Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 39 minutami, Iosifek napsal:

Já jen pro ujištění. Bavíme se o stejném Tanku?

Ve zrychlení, pravda, o něco zaostává, ale ty ostatní parametry?

Máme na to retrofity a velitele.

 

ScreenShot0057.jpg

 

Je tedy fakt, že v základu to je trochu jinak.

Jo, a to APS na něm taky nemám, nějak mě to zatím nechybělo.

 

ScreenShot0060.jpg

 

 

Já si nestěžuji, ba naopak. Udělal jsem moc dobře, že jsem poslechl a nebral ten 2AX. Taky jsem se díval na ty parametry. Jsem moc rád. Před chvílí jsem si pořídil i tu čtyřkovou izraelskou kund**** tak mám na expení hromadu času. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco se mluvilo o tom, že v AW půjde zakoupit tank pro někoho jiného. Nemáte někdo informace o tom, kdy by toto mohlo fungovat? Mám pár chlapů kteří chtějí hrát se mnou a já bych jim rád dal, do začátku, jako dárek :-), ten T-72AV ICE nebo Leopard 2AV ICE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, VARIO napsal:

Něco se mluvilo o tom, že v AW půjde zakoupit tank pro někoho jiného. Nemáte někdo informace o tom, kdy by toto mohlo fungovat? Mám pár chlapů kteří chtějí hrát se mnou a já bych jim rád dal, do začátku, jako dárek :-), ten T-72AV ICE nebo Leopard 2AV ICE.

Nejde, je to výhled do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, VARIO napsal:

Něco se mluvilo o tom, že v AW půjde zakoupit tank pro někoho jiného. Nemáte někdo informace o tom, kdy by toto mohlo fungovat? Mám pár chlapů kteří chtějí hrát se mnou a já bych jim rád dal, do začátku, jako dárek :-), ten T-72AV ICE nebo Leopard 2AV ICE.

 

Můžeš jim poslar odkaz na ten startovní balíček, kde je Type 59 a 7 dní prémiáku zdarma. Pokud tedy ty kódy ještě fungují.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Mirek58 napsal:

Tož pomaloučku pokračuji v expení a již v garáži  8 tier Abrams  a  Leopard. Za volné zkušenosti vyexpil  OT64 , ale jak donutím nastoupit  vojsko do vozidla ?:Smile_veryhappy:

Předně musí vozidlo tuhle možnost = zvláštní schopnost mít.

Pak klikneš v garáži na ikonu a vybereš si z možností: (ve hře je pak vypouštíš/nabíráš klávesou E /oživení, 8. nebo repare kruh ti je případně doplní/)

 

ScreenShot0061.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Mirek58 napsal:

Tož Iosifek dík za radu, již byl s ními v bitvě ....E  je vysadil do křovisek ...Ehm dá se ten výsadek znova naložit ?

Klávesou E jako jsi je vykládal, musíš být ovšem u nich, nebo když tě odstřelí a oživíš se (oni zůstanou na mapě, nezmizí po tvém killu) tak další výsadek je E nejdřív nabereš, ať jsou třeba na druhém konci mapy, a pak druhým klikem vypustíš u sebe. Pokud máš ale za sebou něco, že by nemohli vystoupit (zeď, skálu) tak tehdy to nejde, nevysadíš je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Iosifek napsal:

Klávesou E jako jsi je vykládal, musíš být ovšem u nich, nebo když tě odstřelí a oživíš se (oni zůstanou na mapě, nezmizí po tvém killu) tak další výsadek je E nejdřív nabereš, ať jsou třeba na druhém konci mapy, a pak druhým klikem vypustíš u sebe. Pokud máš ale za sebou něco, že by nemohli vystoupit (zeď, skálu) tak tehdy to nejde, nevysadíš je.

 

Já to testoval na Mk4. Jo, pohoda ale spíš by mě zajímalo jakej mají ti minometčíci efekt, vliv na průběh a výsledek bitvy. Nebo to je jen taková fičura k ničemu a jen pro efekt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, VARIO napsal:

 

Já to testoval na Mk4. Jo, pohoda ale spíš by mě zajímalo jakej mají ti minometčíci efekt, vliv na průběh a výsledek bitvy. Nebo to je jen taková fičura k ničemu a jen pro efekt?

