Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 46 minutami, arnost905 napsal:

Kdy už jsi zmínil retrofity, tak třeba u spousty vozidel mi po aktualizacích zmizely i všechny spotřebáky. Začíná mi to připomínat honbu za goldovou municí ve WoT. Goldy teda míním v budoucnu koupit, protože si chci dokoupit alespoň 2 prémiové desítky na expení reputace, ale ty nechutné tisíce asi budu muset nějak bokem uškudlit, bo by to moja asi nerozdýchala :-D Nepříjemně mně překvapil fakt, že přidali do spousty vozidel do vývoje další expení s cenou modulu i 3 000 000 zeleného s celkovou nutností i přes 2 000 000 expů. Náklady v zeleném na vývoj tak celkem dramaticky vzrostly. Těžce medituju, jestli to zpětně doexpovat. Kdybych neměl prémka na 3 roky, tak doslova netuším, jak to zvládat.  Co ale považuju za dobrou věc, tak to, že ty nové "ech" retrofity bez klanu a čety nemáš naději získat.

Na ty nové retrofity je ti klan a četa celkem k ničemu, je to ryze individuální záležitost. Navíc mám podezření, že to v Go počítá nějak podivně. To je jen pro top hráče, aby byli ještě lepší. Kašlu na ně.

Nepobral jsem ani expení modulů na Zubra přes denní a týdenní úkoly. Možná chtěj z hráčů tahat goldy, aby si ty úkoly kupovali. Na to je ovšem 350 G za týdenní úkol trochu moc.A těch věcí které jsem nepobral je mnohem víc.

 

Z těch prémiáků které mám, tak jezdím akorát Leclerc T40. Je to 9., ale je s ní zábava, zejména v GO. Je tedy velmi specifická na ježdění, ale když ti sedne, tak s ní naděláš pořádnou paseku. To je 14 000 G. Konec konců si ji můžeš odzkoušet na Alabinu. A jak s ní hrát ti rád poradím. Zeptej se Pitta jak se mu s ní jezdí. :-D A ty ostatní prémiáky? Ve stromu jsou na hraní lepší, nebo srovnatelné tanky. Opravdu dobrých prémiáků je jen pár. Márdr, Termixy, ale Ramka je s nima srovnatelná, Degman, T40 a Asi i Obj. 490, tedy pokud máš podporu čety, ne sólo hraní.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě hraju jen s prémiákama kvůli syslení a školení velitelů, což je nekonečný boj. Hraju jedno vozidlo za druhým kvůli násobkům. Jinak letos jsem slezl na zeleném z 560M na 229M. Mizí to před očima :-D

A teď jsem se pobavil, mám ještě stříbrné 12h bůsty na Zkušenosti ve výši 25% a platinový bůst 2h je ve výši 30%. Ti se s tím rozdáváním nemažou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

V podstatě hraju jen s prémiákama kvůli syslení a školení velitelů, což je nekonečný boj. Hraju jedno vozidlo za druhým kvůli násobkům. Jinak letos jsem slezl na zeleném z 560M na 229M. Mizí to před očima :-D

A teď jsem se pobavil, mám ještě stříbrné 12h bůsty na Zkušenosti ve výši 25% a platinový bůst 2h je ve výši 30%. Ti se s tím rozdáváním nemažou :-D

Jako kompenzaci dostaneš obtisky :-D. Údajně dnes na tom speciálním streamu budou rozdávat kódy do hry.

 

4.jpg

4a.jpg

4b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Iosifek napsal:

 

Což pro nás nevládnoucími engliš je neodolatelná příležitost a zdroj informací.

Stream sice bude v engliš, ale kódy se objevují psaný normálně v chatu. Podobný akce dělal na RU serveru třeba Zuberg. Jinak je to zatím neověřená informace.:whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Romario napsal:

Stream sice bude v engliš, ale kódy se objevují psaný normálně v chatu. Podobný akce dělal na RU serveru třeba Zuberg. Jinak je to zatím neověřená informace.:whistling:

No, mě o ty kódy nejde, pémiáků mám hafo, a toho ostatního taky, ale ty informace co se v AW bude dít, ty bych rád věděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Iosifek napsal:

No, mě o ty kódy nejde, pémiáků mám hafo, a toho ostatního taky, ale ty informace co se v AW bude dít, ty bych rád věděl.

Věřím, že bude nějaký výcuc informaci pak na ofi. stránkách. Jinak pro oko, jak možná bude vypadat tank Object 287.

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K desítkovým premium tankům výše připojím svou poznámku. Vlastním Armatu 152 a nemohu si ji vynachválit, uplatní se ve všech modech a nabíjení 10,77 , dá se ještě snížit 5 megovým nabíječem po vyzkoumání Leclerca na tieru 9-10 ( mám jen ten za 3 mega ) , to považuji za OK.Měl jsem možnost mimo T40 jezdit se všemi premium tanky a ta moje Armata mi z toho prostě vychází nejlépe, navíc má po aktualizaci již přidanou vlastnost ještě rychlejšího nabíjení.

 

PS : stála mě kolem 20 éček, padla brzy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, waltare napsal:

K desítkovým premium tankům výše připojím svou poznámku. Vlastním Armatu 152 a nemohu si ji vynachválit, uplatní se ve všech modech a nabíjení 10,77 , dá se ještě snížit 5 megovým nabíječem po vyzkoumání Leclerca na tieru 9-10 ( mám jen ten za 3 mega ) , to považuji za OK.Měl jsem možnost mimo T40 jezdit se všemi premium tanky a ta moje Armata mi z toho prostě vychází nejlépe, navíc má po aktualizaci již přidanou vlastnost ještě rychlejšího nabíjení.

