Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 10 hodinami, Grad napsal:

 Jj Losifku. (hoj Romario)

Když sem člověk přijde a postupně se proklikává sekcemi, kde jsou poslední posty staré více jak 1,5 roku, tak to fakt vypadá, že to i tu už zdechlo ... a křičí tedy do tmy.

 Co je vedlo k tomu, že zrušili i zbytek ofi.fóra ? (počítám, že tam dostávali rekt od hráčů ... ale dám se podat :-D )

Sorry ale 1x týdně zapnout hru, to není aktivní player.

 Co jsem tak zběžně nahlédl do těch pár nemrtvých topiců, tak by se ti aktivní (hrají+zajímají se o novinky, zajdou na forum za ostatními) dali spočítat na prstech.

Sakra, když si vzpomenu jak ta hra žila před Balancem 2.0, jak to žilo na fóru, než to tam Tichošlápek zavřel ... a teď tohle ........ škoda, mělo to dobrej potenciál v budoucnu dobře konkurovat WoTku, teď už ne ... 

Grade, první písmeno v nicku mám velké i, ne malé L. :-D

Hra se od 0.18 mnohokrát změnila. Se změnami se měnili i hráči. S každou aktualizací je vše překopané.

Dřív neměla hra náplň, tak se pořádali ty turnaje. Aktivní klany jsou dnes asi 4. Dva PvE, jeden občas i PvP, a jeden PvP.

A náplň? Pokud chceš splnit všechny odměnové úkoly připadající na jeden den nebo týden, tak bys u toho musel sedět mnoho hodin denně a zpravidla nejen sám ale asoň s dalšími 4. hráči.. A ty úkoly se tlučou. Velká část jich je individuálních, kde hra v četě je kontraproduktivní, nebo je vůbec zakázaná. Část je zase pro četu top hráčů, takže většina na splnění nedosáhne ani v četě. Pokud ji tedy dokážeš dát dohromady.

 

Nevím kam my.com tu hru směřuje, uniká mě smysl. Jak herních mechanik, tak klanové náplně, tak i marketingu. Jedno mě je ale jasné, v my.com se nejspíš plácají po ramenou, jak ta hra perfektně šlape. Oba Batle Pachy jim vydělali peníze.

Nám první Batl Patch rozložil klan a ten druhej to nejspíš dorazí.

 

PS: A co se týká tohohle fóra, tak ho pár lidí čte, ale nepíší.

Spíše mě přijde, že lidem stačí komunikace uvnitř klanu. Meziklanová a komunikace komunitní je minimální. Sólo hráči o tu komunikaci ani nestojí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Grad napsal:

 Jj Losifku. (hoj Romario)

Když sem člověk přijde a postupně se proklikává sekcemi, kde jsou poslední posty staré více jak 1,5 roku, tak to fakt vypadá, že to i tu už zdechlo ... a křičí tedy do tmy.

 Co je vedlo k tomu, že zrušili i zbytek ofi.fóra ? (počítám, že tam dostávali rekt od hráčů ... ale dám se podat :-D )

Sorry ale 1x týdně zapnout hru, to není aktivní player.

 Co jsem tak zběžně nahlédl do těch pár nemrtvých topiců, tak by se ti aktivní (hrají+zajímají se o novinky, zajdou na forum za ostatními) dali spočítat na prstech.

Sakra, když si vzpomenu jak ta hra žila před Balancem 2.0, jak to žilo na fóru, než to tam Tichošlápek zavřel ... a teď tohle ........ škoda, mělo to dobrej potenciál v budoucnu dobře konkurovat WoTku, teď už ne ... 

Ahoj Grad

Za mňa ,AW vnímam pozitívne pretože ma vyburcovalo si konečne kúpiť nove pc a hneď sa stala hra dobra,negatívum je v tom,že začínam hrať viac lietadla na konkurencii,kde som si ani neprdol a pre mňa od letectva je to asi normálne.

Takže ďakujem AW a ešte ak spustím TS a konečne hodím reč s chalanmi tak to bude super :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2019 at 9:45, Iosifek napsal:

Grade, první písmeno v nicku mám velké i, ne malé L. :-D

Hra se od 0.18 mnohokrát změnila. Se změnami se měnili i hráči. S každou aktualizací je vše překopané.

Dřív neměla hra náplň, tak se pořádali ty turnaje. Aktivní klany jsou dnes asi 4. Dva PvE, jeden občas i PvP, a jeden PvP.

