Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Tak jsem se včera po odpolední těšil, že si v klidu zahraju, přítulkyně již spala, nu a když se někdo těší, bývá zklamán...

Ze 4 bitev ..3 x černá obrazovka, takže restart hry, zpět do bitvy , to mě dost nakrklo, další věc . otáčení stále neopravené.

Je velmi smutné, že hra, která má potenciál zastínit zcela wotko, se v rukou ruských " amatérů " stává tragikomickou, doufám, že to brzy vše daj do pořádku jako když jsem s hrou před měsícem začínal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci jak se vám nahrávají bitvy? Mně to teď málo kdy načte hru na tu čekačku 30s před mačem "PVP".

Běžně tak pul minuty a někdy i dýl po začátku bitvy.

V některých případech je už rozhodnuto a kolikrát ani nevyjedu a už do mně perou na capu.

Tohle mi nikdy nedělalo :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

Borci jak se vám nahrávají bitvy? Mně to teď málo kdy načte hru na tu čekačku 30s před mačem "PVP".

Běžně tak pul minuty a někdy i dýl po začátku bitvy.

V některých případech je už rozhodnuto a kolikrát ani nevyjedu a už do mně perou na capu.

Tohle mi nikdy nedělalo :/ 

Mě se načítají hry normálně. Tedy pokud nemám čerstvě spuštěnej PC, nebo nebyla delší dobu odstavená hra.

Možná máš málo RAM? Pokud musí PC využívat stránovací soubor, tak je pak načítání delší. Ale to bys měl i lagy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 8GB tp by  mělo myslí stačit ne? Kupoval jsem i lepší kartu, jako nemám žádný nabušený pc ale jdou i lepší hry v pohodě.

Spíš jde o to že to dřív šlo v pohodě jak jsem hrál před rokem a ted tohle no :/ 

Připojení k netu je rychlé a stabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, MegaVydra napsal:

Mám 8GB tp by  mělo myslí stačit ne? Kupoval jsem i lepší kartu, jako nemám žádný nabušený pc ale jdou i lepší hry v pohodě.

Spíš jde o to že to dřív šlo v pohodě jak jsem hrál před rokem a ted tohle no :/ 

Připojení k netu je rychlé a stabilní.

To by stačit mělo. Ostatně se můžeš podívat ve Správci na vytíženost RAM i procesoru.

Zkus ještě pozavírat procesy běžící na pozadí. Možná něco koliduje s AW.

A taky si AW občas nerozumí s antivirákem.

Určitě ale udělej verifikaci.

 

Já mám kalkulačku s integrovanou grafikou a 12G RAM. 4G mě nestačili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2019 at 9:25, MegaVydra napsal:

Borci jak se vám nahrávají bitvy? Mně to teď málo kdy načte hru na tu čekačku 30s před mačem "PVP".

Běžně tak pul minuty a někdy i dýl po začátku bitvy.

V některých případech je už rozhodnuto a kolikrát ani nevyjedu a už do mně perou na capu.

Tohle mi nikdy nedělalo :/ 

Zkus stahnout malwarebytes a projet pc. Muze bejt cervik treba v ovladaci na grafiku atd. a uz to dela paseku. A pak co to najde dej vsechno hned odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, arnost905 napsal:

Tak se dostanu zpátky ke hraní až v pondělí večer po třech týdnách, bo tvrdnu v nemocnici, a normálně cítím absťák :-D Su zvědavý na změny, už jsem dlouho po ničem neházel gumovýma medvídkama :-D

Nazdar. :-DUž jsem se mě po tobě stýskalo a měl jsem starost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tak se dostanu zpátky ke hraní až v pondělí večer po třech týdnách, bo tvrdnu v nemocnici, a normálně cítím absťák :-D Su zvědavý na změny, už jsem dlouho po ničem neházel gumovýma medvídkama :-D

No keď cítiš ,,apsťak",tak už si zdravý.Prajem úplne vyzdravenie priateľu:thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 11 minutami, Iosifek napsal:

Pokiaľ mu spolubojovnici daju pozor na boky,tak je skoro nezastaviteľný,chcel by som ho,ale nemam šancu ho ziskať v hre,zrejme sa nedá ani kúpiť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, dneska jsem si chtěl zahrát ale nedá se to. Vstoupím do boje, po chvilce se hra sekne tan jede kupředu, do něčeho narazí a nedá se ovládat. Neraguje na nic, klávesy W; A; S; D; nejdou hru musím opustit.

Také se to děje také někomu jinému.

 

Sloučeno - Aaron

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2019 at 23:15, leon50 napsal:

Zdravím, dneska jsem si chtěl zahrát ale nedá se to. Vstoupím do boje, po chvilce se hra sekne tan jede kupředu, do něčeho narazí a nedá se ovládat. Neraguje na nic, klávesy W; A; S; D; nejdou hru musím opustit.

Také se to děje také někomu jinému.

Jj. Někdy to neudělá za týden ani jednou, jindy 3x za večer. Standardní kolaps.

Vyšší level tohohle bugu je, když přestanou být ovladatelné všechny tanky. To tě pak hodí do garáže a tam máš hlášku "Game failed!"

Ono to vypadá, že před časem asi přešli na servery nižší výkonnosti, a ty prostě chybují.

 

Jinak tě poprosím, nezakládej zbytečně nová vlákna. Pro přehlednost. Na tohle jsi se mohl zeptat v krčmě.

 

Sloučeno - Aaron

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky ve vývoji: ZUBR PSP
Velitelé!
Dříve jsme diskutovali o první z funkcí, které přicházejí v aktualizaci 0.29, a dnes bychom se chtěli podívat na další. Nadcházející sezóna nebude obsahovat linku progresivní vozidla - místo toho se zaměří na vylepšení hry, opravy chyb a generální opravy mechanik. To však neznamená, že bude zcela bez nových vozidel - dnes bychom vám chtěli sdělit informace o tom, které bude možné získat prostřednictvím ročních přepravních beden, které lze získat prostřednictvím systému smluv, který nahradí systém K1A1 - ZUBR PSP.

 

No, nazdar hodiny!

Tedy, ne že by to nebylo potřeba, ale mám nějaké pochybnosti. Lidi co nedokážou naprogramovat správně ani 4 klávesy (W-S-A-D) se pustí do tohohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...