", pokud tedy dovolíš, tak osobní názory ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, huskyB12_CZ napsal:

Bouře ve sklenici vody ...

Pokud do google napíši "commanders in armorted warfare" dostanu na druhém odkazu článek na oficiálních stránkách https://aw.my.games/en/news/general/community-highlight-commander-guide

Primer7G (špičkový hráč) to rozebírá obecně a velmi pěkně, nicméně každej velitel na každym tanku může bejt dobrej/špatnej, ale jen pro určitej účel, proto se nikdo, kdo už to "pochopil" nechce do týhle diskuze moc pouštět ...

Nejlepší univerzální velitel totiž neexistuje ...

Bylo tady napsáno spoustu informací o velitelích a pokud to chceš pochopit máš dvě možnosti, buď to všechno přečteš nebo budeš hodně hrát ...

 

Mě osobně vadí chování člověka, kterej se tu zjeví a pokud na první dobrou nedostane okamžitě to, co chce, tak začne prudit. Navíc zjebe chlapa, kterej pro nás všechny dělá českou mutaci, bez nároku na odměnu.

Takhle se snažily chovat moje děti, ovšem bylo to v době, kdy ještě nechodily do školky (dnes jim je 20+) a velmi rychle sme z nich toho démona sebestřednosti vyhnali ...

 

p.s. toto jsou moje "osobní závěry", pokud tedy dovolíš, tak osobní názory ...

 

A na prvního plukovníka je třeba 66 760 000 expů. Na každého dalšího 18 992 000 expů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2020 at 15:24, Vlkovlad napsal:

Zdravím, nemáte někdo odkaz na nějakou stránku kde bude ucelená informace o schopnostech velitelů, abych si to mohl všechno porovnat a naplánovat? 

Kdyby se v tom dotazu objevilo slůvko jako třeba "prosím Vás" odpověď by byla také jiná.

Dále je to pro mě uzavřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Ví někdo, co je to za tank? Nikde jsem ho ve hře nenašel.

 

V češtině:

ScreenShot0127.thumb.jpg.6744924b493a974f3ad40b3de1ad3f68.jpg

 

V Angičtině:

ScreenShot0128.thumb.jpg.8f487727cfa758619aadec583954c5ce.jpg

Nová cesta bojovníka.

The campaign will feature several Premium vehicles available as a part of the campaign’s basic level progress. These will be:

Type 74 Tier 5 Premium MBT for unlocking the Battle Path (achieving Level 1)

Seongun-915 Tier 6 Premium MBT for achieving Level 10

SBS Pindad Tier 8 Premium AFV for achieving Level 30

Type 10 Hitomaru Tier 10 Premium MBT for achieving Level 50

 

 

Asi se testuje za chodu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Připadá to jenom mě, že AW je mrtvá hra? Mozek je mrtvej, ale tělo to ještě neví, tak sebou škube.

Pokud mám popsat zážitek ze hraní, tak je to: "Nuda, nuda, nuda."

Čekačky do hry jsou stejné jak v EU před sloučením s RU. Takže nejsou ani ti hráči. A ti hráči co jsou, tak to bývá katastrofa.

Někdo stejného názoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

Připadá to jenom mě, že AW je mrtvá hra? Mozek je mrtvej, ale tělo to ještě neví, tak sebou škube.

Pokud mám popsat zážitek ze hraní, tak je to: "Nuda, nuda, nuda."

Čekačky do hry jsou stejné jak v EU před sloučením s RU. Takže nejsou ani ti hráči. A ti hráči co jsou, tak to bývá katastrofa.

Někdo stejného názoru?

Mám ten istý pocit,sám tu chodím veľmi málo a aj forum je skoro mrtve,škoda.Hrám niečo iné a viac ma to teší....

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
před 9 hodinami, Iosifek napsal:

Ví někdo něco o tomhle? Tj., asi HE munice, ta totiž zmizela. Nejde odemknout v modifikacích. Jde s ní vozidlo vybavit v garáži, ale ve hře není žádná ve slotu. Nemá popis a rychlost střely je 0m/s.