V PvP a Go je pěchota pěkně otravná záležitost, pro útočníka. Na nízkých tierech i vražedná.

Účinnost?

Záleží na tom, kam je vysadíš. Někdy 0, někdy třeba i okolo 20k dmg.

Tohle jsou rakeťáci, když se zadaří, minomet nevozím a s Merkavou jezdím velmi málo:

 

ScreenShot0062.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistika nuda je, má však cenné údaje.

Odehrál jsem 50 bitev v režimu PVE, úrovně 6-7-8 a dělal si čárky u vítězných druhů vozidel. Obrněná vozidla a stíhače tanků jsou shrnuty do jedné kategorie, je to jeden pelech-kulomeťáci a rakeťáci. MBT tanky zaznamenaly jen 10 vítězství, z toho 8x jsem vyhrál já. Měli by s tím něco udělat (PVE).

Bitvy.jpg.4b52c81579cfdbeef79b56888650fd52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hobit22 napsal:

Statistika nuda je, má však cenné údaje.

Odehrál jsem 50 bitev v režimu PVE, úrovně 6-7-8 a dělal si čárky u vítězných druhů vozidel. Obrněná vozidla a stíhače tanků jsou shrnuty do jedné kategorie, je to jeden pelech-kulomeťáci a rakeťáci. MBT tanky zaznamenaly jen 10 vítězství, z toho 8x jsem vyhrál já. Měli by s tím něco udělat (PVE).

Bitvy.jpg.4b52c81579cfdbeef79b56888650fd52.jpg

To my všichni víme, a nepočítej že s tím něco udělají. Mají vlastní představy a vlastní statistiky. Máš tak dvě možnosti, nehrát to nebo se podle toho zařídit. Typem techniky co budeš hrát nebo stylem který budeš hrát.

Na jednu stranu je těžké vyvážit stroje v různých typech hry, na druhou stranu, nikdo z nás neví jaká je představa vývojářů, akorát víme, že se diametrálně liší od představ většiny hráčů. A když už se něco řeší, tak podle té menšiny, která řve nejhlasitěji.

Jistě, chápu tě. Hrál jsem dnes úkol 10k base expe s Type 5 tieru a byl u toho značně namíchnutej. Buď mě to, do čeho jsem střílel vyžrali kulomeťáci, nebo mě zase i boti  kulometáci čelně párali. Akorát jsem si u toho říkal, že tímhle si hráče nezískají. S MBT 7tieru následující úkol 350k dmg bylo celkem pohodovejch. V T10 to až tak špatné asi není, ale na těchhle nízkejch tierech je třeba XM247 katastrofa, když s ní hraje někdo kdo to umí. To ostatně platí o "kulomeťákách" obecně. Jen mě je těch spoluhráčů. když plním některé z těch úkolů na x desítek killů nebo x desítek tisíc dmg, líto. Já to udělám, ale zbytek týmu si nezahraje, a když mě mm přihraje do týmu někoho stejné ho ražení jako já, tak zbytek týmu jsou za statisty, prostě "křoví".

V PvP a GO je to trochu jinak. Tam záleží víc na zkušenostech, než na technice. A taky v četě je to jiná hra, než na randomu.

 

Můžeš mě kontaktovat ve hře, máš-li zájem, mám stejnej nick jako tady, tedy pokud poznáš velké "i" od malého "L". nebo na zdejším TS3. Návod je o pár příspěvků zpátky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Jistě, chápu tě. Hrál jsem dnes úkol 10k base expe s Type 5 tieru a byl u toho značně namíchnutej. Buď mě to, do čeho jsem střílel vyžrali kulomeťáci, nebo mě zase i boti  kulometáci čelně párali. Akorát jsem si u toho říkal, že tímhle si hráče nezískají. S MBT 7tieru následující úkol 350k dmg bylo celkem pohodovejch. V T10 to až tak špatné asi není, ale na těchhle nízkejch tierech je třeba XM247 katastrofa, když s ní hraje někdo kdo to umí. To ostatně platí o "kulomeťákách" obecně. Jen mě je těch spoluhráčů. když plním některé z těch úkolů na x desítek killů nebo x desítek tisíc dmg, líto. Já to udělám, ale zbytek týmu si nezahraje, a když mě mm přihraje do týmu někoho stejné ho ražení jako já, tak zbytek týmu jsou za statisty, prostě "křoví".

