Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 minutami, drotar napsal:

Tak neviem co to bolo ale hru som zapinal druhykrat a nabehol mi nejaky update alebo co to bolo. Chcelo to po mne znovu odsuhlasit pravidla a dokonca mi to resetlo nastavenia hry.

Ono je to spíše o tom kdy jsi hrál naposledy...poslední update bylo 7.8. a k tomu datu je opravena i lokalizace...jinak standartně probíhá alespoň mě kontrola klienta, při každém spuštění htry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, drotar napsal:

Tak neviem co to bolo ale hru som zapinal druhykrat a nabehol mi nejaky update alebo co to bolo. Chcelo to po mne znovu odsuhlasit pravidla a dokonca mi to resetlo nastavenia hry.

Mám dojem, že u tebe došlo k verifikaci herního klienta. " VERIFY AND FIX INSTALLED GAME CLIENT FILES"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, drotar napsal:

Hrajem skoro kazdy den. Vcera som mal hru zapnutu asi 2 hodiny. Dnes som hral trosku rano a potom som ju zapol az okolo obeda.

Spouštíš to předpokládám na Widlích. Ty se také aktualizují. Verifikaci by jsi měl dělat při každém update AW a pri problémech. Na dobu verifikace je dobré si vypnout antivirák, on totiž s AW dost často koliguje, a může ti způsobit problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, drotar napsal:

Treti krat ma to vykoplo z hry. Server nedostupny. Hlavne, ze mam zapnute zalohy na batlle path.

screenshot AW.jpg


NOVINKY

Bojovníci!

"Bitevní cesta" je v plném proudu. Mnoho z nich se již přiblížilo vyhledávaným cenám. Je škoda, že problémy s dostupností serveru znesnadňují závěrečný průlom. Přijměte prosím naše omluvy.

Dnes budete mít příležitost dohnat! Od této chvíle do 17:45 moskevského času 17. srpna bude Armoured Warfare mít 50% bonus za vydělávání „mincí na bojišti“.
Hráči, na jejichž účet byl během aktivace „Battle Coins Accelerator“ aktivován, obdrží stejný urychlovač přímo do inventáře.

Uvidíme se na bojišti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2019 at 18:14, pítt64 napsal:

Ono je to spíše o tom kdy jsi hrál naposledy...poslední update bylo 7.8. a k tomu datu je opravena i lokalizace...jinak standartně probíhá alespoň mě kontrola klienta, při každém spuštění htry...

Mám podobný problém. Při prvním spuštění klienta v daný den to chce verifikaci herního klienta. To je nějaká novinka? :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ruského fóra:

(přeložil Google)

 

"Odpovím vám upřímně, ale to je jen pro mě. Pokračuji ve svém experimentu objevováním úrovní od 51 do 60, a tedy i elitních kontejnerů. umístěné na těchto úrovních. Experiment je dnes dokončen. Výsledky experimentu jsou následující: 1 Velitel značky Catherine Gray (podle mého názoru velmi dobrý velitel pro boj zblízka, zejména pro neohrabanost 490) a 9 kontejnerů s 15 000 mincemi pro další bitevní cestu, celkem 135 000 mincí z další bitevní cesty na skladě, žádná vozidla od vás předchozí maratony (i když nemám Black Eagle Carrot), ačkoli to bylo řečeno, ani přinejmenším prvotřídní vybavení, protože to nebylo ani oznámeno, bylo to již 100% zaručeno, ani žádní další velitelé (nemám Fedi Sokolova). Obecně platí, že můj experiment je kompletně dokončen, výsledky jsou zveřejněny, podle výsledků mého experimentu je velmi vhodné pečlivě promyslet, než vstoupíte do této kluzké stopy z Mile.Ru slibuje stopu od úrovně 51 a vyšší. Také žádám každého, kdo se pokusil otevřít tyto kontejnery, aby nahrál screenshoty s vítězstvím, aby každý viděl cenu slibů Mile.Ru. Doufám, že jsem někomu pomohl nebo někoho zachránil před plýtváním časem, penězi nebo obojím."

