Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Spotovat nebo detrack (pásy, motor) a možná i označení.

 

ScreenShot0037.jpg

 

Ještě doplnění. Pokud dostaneš úkol získat x metálů Pomocná ruka, tak je to taky asistence, ale jsi "placenej" od kusu. Tj. nesmíš ten tank killnout, ale poškodit se škodou dmg. Nedávno stačilo jen minimum dmg, proběhl tichý nerf a spolehlivě funguje jen to, že když budeš předposlední, kdo do tanku před killem střelí, tak máš asistenci. Prostě mu necháš cca 300-400 Hp a někdo ho dorazí. Ono těch věcí se započítává asi víc, ale tohle je spolehlivé.

Abys měl kontrolu, tak si zapni v nastavení Ocenění. Pak se ti budou rovnat vpravo nahoře barevné šestiúhelníky s počtem. Červené za asistenci a killy, tak to stačí jen odečítat pro kontrolu během hry. Na pomocnou ruku potřebuješ 15 a víc asistencí. Dřív to tam bylo napsáno, teď koukám, že je tam změna a tahle podmínka tam není. Přitom platí dál i s tím, že těch asistencí musíš mít nejvíc a dostane ji v PvE jen jeden. V PvP platí asi ti tři. A stejně jako Ničitele (tj. za 15 a více killů) ji myslím (nejsem si jist), dostaneš jen za výhru.

 

ScreenShot0040.jpg

Photo0122.jpg

ScreenShot0042.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď mi kluci ale popravdě řekněte, jak tuto hru hrajete. O půl osmé ráno jsem se dostal dvakrát po sobě do PVP s tou Vámi vychvalovanou Armatou 152. Pochopitelně jsem si vůbec nezahrál. 4 rány a byl jsem v piči rozsekanej na kousky. Vlastně 3 protože tu první zastavilo APSko. Střílel do mě Centauro 120, kterej mi první střelou vyřadil APSko a Leopard 2AX. Jelikož to je tank, který chci pořídit po současném 2A6 tak ho mám tak nějak prostudovaný. Střílím mu sotva z 20 metrů zepředu dolů na vanu. APčkama. To, co jsem dostal na test má jen APčka, HEATY a Hečka. Poškození  minimální a to sem teda čuměl. A jelikož šla druhá rána do pásů, zůstal jsem stát jako chromá svině a nezbylo mi nic víc než čekat na konec. Ta Armata totiž nabíjí pomaleji jak důchodce ve starobinci. A potom další údiv. Ten Leopard do mě střelil čelně a já byl okamžitě v červené. Centauro mě jen dodělalo. Nezmohl jsem se ani na druhou střelu protože ta kráva nemotorná nebyla pořád nabitá.

 

Druhá hra měla totožný, i když pro mně méně pochopitelný průběh. Na pravé straně mám vlak. Na levé straně dlouhý betonový nájezd. Za mnou nikdo protože jsem zezadu přijel. Přede mnou nikdo. Nikde nevidím žádnej tank. Ani neviditelnej. A najednou řach, řach, řach a je konec. Vypl jsem to a v ten moment mě už ani nezajímalo kdo střílel a odkud. Šel jsem si udělat kafe a pustit film.

 

Jasně, nejsem žádnej hráč. Trápím se s tím teprve necelé 3 metry ale udivila mě ta papírovost a otřesná a zdlouhavá neohrabanost a nemotornost Armaty. Kde dělám chybu? Jak to hrajete? Uvažuji, že tu stopadesátdvojku vyhodím ještě dřív než uplyne těch 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VARIO napsal:

Tak a teď mi kluci ale popravdě řekněte, jak tuto hru hrajete. O půl osmé ráno jsem se dostal dvakrát po sobě do PVP s tou Vámi vychvalovanou Armatou 152. Pochopitelně jsem si vůbec nezahrál. 4 rány a byl jsem v piči rozsekanej na kousky. Vlastně 3 protože tu první zastavilo APSko. Střílel do mě Centauro 120, kterej mi první střelou vyřadil APSko a Leopard 2AX. Jelikož to je tank, který chci pořídit po současném 2A6 tak ho mám tak nějak prostudovaný. Střílím mu sotva z 20 metrů zepředu dolů na vanu. APčkama. To, co jsem dostal na test má jen APčka, HEATY a Hečka. Poškození  minimální a to sem teda čuměl. A jelikož šla druhá rána do pásů, zůstal jsem stát jako chromá svině a nezbylo mi nic víc než čekat na konec. Ta Armata totiž nabíjí pomaleji jak důchodce ve starobinci. A potom další údiv. Ten Leopard do mě střelil čelně a já byl okamžitě v červené. Centauro mě jen dodělalo. Nezmohl jsem se ani na druhou střelu protože ta kráva nemotorná nebyla pořád nabitá.

