Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 44 minutami, petrix1 napsal:

áno aj v glops sa dá remízovať a to tak, že vyprší čas na hru skôr ako stihne jedna zo strán vyhrať. 

Opravím tě, tak to opravdu není. V případě že v GO dojde čas, tak vyhrává ten s lepším skóre. Těch her ukončených časem není mnoho, ale pár jsem jich už absolvoval. Naposled v posledních dvou dnech jednu.

Remíza je jen při rovnosti bodů v čase ukončení hry.

 

Jen pro ty, co se kojí nadějí, že jim vypadne z bedny na 51 - 60 úrovni Altaj (takový názor jsem slyšel), tak mě vypadl tier 6 - Expediční tank. To není exkluzivní vozidlo, ale obyčejný prémiák. Navíc je mě úplně k ničemu, neb ten exkluzivní s se skinem už mám. Samozřejmě, vypadl jen ten tank a nic jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Контейнер за 32 000 монет ???
• эксклюзивная премиум-техника или командир (шанс 100%);<br>• 15.000 монет следующего Боевого пути.
Expeditionary Tank

Пошел на *** за такую награду.
Это общее издевательство всех игроков.

 

Bude další ban :Smile_harp:

A také je !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na RU serveru se objevily obrázky nových map. Zatím je známo, že první mapa nás zavede na Arabský poloostrov a bude pro PVP i PVE. Děj druhé mapy se bude odehrávat  u břehu Nilu a bude pravděpodobně jen pro PVP.

Pro doplnění. Název map je Эд-Дебба - Al Dabbah (také známý jako Ed Debba , El Debba , El Debbah nebo Ed Debbah ) je Súdánské město na břehu řeky Nil a Татуин - Tatooine. Tatooine je fiktivní pouštní planeta z filmové ságy Hvězdné války, kde žila Shmi s malým Anakinem. 

 

tatoonie.jpg

 

ed dabut.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než někdo začnete kupovat bedny na 51 - 60 úrovni, projděte si RU fórum:

https://aw.mail.ru/forums/showthread.php?t=80628&page=88

 

Cituji:

Pokračujeme v maratonu a experimentu, kontejner číslo 56, intrika visí, tak co je v něm? A v tom všem stejných 15 000 mincích to nemůže být !!!!, to je tak neočekávané !!!! Výsledky: 6 otevřených elitních kontejnerů: Obsah: 1 velitel a 75 000 mincí pro další bitevní cestu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2019 at 7:54, Romario napsal:

Na RU serveru se objevily obrázky nových map. Zatím je známo, že první mapa nás zavede na Arabský poloostrov a bude pro PVP i PVE. Děj druhé mapy se bude odehrávat  u břehu Nilu a bude pravděpodobně jen pro PVP.

Mám informaci, že tyto dvě mapy jsou nějaké staré koncepty z testování a momentálně jsou u ledu. Škoda, nové mapy by hra potřebovala jako sůl. Respektive, chtělo by to nějakou mechaniku, která by alespoň zařídila, aby hráč nedostal jednu a tutéž mapu i několikrát za sebou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Najlvin napsal:

Mám informaci, že tyto dvě mapy jsou nějaké staré koncepty z testování a momentálně jsou u ledu. Škoda, nové mapy by hra potřebovala jako sůl. Respektive, chtělo by to nějakou mechaniku, která by alespoň zařídila, aby hráč nedostal jednu a tutéž mapu i několikrát za sebou :-)

Ahoj. Informaci o těchto mapách zveřejnil na stránkách vk.com ZuberG (patří k největším ruským streamerům na AW). Nemám důvod mu nevěřit. Na konci článku je upozornění, že se nejedná o podvod nebo podvrh jako to bylo u nového tanku Euro MBT. 

