Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 hodinami, VARIO napsal:

Jsou v AW cheateři? Ať mi nikdo netvrdí, že je v PVP s jedničkama možny, sundat Type62 na jednu ránu. To jsou děsny sra*** toto hrát. Hlava mi vůbec nebere jak můžete to PVP hrát a milovat tento mód. Pro mě totální katastrofa, děs, ******, ***** a utrpení.

Nedostatek informací.

Type 62, a k němu?

PvP jaká? Rovné tiery nebo T+2?

Typ vozidla co tě odstřelil?

 

Cheaty se dříve nebo později objeví v každé hře. Bohužel, nejvíc o cheatech křičí hráči kteří to moc neovládají a nedokážou si něco vysvětlit. Z 99% ovšem nejde o cheaty, ale hráčské dovednosti, případně o mechaniky hry. Na tieru 1. máš daleko větší pravděpodobnost, že se potkáš s top hráči.

Cheaty v on-line hrách se zaměřují jen na data, která jsou běžně pro klienta nepřístupná a přicházejí do PC, např. spot. Tedy zobrazují co nemáš vidět. nebo mají pomocný program, který vykonává určitou činnost za hráče, např autoaim+ vyhledávající weagspoty (na rozdíl od autoaimu hry, který míří na střed tanku).

Nejsou cheaty na nesmrtelnost/neprostřelitelnost, ani na odstřelení jednou ranou, ani na neviditelnost. To jsou věci, které eviduje (pancíř) a počítá server, k nim není přístup. I zaměřování přes autoaim+ je poplatné RNG. A neviditelnost bývá bug, nebo špatný odhad mechaniky hry.

 

Tuším, že v aktualizaci 0.23 byl odstraněn prvek, zamezující odstřel jednou ranou. Tedy to jde, pokud odstřelíš posádku, bez posádky tank končí, nebo zásah munice a výbuch. A setkáš se s tím i na 10. tieru. S Challim T10 a zelenejma jsem dal jak T14 z plnejch Hp (posádka), tak Leoše (munice), čelně.

A ano, z cheatu jsou podezírány některé klany v hodnocených bitvách. Je to ovšem na základě věcí, které jsem psal, především spot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jaky to bude v reálu ve hře, ale když se dívám na toto rozhraní tak mě ta hra přestává bavit už teď. Nevidím v tom nic pozitivního namr..t všechny informace doprostřed monitoru přímo před oči hráče. Za mně asi hnus ale uvidím jak to bude v reálu a jestli to rozmístění nepůjde třeba customizovat, co se týče umístění.

 

newui_v2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, VARIO napsal:

No nevím jaky to bude v reálu ve hře, ale když se dívám na toto rozhraní tak mě ta hra přestává bavit už teď. Nevidím v tom nic pozitivního namr..t všechny informace doprostřed monitoru přímo před oči hráče. Za mně asi hnus ale uvidím jak to bude v reálu a jestli to rozmístění nepůjde třeba customizovat, co se týče umístění.

 

newui_v2.jpg

 

Upravovat se to prý bude moct, ale do jaké míry, to je otázka. Taky se mi to vůbec nelíbí - podle mě je to strašný krok zpátky. Navíc je to neuspořadané, některé informace jsou tam zbytečně dvakrát a vůbec to postrádá nějaký nápad. Ale co naděláme, snad si zvykneme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Najlvin napsal:

 

Upravovat se to prý bude moct, ale do jaké míry, to je otázka. Taky se mi to vůbec nelíbí - podle mě je to strašný krok zpátky. Navíc je to neuspořadané, některé informace jsou tam zbytečně dvakrát a vůbec to postrádá nějaký nápad. Ale co naděláme, snad si zvykneme...

 

A kam dají mapu? Možná jako průhledné pozadí do středu zorného pole hráče, ať tam toho není zase tak málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

 

A kam dají mapu? Možná jako průhledné pozadí do středu zorného pole hráče, ať tam toho není zase tak málo.