A náplň? Pokud chceš splnit všechny odměnové úkoly připadající na jeden den nebo týden, tak bys u toho musel sedět mnoho hodin denně a zpravidla nejen sám ale asoň s dalšími 4. hráči.. A ty úkoly se tlučou. Velká část jich je individuálních, kde hra v četě je kontraproduktivní, nebo je vůbec zakázaná. Část je zase pro četu top hráčů, takže většina na splnění nedosáhne ani v četě. Pokud ji tedy dokážeš dát dohromady.

 

Nevím kam my.com tu hru směřuje, uniká mě smysl. Jak herních mechanik, tak klanové náplně, tak i marketingu. Jedno mě je ale jasné, v my.com se nejspíš plácají po ramenou, jak ta hra perfektně šlape. Oba Batle Pachy jim vydělali peníze.

Nám první Batl Patch rozložil klan a ten druhej to nejspíš dorazí.

 

PS: A co se týká tohohle fóra, tak ho pár lidí čte, ale nepíší.

Spíše mě přijde, že lidem stačí komunikace uvnitř klanu. Meziklanová a komunikace komunitní je minimální. Sólo hráči o tu komunikaci ani nestojí.

 

 

Davam ti absolutne za pravdu. Po zluceni serverov som uz nehral na Ru lebo to nemalo zmysel. Teraz je cakacia doba zhruba rovnaka ako pred zlucenim. Ale co mi najviac vadi je presne to co pisees. ze sa mi strasne miesaju denne misie + Batlle patch. Neviem co mam plnit skor ci postupovat po urovniach, aby som dostaval nejake nezmyselne nalepky a potom sa dopracoval k boostu na karticky ktore potrebujes na otvorenie bedniciek na premiovy tank, alebo sa trapit bez boostu a nemat sancu to takto dokoncit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, drotar napsal:

Davam ti absolutne za pravdu. Po zluceni serverov som uz nehral na Ru lebo to nemalo zmysel. Teraz je cakacia doba zhruba rovnaka ako pred zlucenim. Ale co mi najviac vadi je presne to co pisees. ze sa mi strasne miesaju denne misie + Batlle patch. Neviem co mam plnit skor ci postupovat po urovniach, aby som dostaval nejake nezmyselne nalepky a potom sa dopracoval k boostu na karticky ktore potrebujes na otvorenie bedniciek na premiovy tank, alebo sa trapit bez boostu a nemat sancu to takto dokoncit. 

Stav se večer na zdejším TS3 a hodíme o tom řeč. Třeba ti poradím nebo pomůžu. A taky se podívej na MyLoot, cca 21éček není tolik za 100k coinů.  I když já do nich odmítám cpát peníze, tak tahle nabídka mě přijde férová.

Na Obj. 49 potřebuješ asi 142k coinů, tak záleží, kterou úroveň máš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, drotar napsal:

Davam ti absolutne za pravdu. Po zluceni serverov som uz nehral na Ru lebo to nemalo zmysel. Teraz je cakacia doba zhruba rovnaka ako pred zlucenim. Ale co mi najviac vadi je presne to co pisees. ze sa mi strasne miesaju denne misie + Batlle patch. Neviem co mam plnit skor ci postupovat po urovniach, aby som dostaval nejake nezmyselne nalepky a potom sa dopracoval k boostu na karticky ktore potrebujes na otvorenie bedniciek na premiovy tank, alebo sa trapit bez boostu a nemat sancu to takto dokoncit. 

No nechci se nikoho dotknout, ale mě to třeba vyhovuje...teda s rezervou...mohu si zvolit to chci hrát, vlastně o co chci hrát a tím se více snažit. Je více variant a jdou i skloubit, pokud máš štěstí a trošku intuice.

Tou rezervou je myšleno,  že je třeba se přizpůsobit hře...jasně v četě se to hraje snáž, protože si dohodneš, co kdo bude dělat...na randomu to jde hůř a každý musí hrát za sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pítt64 napsal:

No nechci se nikoho dotknout, ale mě to třeba vyhovuje...teda s rezervou...mohu si zvolit to chci hrát, vlastně o co chci hrát a tím se více snažit. Je více variant a jdou i skloubit, pokud máš štěstí a trošku intuice.

Tou rezervou je myšleno,  že je třeba se přizpůsobit hře...jasně v četě se to hraje snáž, protože si dohodneš, co kdo bude dělat...na randomu to jde hůř a každý musí hrát za sebe...