 

PS : stála mě kolem 20 éček, padla brzy...

20 éček, tak to máš kliku. Nebudu raději psát kolik jsem dal za bedničky na Oplota a stejně ho nemám. Jinak  ZuberGova pěchota v akci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, waltare napsal:

K desítkovým premium tankům výše připojím svou poznámku. Vlastním Armatu 152 a nemohu si ji vynachválit, uplatní se ve všech modech a nabíjení 10,77 , dá se ještě snížit 5 megovým nabíječem po vyzkoumání Leclerca na tieru 9-10 ( mám jen ten za 3 mega ) , to považuji za OK.Měl jsem možnost mimo T40 jezdit se všemi premium tanky a ta moje Armata mi z toho prostě vychází nejlépe, navíc má po aktualizaci již přidanou vlastnost ještě rychlejšího nabíjení.

 

PS : stála mě kolem 20 éček, padla brzy...

Proti gustu žádný dišputát.

Má zkušenost je takováto. V PvE ti  ti s rychlejší kadencí, než nabiješ, všechno odstřílí. Případně ti ránu požere APS a než nabiješ, tak už je tam jen vrak. Navíc, v PvE a Spc. Ops., vzhledem k počtum bootů, potřebuješ vysoké dmg/min, to s 152mm nemáš. 

V Go, když potkáš např, Merkavu a  sejdete  se  jeden a jednoho, což není nic výjimečného,  tak ty vystřelíš, sežere ti to APS, Merkava ti dá pásy a pak ti 3x prostřelí vanu, načež zmizí za roh. Za 20s má APS dobité a a dá si s tebou další kolečko, se stejným výsledkem.

Challi má 140 dělo a reload cca 10,8s, po nerfu. Když měl 9,8, tak jsem s ním střílel, hlavně ve Spec. Ops. Arabien, přes 30k/hru. Dostal 1s nerf, a propad byl o 10k /hru. Ta 1s totiž znamená to, co píšu nahoře, než nabiješ, nemáš do čeho střílet.

To 152mm dělo, a Obj. 490 má stejné jako Armata 152, je dobré jen na jednu věc. Dorazit tank co má cca 900 hp. Plus ji to, že AP díky ráži zapalují.

Proto, když XM1A3, tak 120mm dělo a 2 rány, ne 140mm, jedna rána a dlouhej reload.

 

 

před 1 hodinou, Romario napsal:

20 éček, tak to máš kliku. Nebudu raději psát kolik jsem dal za bedničky na Oplota a stejně ho nemám. Jinak  ZuberGova pěchota v akci.

 

 

 

No z toho vidím, že na Alabinu jim to funguje. Tanky se tam nehýbou, neodpovídají střelbou a na všechno je hlavně dost času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 10. 2019 at 19:54, waltare napsal:

K desítkovým premium tankům výše připojím svou poznámku. Vlastním Armatu 152 a nemohu si ji vynachválit, uplatní se ve všech modech a nabíjení 10,77 , dá se ještě snížit 5 megovým nabíječem po vyzkoumání Leclerca na tieru 9-10 ( mám jen ten za 3 mega ) , to považuji za OK.Měl jsem možnost mimo T40 jezdit se všemi premium tanky a ta moje Armata mi z toho prostě vychází nejlépe, navíc má po aktualizaci již přidanou vlastnost ještě rychlejšího nabíjení.

 

PS : stála mě kolem 20 éček, padla brzy...

čau Waltare , no hele na DPM je Armata slabá, Abrams a Leclerk jsou podstatně lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak nezpochybňuji diskusi, vyjadřoval jsem se POUZE k premium tankům vyššího ranku :-) Tam mi vychází Armata 152 nejlíp. 

Globalky hraju vyjímečně, moc mi to PC nestíhá... a PVE nakukuji :) Ty mě lákají hodně.

 

PS : ahoj biggpete , ty stará vojno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to už dost dlouho, co jsem se tady na tomhle vláknu ptal: "Co hodnocené bitvy přináší?" Nikdo neodpověděl.

Vzhledem k tom že jsem zkompletoval Challiho Hádese a hledal jak změnit klanovou smlouvu (založil jsem si "one man's clan"), tak už znám odpověď.

Ta odpověď je obrázková a my.com nic z tohohle nepublikovala, jen na to občas naráží. Troufám si říci, že většina hráčů o tomhle nemá ani šajn.

 

V hodnocených bitvách získáte hodnocení = počet bodů, a v klanových smlouvách podle toho máte výběr smlouvy

 

ScreenShot0399.jpg

ScreenShot0397.jpg

ScreenShot0394.jpg

ScreenShot0395.jpg

ScreenShot0396.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Lynx_cz napsal:

Přátelé, zdá se mi to nebo v PvE přitvrdili? Teď jsem o víkendu docela dost hrál po nějaké době a mám pocit, že je tam více botů, jsou "chytřejší", častěji se objevují za zády.....

Zlepšování hry bootů se děje průběžně celou dobu co to hraju. Je to jedna z mála věcí, které na AW kladně hodnotím. Není to tedy jen otázka posledního víkendu. 

Ano, budou se tě skoro snažit utáčet, najedou ti za zadek. Nebo, pokud tým kempí a nikdo nespotuje, tak si pro něj dojedou. Booti občas hrajou lepší, než spousta hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...