 

Druhá hra měla totožný, i když pro mně méně pochopitelný průběh. Na pravé straně mám vlak. Na levé straně dlouhý betonový nájezd. Za mnou nikdo protože jsem zezadu přijel. Přede mnou nikdo. Nikde nevidím žádnej tank. Ani neviditelnej. A najednou řach, řach, řach a je konec. Vypl jsem to a v ten moment mě už ani nezajímalo kdo střílel a odkud. Šel jsem si udělat kafe a pustit film.

 

Jasně, nejsem žádnej hráč. Trápím se s tím teprve necelé 3 metry ale udivila mě ta papírovost a otřesná a zdlouhavá neohrabanost a nemotornost Armaty. Kde dělám chybu? Jak to hrajete? Uvažuji, že tu stopadesátdvojku vyhodím ještě dřív než uplyne těch 24 hodin.

Proboha, kdo ti nakukal, že když nehraješ PvP na nízkých tierech, tak na T10 uspěješ?

Poprvé si tě jako sólo hráče vychutnala četa a podruhé tě nejspíše sesmahlo MGM z 800m, po tom, co jsi se rozsvítil. 2s trvá něž se ti rozsvítí oko, a to jsi už v garáži.

Armata 152mm je tank do čety, To není na samostatné hraní PvP. A vychvaluje ji my.com, né hráči.

 

Takže rada. Vem tu 152 do Spec. Ops., nabij jen AP a jdi si odstřílet ten úkol na 20k dmg se 100% přesností. To je přesně to, nač je určena. Počítají se jen rány kde uděláš dmg. Když ti to požere APS, nebo dáš jen pásy, je to jako bys minul. Takže jen měkké cíle a to ještě na jistotu, žádnou Merkavu ani Armatu s APS. Dá ti to dost starostí, ale Striker za to stojí, a máš to k němu jen kousek. A až budeš mít těch 20k tak ani ránu. Věžičky a drony se nepočítají do dmg.

 

PS: A na ten poslední úkol jdi se 152 do GO, počítá se i APS, tak bys to za těch cca 15min mohl dát, když schováš vanu, nepolezeš moc na volnej plac, a budeš se stavět čelem. Rakety a kulomety máš šanci dingat.

Jo, a Armata 152mm má stejné dělo jako Obj. 490, a tedy má jen dva druhy munice, AP a HE, žádné HEAT.

 

 

ScreenShot0043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2019 at 9:29, Iosifek napsal:

Proboha, kdo ti nakukal, že když nehraješ PvP na nízkých tierech, tak na T10 uspěješ?

Poprvé si tě jako sólo hráče vychutnala četa a podruhé tě nejspíše sesmahlo MGM z 800m, po tom, co jsi se rozsvítil. 2s trvá něž se ti rozsvítí oko, a to jsi už v garáži.

Armata 152mm je tank do čety, To není na samostatné hraní PvP. A vychvaluje ji my.com, né hráči.

 

Takže rada. Vem tu 152 do Spec. Ops., nabij jen AP a jdi si odstřílet ten úkol na 20k dmg se 100% přesností. To je přesně to, nač je určena. Počítají se jen rány kde uděláš dmg. Když ti to požere APS, nebo dáš jen pásy, je to jako bys minul. Takže jen měkké cíle a to ještě na jistotu, žádnou Merkavu ani Armatu s APS. Dá ti to dost starostí, ale Striker za to stojí, a máš to k němu jen kousek. A až budeš mít těch 20k tak ani ránu. Věžičky a drony se nepočítají do dmg.

 

PS: A na ten poslední úkol jdi se 152 do GO, počítá se i APS, tak bys to za těch cca 15min mohl dát, když schováš vanu, nepolezeš moc na volnej plac, a budeš se stavět čelem. Rakety a kulomety máš šanci dingat.

Jo, a Armata 152mm má stejné dělo jako Obj. 490, a tedy má jen dva druhy munice, AP a HE, žádné HEAT.

Opět jako vždy velky díky. Spec. Ops. je už v pohodě. Jen ten kulomet střílí u té 152-ky nějak divně a není možné s ním poškodit nebo zničit vrtulníky a ty lítající krávy. Střílí prostě úplně jinam než míříš a než by měl. Ano, střílí tam kam chceš ale jakmile zazoomuješ tak to letí do jinam. Jinak vše ok. Měl bych dotaz ale ještě na chování hráčů. Ve spec. op. jsem chtěl zabrat ten červený bod u toho vznášedla. Jenže mě tam nechtěl nikdo z hráčů pustit. Co to znamená?