V PvP a GO je to trochu jinak. Tam záleží víc na zkušenostech, než na technice. A taky v četě je to jiná hra, než na randomu.

 

Můžeš mě kontaktovat ve hře, máš-li zájem, mám stejnej nick jako tady, tedy pokud poznáš velké "i" od malého "L". nebo na zdejším TS3. Návod je o pár příspěvků zpátky.

 

Dík za slova útěchy. Nějak se v tom budu plácat. Je ale fakt, že ačkoliv mám spoustu času (jsem důchodce), hraju AW čím dál míň. Dám jednu dvě bitvy a pustím si něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, hobit22 napsal:

Dík za slova útěchy. Nějak se v tom budu plácat. Je ale fakt, že ačkoliv mám spoustu času (jsem důchodce), hraju AW čím dál míň. Dám jednu dvě bitvy a pustím si něco jiného. 

Tak jak říkám, přijď mezi dědky.  Určitě nebudeš nejstarší. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, potřebuji někde sehnat fajny obrázky tanků z AW na můj web. Víte o nějakym místě kde se dají stáhnout obrázky a popřípadě ikony, gify atp. ze hry? Jasně google ale je to zdlouhavy a na dlouhy probírání. Konkrétní odkazy by mi to usnadnily. Ano, můžu si udělat třeba screeny a ikony upravit v PS ale toto je na dlouho.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

Hele kluci, potřebuji někde sehnat fajny obrázky tanků z AW na můj web. Víte o nějakym místě kde se dají stáhnout obrázky a popřípadě ikony, gify atp. ze hry? Jasně google ale je to zdlouhavy a na dlouhy probírání. Konkrétní odkazy by mi to usnadnily. Ano, můžu si udělat třeba screeny a ikony upravit v PS ale toto je na dlouho.Děkuji.

Ahoj podívej se třeba tady:     https://vk.com/panzer_sofa

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakožto čerstvý majitel vozítka Stryker ADAT musím s politováním oznámit, že větší lejno jsem dostat nemohl. Je to sice prémiák za americkou smlouvu ale i tak mám sto chutí ho vyhodit do šrotu stejně jako jsem to udělal s Objectem 287 Hull01. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VARIO napsal:

Tak jakožto čerstvý majitel vozítka Stryker ADAT musím s politováním oznámit, že větší lejno jsem dostat nemohl. Je to sice prémiák za americkou smlouvu ale i tak mám sto chutí ho vyhodit do šrotu stejně jako jsem to udělal s Objectem 287 Hull01. :-(

Inu, není to MBT, ale TD a je na kolech.

Pokud se týká pancíře a kol, tak se nijak moc neliší od ostatních DT této třídy. Co je na něm výjimečné, tak to je jeho výzbroj.

Prodej a už ho nikdy nekoupíš. Pak budeš třeba litovat.

Koláky jsou na ovládání obtížné, je třeba se to naučit. 3 - 4 nápravové ještě jdou, ale čtyřkolky, to je mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lynx_cz napsal:

No to mi povídej..... rád jezdím se Sphinxem ale ukočírovat ho je někdy šílenej adrenalín.... :-D

Sphinx si musí dát pozor na pampelišky a odhozené žvýkačky. Do prvního nabourá nebo dělá piruety a k druhému se přilepí. :Smile_veryhappy:

Ale pozor, Sphinx je šestikolka, tak se dá ukočírovat, i když to ovládání a fyziku každou chvíli předělávají.

