Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Je to jinak, ten token na devítky a desítky můžeš použít vždy jen jednou.

Dej Challimu šanci, je to skvělej držák, i když chápu, že někoho může silně nebavit jeho neohrabanost ...

 

Pokud nutně potřebuješ Armatu MBT, budeš muset rozjet další "větev stromu", což stejně uděláš, protože toho určitě potřebuješ mnohem víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mirek58 napsal:

Zdravím pánové, v této hře jsem dá se říct nováček....před zhruba 2 měsíci začal expit  sovětské tanky. Před 3 dny do expil  9 tier a nabídlo mi to 10 . tanky-koupil brita , nejsu spokojen a tak nakoupil kredity a chtěl koupit tu slavnou  T-14 ARMATU- no jenže problém ...nemohu koupit -mohl někdo poradit v čem je problém, díky.

Můžeš se sTatvit večer na zdejším TS3 a já ti co chceš vědět vysvětlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,za nápovědu-také mohlo trknout...zjistil jsem ,že než  Armatka bude lépe rozjet lajnu na Leoše. Dnes v PVE dal s CHalim 7 bitev a super tančik  , také všiml jak je v této hře neskutečně dojeb** Abrams-chudák... je na tom podobně jako legenda tank Tiger v hře WoT a to jsem Abramse chtěl též mít.   Iosifek já hraji z 99% PVE a tudiž až na tu koupi 10 tieru  .....jinak dík za nabídku,  někdy ji  využiji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Mirek58 napsal:

Dík,za nápovědu-také mohlo trknout...zjistil jsem ,že než  Armatka bude lépe rozjet lajnu na Leoše. Dnes v PVE dal s CHalim 7 bitev a super tančik  , také všiml jak je v této hře neskutečně dojeb** Abrams-chudák... je na tom podobně jako legenda tank Tiger v hře WoT a to jsem Abramse chtěl též mít.   Iosifek já hraji z 99% PVE a tudiž až na tu koupi 10 tieru  .....jinak dík za nabídku,  někdy ji  využiji.

Já hraju převážně  PvE :-D Procenta si vypočítej ze screnu. :-P

A tu nabídku využij.

ScreenShot0435.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mirek58 napsal:

Dík,za nápovědu-také mohlo trknout...zjistil jsem ,že než  Armatka bude lépe rozjet lajnu na Leoše. Dnes v PVE dal s CHalim 7 bitev a super tančik  , také všiml jak je v této hře neskutečně dojeb** Abrams-chudák... je na tom podobně jako legenda tank Tiger v hře WoT a to jsem Abramse chtěl též mít.   Iosifek já hraji z 99% PVE a tudiž až na tu koupi 10 tieru  .....jinak dík za nabídku,  někdy ji  využiji.

V týchto hrach si legendy nevažia,pretože najsilnejšia legenda sú prachy,čo je tiež prirodzene,pretože tieto hry by nefungovali.Prajem úprimne veľa úspechov a trpezlivosti,raz aj motyka vystreli-citát Jánošik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 11. 2019 at 20:55, peterramis napsal:

V týchto hrach si legendy nevažia,pretože najsilnejšia legenda sú prachy,čo je tiež prirodzene,pretože tieto hry by nefungovali.Prajem úprimne veľa úspechov a trpezlivosti,raz aj motyka vystreli-citát Jánošik...

Som sa mýlil s tým Janošikovím citatom,znel-,,Raz aj šibenice rozkvitnú,,ta motyka :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2019 at 20:10, peterramis napsal:

Som sa mýlil s tým Janošikovím citatom,znel-,,Raz aj šibenice rozkvitnú,,ta motyka :Smile-hiding:

A proč by to nemohl říci i Jánošík?

Moje babička říkávala: " Když pánbůh dopustí, i motyka spustí." 

Pokud se budeme ptát co spustí, tak je k tomu i dobový název: "Koroptve střílený motykou."  Co to tak asi může být? :-D

 

PS: Odpověď je: brambory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koleda koleda Štěpáne :-)

Мы разработчики вам непрерывно мы приносим вам, Уважаемые игроки много сюрпризов.
Мы написали что на XM1A3 увеличено пробитие, но мы забыли написать что танк на своем уровне не выполняет свою функцию потому что он стал бумажным.
Ожидайте много секретных сюрпризов для игроков !!!

