Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, VARIO napsal:

Prosím o radu.

Ve smlouvě mám úkol pomoct spojencům dosáhnout 5000 dmg za hru. Co mám dělat? Jen poškozovat moduly a nedodělávat tanky nebo něco jiného?

 

A potom, když v průběhu hry prostě odejdu do garáže a nedohraji kapitolu nebo bitvu, co uvidí spoluhráči v tom seznamu vlevo nahoře?

Střílet pásy a spotovat.

Vidličku nepřipojeného před nickem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, VARIO napsal:

Poradte mi jak si nastavit hru, abych mohl natvrdo strilet do svych spoluhracu. Mysleno natvrdo vcetne poskozeni a zniceni. Jo a v jakych typech to jde? Jen PVE nebo i jinde?

Až na to přijdeš, tak dej vědět. :-D Ty modrý botti mě pijou krev.

V PvE to nejde, max shodit ze skály/mostu. V PvP a GO je to bez omezení. Tedy, máš v nastavení jednu volbu pro PvP, abys nestřílel do spoluhráčů, ale připadalo mě, že to moc nefunguje. Defaultně je to vypnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Až na to přijdeš, tak dej vědět. :-D Ty modrý botti mě pijou krev.

V PvE to nejde, max shodit ze skály/mostu. V PvP a GO je to bez omezení. Tedy, máš v nastavení jednu volbu pro PvP, abys nestřílel do spoluhráčů, ale připadalo mě, že to moc nefunguje. Defaultně je to vypnuté.

 

Tak to je škoda. Já myslel, že to bude fungovat jen v PVE. Stává se mi hodně, že hráč v mapě Zero Hour vyjede s Abramsem na ten kopec a sedí tam jako k****. A když ho na mapě upozorním tak nereaguje a všechny nás v tom nechává. Tak jsem si říkal sundat ho. Nejde to, nevadí a díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

 

Tak to je škoda. Já myslel, že to bude fungovat jen v PVE. Stává se mi hodně, že hráč v mapě Zero Hour vyjede s Abramsem na ten kopec a sedí tam jako k****. A když ho na mapě upozorním tak nereaguje a všechny nás v tom nechává. Tak jsem si říkal sundat ho. Nejde to, nevadí a díky.

Jo, je ještě jedna možnost. Utopit. :-)

A proč vás všechny ti kempeři tak štvou? Já je mám rád, víc na mě zbude. Dmg, spotovaná dmg a i ty killy. Kdo nemá naspotováno, končí poslední v tabulce hodnocení i s málo kredity a expy. Přej jim to. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, VARIO napsal:

Jsem absolutně k ničemu a zklamán. Na patnáctý pokus nejsem schopen odjet Spec.Op. poslední díl Solarblast s Leopardem 2A6. :-(

To chce četu. Od toho čety a klany jsou.

 

PS: Ještě k tomu kempení. Když dostaneš úkol nastřílet dmg s MBT a současně udělat x killů na vzdálenost větší než 300m, tak se asi dopředu nepoženeš. Budeš se to snažit nahrát součastně. Batl Patch hru nabourává. Může a  nemusí to být tenhle důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, stupidní mise vedou ke stupidnímu stylu hry. Včera sem dělal v Globsech 150 killů na Šiškinově LT.

Kempí naprosto všichni :( 10 MBT se krčí v rohu mapy se třema MGM :( Obraz naprostýho zmaru :(

 

Nakonec sem vzal Stingra 7 a šlo to, užíval sem si hru na LT, páč na těch "malejch" tierech všichni litaj po mapě jak mouchy kolem lejna :) Mimochodem Stingr má asi rozbitej MM, skoro furt sem byl na topu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

To chce četu. Od toho čety a klany jsou.

 

PS: Ještě k tomu kempení. Když dostaneš úkol nastřílet dmg s MBT a současně udělat x killů na vzdálenost větší než 300m, tak se asi dopředu nepoženeš. Budeš se to snažit nahrát součastně. Batl Patch hru nabourává. Může a  nemusí to být tenhle důvod.

Asi to chce opravdu četu a hlavně vybrat si techniku. Já mám z devítek pouze 2A6 takže vybírat nemohu. A ten screenshot? Takhle a podobně jsem skončil asi 15x. Vzdávám to a jdu spát. Nepodařilo se mi to za celou noc :-D a zítra, vlastně dnes :-), jdu na noční.

