Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 4 hodinami, peterramis napsal:

O tom asi nik nepochybuje ,však si Rys a ten vidí všetko ,lepši je už len jastrab a ten,, mnoho vrán rozháni,,:thumbsup:

Jo, Rys se 6 dioptriema :-D

 

Yes.....313. sq. .... :thumbsup:

 

Mimochodem, co říkáte na 3. misi Spec Ops?

 

Zatím jsem ji jel několikrát na Brutál a nechytačka... teď to zkouším s 8.T....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lynx_cz napsal:

Jo, Rys se 6 dioptriema :-D

 

Yes.....313. sq. .... :thumbsup:

 

Mimochodem, co říkáte na 3. misi Spec Ops?

 

Zatím jsem ji jel několikrát na Brutál a nechytačka... teď to zkouším s 8.T....

 

Já mám rád přírodní scenérie, kytičky, chytání motýlů a tak. Tak mě trochu vadí ta tma. Jinak dobrý. :-)

Jsou chvíle, kdy mám dokonce celou mapu jen sám pro sebe. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, korzar napsal:

Zdravím páni. Vie mi niekto povedať prečo sa mi nedajú používať rakety na prémiovom Leclerc-T40?

Strelivo mám. Guľomet aj rakety. Ale v hre sa nedá prepnúť na rakety, neukáže sa zameriavač. Je treba niečo nastaviť, splniť... alebo ako na to?

Střílí se s ním zřejmě pouze přes auto-aim.

Zaměříš cíl, zmáčkneš pravé myšítko a počkáš, až se cíl zamkne do zeleného čtverce. Pak jen střílíš a rakety padají shora,  je jedno za jakou překážkou cíl stojí, má smůlu, pokud je spotnutý. A ten dopad těch raket má sakra dlouhou prodlevu, tak asi kvůli tomu ten auto-aim.

Teď jsem to odzkoušel na Alabinu, uvidím, zda si ho pořídím, Asi ano. ( chybí mě 67 goldů )

 

V PvP to bude sviňárna. Zaměříš, schováš se a vystřelíš. Jak kamarád Alice. Spíše minomet než raketomet.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 7. 2019 at 8:08, Iosifek napsal:

Střílí se s ním zřejmě pouze přes auto-aim.

Zaměříš cíl, zmáčkneš pravé myšítko a počkáš, až se cíl zamkne do zeleného čtverce. Pak jen střílíš a rakety padají shora,  je jedno za jakou překážkou cíl stojí, má smůlu, pokud je spotnutý. A ten dopad těch raket má sakra dlouhou prodlevu, tak asi kvůli tomu ten auto-aim.

Teď jsem to odzkoušel na Alabinu, uvidím, zda si ho pořídím, Asi ano. ( chybí mě 67 goldů )

 

V PvP to bude sviňárna. Zaměříš, schováš se a vystřelíš. Jak kamarád Alice. Spíše minomet než raketomet.

 

Ďakujem losifek, chcel som to vyskúšať, ale práve sa nahráva 4 hodiny (asi) nová aktualizácia. Pekný deň prajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, korzar napsal:

Ďakujem losifek, chcel som to vyskúšať, ale práve sa nahráva 4 hodiny (asi) nová aktualizácia. Pekný deň prajem.

Není zač.

Ráno jsem si ho pořídil a odehrál pár bitev PvE. Je to na hraní, co se týká raket, velmi speciální TD.

Kulomet: 24 000 dmg/min - průbojnost 210 mm - to je v obou případech mezi Sphinxem a T15. Tedy velice dobré. Dá se tedy oboum konkurovat.

Pancíř je na TD celkem dobrý, především proti kulometům. A má šanci dingat i děla.

Rakety, a tady je to zajímavé.

