Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

A malá GPU technická, mám hru na minimu, ne základ, a moje AMD RX580 jede na 92%. Tak si říkám, jestli to nemají nějak blbě napsané...

Oni jsou hvězdy, nedoceněné. To přece neexistuje, aby něco udělaly blbě.

Mě to zase nepočítá denní úkoly na smlouvy. 

Asi děláme neco blbě, asi to, že hrajeme AW. Nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, drotar napsal:

Preco nemozem povysit dalej prvych troch velitelov, ked ich mam dokoncenych.  Musia byt vsetci odstupnovani o jednu hodnost alebo ako ? 

Velitelia.jpg

 

 

Ano, musíš mít od 10 úrovně vždy jenoho níže. Tedy, abys mohl dál povyšovat, tak potřebuješ vždy ještě jednoho se stejnou hodností, pak jednoho povýšíš, druhého ne. Říkaj tomu "žebříček velení". To až do počtu 2 plukovníků. Pak už to neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ako sa zbavim velitelov ktorych nevyuzivam. Cize ak by boli iba traja tak ich po jednom stupienku mozem vzdy povysovat. Teraz musim toho Atassiho povysit o tri hodnosti a dalsich umerne k nemu ? To je riadna ftakovina teda. Cize cim viac velitelov tym horsie pre hraca. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, drotar napsal:

A ako sa zbavim velitelov ktorych nevyuzivam. Cize ak by boli iba traja tak ich po jednom stupienku mozem vzdy povysovat. Teraz musim toho Atassiho povysit o tri hodnosti a dalsich umerne k nemu ? To je riadna ftakovina teda. Cize cim viac velitelov tym horsie pre hraca. 

Podívej, já, a nejen já, jsme si k tomu před dvěma lety řekli svoje, když ještě fungovalo ofiko fórum. Nadávali jsme jak špačci. Bylo nám to houby platný. Jediná věc se stala, že po roce a půl udělali úpravu, že pokud už máš dva plukovníky, tak ten žebříček neplatí a můžeš doexpit ostatní velitele na plukovníky taky, bez toho žebříčku velení.

Rashida můžeš odexpit až na majora, nebo jen na desátou úroveň, poručíka, a pak odexpovat ty, co ti nejdou povýšit, o úroveň. Tedy Sannu na nadporučíka, Sabrinu na kapitána, Philipa na majora. Pokud chceš povýšit někoho na podplukovníka, potřebuješ odexpit dalšího velitele buď přímo na podplukovníka, nebo na 10. level a dál jak jsem psal, skákat se všema o úroveň.

 

Čím víc máš velitelů, tím máš víc expení, ale taky větší výběr. Velitel s posádkou, modulama a retrofitama dělá vlastnosti tanku.

Jednu z nejhloupějších otázek, kterou můžu dostat je, a kterou tady podsouvají my.com: "Jaký velitel se hodí na tenhle tank?"

To je blbost.

Velitele si vybírám nejen podle třídy tanku, konkrétního tanku, ale především podle toho, co a jak s ním budu hrát. Jinej velitel se hodí pro sólo hraní, jinej do čety, která jezdí spolu, jinej do PvP, jinej do GO, jinej do PvE, jinej na spotování (spotovat jde i s MBT), jinej na kontaktní hru, atd. Taky si můžeš vybírat velitele dle úkolu. např na zapalování Sabrinu (má nejvyšší poškozování modulů), na zabití členů posádky např Viktora (má na to perky). Nebo podle dalších vlastností, camo, dohled, ryché zaměřování a přesnost, munice navíc, opravování, odolnost modulů/kol/pásů, hlavně, kroužku, výdrž pod vodou, capování, camo, atd. Něco se hodí jen někdy, něco je univerzální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mně jen napadlo. Prosím Vás nevíte jak dlouho pojede ještě ta asijská smlouva n získání tanku, než to nahradí další smlouvou na jiné auto?

Nikde o tom není zmínka, ale zatím to bylo vždy s novým batl patchem, tak to nebude dřív, než skončí tenhle event.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 4. 2020 at 18:46, arnost905 napsal:

A malá GPU technická, mám hru na minimu, ne základ, a moje AMD RX580 jede na 92%. Tak si říkám, jestli to nemají nějak blbě napsané...

 

na minimu ? proč ? ta karta v pohodě zvládá vše  na ultra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, waltare napsal:

 

na minimu ? proč ? ta karta v pohodě zvládá vše  na ultra

Jenomže, AW je tak perfekně optimalizované, že je téměř jedno jakou máš kartu. S každou ti to bude lagovat a fps lítat nahoru a dolů.