 

 

ScreenShot0059.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč na tom tanku máš dva druhy AP munice? Nech si tam jen ty lepší (s hvězdičkou) a hoď tam nějaké HEATY, pokud je už máš vyzkoumaný. A tu češtinu si vyhoď - mě by štvalo, jak jsou tam místama chybějící texty, jako tady ty úkoly třeba :D

Jinak samozřejmě chce to četu. Já to ani jinak nehraju, protože s random lidma, a ještě k tomu s takovou technikou, to fakt nejde hrát. Zajdi na discord Awečka.cz a s někým se tam domluv ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VARIO napsal:

Asi to chce opravdu četu a hlavně vybrat si techniku. Já mám z devítek pouze 2A6 takže vybírat nemohu. A ten screenshot? Takhle a podobně jsem skončil asi 15x. Vzdávám to a jdu spát. Nepodařilo se mi to za celou noc :-D a zítra, vlastně dnes :-), jdu na noční.

 

 

ScreenShot0059.jpg

 

Podívej, je tady jen malé procento lidí, kteří si speciálky mohou úspěšně dovolit jezdit sami. Se vší skromností mohu prohlásit, že mezi ně patřím. :-D I když ani já nedám každou hru vítězně.

Karibskou krizi jsem v první kapitole odjel teprve na 30 pokus. To Spec. Ops začínali a my nevěděli oč jde, nadto jsem jezdil sólo.

Takže co potřebuješ:

- tým, nejlépe četu

- techniku, pro každou kap.a druh Spec. Ops. jinou, pokaždé složení týmu jiné

- taktiku

 

Zpravidla stačí 2-3 lidi s klíčovou technikou, kteří vědí co dělat a ti pak dokážou protáhnout 1-3 další, co to moc nezvládají. To platí i o tom nejtěžším v PvE, klanových speciálech.

Tedy pokud máš jen jednu T9, jsi plně závislý na týmu. Tak by sis měl najít četu, se kterou to budeš jezdit.

 

Víš, já tě včera zdravil v chatu, položil ti otázku, odpovědi se nedočkal. Kdybys místo prohrávání věnoval čas i tomu, co ti skáče na obrazovku ve hře, tak stačilo v garáži napsat: "Pomóc!" případně i "Hilfe!" nebo "Help!" A měl si to odjeté. Nu možná máš nastavení -chat nezobrazovat - oni jsou i lidé, kteří mají vypnutou i minimapu a vše ostatní, aby si nekazili zážitek ze hry. Nevím. To co vím je, že každý je strůjcem svého štěstí.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Najlvin napsal:

Proč na tom tanku máš dva druhy AP munice? Nech si tam jen ty lepší (s hvězdičkou) a hoď tam nějaké HEATY, pokud je už máš vyzkoumaný. A tu češtinu si vyhoď - mě by štvalo, jak jsou tam místama chybějící texty, jako tady ty úkoly třeba :D

Jinak samozřejmě chce to četu. Já to ani jinak nehraju, protože s random lidma, a ještě k tomu s takovou technikou, to fakt nejde hrát. Zajdi na discord Awečka.cz a s někým se tam domluv ;-)

Najlvine, čeština je pořádku, pokud se aktualizuje. Tady nikdo žádnou aktualizaci čj. už hodně dlouho nedělal, tipuju tak 2 roky.

Škoda, že jsme na fóru, kde ta čeština je aktuální a na 99% přeložená. To1% jsou titulky. :wacko: Reinstalace trvá max. 5 min i s restartem hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

 

Podívej, je tady jen malé procento lidí, kteří si speciálky mohou úspěšně dovolit jezdit sami. Se vší skromností mohu prohlásit, že mezi ně patřím. :-D I když ani já nedám každou hru vítězně.

Karibskou krizi jsem v první kapitole odjel teprve na 30 pokus. To Spec. Ops začínali a my nevěděli oč jde, nadto jsem jezdil sólo.

Takže co potřebuješ:

- tým, nejlépe četu

- techniku, pro každou kap.a druh Spec. Ops. jinou, pokaždé složení týmu jiné

- taktiku

 

Zpravidla stačí 2-3 lidi s klíčovou technikou, kteří vědí co dělat a ti pak dokážou protáhnout 1-3 další, co to moc nezvládají. To platí i o tom nejtěžším v PvE, klanových speciálech.

Tedy pokud máš jen jednu T9, jsi plně závislý na týmu. Tak by sis měl najít četu, se kterou to budeš jezdit.

 

Víš, já tě včera zdravil v chatu, položil ti otázku, odpovědi se nedočkal. Kdybys místo prohrávání věnoval čas i tomu, co ti skáče na obrazovku ve hře, tak stačilo v garáži napsat: "Pomóc!" případně i "Hilfe!" nebo "Help!" A měl si to odjeté. Nu možná máš nastavení -chat nezobrazovat - oni jsou i lidé, kteří mají vypnutou i minimapu a vše ostatní, aby si nekazili zážitek ze hry. Nevím. To co vím je, že každý je strůjcem svého štěstí.