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pítt64 napsal:

Z ruského fóra:

(přeložil Google)

 

"Odpovím vám upřímně, ale to je jen pro mě. Pokračuji ve svém experimentu objevováním úrovní od 51 do 60, a tedy i elitních kontejnerů. umístěné na těchto úrovních. Experiment je dnes dokončen. Výsledky experimentu jsou následující: 1 Velitel značky Catherine Gray (podle mého názoru velmi dobrý velitel pro boj zblízka, zejména pro neohrabanost 490) a 9 kontejnerů s 15 000 mincemi pro další bitevní cestu, celkem 135 000 mincí z další bitevní cesty na skladě, žádná vozidla od vás předchozí maratony (i když nemám Black Eagle Carrot), ačkoli to bylo řečeno, ani přinejmenším prvotřídní vybavení, protože to nebylo ani oznámeno, bylo to již 100% zaručeno, ani žádní další velitelé (nemám Fedi Sokolova). Obecně platí, že můj experiment je kompletně dokončen, výsledky jsou zveřejněny, podle výsledků mého experimentu je velmi vhodné pečlivě promyslet, než vstoupíte do této kluzké stopy z Mile.Ru slibuje stopu od úrovně 51 a vyšší. Také žádám každého, kdo se pokusil otevřít tyto kontejnery, aby nahrál screenshoty s vítězstvím, aby každý viděl cenu slibů Mile.Ru. Doufám, že jsem někomu pomohl nebo někoho zachránil před plýtváním časem, penězi nebo obojím."

 

 

 

Trochu do doplním, o diskuzi co předcházela a informace mimo fórum.

Předně daný hráč se na fóru dožadoval specifikace, co konkrétně je v těch bednách. Odpovědi se nedočkal a tak tedy experimentoval s uvedeným výsledkem.

Dál je tam celá diskuze o tom, že u beden v žebříčku je uveden obsah "Exkluzivní vozidlo", a Expediční tank, který spousta hráčů dostala, je obyčejný prémiák, který lze koupit. za 32500 coinů je to tedy sakra předražené. Co si tedy my.com pod tím pojmem představuje?

Dál je u obsahu beden v příslušném článku po rozkliknutí nejčastějších dotazů (nebo i ve hře v návodu Cesty bojovníka) uvedeno:

 

Citace (google):

Co jsou Elite Supply Crates?

Elitní zásobovací bedny jsou k dispozici pro dosažení úrovní bitevní cesty 51-60. Nelze je získat mimo bitevní cestu a obsahovat zaručené kapky vozidel úrovně 6 nebo vyšší (včetně starších vozidel Battle Path), vzácné velitele (včetně Cortez a Alisa Korhonen) a také velké množství bitevních mincí pro bitevní cestu, které přijde po Age of Rage - tímto způsobem, po získání Object 490, můžete nejen získat jinak nedostupné položky, ale také se připravit na budoucnost. Tyto bitevní mince jsou však splatné i ve hře Battle of Age of Rage.

 

Jak vidíte, o žádných elitních tancích tam není ani slovo.

 

Dál. Prý při otevření bedny program projede co máte v garáži a podle toho máte odměnu (nejspíše kvůli náhradě v goldech, tím je vyloučena). Pokud máte jako ten hráč co dělal ten experiment. Citace: "Takže jsem psal, že o všem, co vím o technologii (mám 132 prem a exkluzivních automobilů od úrovně 1 do 10, z nichž 64 jsou stroje bez dodavatele)), nemám Black Eagle Merkavu a nemám žádné velitele, o kterých vím Fedi Sokolova."

Pokud tedy máte tohle vše, tak dostanete místo tanku coiny, program nemá z čeho vybírat. Black Eangle se v té bedně tuším nenachází, stejně jako ho nenabízejí při volném výběru tanku u soutěží. A pokud tak plnou garáž nemáte, tak taky nemáte vyhráno, je totiž spousta nižších tierů, které vám můžou padnou a žádný T10.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si můžeš vybrat :Smile_veryhappy:

 

Z RJ:

· эксклюзивная премиум-техника или командир (шанс 100%);· 15.000 монет следующего Боевого пути.

Z AJ:

· Unique premium vehicle or a commander (guaranteed)· 15 000 Coins for the upcoming Battle Path.

Z jedné verze update.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, drotar napsal:

Ako si odomknem ostatne vybavenie ne Zubrovi. Je to nejake zasifrovane a z toho to neviem vydedukovat. Dik

Moduly? Retrofity? Nebo něco jiného?