Lagy jsou většinou z toho, že jim to servery nestíhají a fps jsou neodladěné objemové efekty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Před hodinou, Vlkovlad napsal:

Zdravím, nemáte někdo odkaz na nějakou stránku kde bude ucelená informace o schopnostech velitelů, abych si to mohl všechno porovnat a naplánovat? 

Ahoj, odpovím Ti asi tak: Sorry ale kdo se moc ptá málo googlí. Pár stránek zpět to tady již bylo...a je to tam.

I když ne ucelené, ale dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, pítt64 napsal:

Ahoj, odpovím Ti asi tak: Sorry ale kdo se moc ptá málo googlí. Pár stránek zpět to tady již bylo...a je to tam

Neprohledával jsem samozřejmě celé vlákno, od toho jsem si myslel, že je to v prvním postu, aby člověk nehledal, ale bylo to přehledné. Když to nefungovalo, řekl jsem si, že patrně chyba a bylo by dobré o tom dát vědět. Není to o lenosti googlit, spíše o systematičnosti počínání. Takže ne moc chytrou větu typu: "kdo se moc ptá, málo googlí" jsi si mohl s přehledem odpustit. Nicméně i tak děkuji za reakci, hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Vlkovlad napsal:

Neprohledával jsem samozřejmě celé vlákno, od toho jsem si myslel, že je to v prvním postu, aby člověk nehledal, ale bylo to přehledné. Když to nefungovalo, řekl jsem si, že patrně chyba a bylo by dobré o tom dát vědět. Není to o lenosti googlit, spíše o systematičnosti počínání. Takže ne moc chytrou větu typu: "kdo se moc ptá, málo googlí" jsi si mohl s přehledem odpustit. Nicméně i tak děkuji za reakci, hezký den.

Kdybys to vlákno prošel možná by ses dozvěděl i více...Tobě také hezký den.

Tu větu jsem si neodpustil a neodpustím! Páč je to pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Vlkovlad napsal:

Ne, není to pravda. Nevím kolik ti je let, ale mohl by jsi vědět, že pravda je pojem relativní, jelikož každý se díváme na svět pod trochu jiným úhlem. Co je pro jednoho důležité, může být pro druhého nepodstatné. Já jsem natolik vytížen, že jsem rád, že najdu čas si zahrát, nemůžu třeba hodinu a půl číst tohle vlákno. Promiň, ale v tomhle dialogu už nebudu nadále pokračovat, není to důstojné mě, ani těch lidí, co to pak musí číst. Klidné hraní přeji.

Tak nepokračuj ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vlkovlad napsal:

Zdravím, nemáte někdo odkaz na nějakou stránku kde bude ucelená informace o schopnostech velitelů, abych si to mohl všechno porovnat a naplánovat? 

Nechce-li se to googlit, mohu ti tvé dotazy zodpovědět na zdejším TS3 (na úvodní stránce tohohle fóra vlevo dole).

 

A neodpustím si. S věkem bych tady diskuzi nezačínal, ušoupal by sis botky běháním pro pivo. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Iosifek napsal:

Nechce-li se to googlit, mohu ti tvé dotazy zodpovědět na zdejším TS3 (na úvodní stránce tohohle fóra vlevo dole).

 

A neodpustím si. S věkem bych tady diskuzi nezačínal, ušoupal by sis botky běháním pro pivo. :-P

To s tím věkem byla technická, pochopil bych, kdyby 12ti letý kluk nevěděl, že každý vidíme něco jiného ač koukáme na tu stejnou věc. O dost méně pochopení, bych pro takovou trapnou odpoděď měl u zkušenějšího harcovníka.

Je škoda, že děláte takové drahoty s radou, poradit by Vás stálo stejné úsilí, jako napsat ty kraviny co jste napsali. Nejsem si už tak jistý, zda chci být členem spolku, který je tak přívětivý k nováčkům. Hodně radosti při hře přeji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2020 at 18:50, Vlkovlad napsal:

To s tím věkem byla technická, pochopil bych, kdyby 12ti letý kluk nevěděl, že každý vidíme něco jiného ač koukáme na tu stejnou věc. O dost méně pochopení, bych pro takovou trapnou odpoděď měl u zkušenějšího harcovníka.

Je škoda, že děláte takové drahoty s radou, poradit by Vás stálo stejné úsilí, jako napsat ty kraviny co jste napsali. Nejsem si už tak jistý, zda chci být členem spolku, který je tak přívětivý k nováčkům. Hodně radosti při hře přeji. 