 

Ruská demokkracie funguje následovně  ....Ban do 15.3 2020 :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, arnost905 napsal:

Taková věc, počítají se Vám denní bonusy jen za přihlášení ten den bez hry? Tak ani po 2 bitvách

 

Nepočítají a psal jsem na suport.

 

Greetings,

Thank you for contacting us and taking the time to submit this report.

We are happy to inform you that we are aware of this issue and our development team is already looking into it.

We apologize for any inconvenience this may have caused and appreciate your understanding.

Please feel free to contact us if you have any further questions.

Have a great day!

_______________

Best regards,

Sergio

Support Team

---------------------------------------------------------------------------------------

Pozdravy,
Děkujeme, že jste nás kontaktovali a udělali jste čas na odeslání této zprávy.
Jsme rádi, že vás můžeme informovat, že jsme si vědomi tohoto problému a náš vývojový tým se na něj již dívá.
Omlouváme se za případné nepříjemnosti a vážíme si vašeho porozumění.
Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Měj krásný zbytek dne!
_______________
S pozdravem,
Sergio
Tým podpory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 12. 2019 at 17:09, pítt64 napsal:

Koleda koleda Štěpáne :-)

Мы разработчики вам непрерывно мы приносим вам, Уважаемые игроки много сюрпризов.
Мы написали что на XM1A3 увеличено пробитие, но мы забыли написать что танк на своем уровне не выполняет свою функцию потому что он стал бумажным.
Ожидайте много секретных сюрпризов для игроков !!!

 

Ruská demokkracie funguje následovně  ....Ban do 15.3 2020 :-)

 

Ha haha,tak to su skutočné ,,prekvapenia,,ako hovoria Rusi,,-eto prosto a vse jasno,,.Aj tak ich mám rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, arnost905 napsal:

Jé, to jsou ale hodní, když dovedou tak pěkně odpovědět :-D

 

Oni jsou ještě hodnější. S nárokm 100G mě poslali slušně do Prčic, prý jsme dostali kompenzaci 50% příjmu kreditů na 24h. Když jsem operoval screnshoty, které jsem jim poslal, tak tohle byla odpověď:

Dear Player,

Thank you for your message.

Unfortunately, we do not provide personal compensation.

Thank you for understanding.

---------------------------------------------------

Vážený hráči,
Děkuji vám za vaši zprávu.
Bohužel neposkytujeme osobní náhradu.
Děkuji za pochopení.

 

Tak jsem jim na to odpověděl tohle:

 

Dobré účty dělají dobré přátele. Tohle není dobrý účet.
Jde pouze o princip. Ta částka 100 G je směšná. Způsob jak to řešíte není směšný, ten je k pláči. Svou pověst si děláte sami. Pověst se skládá se i z takovýchto maličkostí.

Sbohem.

--------------------------------

Good accounts make good friends. This is not a good bill.
It is only a principle. The amount of 100 G is ridiculous. The way you solve it is not ridiculous, it is to cry. You make your reputation yourself. Reputation also consists of such little things.
Bye.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, VARIO napsal:

Dotaz tak možná mimo mísu ale nevím jak jinak to zjistit.

Existuje nějaká možnost mít na svých tancích vlastní maskování?

Strašně se mi totiž líbí maskování alá Hornet.

Ne, neexistuje. Na tanku můžeš mít jen to maskování, které dali vývojáři do hry.

Na druhou stranu, ve hře je mnoho druhů kamufláže a spolu se základovou barvou si můžeš namixovat co se ti líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Iosifek napsal:

Ne, neexistuje. Na tanku můžeš mít jen to maskování, které dali vývojáři do hry.

Na druhou stranu, ve hře je mnoho druhů kamufláže a spolu se základovou barvou si můžeš namixovat co se ti líbí.

Hmm, díky. :unsure: Ale horneta tam nenamixuju. Ale nevadí. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leopard 2A4 Evolution

Tak jsem dal pánové na zmínky o Leopardech a pořídil jsem si výše uvedený tank.