Pítte, ty u toho prosedíš víc než jen pár (tj. dvě hodiny) denně. :-) Tak to vidíš jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, pítt64 napsal:

no jo...ale zkušenostmi na Tebe nemám.... :-)

 

 

Tady nejde o mě, ale o jak o vidí drotar a další, kteří u toho netráví tolik času.

Píše:

před 20 hodinami, drotar napsal:

 ...ze sa mi strasne miesaju denne misie + Batlle patch. Neviem co mam plnit skor ci postupovat po urovniach, aby som dostaval nejake nezmyselne nalepky a potom sa dopracoval k boostu na karticky ktore potrebujes na otvorenie bedniciek na premiovy tank, alebo sa trapit bez boostu a nemat sancu to takto dokoncit. 

Batlle patch a dení/týdenní mise na Moskevskou bednu jsou provázané.

 

Úkoly Batle patch jsou tři: (Pokud pominu ty qvesty na Ofelii.)

- splňte 1x misi (resetuje se po 24h) = 125 conů, za týden  = 875 coinů

- splňte misi 20x (reset jednou týdně)  = 1500 coinů

- nahrajte 1500 coinů (reset týdně) = 2500 cojnů

Celkem za týden 4875 coinů, tj. za 12 týdnů (90 dní) 59250 coinů.

 

Na Zubra a pak na Moskevskou bednu jsou 4. úkoly:

1) směšně snadný, stačí odehrát 1. hru na splnění - reset 24h

2) otravný, zpravidla odehraj 8 - 10 her a získej odznak (Modrá hvězda, 15 killů, a tak) - reset 24h

3) náročný až těžký úkol PvE  - reset týdně

4) totéž pro PvP

 

Čas splnění těch úkolů záleží na kvalitě hráče.

Např. 2 úkol, 10. Modrejch hvězd dám za cca 12-14 her = cca 2h - 2.5h. Tedy jen časová otrava. Někdo to nedá ani za 50 her, a někdo ani to ne a potřebuje na to četu 5 lidí.

3. tak s těmi nemám problém, mám je většinou hotové na randomu dřív než 2., někdo je ovšem nezvládne vůbec.

4. tak ty mě dávaj zabrat, ale daj se

 

Dál máme na coiny víkendové staré Spec. Ops. a bedýnky s 500 coiny. To je  1h s T8 a 1h s T10 = tedy 2h hraní v ideálním případě výher. A to jsem nezmínil Spec. Ops a každý třetí den násobky a bedny + klanový Extrémy + úkoly na Hádese + hodnocené bitvy. Jakož i plnění misí ve Spec. Ops. a denní násobky na normální expení.

 

Takže je třeba denně dost hodin aktivního hraní. Na což někdo nemá čas a někdo chuť.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš svatou pravdu, ty doby kdy byl dostupný pouze jeden event jsou nenávratně pryč, páč hra tak málo vydělávala.

A jak se říká vše je o penězích, inteligenci a zkušenosti hráčů. Bohužel to také celou hru kazí.

Třeba zkušenost s úkolem 10 x 5. kilů v jedné bitvě. Prostě vyjede hráč dá pět kilů, na zbytek hry se vykašle, a jde to plnit s jinou technikou. Má splněno i při prohře. A takových úkolů i hráčů je dost.

Po zkušenostech osobně kašlu na na úkoly, kde není jasně stanovená odměna...(tady nehoním se za bednou, když z vypadne hov... ., nebo pronájem na 30 dní.) Prostě pořád mám co dělat a po půlroční pauze co dohánět. Teprve včera jsem koupil slavnou Armatu a než ji vyexpím to potrvá...a raděj budu hrát a expit Armatu, než se honit za nějakou nejasnou odměnou.

Ale abych se vrátil k tématu:

Je to jednoduché, pokud chceme tu hru hrát musíme se smířit s tím jak je postavená a co nám vývojáři nadiktují.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pítt64 napsal:

Je to jednoduché, pokud chceme tu hru hrát musíme se smířit s tím jak je postavená a co nám vývojáři nadiktují.

 

Souhlas. Nemusí se mě to líbit, ale kvůli tomu u hu nepředělají. Tak je jediná cesta, přijmout a hrát nebo odejít. Nebo zaplatit.

 

Tenhle Batle Patch se mě celkem i líbí. Se všemi těmi bonusy je to do 50 úrovně, tedy na hlavní cenu Obj. 490 dobře odehratelné. Jen musíš přiměřeně hrát, ať časově nebo i výkonem. Pokud ti něco z toho chybí, tak to můžeš dokoupit. Tedy je to free to play. Na rozdíl od předchozího Batle Patchu, kde z toho všude trčelo - zaplať -  a odehrání na Altaje bylo o řád obtížnější, a hraničilo o s Play to Win.

