Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Zdravím páni. Chcem sa spýtať ako je to s pechotou. Videl som tanky ktoré "vysadili" 2 alebo troch raketometčíkov naraz. Mne sa podarilo len jedného. Skúšal so taký istý tank a nejde mi to. Viacerých neviem zobrať do tanku. Vie mi niekto povedať ako zobrať do tanku viacerých raketometčíkov, odstrelovačov... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2019 at 20:18, Najlvin napsal:

 

Že ty jsi do toho Terminátora střílel HEATY? :D Jinak máš ve hře prohlížeč pancíře. Můžeš si tam vybrat jakýkoliv tank a prohlédnout si slabiny a navíc si navolit, se kterým tankem proti němu stojíš a jakou munici střílíš a přesně pak vidíš, kde to projde a kde ne. Leopardi jsou super stroje. Ale nevím, proč jsi expil zrovna Evolution - je to slepá ulička, přes něj se nikam dál nedostaneš. Vyexpi si Leoparda 2A5 ;-) Co se týče prémiového Revolutin, tak ten je taky dobrý.

 

Ano Heaty protože mi je nováčci doporučovali, že jsou super. Až později a tady jsem zjistil, že to je trochu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Mirek58 napsal:

Tož podívejme Iosifek  starší ročník :-D -podle přezdívky hádal tak 25 až30 let.  Zatraceny Mýdlo , Abrams je proti  Leošovi minimálně  100 krát horší . Včera  byl ruským fóru , prý hodlají zrušit SD klienta a  v průzkumu  až polovina  hráčů   má s tým problém. Neví tady někdo kdy se SD klient bude rušit ?

 

SD klient a podpora 32bit systémů se ruší zítra: https://awecko.cz/velky-nerf-tanku-cattb-jiz-19-prosince/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, korzar napsal:

Zdravím páni. Chcem sa spýtať ako je to s pechotou. Videl som tanky ktoré "vysadili" 2 alebo troch raketometčíkov naraz. Mne sa podarilo len jedného. Skúšal so taký istý tank a nejde mi to. Viacerých neviem zobrať do tanku. Vie mi niekto povedať ako zobrať do tanku viacerých raketometčíkov, odstrelovačov... ?

Raketomečíci/granátníci, jsou 4, pokud jich vyběhne méně, tak jsi se předčasně pohnul. Musíš clou dobu něž vyběhnout nhybně stát a nebýt zadkem k nějaké překážce.

Sniper je jen jeden a zrovna tak minometčík.

 

před 3 hodinami, VARIO napsal:

 

Ano Heaty protože mi je nováčci doporučovali, že jsou super. Až později a tady jsem zjistil, že to je trochu jinak.

Každý druh munice chce svoje. Každá probíjí jinde a má jiný účinek. Nadto, na každém tanku je ta účinnost jiná.

Hlavně počítej s tím, že moderní tanky mají pancíř a ERU hlavně proti HEAT munici. Příkladně PL-1 rozpáře čelně každej kulomeťák, prostřelí každé AP, ale s HEAT se střílí špatně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, VARIO napsal:

 

Ano Heaty protože mi je nováčci doporučovali, že jsou super. Až později a tady jsem zjistil, že to je trochu jinak.

Já tedy ze předu Terminátora  vždy z tanky 6 tieru[Leoš, Abrams] střílim do té nástavby  Heatem , z boku na to kolečko jak již tady psál  Iosifek . Ohledně vyzkoumaných tanků , tak vždy prodám abych  měl na novou techniku .:-D V AW velmi kvituji ten prohlížeč pancíře , jo mohl někdo poradit jaký je nej... velitel u   CHal. 10 tieru -dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Mirek58 napsal:

Já tedy ze předu Terminátora  vždy z tanky 6 tieru[Leoš, Abrams] střílim do té nástavby  Heatem , z boku na to kolečko jak již tady psál  Iosifek . Ohledně vyzkoumaných tanků , tak vždy prodám abych  měl na novou techniku .:-D V AW velmi kvituji ten prohlížeč pancíře , jo mohl někdo poradit jaký je nej... velitel u   CHal. 10 tieru -dík.

Velitele si volíš podle toho, co chceš a jak to chceš hrát.

Mám zapalovat? Tak volím Sabrinu = poškozování modulů a zelená munice.

Zabít posádku? Viktora.

Hrát na dmg? Ofélii nebo Douglase = reload 7-10%.