Hm, a mě se zase začíná zdát, že tobě není třeba radit. Ty rady rozdáváš. Nechť se ti tedy daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2020 at 16:32, Vlkovlad napsal:

Neprohledával jsem samozřejmě celé vlákno, od toho jsem si myslel, že je to v prvním postu, aby člověk nehledal, ale bylo to přehledné. Když to nefungovalo, řekl jsem si, že patrně chyba a bylo by dobré o tom dát vědět. Není to o lenosti googlit, spíše o systematičnosti počínání. Takže ne moc chytrou větu typu: "kdo se moc ptá, málo googlí" jsi si mohl s přehledem odpustit. Nicméně i tak děkuji za reakci, hezký den.

Tohle miluju, panáček má pocit, že jeho čas má větší cenu, než čas ostatních. Každej z nás by ten odkaz hledal stejně, jako Ty. Místo toho, aby sis to našel, začneš vyvádět jak menstruující baba. Uvědom si, že tohle jsou stránky fanoušků, nikoliv oficiální fórum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Vlkovlad napsal:

To co píšeš jsou patrně tvoje osobní závěry, ale objektivně jsou to nesmysly. 

 

1) Vysvětli mi prosím, která část mého sdělení v tobě vzbudila pocit, že já si myslím, že můj čas je dražší než čas otatních. 

2) Vysvětli mi prosím, která část mého sdělení v tobě vzbudila pocit, že já si myslím, že je tohle oficiální fórum a ne fanouškovské stránky. V obou případech je tvé myšlení si toho, co já si myslím samozřejmě kravina a na světě bude o dost lépe, když budeš myslet alespoň sám za sebe a ne za ostatní. Neřkuli si myslet, že víš lépe než ostatní, co si ti ostatní myslí.

 

Celý ten incident vznikl proto, že jsem se na něco zeptal a nějaký idiot mi napsal, že jsem líný googlit. Asi mi nebude nikdy dopřáno pochopit tak hloupé a sebestředné myšlení, protože pokud nechci pomoci, tak prostě příspěvek přejedu, nevšímám si jej a řeším co mě zajímá. Ne, on nejen, že nepomůže, on ještě musí mít tak ubohou poznámku.  No a pak se k němu přidal další s podobným prohlášením z čehož jsem usoudil, že tenhle spolek asi nebude můj šálek kávy, protože něco takového jsem za x let co hraju různé hry ještě neviděl. Hezký víkend všem.

 

 

PS: Děkuji za snahu o obhajobu, ale přesně vím co říkám a píšu. Navíc si za tím stojím.

Tak tohle to co jsi napsal je moc. Jak si můžeš dovolit, konkretně o těchto dvou lidech co pro tuhle hru toho tolik udělali takhle psát. Kdo je u tebe idiot?????. Běž za roh tam si dej par počuni a jestli to nepomůže tak už sem nechoď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vlkovlad napsal:

To co píšeš jsou patrně tvoje osobní závěry, ale objektivně jsou to nesmysly. 

 

1) Vysvětli mi prosím, která část mého sdělení v tobě vzbudila pocit, že já si myslím, že můj čas je dražší než čas otatních. 

2) Vysvětli mi prosím, která část mého sdělení v tobě vzbudila pocit, že já si myslím, že je tohle oficiální fórum a ne fanouškovské stránky. V obou případech je tvé myšlení si toho, co já si myslím samozřejmě kravina a na světě bude o dost lépe, když budeš myslet alespoň sám za sebe a ne za ostatní. Neřkuli si myslet, že víš lépe než ostatní, co si ti ostatní myslí.

 

Celý ten incident vznikl proto, že jsem se na něco zeptal a nějaký idiot mi napsal, že jsem líný googlit. Asi mi nebude nikdy dopřáno pochopit tak hloupé a sebestředné myšlení, protože pokud nechci pomoci, tak prostě příspěvek přejedu, nevšímám si jej a řeším co mě zajímá. Ne, on nejen, že nepomůže, on ještě musí mít tak ubohou poznámku.  No a pak se k němu přidal další s podobným prohlášením z čehož jsem usoudil, že tenhle spolek asi nebude můj šálek kávy, protože něco takového jsem za x let co hraju různé hry ještě neviděl. Hezký víkend všem.

 

 

PS: Děkuji za snahu o obhajobu, ale přesně vím co říkám a píšu. Navíc si za tím stojím.

Dostalo se ti rady kde hledat, na tomhle fóru.  Za tu radu dostal od tebe autor držkovou. Měl by sis taky uvědomit, že nazývat moderátora tohohle fóra idiotem je o ban. Tak jako na každém jiném fóru.

Dostal jsi nabídku na rady přes TS3, nevyužil jsi to. A já to tímto beru zpátky, nechoď za mnou pro radu.  Bylo by to zbytečné úsilí a já dokáži svůj čas využít lépe.

Co taky radit puberťákovi.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...