 

P.S. To ale nemění nic na tom, že ta 152-ka má vražednou psychotropní rychlost.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, VARIO napsal:

Opět jako vždy velky díky. Spec. Ops. je už v pohodě. Jen ten kulomet střílí u té 152-ky nějak divně a není možné s ním poškodit nebo zničit vrtulníky a ty lítající krávy. Střílí prostě úplně jinam než míříš a než by měl. Ano, střílí tam kam chceš ale jakmile zazoomuješ tak to letí do jinam. Jinak vše ok. Měl bych dotaz ale ještě na chování hráčů. Ve spec. op. jsem chtěl zabrat ten červený bod u toho vznášedla. Jenže mě tam nechtěl nikdo z hráčů pustit. Co to znamená?

 

P.S. To ale nemění nic na tom, že ta 152-ka má vražednou psychotropní rychlost.

 

 

Mapa, tier, kapitola, screnshots?

Tak jen všeobecně, najetí na určitá místa, báze v to nevyjímaje, aktivuje další část scénáře. Někdy je výhodné s capem báze počkat, buď kvůli vyčištění mapy, nebo najetí na připravené pozice. Nebo jen konečný cap odložit, protože je dost času na to, ještě něco nastřílet. Tak si tě třeba jen blok-li, aby si ještě nastříleli a tys jim to jako nejapný rapl, necapl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:

Mapa, tier, kapitola, screnshots?

Tak jen všeobecně, najetí na určitá místa, báze v to nevyjímaje, aktivuje další část scénáře. Někdy je výhodné s capem báze počkat, buď kvůli vyčištění mapy, nebo najetí na připravené pozice. Nebo jen konečný cap odložit, protože je dost času na to, ještě něco nastřílet. Tak si tě třeba jen blok-li, aby si ještě nastříleli a tys jim to jako nejapný rapl, necapl. :-)

Najetí tam byli všichni. Ti co sou venku tak jen proto, že mi bránili tam vjet. Skončilo to pár sekund potom vítězně. Proto to nechápu.

 

ScreenShot0043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, VARIO napsal:

Najetí tam byli všichni. Ti co sou venku tak jen proto, že mi bránili tam vjet. Skončilo to pár sekund potom vítězně. Proto to nechápu.

 

ScreenShot0043.jpg

 

Batl coiny. Čím delší hra, tím ví coinů. Jednoduché a prosté.

 

PS: Taky se tě mohli snažit nacpat do vody a utopit. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji videa od Najlvina a vůbec ale opravdu vůbec nechápu, jak mám hrát PVP. 25 sekund a jsem na sračky, druhá hra to samé a třetí jakbysmet. Čím proboha ty ***** střílí, že mi sundají 2A6-ku dvěma ranama. Respektive třema protože ta první vyřadí APS. Na vybrané mapě jsem jel stejně jak on ale bylo mi to lejno platny. Řach, řach a konec. To ani jeho nesundali jak mně, v řádech sekund. Začínám uvažovat o tom, že jako nováček mám v PVP defaultně nastavenej tank o 50% směrem dolů. To přece není možný, aby mě každou hru takto rozsekali. Dnes jsem si dal Neurol a šel uhrát tak deset PVP matchů. Posledních 5 jsem byl hrozně opatrnej nicméně efekt stejný. Kdybych neměl ten Neurol tak ten notas chytnu a zlomím přes koleno :-D:-D

Jak to tedy hrát? Pokud vás 10 her po sobě sundají třema ranama nebo čtyřma tak to je na uninstall.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

Sleduji videa od Najlvina a vůbec ale opravdu vůbec nechápu, jak mám hrát PVP. 25 sekund a jsem na sračky, druhá hra to samé a třetí jakbysmet. Čím proboha ty ***** střílí, že mi sundají 2A6-ku dvěma ranama. Respektive třema protože ta první vyřadí APS. Na vybrané mapě jsem jel stejně jak on ale bylo mi to lejno platny. Řach, řach a konec. To ani jeho nesundali jak mně, v řádech sekund. Začínám uvažovat o tom, že jako nováček mám v PVP defaultně nastavenej tank o 50% směrem dolů. To přece není možný, aby mě každou hru takto rozsekali. Dnes jsem si dal Neurol a šel uhrát tak deset PVP matchů. Posledních 5 jsem byl hrozně opatrnej nicméně efekt stejný. Kdybych neměl ten Neurol tak ten notas chytnu a zlomím přes koleno :-D:-D

Jak to tedy hrát? Pokud vás 10 her po sobě sundají třema ranama nebo čtyřma tak to je na uninstall.