 

zuberg.jpg

 

mbt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, drotar napsal:

Preco mi nepripisuje hra splnene misie ? Treba to nejako aktivovat, zapnut. Misiu mam navolenu a splnenu. Hra mi ale za nu nepripisala odmenu a nemozem sa posunut dalej kedze dalsie je stale uzamknuta. Stoji to za prd takyto system.

Zkus to více rozvést. O jakou misi konkrétně jde? Hoď sem třeba i screenshot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, drotar napsal:

Preco mi nepripisuje hra splnene misie ? Treba to nejako aktivovat, zapnut. Misiu mam navolenu a splnenu. Hra mi ale za nu nepripisala odmenu a nemozem sa posunut dalej kedze dalsie je stale uzamknuta. Stoji to za prd takyto system.

Jak píše Najlvin. Konkretizuj, poradíme. Možností je moc.

V první řadě je vždy problém mezi klávesnicí a židlí. To se stává nám všem, přehlídneš se. Např. podmínka je, hard (veterán) a vyšší obtížnost. nesplníš to na low (rekrut). Podmínka tir 9+, nesplníš na tieru 8, atd.

Vždy je třeba vědět zcela přesně co po tobě ta mise chce.

Tepv pokud si jsi jistý, že jsi vše splnil, přichází na řadu bug. V mém případě a naší čety o tomhle víkendu, Karibská krize, 1. kapitola, úkol na 43 killů. Splněno, nezapočítáno. Odeslány screnshoty a repley na podporu. Odpověď: "Předali jsme to příslušnému oddělení, vyřešení bude trvat dlouho, není to priorita. Berte prosím na vědomí, že hra je v beta verzi (univerzální odpověď)."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, drotar napsal:

ScreenShot0001.thumb.jpg.89cbafdf65254ca8ee2f11ce8137fa57.jpgTakze tuto misiu som splnil ale stale mi ju nezaratalo.

 

Tady to máš z jiného zdroje - už ta adresa tady někde na fóru je - ( a ne že by v těch popisech úkolů i tady bylo taky všechno, není):

Citace:

1.mise FIRST BLOOD (první krev)
Bud první kdo zničí 1 enemy vozidlo (PvP) nebo 3 vozidla (PvE) v jediné bitvě.
 

Relativně lehký ukol, kde je třeba být první, který v bitvě zničí první (tři tanky v PvE) tank v PvP, než kdokoliv jiný.

---------------------------------------------

A já k tomu doplním, že asi bys měl v v těch killech mit největší podíl dmg. V ostatních takových úkolech to je.

 

Nevíš-li si tady, můžeš se na mě obrátit ve hře, nebo na zdejším TS3. Poradím, pomůžu, pokud to půjde.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud složíte z beden Degmana a potom ještě jednoho, tak za toho druhého dostnete náhradu v coinech do další cesty. Je to 3600, stejně jako součet prodeje 100 dílků na něj.

Prostě náhradu v goldech Od cesty bojovníka nečekejte a to ani od beden na 51 -60 úrovni. Tam snad, pokud vám padne tank, tak projrdou seznam vaší garáže a dostnete to, co tam nemáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, drotar napsal:

Vdaka za vysvetlenie. Zmiatol ma ten nepresny popis misie. Anglicky neviem takze som odkazany na CZ lokaciu ktora ma svoje medzery asi. 

Na ty mezery máš možnost v sekci češtiny pítta upozornit. Já jsem tenhle úkol odehrál, aniž bych věděl jak. Tedy jsem na ni ani přijít nemohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise - Vítězná cesta :

Pro splnění platí v kterém režimu začnete.

Pokud třeba jako já 4x zvítězí tým v GloOps mate to 4x, potom přejdete na jinou hru (PvE,PvP) klidně můžete prohrát stav 4 x zůstává. Pokud se ale vrátíte do GloOps a a misi projedete, počítá se od 0.

Hlavně že je v úkolech libovolný režim. podrobnosti, ale popsány nejsou...no je to jen Beta verze přece...hlavně plaťme za polotovar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...