Zaměřil jsem se na rady jako rozptyl u střelby a tak i obohacoval posádku. Může mi někdo prosím vysvětlit, proč je tento můj Leopard několikanásobně horší jako moje Merkava Mk3 ? Nehledě na životnost, která je oproti Merkavě mizivá, mi není jasné, proč mám efekt zásahů tak mizerný. Blby BVPčko sundám až čtvrtým zásahem. Stingray jsem nesundal ani šestým. Druhý spoluhráč na Stingray vystřelí jen jednou a ta trnucha se rozletí na sračky. Používám všechny druhy munice, kromě nedávno přidaného kulometu, který v této hře absolutně postrádá smysl i význam.Co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VARIO napsal:

Leopard 2A4 Evolution

Tak jsem dal pánové na zmínky o Leopardech a pořídil jsem si výše uvedený tank.

Zaměřil jsem se na rady jako rozptyl u střelby a tak i obohacoval posádku. Může mi někdo prosím vysvětlit, proč je tento můj Leopard několikanásobně horší jako moje Merkava Mk3 ? Nehledě na životnost, která je oproti Merkavě mizivá, mi není jasné, proč mám efekt zásahů tak mizerný. Blby BVPčko sundám až čtvrtým zásahem. Stingray jsem nesundal ani šestým. Druhý spoluhráč na Stingray vystřelí jen jednou a ta trnucha se rozletí na sračky. Používám všechny druhy munice, kromě nedávno přidaného kulometu, který v této hře absolutně postrádá smysl i význam.Co dělám špatně?

Na TS3 jsem ti to schopen objasnit, tady by to bylo moc psaní. Ve zkratce, soustředíš se moc na "cestu", ne na její cíl. Leoš tieru 10 je tank s nejlepším dělem ve hře. To co je na nižším tieru tak musíš přetrpět. Bohužel, tak to tady chodí. Hrají se T10 a T8. A na T8 je nejlepší MBT Degman, tj. prémiák z Batl Patchu. Není ovšem na 8 tieru nejvýkonnější, to je Marder, RAMKA a její klony. Záleží i na typu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, VARIO napsal:

Leopard 2A4 Evolution

Tak jsem dal pánové na zmínky o Leopardech a pořídil jsem si výše uvedený tank.

Zaměřil jsem se na rady jako rozptyl u střelby a tak i obohacoval posádku. Může mi někdo prosím vysvětlit, proč je tento můj Leopard několikanásobně horší jako moje Merkava Mk3 ? Nehledě na životnost, která je oproti Merkavě mizivá, mi není jasné, proč mám efekt zásahů tak mizerný. Blby BVPčko sundám až čtvrtým zásahem. Stingray jsem nesundal ani šestým. Druhý spoluhráč na Stingray vystřelí jen jednou a ta trnucha se rozletí na sračky. Používám všechny druhy munice, kromě nedávno přidaného kulometu, který v této hře absolutně postrádá smysl i význam.Co dělám špatně?

Musíš ten tank znát, dej tomu čas, vem ho na Alabino nebo se s kámošem potkejte ve vícvikovce ...

Už 9 Leoš nejni špatnej a 10 rozhodně stojí za to. Důležitý je abys věděl, že Leoš není do čela útoku, vím, zní to divně u MBT, ale je to spíš snajpr ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, VARIO napsal:

Leopard 2A4 Evolution

Tak jsem dal pánové na zmínky o Leopardech a pořídil jsem si výše uvedený tank.

Zaměřil jsem se na rady jako rozptyl u střelby a tak i obohacoval posádku. Může mi někdo prosím vysvětlit, proč je tento můj Leopard několikanásobně horší jako moje Merkava Mk3 ? Nehledě na životnost, která je oproti Merkavě mizivá, mi není jasné, proč mám efekt zásahů tak mizerný. Blby BVPčko sundám až čtvrtým zásahem. Stingray jsem nesundal ani šestým. Druhý spoluhráč na Stingray vystřelí jen jednou a ta trnucha se rozletí na sračky. Používám všechny druhy munice, kromě nedávno přidaného kulometu, který v této hře absolutně postrádá smysl i význam.Co dělám špatně?

Počuvni-Iosifek,je to človek,ktorý skutočne vie:thumbsup:,prajem ti veľa,veľa...trpezlivosti.Veľa veci môžeš vyskúšať,ale real je o niečom inom....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...