Spot? Sanna.

Potřebuju expit? Sokolov.

Taranovat? Těch velitelů s tímhle perkem je víc, já na to mám Sabrinu.

 

Tady je odkaz na velitele. http://csb-hype.5v.pl/

 

 

 

ScreenShot0022.jpg

ScreenShot0023.jpg

ScreenShot0024.jpg

ScreenShot0025.jpg

ScreenShot0026.jpg

ScreenShot0027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální? Velké překvapení. Dostal jsem bedničky štěstí a smontoval a aktivoval T-14-152 Armata, 10 tier. Jsem nováček, hraju od 13.8.2019. Mám spoustu času a tak jsem stihl 3200 bitev převážně v PVE. V současné době jsem ale frekvenci hraní podstatně snížil, nebaví mě ve hře kropiči. A najednou takový dárek. Tak ještě jednou - je to normální? Běžné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, hobit22 napsal:

Je to normální? Velké překvapení. Dostal jsem bedničky štěstí a smontoval a aktivoval T-14-152 Armata, 10 tier. Jsem nováček, hraju od 13.8.2019. Mám spoustu času a tak jsem stihl 3200 bitev převážně v PVE. V současné době jsem ale frekvenci hraní podstatně snížil, nebaví mě ve hře kropiči. A najednou takový dárek. Tak ještě jednou - je to normální? Běžné?

Ne, jsi dítě štěstěny. Gratuluji.

Teď snad ty lot bedny předělali na šanci, nevím, ale dřív jsi si jich mohl koupit třeba 600 a neměl jsi nic. Někdo jinej dostal 2 bedny a tank mu padl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Iosifek napsal:

Ne, jsi dítě štěstěny. Gratuluji.

Teď snad ty lot bedny předělali na šanci, nevím, ale dřív jsi si jich mohl koupit třeba 600 a neměl jsi nic. Někdo jinej dostal 2 bedny a tank mu padl.

Děkuju. No ale ta doba nabíjení, i když jde upravit schopností Armaty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, hobit22 napsal:

Děkuju. No ale ta doba nabíjení, i když jde upravit schopností Armaty. 

Čím větší ráže, tím delší dobíjení. Dělo je stejný jako má Obj. 490. Jde jen o zvyk.

S retrofity a Douglasem nebo Ofélií se dostanu na 11,25s nebo na 11,98s - 4,2% pokud je odhalená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Mirek58 napsal:

Iosifek-já tu  Ofélii nemám, ale rusáci  velmi doporučují na  Abramse  teho  Gortéze.

Tak toho zase nemám já. :-D

A ještě jednou zopakuji. Velitelé zvyšují nebo zlepšují svými perky některé vlastnosti tanku, a některé zase zhoršují. Tak si volíš velitele který se nejvíc hodí k tomu stylu hry, co chceš hrát, ne ke konkrétní třídě tanku.

Zvolíš si Gortéze a budeš mít o 90% vyšší šanci na maximální dmg rány. Jenže pozor, to není absolutní hodnota, ale pouze relativní, vztažená k nějakému parametru. Ty máš v základu, dle úrovně velitele, šanci na max. dmg řekněme 10%. K tomu ti Gortéz přidá 90%, to je 9% z 10%. Ve výsledku to je pak 19% absolutně.

Sabrina má 50,08% k poškození modulů. Pokud má základní šanci na poškození modulu 10% tak ve výsledku je to 15%. Prostě, přidá ti šanci, že ten modul, který zasáhneš, tak jen nepoškodíš (žlutá barva) ale zničíš (červená barva). U těchhle perků je vždy rozhodující RNG.

A my ty základní parametry neznáme, jen se můžeme dohadovat. Ono to taky nemusí být v základu 10%, ale jen 5% a to už je mimo rozlišitelnost vlivu RNG.

Některé ty perky vypadají nádherně, ale je to jen mýdlová bublina.

Vyplatí se tedy soustředit na ty perky, které mají absolutní hodnou. Dohled, camo, nabíjení. U ostatní prostě nevíš, co ti to přidává, my.com to nikdy neuvedl. Jen uvedli, že i když jdeš přes prázdné pole u peků, tak se ti vlastnosti velitele stejně zvyšují při postupu o úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Iosifek napsal:

Tak toho zase nemám já. :-D

A ještě jednou zopakuji. Velitelé zvyšují nebo zlepšují svými perky některé vlastnosti tanku, a některé zase zhoršují. Tak si volíš velitele který se nejvíc hodí k tomu stylu hry, co chceš hrát, ne ke konkrétní třídě tanku.