Retrofity:

2. se odemykají zpravidla na 6 tieru příslušného tanku a řekne ti to kurzor při najetí na neaktivovaný retrofit, na kterém tanku ho odemkneš. 3. na 9. Leclercu

 

Moduly:

Najedeš si kurzorem nad modul a vyskočí ti nápověda. je tam počítadlo plnění.

 

ScreenShot0346.jpg

ScreenShot0347.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

losifek, Ty máš na Zubru rakety? Jaký s nimi je?  :arta:

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Moduly? Retrofity? Nebo něco jiného?

Retrofity:

2. se odemykají zpravidla na 6 tieru příslušného tanku a řekne ti to kurzor při najetí na neaktivovaný retrofit, na kterém tanku ho odemkneš. 3. na 9. Leclercu

 

Moduly:

Najedeš si kurzorem nad modul a vyskočí ti nápověda. je tam počítadlo plnění.

 

ScreenShot0346.jpg

ScreenShot0347.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, renin napsal:

losifek, Ty máš na Zubru rakety? Jaký s nimi je?  :arta:

 

Nevím, jen se Drotár ptal, tak jsem se tam podíval a zjistil, že tam mám na něm také neodemčené moduly. Tak jsem je odemkl, a to je důvod těch raket. Odemčení a koupení modulu. :-) Já s ním nejezdím.

 

před 24 minutami, drotar napsal:

Myslel som moduly. Maju to super vymyslene ak by som vedel ako to funguje tak na to kaslem. To akoze kedy mam splnit tolko misii. 

Já dva moduly odemkl, ani jsem o tom nevěděl. Při plnění misí na moskevskou bednu to nějak probíhá samo. Není podmínka, aby jsi to plnil se Zubrem.

300 bodů, to je dva úkoly na 24h  je za týden 14 bodů, plus 2x 5 bodů za dva týdenní je dohromady 24 bodů/týden. To je 12,5 týdne, pokud hraješ pravidelně a úkoly plníš. A ty úkoly, pokud ho za 24h nesplníš, tak se to neresetuje, nepřijdeš o něj, ale se ti ukládají. Tedy není podmínkou denní hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ruského fora...

Překlad Google: ale je srozumitelné :Smile_amazed:

Moderní online hry se neustále vyvíjejí. Inovace následují jeden po druhém. Dnešní vývoj je neustálý závod s novými požadavky publika, nápady, technologie. Udržet krok s dobou a současně přizpůsobit všechny nové produkty i těm nejslabším a nejneoblíbenějším počítačovým systémům je velmi časově náročný úkol, který někdy vyžaduje mimořádné kroky nebo dokonce opouští některé nápady.

Nyní, když Armored Warfare vstupuje do nového kola vývoje, je čas opustit jednu z těchto „kotev“. Jde o podporu hry na 32bitových systémech. Po mnoha dalších hrách to zastavíme na konci tohoto roku.

Podle našich údajů je dosud méně než 3% hráčů Armored Warfare uživateli takových systémů a budou ovlivněni budoucími změnami. Ale do konce roku je ještě čas na aktualizaci!

Stručně řečeno, bitová hloubka je schopnost současně zpracovat určitý počet bitů. Operační systémy jsou stejně jako všechny aplikace (nebo hry) 32bitové a 64bitové.

Každý objekt na mapě je model pokrytý texturou, kterou hráč vidí - to se týká světa, objektů, vybavení spojenců a odpůrců.

Textury jsou hlavním zákazníkem RAM - jsou uloženy v RAM, jejíž objem je omezen nejen fyzicky, ale také samotným operačním systémem.

32bitový (x86) operační systém umožňuje Armored Warfare využívat maximálně 2 GB RAM.

64bitový operační systém dá hře až 3,5 GB RAM za předpokladu, že tato paměť není obsazena jinými procesy.

Pokud má váš počítač 4 nebo více GB paměti RAM, nebude 32bitová aplikace (hra) schopna využívat všechny prostředky. A pokud je nainstalován 32bitový operační systém, hra získá ještě méně paměti.

I když máte 2 GB paměti RAM, přechod na 64bitový operační systém se ukáže jako účinný: malý nárůst může dramaticky změnit obrázek. Kromě toho můžete spustit libovolnou 64bitovou aplikaci.