Zachycení cíle autoaimem  3s + cca 5-7s letu rakety ( vysoký oblouk, spíše minomet) jak u pomocníka Alice, ale bez toho kruhu. To je v PvE nepoužitelné, zatím ostatní cíl rozstřílí. Dobíjení za zásobníku 5s a celeho 20s. Rakety fungují na nejblíže 25m a větší vzdálenost.   Bez zachycení cíle nejde vystřelit. Zhasnutí cíle zruší zachycení, raketa co je ve vzduchu dopadne do poslední známé pozice. Pokud cíl pojíždí malou rychlostí, funguje, vysoká rychost = netrefí.

Výhody? Každému se stane, že když je sám, tak narazí na těžké MBT čelně a je v loji. Čelně ho neprostřelí a tak se přes něj nedostane. Tady stačí jen kousek po-vyjet a zachytit, pak se schovat a jen střílet. Takhle jsem na Kodiaku dostal na dva zásobníky Merkavu. Střílel jsem i MBT co se schovalo za roh budovy. Tady bude záležet na vzdálenosti. Aby dal oblouk letu střely.

V PvE tedy především kulomet a rakety jen výjimečně.

V PvP a Go, tak tam jsem se ráno nedostal, jsem zvědavej, jak si povede tam. Ale proti campers, kteří se schovají za muldu a nechají koukat jen věž, tak těm se to líbit nebude. Na zaměření tanku stačí ho jen kousek vidět. Pak už v bezpečí jen střílet.

Je to spíš tak pro poziční boj. Zákeřnej stroj, kterej bude potřebovat speciální taktiku hraní.

Líbí se mě, je to něco zase jiného, než reskyny jednoho a toho samého.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lynx_cz napsal:

Mluvíte o kulometu.......od ráže 20 mm jde o rychlopalný kanon, nikoli kulomet......

Trólíš?

Od člověka pro kterého, dle pláče tady na fóru, je i Alabino těžké, se nic jiného než slovíčkaření nedá čekat.

Hrát jsem tě neviděl, tomu ses všemožnými výmluvami bránil, když jsem tě několikrát zval do čety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, arnost905 napsal:

Tak to bych zvládl :-D Jinak jsem si koupil přístup do kampaně a mise na ty první 3 sundané ve hře mi to buď nepočítá, nebo to musí být první 3 kílnuté toustry.

Poradíme, posloužíme. :-D

Stačí ve hře říct, domluvíme se. Víš jak se o tom občas dohadujeme?  :-D

 

pokud ti to není jasné ve hře, tak to zkus i tady:

https://csgw.blogspot.com/2019/06/age-of-rage-battle-path-kampan-2.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Takže ničení vozidel za jízdy není jen taranem, ale i výstřelem za jízdy.

Ještě mi vrtá hlavou ten úkol na T9 Leclerc na retrofit v.3. Už jste to někdo prosím Vás udělal?

Ne, neudělal.

Jsou to úkoly jen pro PvP. 

Nějak z toho nejsem moudrej. Jedno vím, úkol je třeba splnit 10x.

Retrofit ubírá 13% nabíjení, stejně jako ten dvojkovej, navíc má jen 5% snížení rozptylu. Při ceně 5 000 000 kreditů bych na výměnu u svých 221 tanků, kde ho mám z 90% nainstalovaný, potřeboval 1 000 000 000 kreditů. Mám,  nedám.

Tak to zatím nechávám plavat, jsou přednější věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 7. 2019 at 10:45, Iosifek napsal:

Trólíš?

Od člověka pro kterého, dle pláče tady na fóru, je i Alabino těžké, se nic jiného než slovíčkaření nedá čekat.

Hrát jsem tě neviděl, tomu ses všemožnými výmluvami bránil, když jsem tě několikrát zval do čety.

OK.....speciálně pro Tebe to uvedu jako "Technickou poznámku"......

 

Jinak, Ty patříš zřejmě do kategorie "pouze to hraju", jsou i tací, kteří se léta o vojenskou techniku zajímají a takovéhle věci je praští do oka....

 

Pokud jsem se nějak dotkl Tvých technický znalostí, omlouvám se.

 

Žes mne neviděl hrát, no a co jako...... Vysvětlil jsem Ti, proč nechci hrát v četě (hrával jsem naposled ve WoT v klanu).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...