 

 

 

 

Losifku tak asi takto. Za odpověď a radu pochopitelně děkuji. Jsi jeden z mála a za takový přístup velký dík. Chci ale reagovat pouze na to, co jsi psal o chatu. Tuto hru se neustále učím. Je to pochopitelny když ji hraji teprve 4 měsíc. WoTko ani náhodou. Je to zlodějina a prémiová munice a garáž za prachy. Taky mě nebaví začínat s koňskym povozem a kanónem z dob Napoleona. Těch negativ ale vidím víc. Jsem ujetej na novou techniku. WT mi nic neřekla. Vůbec nic. Zde v AW jsem zůstal. Tato hra mi nečekaně sedla a jsem z ní hotovej. A jelikož se to učím tak nechci nikoho otravovat a to ani v případě, že se mi sám nabídne. Beru to podle sebe. V jiných online hrách jsem se nabídl s pomocí. Potom jsem šílel, co je to za debila jenž mě žádá o pomoc a říkal si, že ten tupec nic neumí, neví a já šílel. Nicméně jsem to protrpěl, poradil mu ale vícekrát jsem se o pomoc nesnažil. Toto je důvod proč nikoho nebudu zatím otravovat. Řekneš mi pojď do čety ale já nevím jak. Řekneš mi zapni si to a to a já nevím o čem mluvíš. Atd, atd. Proto dělám to co dělám. Tak se nezlob za ten chat. Není to o ignoranství ale o tom, co jsem teď psal. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, VARIO napsal:

 

Losifku tak asi takto. Za odpověď a radu pochopitelně děkuji. Jsi jeden z mála a za takový přístup velký dík. Chci ale reagovat pouze na to, co jsi psal o chatu. Tuto hru se neustále učím. Je to pochopitelny když ji hraji teprve 4 měsíc. WoTko ani náhodou. Je to zlodějina a prémiová munice a garáž za prachy. Taky mě nebaví začínat s koňskym povozem a kanónem z dob Napoleona. Těch negativ ale vidím víc. Jsem ujetej na novou techniku. WT mi nic neřekla. Vůbec nic. Zde v AW jsem zůstal. Tato hra mi nečekaně sedla a jsem z ní hotovej. A jelikož se to učím tak nechci nikoho otravovat a to ani v případě, že se mi sám nabídne. Beru to podle sebe. V jiných online hrách jsem se nabídl s pomocí. Potom jsem šílel, co je to za debila jenž mě žádá o pomoc a říkal si, že ten tupec nic neumí, neví a já šílel. Nicméně jsem to protrpěl, poradil mu ale vícekrát jsem se o pomoc nesnažil. Toto je důvod proč nikoho nebudu zatím otravovat. Řekneš mi pojď do čety ale já pohlavní přítulkyně za korunky nevím jak. Řekneš mi zapni si to a to a já nevím o čem mluvíš. Atd, atd. Proto dělám to co dělám. Tak se nezlob za ten chat. Není to o ignoranství ale o tom, co jsem teď psal. Díky.

Aha, falešná hrdost.

My.com a my.ru jakož i současným provozovatelům mám za zlé jednu zásadní věc, a to,  že neexistuje stránka s návodem a tím, jak věci fungují v AW. Mnohdy jsou zcela zásadní informace rostroušeny po denících developerů v novinkách několik let zpátky.

Tak ti zbývá jen zkoušet, metodou pokus omyl, nebo si od někoho nechat poradit.

Učil jsem AW už spoustu lidí, radil ještě více, a žel, i já se mám stále co učit.

Pro tebe mám radu:

1) stáhni si aktuální češtinu a nainstaluj

- pak se přihlaš na TS

 

Úvodní stránka tohohe fóra.

1957437066_Novrastrovobrzek(2).thumb.jpg.066c777e785cf77ada70a24a3260a9b8.jpg

 

Já ti vysvětlím, co o AW nevíš. Jen musíš chtít a udělat si čas.

 

Moje babička říkávala: "Ber pokud dávaj. Dávat a ještě prosit, to je trochu moc."

A ještě: "Žádnej učenej z nebe nespadl, zato blbce jakoby shazovali." 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, VARIO napsal:

Děkuji klukům

losifek, reyben a huskyb12_CZ

za pomoc, rady a za včerejší nezapomenutelný zážitek.

:ave:

Děkovat není třeba, v četě je to sranda, každý člen zná svou roli a v rámci online komunikace je snadný se domluvit ...