Práce s 64bitovým operačním systémem s 64bitovou aplikací má dvě významné výhody.

Přidělení celého množství paměti RAM - 64bitová aplikace si může dovolit plně využít volné zdroje paměti RAM k načtení požadovaného množství textur.

Lepší práce s odkládacím souborem - jedná se o systém, který umožňuje chránit RAM před přetížením uložením „přebytku“ na pevný disk. Počítačový disk uvolní RAM a uvolní některé prostředky.

Odkládací soubor existuje také na 32bitovém operačním systému, ale v praxi poskytuje menší výkon. Kvůli omezením paměti RAM musí jednotka převzít zvýšené zatížení. Pokud se disk nevyrovná, vede to k „brzdění“.

Je třeba si uvědomit, že pevný disk má také omezení rychlosti zápisu a čtení, v závislosti na modelu a typu: HDD nebo SSD.

 

 

Kupujte nové PC ...Windejsi je asi ve ztrátě :-(  :-)



Odmítnutí podporovat 32bitové systémy umožní týmu vyvíjet hru bez utrácení dalších zdrojů a bez ohledu na zastaralá omezení. Toto řešení vám umožní implementovat nové nápady a vylepšit Armored Warfare.

Stále je čas na upgrade systému. Přechod je naplánován na polovinu prosince 2019.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pítt64 napsal:

Z ruského fora...

Překlad Google: ale je srozumitelné :Smile_amazed:

Moderní online hry se neustále vyvíjejí. Inovace následují jeden po druhém. Dnešní vývoj je neustálý závod s novými požadavky publika, nápady, technologie. Udržet krok s dobou a současně přizpůsobit všechny nové produkty i těm nejslabším a nejneoblíbenějším počítačovým systémům je velmi časově náročný úkol, který někdy vyžaduje mimořádné kroky nebo dokonce opouští některé nápady.

Nyní, když Armored Warfare vstupuje do nového kola vývoje, je čas opustit jednu z těchto „kotev“. Jde o podporu hry na 32bitových systémech. Po mnoha dalších hrách to zastavíme na konci tohoto roku.

Podle našich údajů je dosud méně než 3% hráčů Armored Warfare uživateli takových systémů a budou ovlivněni budoucími změnami. Ale do konce roku je ještě čas na aktualizaci!

Stručně řečeno, bitová hloubka je schopnost současně zpracovat určitý počet bitů. Operační systémy jsou stejně jako všechny aplikace (nebo hry) 32bitové a 64bitové.

Každý objekt na mapě je model pokrytý texturou, kterou hráč vidí - to se týká světa, objektů, vybavení spojenců a odpůrců.

Textury jsou hlavním zákazníkem RAM - jsou uloženy v RAM, jejíž objem je omezen nejen fyzicky, ale také samotným operačním systémem.

32bitový (x86) operační systém umožňuje Armored Warfare využívat maximálně 2 GB RAM.

64bitový operační systém dá hře až 3,5 GB RAM za předpokladu, že tato paměť není obsazena jinými procesy.

Pokud má váš počítač 4 nebo více GB paměti RAM, nebude 32bitová aplikace (hra) schopna využívat všechny prostředky. A pokud je nainstalován 32bitový operační systém, hra získá ještě méně paměti.

I když máte 2 GB paměti RAM, přechod na 64bitový operační systém se ukáže jako účinný: malý nárůst může dramaticky změnit obrázek. Kromě toho můžete spustit libovolnou 64bitovou aplikaci.

Práce s 64bitovým operačním systémem s 64bitovou aplikací má dvě významné výhody.

Přidělení celého množství paměti RAM - 64bitová aplikace si může dovolit plně využít volné zdroje paměti RAM k načtení požadovaného množství textur.

Lepší práce s odkládacím souborem - jedná se o systém, který umožňuje chránit RAM před přetížením uložením „přebytku“ na pevný disk. Počítačový disk uvolní RAM a uvolní některé prostředky.

Odkládací soubor existuje také na 32bitovém operačním systému, ale v praxi poskytuje menší výkon. Kvůli omezením paměti RAM musí jednotka převzít zvýšené zatížení. Pokud se disk nevyrovná, vede to k „brzdění“.

