Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Tak včera jsem začal expit Leoparda 2A6. Bude to ale asi na dlouho :smile:

 

Můj dotaz je však jiný. K čemu mi jsou prosím vás hvězdy u vyexpenyho pětkovyho tanku na kterym již nemám co odemknout? To je nejde přiřadit nějak rozumně k něčemu, kde budou užitečny? Novy se mi sice nepřičítají ale pořád jich tam mám 60 tisíc. Ale ještě divnější vidím to, že třeba u prémiové T-72 AV ICE se mi přičítají. Jak toto prosím vás funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, VARIO napsal:

Tak včera jsem začal expit Leoparda 2A6. Bude to ale asi na dlouho :smile:

 

Můj dotaz je však jiný. K čemu mi jsou prosím vás hvězdy u vyexpenyho pětkovyho tanku na kterym již nemám co odemknout? To je nejde přiřadit nějak rozumně k něčemu, kde budou užitečny? Novy se mi sice nepřičítají ale pořád jich tam mám 60 tisíc. Ale ještě divnější vidím to, že třeba u prémiové T-72 AV ICE se mi přičítají. Jak toto prosím vás funguje?

 

Stejně jako u jiné konkurenční hry tohoto žánru můžeš tyto zkušenosti za zlaťáky překonvertovat na volné zkušenosti (reputaci). Jinak ti tam jsou opravdu na nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Najlvin napsal:

 

Stejně jako u jiné konkurenční hry tohoto žánru můžeš tyto zkušenosti za zlaťáky překonvertovat na volné zkušenosti (reputaci). Jinak ti tam jsou opravdu na nic :-)

 

Já ti rozumím ale jak? Vše jsem za zlaty překonvertoval a nemám nic. použil jsem vše co šlo. Ok. Potom si otevřu Leoparda 1A5 kde už nejde nic odemčít a v něm mám, v modifikaci, 60 tisíc hvězd se kteryma nejde nic udělat. To samé v prémiáku T72 AV ICE. Tam mi to navíc neustále stoupe ale použít nejdou. Toto je můj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, VARIO napsal:

 

Já ti rozumím ale jak? Vše jsem za zlaty překonvertoval a nemám nic. použil jsem vše co šlo. Ok. Potom si otevřu Leoparda 1A5 kde už nejde nic odemčít a v něm mám, v modifikaci, 60 tisíc hvězd se kteryma nejde nic udělat. To samé v prémiáku T72 AV ICE. Tam mi to navíc neustále stoupe ale použít nejdou. Toto je můj problém.

Dej sem screen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, VARIO napsal:

s1.jpg

s2.jpg

 

S tím si nelam hlavu, to je bug. To počítadlo by mělo být vynulované, ale tak jak přidávají moduly, nebo vlastnosti (např. XM1A3), které musíš odexpit na již 100% odexpných tancích, tak jsou tam blbosti. Stejně jako u tanků v profilu.

 

 

 

 

ScreenShot0032.jpg

ScreenShot0033.jpg

 

ScreenShot0034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2019 at 22:09, Mirek58 napsal:

VARIO-plně tě chápu...expim též Leoše ,mam již 5 tiér  ...vždy první mrtvej -již velmi štve !! Zlati britové , takto nenervoval  když před 6 léty hrával  WoT... také hraji jen  PVE.

 

Dnes po ránu jsem si na tebe vzpomněl. Jakyho Leoparda expíš? Já si pořídil nedávno 2A6. Po něm budu pořizovat tu desítku 2AX. Ráno jdu do matche a po 15 sekundách konec. Ani jsem se nestačil otočit a ujel jsem sotva 150 metrů. A to s novým tankem jdu pochopitelně pouze do PVE. Ani jsem nevyužil respawn a hru okamžitě vypnul. Taky se s tímto trápíš nebo to jen já blbě hraju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož také  přeji   veselé Vánoce  .

před 6 hodinami, VARIO napsal:

 

Dnes po ránu jsem si na tebe vzpomněl. Jakyho Leoparda expíš? Já si pořídil nedávno 2A6. Po něm budu pořizovat tu desítku 2AX. Ráno jdu do matche a po 15 sekundách konec. Ani jsem se nestačil otočit a ujel jsem sotva 150 metrů. A to s novým tankem jdu pochopitelně pouze do PVE. Ani jsem nevyužil respawn a hru okamžitě vypnul. Taky se s tímto trápíš nebo to jen já blbě hraju?

Já již  expím  7 tier. Leoše + Abramse ,   tanky hrát hodně z druhé linie . Tady v této hře vydrží  Rámky a podobná kulometno /raketová pakáž více jak MBT !! Mýdlo tuto hru tak doje***** , je to znát na počtu hráčů v PvP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to tady říkal, že tank, který není vidět, se zviditelní jakmile vystřelí? Nyní jsem natvrdo a sprostě odešel ze tří her po sobě. Spoluhráče jsem v tom nechal ale myslím si, že udělali to samé co já. Jen o něco později. Hra PVE a mapa Scorpion. Na základně nepřítele vidím tak 20 zneviditelněných tanků. Skoro vše po mně střílí ale nevidím tanky. Jen střely a rakety vycházející z neurčitého prostoru. Vím lejno kam střílet tak odcházím již na začatku hry. Jak to tedy s tou neviditelností je? Toto mě teda bavit nebude ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

Kdo to tady říkal, že tank, který není vidět, se zviditelní jakmile vystřelí? Nyní jsem natvrdo a sprostě odešel ze tří her po sobě. Spoluhráče jsem v tom nechal ale myslím si, že udělali to samé co já. Jen o něco později. Hra PVE a mapa Scorpion. Na základně nepřítele vidím tak 20 zneviditelněných tanků. Skoro vše po mně střílí ale nevidím tanky. Jen střely a rakety vycházející z neurčitého prostoru. Vím lejno kam střílet tak odcházím již na začatku hry. Jak to tedy s tou neviditelností je? Toto mě teda bavit nebude ani náhodou.

Spot systém je poměrně sofistikovaná záležitost a pokud ho ovládáš, tak můžeš v PvE vystřílet celou mapu, aniž by ses spotnul. A v AW až na celkem výjmečné bugy funguje. V PvP to moc nefunguje, protože se ty dohledy tanků překrývají, to je ale problém i na WoT od 8 tieru. A funguje to odobně jako na WoT, ale je to složitější o další faktory.

Vozidlo které vystřelí tak se mu camo sníží o nějakou hodnotu, nezruší se mu. A ta hodnota není fixní, ale třeba u raket je minimální, u kulometu klesá s počtem ran vystřelených v dávce za sebou.  A jsou velitelé jejichž perky snižují penalizaci výstřelu a TD to mají i jako vlastnost třídy. Aktuální stav cama vidíš na ukazateli na levé straně pod tankem. PvE má snížený dohled na 1/2 kvůli velikosti map. Navíc tam máš boty důstojníky (bose) kteří mají maximální dohled a ty svým camem jim z toho ukrojíš max. tak 5-10m. Jsou označeni hvězdičkou.

Takže jsi jel Scorpia s partou, kde nebyl spotér, to může být i MBT s dohledem (a velitelem) najeté vpředu, neměl to kdo svítit, což je u campers stylů běžné, a boti si vás nasvítili a rozsekali tě.

Udělej si čas a já ti to na tréningovce vysvětlím.

Tady máš video, byť mizerné, jak se hraje spot systém se Shinxem.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...