Crab, VBL a zejména Fox, to je dílo. Oproti tomu je Sphinx jak drezina na kolejích. Ovšem, když je zvládneš, tak PvP a Go jsou tvoje. Lítá to jak masařky, tak si to tref, plácačku nemáš, dohled jak Bystrozrakej, camo, že to vidět není a prudí a prudí. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Iosifek napsal:

Inu, není to MBT, ale TD a je na kolech.

Pokud se týká pancíře a kol, tak se nijak moc neliší od ostatních DT této třídy. Co je na něm výjimečné, tak to je jeho výzbroj.

Prodej a už ho nikdy nekoupíš. Pak budeš třeba litovat.

Koláky jsou na ovládání obtížné, je třeba se to naučit. 3 - 4 nápravové ještě jdou, ale čtyřkolky, to je mazec.

 

NE, NE A NE. JEZDIT S TRAKAŘEM JE LEPŠÍ A SNADNĚJŠÍ JAK JEZDIT S TÍMTO.  TESTOVAL JSEM TO DO PŮL JEDNÉ RÁNO. UŽ JSEM CHTĚL KLIKNOUT NA PRODAT, A PŘIJÍT SI NA 26 A PŮL MEGA, ALE DAL JSEM NA TVOJI RADU A NEPRODAL. MRSKL JSEM HO VŠAK DO SEKCE NEOBLÍBENÉ PROTOŽE S TÍMTO NEKRO KRÁMEM NIKDY JEZDIT NEBUDU A NIKDY NIC PODOBNYHO NECHCI.

P.S. Škoda, že tanky a vozidla nejdou darovat. Honza má teprve T62 a za toto by mi byl vděčný. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, VARIO napsal:

 

NE, NE A NE. JEZDIT S TRAKAŘEM JE LEPŠÍ A SNADNĚJŠÍ JAK JEZDIT S TÍMTO.  TESTOVAL JSEM TO DO PŮL JEDNÉ RÁNO. UŽ JSEM CHTĚL KLIKNOUT NA PRODAT, A PŘIJÍT SI NA 26 A PŮL MEGA, ALE DAL JSEM NA TVOJI RADU A NEPRODAL. MRSKL JSEM HO VŠAK DO SEKCE NEOBLÍBENÉ PROTOŽE S TÍMTO NEKRO KRÁMEM NIKDY JEZDIT NEBUDU A NIKDY NIC PODOBNYHO NECHCI.

P.S. Škoda, že tanky a vozidla nejdou darovat. Honza má teprve T62 a za toto by mi byl vděčný. ;-)

Ulož ho, ale neprodávej i tak ti přinese spoustu expů v podobě 0,6% expů za každou hru v Bonusu techniky.

S ovládáním kolových TD má problém každý a buď se to časem naučí, nebo ne. Jenže, odmítat koláky je velká škoda, je to totiž velká skupina vozidel. Centaura, včetně prémiového Volfa, Wilk s jedinečnou PELE municí a další.

Primárně jsou kolová TD určena k tomu, najet do skryté pozice a střílet. Mají na přesun zpravidla rychlost přes 100Km/h. Otočit je na místě jako pásáky, nejde, až tedy na cca 1 -2  výjimky (teď si nevzpomenu, ale vím, že je to určitě jeden, tuším T8 prémiák). Navíc AGRRO říká botům, žeTD sou první, po kom mají střílet. Ale, pokud budeš chtít se dostat na některá vozidla ve stromu, tak s nima budeš muset jezdit a expit je. Dej tomu tedy čas. Neboj, většina včetně mě na tom byla podobně.

 

Já jsem s ním jel včera jen jednu hru ve Spec. Ops. Zatím jsem ho zkoušel jen v GO. Jo jde to, chtělo by to s ním víc jezdit, abych ho dostal do ruky, ale to má čas, až tak za 10 dní odemknu poslední modul na střelbu dvouma raketama.

 

 

ScreenShot0064.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou v AW cheateři? Ať mi nikdo netvrdí, že je v PVP s jedničkama možny, sundat Type62 na jednu ránu. To jsou děsny sra*** toto hrát. Hlava mi vůbec nebere jak můžete to PVP hrát a milovat tento mód. Pro mě totální katastrofa, děs, ******, ***** a utrpení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...