Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Der player,
Bohužel není zaručeno, že váš počítač bude schopen spustit aktuální konfiguraci.
Kompatibilita bude vylepšena s nadcházejícími aktualizacemi. Můžete se pokusit spustit klienta tak jako tak, i když se může stát, že se mu nepodaří spustit nebo se během hry mohou vyskytnout chyby.
Důvod omezení: Typ operačního systému: x86 (32 bitů).
Požadovaný typ operačního systému x64 (64 bitů).

 

Výrazný programátorský pokrok. Z verze beta zpět do alfy.

 

Mě to padá :

- seknu se ve hře a neovládám tank = shodit a restart hry

- odbouchnou mě a při odchodu do garáže (PvP) z 50% skončím s černou obrazovkou

- náhle jsem ve hře bez důvodu vyhozen do garáže a tam se dozvím, že jsem byl odpojen ze serveru. V garáži mě ta hláška vyskočí taky.

To mám tak 6x - 8x za večer.  Mám 64 bitovou verzi a Win 8.1

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, petrix1 napsal:

stiahla sa mi dnes nová  aktualizácia a bolo to v poriadku :-)

Ahoj. Mne sa tiež stiahla nejaká malá aktualizácia (30.5.) a po tej aktualizácii sa mi hra spúšťala normálne - nevypisovalo hlášku o 32/64 bit systéme. Ale pozor, to by nebol MyCom - fungovalo to len ten jeden deň, dnes už vypisuje tú nezmyselnú hlášku znovu. Mám Win10, 64 bit systém a internet mám na optike 100Mbit. A hra sa trhá, padá... pred pár týždňami ešte bolo všetko v poriadku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, korzar napsal:

Ahoj. Mne sa tiež stiahla nejaká malá aktualizácia (30.5.) a po tej aktualizácii sa mi hra spúšťala normálne - nevypisovalo hlášku o 32/64 bit systéme. Ale pozor, to by nebol MyCom - fungovalo to len ten jeden deň, dnes už vypisuje tú nezmyselnú hlášku znovu. Mám Win10, 64 bit systém a internet mám na optike 100Mbit. A hra sa trhá, padá... pred pár týždňami ešte bolo všetko v poriadku...

To nechápem,však máš všetko o.k.ja mám starú šunku,7win.akurat to internet.prip je dobré .Ako tak sledujem,tak sa nebudem ani ponahlľaď s nákupom lepšieho PC...

je pravda,že mám všetko na min.a aj tak mi to blbne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, peterramis napsal:

To nechápem,však máš všetko o.k.ja mám starú šunku,7win.akurat to internet.prip je dobré .Ako tak sledujem,tak sa nebudem ani ponahlľaď s nákupom lepšieho PC...

je pravda,že mám všetko na min.a aj tak mi to blbne...

Myslím že to nebude našimi počítačmi... ich herné servery nestíhajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 10 hodinami, Lynx_cz napsal:

Tak jsem si po delší době zas zahrál a koukám, že AW má novou taktiku, jak dostat hráče z PvE do PvP...... dělá bitvy často nehratelnými..... dost hloupá taktika...alespoň za mne.....

V čem jsou konkrétně podle tebe PVE nehratelné?

Prostě mě to zajímá.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím naprosto, o víkendu jsem si rozjel BMD...T3 dobrý....T4 paráda.....T5 slušný.....T6 poloviční katastrofa.....

 

Pomíjím dementní mančafty, kdy za 3 min zůstaneme ve dvou a enemáků se rojí tolik, že to nejsme schopný uhrát, záleží taky na mapě, ta Rafinerie prostě uhrát nešla, navíc po nás cíleně AI šlo, jindy (T4) jsme to ve dvou dotáhli na win.....

 

Ale včera, co mi hra předváděla bez ohledu na Tier, to bylo hustý, ustojím čelňák s 5 AI, aby se na mne zezadu vyřítilo dalších 5 a já neměl úniku...... prostě mi včera přišlo, zejména na T10 s Chall. ATDU jako kdyby algoritmus hry vyhodnocoval můj pohyb a podle toho spawnoval AI......

 

A úplně nejhorší je kombinace bandy dementů, blbé mapy pro BMD a naprosté geniality a přehnaného množství AI......poprvé jsem dezertoval ze hry, po asi 5 min jsem zůstal sám a proti mě (BMD4) asi 12 AI (11 už jsem jich měl na kontě jen já)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lynx_cz napsal:

Nemyslím naprosto, o víkendu jsem si rozjel BMD...T3 dobrý....T4 paráda.....T5 slušný.....T6 poloviční katastrofa.....