 

ScreenShot0188.jpg

ScreenShot0190.jpg

ScreenShot0191.jpg

Ahoj...koukal jsem na to a v ruské verzi hry je to podle názvu stejná munice HE jako u Lecr. T40. V ang. verzi je tam SAPHEI. Každopádně někde chybí textové položky, jako např. u bonusu akcí, kterou jsem marně hledal včera skoro hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

Ahoj...koukal jsem na to a v ruské verzi hry je to podle názvu stejná munice HE jako u Lecr. T40. V ang. verzi je tam SAPHEI. Každopádně někde chybí textové položky, jako např. u bonusu akcí, kterou jsem marně hledal včera skoro hodinu.

Na Discordu jsem dostal odpověď: "Je to bug."

Ale co tím zamýší, to netuším. Modrá, červená, zelená, a teď to vypadá i na fialovou munici.

https://discord.com/channels/301850249977266178/301850405552259072

 

Eisenherzdnes v 8:49

What is it?

@Iosifek a bug, clearly. it is known

 

Eisenherzdnes v 8:56

yes, spix and t15 have bugged HE. we know, it's been reported

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, arnost905 napsal:

Tak jsem si spočítal prémiové dny, a už jich mám přes 4 roky... Asi se je naučím zapínat :-D

Netušíte prosím Vás jak dlouho bude ještě ten hon na to běloruské BVP?

Gratuluji :-)

Asi až do další akce, takže ještě dlouho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem v klanu zjistil, že má kde kdo více účtů. To je prosím Vás kvůli rychlejšímu expení těch prémiových klanových pro ppřevod poukazů? Pak je ale potřeba pro klanovky koupit prémiáky T9-10, že? Jaký způsob nákupu je teda prosím Vás nejlevnější?

Více účtů = více dílků na zvoleného Hádese, prostě ho seskládáš dřív. To je prioritní motivace

Sekundární je, že pokud jezdíš pyžamo každý týden, tak je to dalších 40 bodů pro klan.

Podmínkou je, že ty dílky i další věci jsou v rámci klanu převoditelné.

 

Prvního Challiho Hadese jsem skládal rok. Stálo mě to 1700 miliónů kreditů, po těch 5M denně. Pyžamo jsme nejezdili, nebyli lidi. Vypadalo to tak, že na volbu dalšího tanku budu čekat, než se to dojede, další rok. Tak jsem si kvůli tomu žaložil klan jednoho muže a kupoval dál dílky na T-90 MS Hádes. Začli jsme ale jezdit pyžamo, tak mě to přibývalo rychle. Čili jsem musel řešit co dál, seskládám ho dřív než nahraju 3000 bodů na klanovku. Tak jsem si založil další účet a jezdil pyžamo na dvou, pak jsem si vzal ještě dalšího člena. Tak jsem doseskládal T-90 MS a Shadowa v rozpětí 14 dnů. V sestavě klanu Já 2x + 1.

LTčko jsem, už zase v klanu GP4F, seskladal za 2 měsíce. Díky druhému účtu a možnosti převádět dílky mezi členy klanu. Pár díklků jsem nezištně taky dostal.

 

Dnes jezdím na druhém účtu jen proto, že je to 40 bodů pro klan a taky jsou to další dílky, které můžu někomu darovat. Zatím nevím, že by někdo ty dílky prodával, prostě se dají tomu kdo to skládá.

Tobě se to nevyplatí. Tobě se spíš vyplatí se shánět, abys měl každý týden to pyžamo odjeté. Nečekat až tě někdo pozve. Aktivně se shánět.

S novým účtem jsou totiž spojené problémy. Potřebuješ minimálně Tier 9 na pyžamo abys kredity, kterých je najednou nedostatek, měl na kupování dílků. Tedy expit a utrácet najednou.