Zvolíš si Gortéze a budeš mít o 90% vyšší šanci na maximální dmg rány. Jenže pozor, to není absolutní hodnota, ale pouze relativní, vztažená k nějakému parametru. Ty máš v základu, dle úrovně velitele, šanci na max. dmg řekněme 10%. K tomu ti Gortéz přidá 90%, to je 9% z 10%. Ve výsledku to je pak 19% absolutně.

Sabrina má 50,08% k poškození modulů. Pokud má základní šanci na poškození modulu 10% tak ve výsledku je to 15%. Prostě, přidá ti šanci, že ten modul, který zasáhneš, tak jen nepoškodíš (žlutá barva) ale zničíš (červená barva). U těchhle perků je vždy rozhodující RNG.

A my ty základní parametry neznáme, jen se můžeme dohadovat. Ono to taky nemusí být v základu 10%, ale jen 5% a to už je mimo rozlišitelnost vlivu RNG.

Některé ty perky vypadají nádherně, ale je to jen mýdlová bublina.

Vyplatí se tedy soustředit na ty perky, které mají absolutní hodnou. Dohled, camo, nabíjení. U ostatní prostě nevíš, co ti to přidává, my.com to nikdy neuvedl. Jen uvedli, že i když jdeš přes prázdné pole u peků, tak se ti vlastnosti velitele stejně zvyšují při postupu o úroveň.

uz jsem ti tu psal , že opravdu dáš 100 % teda s modrýma. Já ho mám tak to vím. kortéze teda myslím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vánoce se blíží a štedrej den je za dveřma. Potřebuji poradit dárek. Pro sebe. Jakej je ten Black Eagle. Nedávno čtu, že se objevil v AW. Jsem totiž na vážkách jestli Leopard 2A4 Revolution nebo ten Object 640 Black Eagle. Ten BE jde sice jen koupit po bednách a ve finále vyjde o dost dráž jak Leo. ale z ruskejch tanku je jedinej co se mi líbí. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VARIO napsal:

Vánoce se blíží a štedrej den je za dveřma. Potřebuji poradit dárek. Pro sebe. Jakej je ten Black Eagle. Nedávno čtu, že se objevil v AW. Jsem totiž na vážkách jestli Leopard 2A4 Revolution nebo ten Object 640 . Ten BE jde sice jen koupit po bednách a ve finále vyjde o dost dráž jak Leo. ale z ruskejch tanku je jedinej co se mi líbí. Díky za rady.

Black Eagle NE, udělali z něj šrot, byl bys nešťastnej. A o těch ostatních koupích už jsme tady psali.

 

před 22 hodinami, Sleed napsal:

uz jsem ti tu psal , že opravdu dáš 100 % teda s modrýma. Já ho mám tak to vím. kortéze teda myslím.

 

 

Tak jsem to šel zkusit, ne že bych si kupoval předraženýho Kortéze, ale Augustin Harper má stejnej perk, jen na 100%, při méně než 33% Hp. Kortéz má 90%. Jen jsem si ho musel doexpit,abych to zkusil.;-)

Můj závěr z toho je, že ten perk je buglej. Dělá to co píšeš, a to by dle všeho neměl.

 

 

ScreenShot0031.jpg

ScreenShot0030.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

Nejde.

 

 

A mohl by jsi mi ještě poradit v tomto? Chci si pořídit prémiák T-72AV ICE. Jenže když jdu do eshopu z toho launcheru tak tam si ho můžu pořídit jen za zlaty a ty mi chybí. Jde ho pořídit i jinak? Koupit třeba a zaplatit kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, VARIO napsal:

 

A mohl by jsi mi ještě poradit v tomto? Chci si pořídit prémiák T-72AV ICE. Jenže když jdu do eshopu z toho launcheru tak tam si ho můžu pořídit jen za zlaty a ty mi chybí. Jde ho pořídit i jinak? Koupit třeba a zaplatit kartou.

Tak oni jsou shopy dva. Na oba je odkaz na stránkách novinek, ne v laucheu. V jednom to je za goldy a druhý za reálné peníze.

Tady máš ten druhý.

https://market.my.games/shop/36

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...