Jak říkal Pepa, proti 4 kapitole v Moskvě, je tohle dětská rýma :)

 

Jinak Najlvin má pravdu, když rozklikneš munici, máš v pravým horním rohu zaškrtávátko "nejlepší dostupný" nebo tak něco a hra Ti schová horší munici. Vozit dva druhy AP je opravdu k ničemu. Naláduj HEAT, měkkej cíl to sakramentsky zabolí ( Bredlík pod věž nebo do vany apod.) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

Chci si pořídit čtyřkovou Merkavu a ptám se. Jakej je prosím Vás ten Gija Čiklauri? Ptám se jen jestli na něho mám ještě počkat nebo ho mohu obejít a soustředit se na 100% bez něho a pořídit tu čtyřku.

Giya Tsiklauri

http://csb-hype.5v.pl/?gia=A2B2C2D2E2F1F2F3G2

Má podobné perky jako Ráchel Kramer, tj. rychlejší nabíjení za každého nepřítele do 50m. Což je k užitku málokdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil Abrams XM1A3. Na jednu stranu jsem unešen, na druhou zklamán. Tank má přidělenu imitaci zvuku motoru jako traktor John Deere. Abramsův turbíny zvuk zmizel. Tank je od 0% absolutně nehratelný proti raketám. Absence APS je hodně znát. Hard Kill je za jedno mega a šestset tisíc hvězd. A zde bych se dovolil zeptat. Máte nějaký způsob jak se nejrychlejí dají získat hvězdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platinový boost dohromady s injekcí reputace a hrát, hrát, hrát ...

Při 4. násobkách budeš dělat po dobrý bitvě statisíce za bitvu ...

Někteří velitelé nosí více reputace ...

Pro nedočkavé vexl zkušenosti na reputaci, ovšem to není levná záležitost ...

 

XMko vydrží hodně i bez hardkillu, ovšem nebavíme se o odolnosti vůči MGM ...

Můžeš zkusit retrofit pro rakety, je tam 50% na odklonění rakety, vozím to na Leošovi a více méně to funguje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, VARIO napsal:

Tak jsem pořídil Abrams XM1A3. Na jednu stranu jsem unešen, na druhou zklamán. Tank má přidělenu imitaci zvuku motoru jako traktor John Deere. Abramsův turbíny zvuk zmizel. Tank je od 0% absolutně nehratelný proti raketám. Absence APS je hodně znát. Hard Kill je za jedno mega a šestset tisíc hvězd. A zde bych se dovolil zeptat. Máte nějaký způsob jak se nejrychlejí dají získat hvězdy?

Myslíš Modré hvězdy?

Uvědomit si, že se dávají za nejvíc base-expe ve hře. A do toho se počítá vše, nejen killy a dmg, ale i spotovaná dmg, asistovaná dmg (detrack), sekundárky a pod. Každé trochu jinak, ale např. za spotovanou a asistovanou dmg dostaneš tolik co za nastřílenou. Tedy se rvát dopředu (rašovat), nasvěcovat, detrackovat (střílet tanky přes přední kolečko) a starat se o sekundárky a capovat/decapovat.

 

Hochy, kteří kempují a snejpí (viz minimapa), ty prostě mám rád, jako tihle, protože z toho je pak takováhle asistence, a samo že velká šance na Blue Stars:

 

 

ScreenShot0054.jpg

ScreenShot0056.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pítt64 napsal:

XM1A3 žádný zázrak, ale i tak se dá  :-)

 

No já ho vzal na doporučení a jsem s ním maximálné a absolutně spokojený. Pro mě šupa a nádhera. S ničím jsem nikdy, jako pětiměsíční dítě, nenastřílel tolik co s tím xm-kem. A nevím, s vyexpenou 2A6 to já nemohu porovnávat protože to xm-ko mám na 6% a oproti 2A6 to je řacha jako kráva. A ta jeho neohrabanost mi nevadí až tak moc protože miluji Merkavy a hodně jezdím s něma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VARIO napsal:

 

No já ho vzal na doporučení a jsem s ním maximálné a absolutně spokojený. Pro mě šupa a nádhera. S ničím jsem nikdy, jako pětiměsíční dítě, nenastřílel tolik co s tím xm-kem. A nevím, s vyexpenou 2A6 to já nemohu porovnávat protože to xm-ko mám na 6% a oproti 2A6 to je řacha jako kráva. A ta jeho neohrabanost mi nevadí až tak moc protože miluji Merkavy a hodně jezdím s něma.

Já jen pro ujištění. Bavíme se o stejném Tanku?

Ve zrychlení, pravda, o něco zaostává, ale ty ostatní parametry?

Máme na to retrofity a velitele.

 

ScreenShot0057.jpg

 

Je tedy fakt, že v základu to je trochu jinak.

Jo, a to APS na něm taky nemám, nějak mě to zatím nechybělo.

 

ScreenShot0060.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...