Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 55 minutami, arnost905 napsal:

Já to nyní vzdávat nemusím .-D , ale na dohled je prosím Vás pořád nejlepší sanna nebo ?

Sanna pokud je nasvícenej má nejdelší dohled. Tahle podmínka jde snadno splnit.

Erin má základní dohled větší než Sanna.

 

"nový" ourejly - podívej se sám, jaké podmínky je třeba splnit, aby se mu ten dohled aktivoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Nedostávám bedny za speciálky. Kašlou i na Vás?

Jsou 1x za 3 dny.

 

A k tomu veliteli. Já ho mám takhle. Je jen na MBT, či něco, u čeho na camu nezáleží, neb absence perku cama + penalizace jsou u všeho ostatního dost podstatné.

ScreenShot0085.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, arnost905 napsal:

Ale ty bedny nedostanu jako vůbec, dají mě ty 4x násobky a jinak nic.

 

A aby to nebylo málo, tak mi to nepočítá v pořádku mise po 5 kílech. Započítá mi to jen každou druhou misi. Je tam nějaká podmínka prosím Vás? Znovuoživení nevadí.

Tak ty bedny za Spec. Ops. nejsou, ani za odjetí aktuálních, ani za ty staré, víkendové. Dnes je nedostal nikdo z nás. Je to tak asi max. 2 dny. Před tím to šlo ještě ve čtvrtek?

A těch 5 killů jsem teď dělal a započítávalo mě to normálně s různou technikou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde asi udělali soudruzi chybu?

V popisu aktualizace 0.31.5990 je napsáno:

  • Fixed an issue where APS and smoke icons could overlap with consumable icons after a respawn

což v podstatě je, že opravili problém, kdy se ikony po respawnu překrývaly a tato oprava zajistí, že se již překrývat nebudou. Tak jsem to po updatu zase pustil a zjistil jsem, že ne vše co rusáci řeknou je pravda.

 

ScreenShot0127.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, VARIO napsal:

Kde asi udělali soudruzi chybu?

V popisu aktualizace 0.31.5990 je napsáno:

  • Fixed an issue where APS and smoke icons could overlap with consumable icons after a respawn

což v podstatě je, že opravili problém, kdy se ikony po respawnu překrývaly a tato oprava zajistí, že se již překrývat nebudou. Tak jsem to po updatu zase pustil a zjistil jsem, že ne vše co rusáci řeknou je pravda.

 

ScreenShot0127.jpg

Na to si budeš muset zvyknout :-(:-)  :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Jen 5 kílů odstřelením, tady mám potíž s uznáváním. To upálení vozidel je jiná potíž, bo ti upálí tak 900hp.

Tak s tím uznáváním problém nemám. Stalo se mě to snad jednou, dvakrát a asi z toho důvodu co jsi psal ty. Čtyřnásobky na Spec. Ops.

A těch 5 killů zapálením je nejjednodušší dělat s Challim T10, Sabrinou a zelenejma (PISH).

Jen vědět kam střílet na výbuch munice. Ideálně tank co má tak 1200HP.  T15 nahoru vlevo nebo vpravo na věž. Bredliky na kroužek nebo čelně motor. Kolový TD na kroužek. Aderse, K21 na motor (je vpředu). Leoše čelně na pravou stranu nad vanu  - munice, atd. MBT zapálit zezadu do motoru, nebo nadzvednout a do podlahy. případně zkusit střílet tanky zezadu do věže. PL-1 na přední kapotu.

Musíš bejt rychlej, nebo zase pomalej, aby ti ho ostatní nevyžrali a taky si vybírám mapy, kde je hodně botů. Teď jsem to udělal na Číně v 2. kap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2020 at 0:27, Iosifek napsal:

Tak s tím uznáváním problém nemám. Stalo se mě to snad jednou, dvakrát a asi z toho důvodu co jsi psal ty. Čtyřnásobky na Spec. Ops.

A těch 5 killů zapálením je nejjednodušší dělat s Challim T10, Sabrinou a zelenejma (PISH).

Jen vědět kam střílet na výbuch munice. Ideálně tank co má tak 1200HP.  T15 nahoru vlevo nebo vpravo na věž. Bredliky na kroužek nebo čelně motor. Kolový TD na kroužek. Aderse, K21 na motor (je vpředu). Leoše čelně na pravou stranu nad vanu  - munice, atd. MBT zapálit zezadu do motoru, nebo nadzvednout a do podlahy. případně zkusit střílet tanky zezadu do věže. PL-1 na přední kapotu.

Musíš bejt rychlej, nebo zase pomalej, aby ti ho ostatní nevyžrali a taky si vybírám mapy, kde je hodně botů. Teď jsem to udělal na Číně v 2. kap.

 

 

Za hru, s tím co jsem psal, se nechá zapálit toho mnoho. Mimochodem, 62x minul, to je kulomet a střelba na pěchotu.

 

ScreenShot0104.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, arnost905 napsal:

Jen jsem se chtěl Iosífku ještě zeptat, nedaří se mi nyní prostřelit v jedné misi prostřelit 20 kusů vozidel, jaké vozidlo na to prosím Tě používáš? Je to sice za 35 bodů, ale plýtvat se mi 350goldy zrovna nechce.

Počkej, to je nějak neúplné. Prostřelit, nebo asistencí?

Asitence změnili, dřív stačilo vzít kulomeťáka a pokropit grupu botů, a měls asistenci i za jeden průstřel. Dnes musíš mít na asistenci buď většinovou dmg, nebo musíš mít podstatnou a být předposlední, kdo do toho bota střelí. nesmíš ho samozřejmě killnout.

Já to dělám buď s Merkavou, střílím vždy jen první ránu a 3 mám pak v zásobníku, nebo s XM1A3 120mm dělo, tam jsou dvě. Tak se snažím být předposlední, kdo do toho, zpravidla načatého tanku, střelí. Optimum je, nechat mu tak 100-200 hp.

Kontrolu mám v těch šetihranných medajlích. To už jsem tady někde popisoval. Červené jsou za kill a asistenci, tak se to nechá průběžně sledovat ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, arnost905 napsal:

100% úspěšnost

 

slecinka.png.546a37db1082d0488b01f919c0875748.png

Aha. Tak co se týká techniky, je to stejné, jen si pečlivě vybíráš cíle a střílíš na jistotu, hlavně do plných a měkých. Nesmíš minout ani dingnout a jen schodit pásy také ne. Musí to být každá rána za dmg. To co v tom zadání chybí je, že to musí být vítězná bitva. (alespoň mě to nezapočítalo při prohře).

A není to chyba překladu, ale už zadání v Aj., RU. Stejně, jako se v některých PvP úkolech boti počítají, tak to můžeš odjet na tieru 1. a někdy ne. Příkladně úkol na metál pro četu, nastřílet 7 killů a přežít, uděláš sám na T1. Ale úkol udělat 5 killů v PvP ti to nezapočte, chce to hráče, ne booty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...