 

před 38 minutami, huskyB12_CZ napsal:

Souhlas, hloupej úkol generuje hloupej herní styl ...

 

Jj. Zejména capování bodů podpory v Go při předchozí Cestě bojovníka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2019 at 11:58, Iosifek napsal:

Stav se večer na zdejším TS3 a hodíme o tom řeč. Třeba ti poradím nebo pomůžu. A taky se podívej na MyLoot, cca 21éček není tolik za 100k coinů.  I když já do nich odmítám cpát peníze, tak tahle nabídka mě přijde férová.

Na Obj. 49 potřebuješ asi 142k coinů, tak záleží, kterou úroveň máš. 

Posli mi IP adresu na vase ts. Urcite pridem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Inak PTS stale malo hračovm,to sa tyka aj CZ,SK komunity,viaceri na to **** a potom ta hra vyzera ako vyzera,to je ako kecať o politikoch a neisť voliť.Viem je nás málo,ale to je presne to...to nás je ešte menej,potom pouvažujte a zvažte slova typu -nech idu do prdele....:down:....

Na to i odpovím, že vlastně nevím, k čemu PTS vůbec u AW je. :mellow:

Při slučování serveů NA/EU + RU proběhla aktualizace PTS cca 2 -3 h před současně oznámenou odstávkou na aktualizaci hry + sloučení serverů., a 6h odstávka pak trvala snad 16h. Jakékoli data z toho nemohli být žádné, nebo k ničemu.  A to není jediný případ, kdy došlo k tomu, že levá ruka neví, co dělá pravá, v případě PTS.  V podstatě je to znak direktivních rozhodnutí. Plán se musí plnit a není potřeba aby to fungovalo, stačí jen vytvořit zdání, že to funguje.

A kam chceš nějaké poznatky z PTS psát. Na Discord? Na ten kašlu. Fórum je zrušené, zpětná vazba není. Tak mě přijde, že úloha PTS je jen ta, zjistit, zda to hráči na různých PC vůbec spustí, obsah je vedlejší.

A už teď je v normální hře málo hráčů a čekačky jsou dlouhé, nebo tě to v některých hodinách nevezme ani do hry. Můžeš hrát tak klasické PvE. Tak kolik hráčů můžeš očekávat na PTS?

Mám internetové připojení, se kterým bych těch x G dat stahoval cca 4 h, navíc, mám v určitých hodinách limit dat.

PTS je po mně nezajímavý i vzhledem k stále probíhajícímu Batle Patchu. Už takhle strávím v hře času víc než dost.

A čím my.com hráče motivuje k hraní na PTS? I tady na to existuje marketing. Žel, my,com je markingem nedotčen.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2019 at 23:08, Iosifek napsal:

Na to i odpovím, že vlastně nevím, k čemu PTS vůbec u AW je. :mellow:

Při slučování serveů NA/EU + RU proběhla aktualizace PTS cca 2 -3 h před současně oznámenou odstávkou na aktualizaci hry + sloučení serverů., a 6h odstávka pak trvala snad 16h. Jakékoli data z toho nemohli být žádné, nebo k ničemu.  A to není jediný případ, kdy došlo k tomu, že levá ruka neví, co dělá pravá, v případě PTS.  V podstatě je to znak direktivních rozhodnutí. Plán se musí plnit a není potřeba aby to fungovalo, stačí jen vytvořit zdání, že to funguje.

A kam chceš nějaké poznatky z PTS psát. Na Discord? Na ten kašlu. Fórum je zrušené, zpětná vazba není. Tak mě přijde, že úloha PTS je jen ta, zjistit, zda to hráči na různých PC vůbec spustí, obsah je vedlejší.

A už teď je v normální hře málo hráčů a čekačky jsou dlouhé, nebo tě to v některých hodinách nevezme ani do hry. Můžeš hrát tak klasické PvE. Tak kolik hráčů můžeš očekávat na PTS?

Mám internetové připojení, se kterým bych těch x G dat stahoval cca 4 h, navíc, mám v určitých hodinách limit dat.

PTS je po mně nezajímavý i vzhledem k stále probíhajícímu Batle Patchu. Už takhle strávím v hře času víc než dost.

A čím my.com hráče motivuje k hraní na PTS? I tady na to existuje marketing. Žel, my,com je markingem nedotčen.

 

 

 

Dostatočné vysvetlenie:thumbsup:je to presne tak ako som zistil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...