Minimapa je zbytečnost, stejně ji většina hráčů, alespoň podle toho jak hrajou, nepoužívá. Zbytečně to kazí zážitek při obdivování panoramat, motýlků a kytiček. A zakrývalo by ti to zbytečně ten nános bláta na tvých spolubojovnících, co nám přidají do hry. :Smile_trollface-3:

Hm, a já, protože jedu na minimální detaily, tak bych o to bláto přišel, tak asi budu mít máznutou celou obrazovku. Tedy, pokud to po další aktualizaci vůbec rozchodím, tady se nikdy neví.:facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, arnost905 napsal:

Prosím Vás je to chyba nebo normální? Podle číslíček by to mělo jít odemčít u toho adatse.

 

adats.thumb.jpg.3fd69fd562e649ef2134c6f9b1cbfc5f.jpg

 

Tak to to už vidím, odehrát mraky bitev, musí se ty bitvy odehrát jen na tom adatsu?

Ne, to je za splněné smlouvy, v současnosti za Americkou. Za denní máš jeden bod, za týdenní 5. Najeď na ten modul kurzorem a ono se ti to ukáže. Batl patch se do toho nepočítá, tam jsou ty tanky dělané taky tak, ale počítá se plnění jen za úkoly a bedny v něm.

Jen je tam asi bug, neb ten první, nabíjecí zásobník ti reload zvýší, místo snížení, tak nechat základní.

Ty zelený raketky nestojej za nic, tak ti zbejvá na vylepšení jen ten poslední modul, a na ten než dojdeš, tak to se nahraješ. :wacko:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Supr prasárna. WoT už na tom musí být fakt špatně, když přetahuje hráče přesměrováním na sebe. :arta:

Zkuste se dostat z těchhle stránek na AW, jak je deklarováno. Místo na AW, skončíte na WoT:

https://www.mmo-hry.cz/armored-warfare/

https://www.hrajemezdarma.cz/valecne/hra-armored-warfare-nejvetsi-akcni-konkurent-world-of-tanks

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry zkusil jsem to po 3 letech a chtěl jsem tomu dát šanci a ne nejde to. Je to dost divné.Za mě je ta hra víc rozbitá než wotko.

PVP umřelo a PVE to je kapitola sama o sobě, to mohu hrát Division2, kde mohu hrát sám a dojdu na konec mise aniž bych skončil během 2minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, John_ice napsal:

Tak sorry zkusil jsem to po 3 letech a chtěl jsem tomu dát šanci a ne nejde to. Je to dost divné.Za mě je ta hra víc rozbitá než wotko.

PVP umřelo a PVE to je kapitola sama o sobě, to mohu hrát Division2, kde mohu hrát sám a dojdu na konec mise aniž bych skončil během 2minut.

Hmm, ono nejde ani tak o to co člověk říká, ale o to, kdo to říká.

Nevím jaký jsi hráč, ani s čím jsi to hrál. Tj. druh techniky, tier, druh hry. Takže je to nic neříkající informace. Říká jen, že se ti AW nelíbí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Ruský den obránců vlasti

Tak k tomu mám dvě zprávy, dobrou a špatnou.
Ta dobrá je, že se věci nemění a zůstávají na svých místech. Slunce a Měsíc na obloze, atd.
Ta špatná je, že se to týká i programátorů AW, zase chlastaj.
Splníte dané úkoly a nedostanete nic, nebo jen něco, nebo druhej den něco jinýho. Tak se vede všem, ne jen mě, to se dozvíte z TS3.
Na jenom účtu, nově založeném, tak jsem nedostal nic. Na druhém, za  GO hned a za PvE a PvP druhej denráno, a to místo 5 beden a 5 injekcí jen 3.
Fakt, supr práce.

ScreenShot0074.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Najlvin napsal:

Však jsi dostal, to co jsi měl, ne? Jen tu T-72B3 tam nevidím - nemáš ji náhodou už v garáži?