 

Je tak těžké jet za 2-4  MBT a dělat jim ocásek? K tomu totiž Leoš je, druhej sled. Pak si možná nevystřelíš, ale přežiješ do finále. Taky je dobré si zapnout nahrávání a pustit si repley, tam si můžeš zvolit ze spojeneckejch tanků kterej chceš a koukat jak to kdo hraje. Kam jezdí MBT, kam TD  a kde najdeš AFV. Příště budeš vědět, odkud to na tebe asi střílí. Tím se to naučíš.

A Neurol? Nezpomaluje náhodou reakce? :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

 

Je tak těžké jet za 2-4  MBT a dělat jim ocásek? K tomu totiž Leoš je, druhej sled. Pak si možná nevystřelíš, ale přežiješ do finále. Taky je dobré si zapnout nahrávání a pustit si repley, tam si můžeš zvolit ze spojeneckejch tanků kterej chceš a koukat jak to kdo hraje. Kam jezdí MBT, kam TD  a kde najdeš AFV. Příště budeš vědět, odkud to na tebe asi střílí. Tím se to naučíš.

A Neurol? Nezpomaluje náhodou reakce? :-P

 

Snad ne tak moc. :-D

Samozřejmě děkuji a budu se tím pro příště řídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se fakt nedá hrát! A já myslel, že budu jezdit s tanky.

No ano, můžu, ale bitevní tanky hrají v AWéčku (PVE) druhé housle. Naprosto dominují různá vozítka s „kulomety“ a raketami, mnohdy určená k převozu pěchoty. Divím se, proč světové mocnosti vyvíjí a hromadně vyrábí MBT tanky. Vždiť jim je rozstřílí tyhle kočárky. Jo aha, oni to ještě neví. Zato Awéčku je to jasné již několik let.

Jen můj osobní názor: AW je debilní akční střílečka se spoustou chyb, na dnešní dobu s mizernou grafikou a nemá češtinu (ještě jednou děkuju Pitte za vynikající práci a podporu).

 

Co s tím?

Tanky mě chybí, znovu nainstaluju WOTko a občas se tam svezu. AW nesmažu, a jen někdy si zablbnu v PVE.

Omlouvám se všem příznivcům tété hry, ale já kropičem být nechci a nebudu, nebaví mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, hobit22 napsal:

To se fakt nedá hrát! A já myslel, že budu jezdit s tanky.

No ano, můžu, ale bitevní tanky hrají v AWéčku (PVE) druhé housle. Naprosto dominují různá vozítka s „kulomety“ a raketami, mnohdy určená k převozu pěchoty. Divím se, proč světové mocnosti vyvíjí a hromadně vyrábí MBT tanky. Vždiť jim je rozstřílí tyhle kočárky. Jo aha, oni to ještě neví. Zato Awéčku je to jasné již několik let.

Jen můj osobní názor: AW je debilní akční střílečka se spoustou chyb, na dnešní dobu s mizernou grafikou a nemá češtinu (ještě jednou děkuju Pitte za vynikající práci a podporu).

 

Co s tím?

Tanky mě chybí, znovu nainstaluju WOTko a občas se tam svezu. AW nesmažu, a jen někdy si zablbnu v PVE.

Omlouvám se všem příznivcům tété hry, ale já kropičem být nechci a nebudu, nebaví mě to.

 

Co ti na to říci?

"Hlas lidu, hlas Boží?" Na to tvůrci AW neslyší od samého začátku. Jedou si podle svého.

A dominance kulomeťáků a rakeťáků?

V klasické PvE na některých mapách

Ve Spec. Ops. Na většině map.

V GO dle výsledků to je tak plichta.

V PvP se kulomeťáci moc nechytají, a nebo musí být hráč s nim hodně dobrý. To není o technice.

V klanových extrémech má každý typ techniky svůj úkol.

V hodnocených bitvách MBT převládá.

 

Hodně velkou roli v tom hraje to, jak výkoný jsi hráč. A opravdu lituju ty, co na PvE randomu jedou se mnou když mám T15 nebo RAMku, vetšina týmu je deklasovaná na kompars. Akorát nevím, co bych s tím měl dělat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, hobit22 napsal:

To se fakt nedá hrát! A já myslel, že budu jezdit s tanky.

No ano, můžu, ale bitevní tanky hrají v AWéčku (PVE) druhé housle. Naprosto dominují různá vozítka s „kulomety“ a raketami, mnohdy určená k převozu pěchoty. Divím se, proč světové mocnosti vyvíjí a hromadně vyrábí MBT tanky. Vždiť jim je rozstřílí tyhle kočárky. Jo aha, oni to ještě neví. Zato Awéčku je to jasné již několik let.