 

Pomíjím dementní mančafty, kdy za 3 min zůstaneme ve dvou a enemáků se rojí tolik, že to nejsme schopný uhrát, záleží taky na mapě, ta Rafinerie prostě uhrát nešla, navíc po nás cíleně AI šlo, jindy (T4) jsme to ve dvou dotáhli na win.....

 

Ale včera, co mi hra předváděla bez ohledu na Tier, to bylo hustý, ustojím čelňák s 5 AI, aby se na mne zezadu vyřítilo dalších 5 a já neměl úniku...... prostě mi včera přišlo, zejména na T10 s Chall. ATDU jako kdyby algoritmus hry vyhodnocoval můj pohyb a podle toho spawnoval AI......

 

A úplně nejhorší je kombinace bandy dementů, blbé mapy pro BMD a naprosté geniality a přehnaného množství AI......poprvé jsem dezertoval ze hry, po asi 5 min jsem zůstal sám a proti mě (BMD4) asi 12 AI (11 už jsem jich měl na kontě jen já)....

Je spousta věcí, co těm matlákům z my.com vyčítám, ale z toho co píšeš, to není nic, tedy vyjma toho, že některé mapy jsou v určité technice nehratelné. Ostatně, v PvE znáš mapu do které jdeš, tak je to jen na tobě, s čím a zda ji pojedeš.

Jeden pokrok ta hra za dobu co ji hraju zaznamenala. A to celkem velice dobré chování bootů. Dnes booti, a to žel, hrají často lépe než někteří hráči. ty tam jsou doby kdy jezdili zadkem napřed a podobně. Dneska se boot před tebou nezastaví, ale bude se tě pokoušet objet a utáčet, aby ti moh střílet do zadku. A často tak že jeden po tobě půjde kontaktně čelně, vysype do tebe zásobník a zmizí ti couváním za roh, aby dobil. Další mezi tím, nebo i současně, tě bude objíždět a sypat ti to do zadku.

A to, že se na tebe vyřítí zezadu? Vždyť oni se rodí pořád na stejných místech, tak to můžeš očekávat. Pokud ty mapy parkrát odehraješ, tak se tomu vyhneš.

 

 

Rád si s tebou dám četu. Pokud máš stejný nick jak tady, tak jsem ti poslal pozvánku do přátel. Ovšem nejlepší je pro mě domluva večer přes zdejší TS3. Pokud můžu, tak poradím. ;-)

 

A se spoluhráčema se to má tak, že co sám neodehraješ, tak nemáš. Já na T8 tu 4. misi jezdím skoro jak přes kopírák. :-D

 

Pro ilustraci:

 

ScreenShot0233.jpg

ScreenShot0246.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lynx_cz napsal:

Jak se mění Spec Ops? Mám na mysli druh nebo typ, nevím jak to vyjádřit.... dneska jsem je začal jezdit

 

edit: aha, už jsem si všiml odpočtu

 

edit2: začínám těm SO přicházet na chuť....za  jednu misi 3/4 mega.... :-)

 

Spec. Ops. jsou dělené na dvě úrovně:

do T8 (lehké) a pak T9-10 (těžké) .

Každé 3 dny je na nich za jedno kolečko, tj. jednou za každou kapitolu  4 násobek (jedno s kterým tankem a kolikrát s ním pojedeš, v tom se liší od normálních denních násobků, které se na Spec. Ops. nevztahují) Násobky jsou pro  T8 a T9-10 samostatně.

do T8 kromě těch násobků dostaneš i gold bednu za 4. kapitolu

za 4. kap. T9-10 dostaneš platinovou bednu

Násobky platí jen pro aktuální Spec. Ops., a to je teď Arabská noc.

Caribien Cris je stará Spec. Ops. Je daná jako víkendový bonus (ten odpočet platí pro ni), aby si ti, co ji nejezdili, mohli dodělat  některé úkoly, co nestihli. Násobky na ní nejsou.

Prostuduj si ocenění ke Spec. Ops. Jsou tam několikamiliónové bonusy:

Jsou to tyhle:

 

 

ScreenShot0243.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bluedevilcz napsal:

OMG aktualizace 9 GB...co se deje?)

 

Nic. Kdyby bylo jen u 9 GB aktualizace 0.29, tak je to v pohodě. Problém je obsah.

-----------------------------------------------------------------

 

Jak se Vám, co jste ještě v AW zbyli,  líbí aktualizace 0.29?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...