Je třeba si uvědomit, že pevný disk má také omezení rychlosti zápisu a čtení, v závislosti na modelu a typu: HDD nebo SSD.

 

 

Kupujte nové PC ...Windejsi je asi ve ztrátě :-(  :-)



Odmítnutí podporovat 32bitové systémy umožní týmu vyvíjet hru bez utrácení dalších zdrojů a bez ohledu na zastaralá omezení. Toto řešení vám umožní implementovat nové nápady a vylepšit Armored Warfare.

Stále je čas na upgrade systému. Přechod je naplánován na polovinu prosince 2019.
 

Mám dojem, že Rusové nebudou moc nadšení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tady vocaď to vypadá (nazdar džentlmeni), že už to skoro zabili.

Nejdříve zabili CZ/SK sekci ofi. fóra, kde to žilo, CZ/SK teamy tam pořádali turnaje, kecalo se o hře a o všem ... a teď to vypadá, že zabili už i to celý ofi.fórum.

 Kde jsou všichni ti playeři, kteří to hráli a byli ochotni do toho dávat peníze a čas ?

Kde jsou ty desítky, stovky CZ/SK hráčů ?

Vy jste to dotáhli ... Tichošlápku ... víš kam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Grad napsal:

 Tady vocaď to vypadá (nazdar džentlmeni), že už to skoro zabili.

Nejdříve zabili CZ/SK sekci ofi. fóra, kde to žilo, CZ/SK teamy tam pořádali turnaje, kecalo se o hře a o všem ... a teď to vypadá, že zabili už i to celý ofi.fórum.

 Kde jsou všichni ti playeři, kteří to hráli a byli ochotni do toho dávat peníze a čas ?

Kde jsou ty desítky, stovky CZ/SK hráčů ?

Vy jste to dotáhli ... Tichošlápku ... víš kam ...

Ahoj Grade.

Tys byl asi mimo AW dost dlouho. Tak ten tvůj výkřik do tmy trochu upřesním.

Ofiko fórum je zrušený od jara. Má ho nahrazovat discort, kterej mě může bejt ukradenej. Jen nevím, kde na něm vzali cca 17k registrovanejch uživatelů. Já mezi nimi nejsem.

A pokud se týká počtů hráčů CZ/SK, tak je už léta mezi 300 až 500 aktivních (aspoň 1x týdně) lidí.

V desítkách můžeš ještě počítat i ty starý hráče.

A sem z my.com nikdo nechodí. Za nimi musíš na discort.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Grad napsal:

 Tady vocaď to vypadá (nazdar džentlmeni), že už to skoro zabili.

Nejdříve zabili CZ/SK sekci ofi. fóra, kde to žilo, CZ/SK teamy tam pořádali turnaje, kecalo se o hře a o všem ... a teď to vypadá, že zabili už i to celý ofi.fórum.

 Kde jsou všichni ti playeři, kteří to hráli a byli ochotni do toho dávat peníze a čas ?

Kde jsou ty desítky, stovky CZ/SK hráčů ?

Vy jste to dotáhli ... Tichošlápku ... víš kam ...

Ahoj Grade. Na tvoje otázky (kde jsou všichni ?) je jednoduchá odpověď. Mexiko to není.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jj Losifku. (hoj Romario)

Když sem člověk přijde a postupně se proklikává sekcemi, kde jsou poslední posty staré více jak 1,5 roku, tak to fakt vypadá, že to i tu už zdechlo ... a křičí tedy do tmy.

 Co je vedlo k tomu, že zrušili i zbytek ofi.fóra ? (počítám, že tam dostávali rekt od hráčů ... ale dám se podat :-D )

Sorry ale 1x týdně zapnout hru, to není aktivní player.

 Co jsem tak zběžně nahlédl do těch pár nemrtvých topiců, tak by se ti aktivní (hrají+zajímají se o novinky, zajdou na forum za ostatními) dali spočítat na prstech.

Sakra, když si vzpomenu jak ta hra žila před Balancem 2.0, jak to žilo na fóru, než to tam Tichošlápek zavřel ... a teď tohle ........ škoda, mělo to dobrej potenciál v budoucnu dobře konkurovat WoTku, teď už ne ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...