Přečti si pořádně co jsem napsal. T-72B3 byla za GO.

A NE, nedostal jsem co mě slibovali.  Bedny a insignie jsou jen 3x, místo 5x. A o 4násobcích v PvP a GO si taky můžeš nechat jen zdát. Nekonají se, i když jsou oficiálně oznámené.

A na svém novém účtu jsem za odjetí podmínek PvP a PvE nedostal nic. Do GO jsem se s T5 za 50 min po 23h vůbec nedostal.

Jsou lidi, kteří nedostali ani dnes nic za včerejší odjetí. Ta podmínka Ruských nebo SSSR tanků funguje jen na některých a ještě jen někdy. Je to jak lootové bedny. Nevíš, zda něco dostaneš a zda jsi to vůbec splnil.

 

Takže ano, to že jsou na šrot, za tím si stojím. Akorát se omlouvám všem právověrným opilcům, devs AW používají daleko tvrdší matroš na zhulení.  Začali už před týdnem, podle těch dvou aktualizací. Zřejmě po letadlech a lodích budeme střílet tankama i družice mimozemšťanů. Husky to už trénoval s T40 a Shadowem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde čerpáš informace, ale když jsem o tom včera psal článek na Awečko.cz, tak slíbené byly jen tři zlaté bedny, tři platinové insignie a tři dny pronájmu T-72B3 (tu ale asi nedostaneš, pokud ji už máš v garáži).

Nepleteš si to s bednami na Object 640? Těch má být pět, ale až po splnění 12 úkolů.

Dnes už jsou tam zase jiné odměny...

O čtyřnásobcích také nebyla nikde zmínka, jen trojnásobky pro PvP a GLOPS, a ty tam jsou.

Nepopíjel jsi tak trochu ty? :D (Sranda)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Najlvin napsal:

Nevím, kde čerpáš informace, ale když jsem o tom včera psal článek na Awečko.cz, tak slíbené byly jen tři zlaté bedny, tři platinové insignie a tři dny pronájmu T-72B3 (tu ale asi nedostaneš, pokud ji už máš v garáži).

Nepleteš si to s bednami na Object 640? Těch má být pět, ale až po splnění 12 úkolů.

Dnes už jsou tam zase jiné odměny...

O čtyřnásobcích také nebyla nikde zmínka, jen trojnásobky pro PvP a GLOPS, a ty tam jsou.

Nepopíjel jsi tak trochu ty? :D (Sranda)

 

Ekvilibristika v prvních hodinách téhle akce, mě utvrzuje v tom, že u toho minimálně chlastaj. A samozřejmě to maj, jak překvapivé, v bordelu. A to co tam je psáno teď, tak není to, co tam bylo psáno v okamžiku uveřejnění. Dokonce byli hned v počátku upraveny a předělány podmínky, takže někteří dostali ty bedny dvakrát. Pokud jsi to stihl splnit hned při spuštění a pak znovu o pár desítek minut znovu. Tedy, tak jsem to na ofiko RU fóru z příspěvků pochopil. A i těch 7 splněnejch úkolů se změnilo na 5.

Já už jsem ve věku, kdy mám právo si všechno nepamatovat. Konec konců, mám z toho jen srandu, páč mě o nic nejde, jen o zábavu. Ale oni se tím živí. Tedy by měli dát do "placu" hotovou věc, ne šit, kterej ještě honem upravujou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jejich přístupem ať jdou již do hajz...

Po dnes přečtené zprávě o již asi třetím nerfu CATTB jim se...u na nějaké spec. akce, cesty a podobné hovadiny a následné odměny. S tím co mám si vystačím.

Nějaká kompenzace za ušlej prém. čas z důvodu jejich blbosti ,či neschopnosti a nebo idispozice a to ať už z vodky či trávy, také nehrozí...dříve měli aspoň trochu slušnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...