Jen můj osobní názor: AW je debilní akční střílečka se spoustou chyb, na dnešní dobu s mizernou grafikou a nemá češtinu (ještě jednou děkuju Pitte za vynikající práci a podporu).

 

Co s tím?

Tanky mě chybí, znovu nainstaluju WOTko a občas se tam svezu. AW nesmažu, a jen někdy si zablbnu v PVE.

Omlouvám se všem příznivcům tété hry, ale já kropičem být nechci a nebudu, nebaví mě to.

No, hraju jen PvE a neřekl bych, že MBT hrajou druhé housle, momentálně si užívám spoustu zábavy s 9. Leclercem....... spíš mne štvou hráči, kteří s MBT kempí na kopci, přitom právě v PvE je na spoustě map nutné, aby právě MBT jel svítit, protože spotting systém je většinou na straně AI..... a na to je třeba Leclerc skvělý, protože je rychlý, má velmi rychlou zpátečku a krátkou dobu nabíjení, na druhou stranu poměrně malou DMG na střelu, takže pokud mám sám ustřílet důstojníka, trvá to docela dlouho, ale dá se.....  další poměrně častou chybou hráčů v PvE je to, že se na některých mapách třeba 2 zaobírají zbylými AI okolo dobytého bodu (AI tam již nejedou a velmi zřídka se stane, že dojedou na nový bod) a chybí na dalším bodu, takže jej kvůli tomu nedobydem a prohrajem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi

před 13 hodinami, hobit22 napsal:

To se fakt nedá hrát! A já myslel, že budu jezdit s tanky.

No ano, můžu, ale bitevní tanky hrají v AWéčku (PVE) druhé housle. Naprosto dominují různá vozítka s „kulomety“ a raketami, mnohdy určená k převozu pěchoty. Divím se, proč světové mocnosti vyvíjí a hromadně vyrábí MBT tanky. Vždiť jim je rozstřílí tyhle kočárky. Jo aha, oni to ještě neví. Zato Awéčku je to jasné již několik let.

Jen můj osobní názor: AW je debilní akční střílečka se spoustou chyb, na dnešní dobu s mizernou grafikou a nemá češtinu (ještě jednou děkuju Pitte za vynikající práci a podporu).

 

Co s tím?

Tanky mě chybí, znovu nainstaluju WOTko a občas se tam svezu. AW nesmažu, a jen někdy si zablbnu v PVE.

Omlouvám se všem příznivcům tété hry, ale já kropičem být nechci a nebudu, nebaví mě to.

 

Taky mě nepřijde, že by MBT nějak ztrácela na svém významu. Hraji převážně tuto třídu jak v PvP, tak v PvE a nestěžuji si. Většinou mám nastříleno dost, pokud brzo neumřu - ale to je moje chyba, ne tanku. A že T-15 nastřílí víc? A co... Kde je psáno, že zrovna MBT mají mít největší dmg ze všech? Holt některé jiné stroje jsou v určitých situacích lepší a v PvE zkrátka vítězí DPM. Nezapomínejme na to, že MBT má zase jiné přednosti - pancíř, množství HP, velké kalibry děl. Je to zkrátka něco za něco. Zkus si některý z těch kulometů zahrát - pak zjistíš, že stačí malá chybička a jsi mrtvý dřív, než si tu chybu uvědomíš. Celkem nechápu tohle nadávání na kulometná vozítka - sice je taky moc nemusím, ale pokud hraji PvE, tak holt musím počítat s tím, že kombinace kulometné vozidlo + dobrý hráč = nenastřílím tolik co jindy. I tak ale mívám často v PvE nejvíc - je to hlavně o lidech, co ty tanky řídí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud potkáš nějakého vyžírače :-) co má hru zmáknutou, tak asi ano.

 

Ale MBT hraje pořád prim a kulomet je v případě vyšších tierů na druhé koleji. Spíš mě hrotí rakety, co přiletí bez vyrování a seberou ti půlku HP.

 

A jak píše losifek, v klanových bitvách má každý stroj svou určenou roli.

 

Někdy to s někým zkus a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

Ve smlouvě mám úkol pomoct spojencům dosáhnout 5000 dmg za hru. Co mám dělat? Jen poškozovat moduly a nedodělávat tanky nebo něco jiného?

 

A potom, když v průběhu hry prostě odejdu do garáže a nedohraji kapitolu nebo bitvu, co uvidí spoluhráči v tom seznamu vlevo nahoře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...