 

 

Klan 1 a 1/2 muže před dokončením klanovky:

 

 

 

 

ScreenShot0147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož možeme udělat burzu :-D vystavím poče  těch dílků a nabídnu směnu. Ale těch 5 bodů každý jsem nepobral. Mám teda 470M a z toho bych toho hádese mohl posládat?

Z těch hádesů s převoditelnými dílky mám

T-90MC hades 2dílky

Chal 2               2

M8-120              8

 

 

Pak mám nějaké nepřevoditelné

chal 2              10

T-90MC          4

 

Dotaz k obrázku, prosím Tě ten Bonus klanu : 20/20 je vlastně co? To x10 nemíním :-D

 

Tak jsem listoval inventářem a zmizely doby, kdy se nové dílky prodávaly pogldech. Nyní 1 dílek něčeho jen 1000 zeleného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tož možeme udělat burzu :-D vystavím poče  těch dílků a nabídnu směnu. Ale těch 5 bodů každý jsem nepobral. Mám teda 470M a z toho bych toho hádese mohl posládat?

Z těch hádesů s převoditelnými dílky mám

T-90MC hades 2dílky

Chal 2               2

M8-120              8

 

 

Pak mám nějaké nepřevoditelné

chal 2              10

T-90MC          4

 

Dotaz k obrázku, prosím Tě ten Bonus klanu : 20/20 je vlastně co? To x10 nemíním :-D

 

Tak jsem listoval inventářem a zmizely doby, kdy se nové dílky prodávaly pogldech. Nyní 1 dílek něčeho jen 1000 zeleného.

Ten Bonus klanu: 20/20 je čítač, kolikrát v tom týdnu má klan těch 40 bodů. Pokud je to vyčerpané, tak to není 40 bodů. ale jen 4 body. Resetuje se vždy ve čtvrtek.

 

Tak plán výběru Hádesů:

M8 Thunderbolt - do doby, než si ho všichni kdo ho chtějí složí, tj. ještě min 1x, možná 2x - 1 - 2měsíce.

T-90MS - potřebují ho asi dva doskládat, tak cca 1x

Chally nakonec, taky na doskládání, min 1x

 

Pak to budeme asi jen točit, páč ti co to chtějí, to budou mít a ostatním je to jedno.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdybych mohl alespoň jezdit i přes den, jak su furt v práci na odvolání nebo doma courající kocour, tak se souvisle hraje skoro nemožně. Ale jestli je ta rotace těch tanků, tak to je pěkné, nemám ani jeden z nich. Silně to posílí vliv garáže.

Tak od T-90 a chala můžu někomu poslat na doskládání po dvou dílkách.

Ještě bych se vrátil k té otázce nákupu prémiáků T9-10. Jaká je prosím Tě "nejlevnější" varianta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

No, kdybych mohl alespoň jezdit i přes den, jak su furt v práci na odvolání nebo doma courající kocour, tak se souvisle hraje skoro nemožně. Ale jestli je ta rotace těch tanků, tak to je pěkné, nemám ani jeden z nich. Silně to posílí vliv garáže.

Tak od T-90 a chala můžu někomu poslat na doskládání po dvou dílkách.

Ještě bych se vrátil k té otázce nákupu prémiáků T9-10. Jaká je prosím Tě "nejlevnější" varianta?

A potřebuješ je? To je základní otázka.

Pokud se s nima chceš jen projet, tak padají pronájmy.

Na Armatu T-14-152mm Hades máš trvalou nabídku pronájmu za G

Loot bedny, pokud nemáš štěstí a nepadne ti z těch darovaných, tak je to zlodějina.

Vyjezdit v Bale Patch stojí čas.

Můžeš se zůčastnit občasných soutěží na Discordu. Posledně to dostal za nastřílenou dmg cca 45000 ve Spec Ops. Byl totiž jedinej kdo to tam poslal v tý kategorii.

 

Já mám T10 několik a nejezdím ani s jednou. Stačí mě ty co jsou ve stromu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...