Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 20 hodinami, leon50 napsal:

Jak jste na tom ve hře s Ping, je to děs lítá to hrozně od 129 do 1024 ms. To se pak hraje, tanky jsou jak žabičky děsně to poskakuje hrůza, dypáák se to zlepší. :facepalmic::facepalm:

Ping od 36ms do cca 140ms.

To se odvíjí od toho, na kterej herní server mě to připojí.

San Francisko = 180-190ms

Amsterodam = 35ms  (měl jsem 25ms a ten kdo má připojení přes optiku tak i 5ms) - tam je i globální evidenční server, který tě přidělí na herní server

Ru má dva servery, nejspíše v Moskvě = cca 55ms a na ten druhej asi těch 135ms.

Tedy je problém asi s tvým připojením.

Lagy ta hra občas má, ale ty se ti na ping neukážou. Že se ti věci zobrazí jak kdybys měl ping 200ms, to je běžné. Např. zpožděné zobrazení - škoda dmg po výstřelu. To jede na konto zpracování serveru a synchronizace, server nestíhá.

Hra je hratelná ještě při ping 190ms. Není to žádná hitparáda, ale dá se. Hrál jsem tak na NA účtu před sloučením.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, leon50 napsal:

Jak jste na tom ve hře s Ping, je to děs lítá to hrozně od 129 do 1024 ms. To se pak hraje, tanky jsou jak žabičky děsně to poskakuje hrůza, dypáák se to zlepší. :facepalmic::facepalm:

Ten istý problém,aspoň do zadu 2dni-2.4.,teraz je to lepšie,ale viem určite,že to nie je mojím pripojením,ale možno počítačom,ktorý už dýcha z posledného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou musím celkově vypnout gamecenter pak se to většinou spraví jinak střílet rakety ve vysokém pingu je opravdu na mašli :-) , poslední dobou hlavně po sloučení to vypadá že hraje samej ruskej klingon, na 2-5 tieru bych to ještě pochopil a na 10 když na misi vyjede s artynou :-(, navís se objevuje další nešvar z WOT - vytlačování z pozice, nastřelování atd. atd. někdy pomůže napsat že to streamuju online pro my.com ale ty idioti ruský to stejně nepochopí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, a3but napsal:

Většinou musím celkově vypnout gamecenter pak se to většinou spraví jinak střílet rakety ve vysokém pingu je opravdu na mašli :-) , poslední dobou hlavně po sloučení to vypadá že hraje samej ruskej klingon, na 2-5 tieru bych to ještě pochopil a na 10 když na misi vyjede s artynou :-(, navís se objevuje další nešvar z WOT - vytlačování z pozice, nastřelování atd. atd. někdy pomůže napsat že to streamuju online pro my.com ale ty idioti ruský to stejně nepochopí.

 

Ty máš něco proti artynám? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, leon50 napsal:

Nu nevim připojenim to nebude, když jsem to začal hrát tak to nebylo tak hrozné. Nu nástupem aktualizací se to občas zhorší, jsou ale dny kdy to je v cajku tak nevim. :Smile_veryhappy:

Odděl lagy od pingu. Pokud budou lagy způsobeny serverem nebo tvým PC, tak se to na ping neprojeví. Nebo jen v skokem z 50ms na 130ms a pak zpět. To se ostatně děje skoro v každé hře, když se načítá více dat, např. nalogování většího počtu botů, zpravidla na začátku hry.

Jak je na tom tvé PC, to zjistíš v GLOPSech. Pokud máš slabé železo, tak si je nezahraješ. To nebudou lagy, ale teleportace.

Ono to opravdu vypadá na tvé připojení. Máš připojení nestabilní. Tj., nejsi připojen sám a pokud je na linky v připojeno více lidí, tak tvé pakety čekají ve frontě v některém málo propustném bodě. Tedy v prime time budeš mít vysoký ping a mimo něj nízký.

1024 ms je skoro odpojení, sotva stačí na to, aby tě server neodstříhl, že jsi odpojen. A při tomhle pingu by se ti měli i internetové stránky načítat vteřiny, natož pak videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

Odděl lagy od pingu. Pokud budou lagy způsobeny serverem nebo tvým PC, tak se to na ping neprojeví. Nebo jen v skokem z 50ms na 130ms a pak zpět. To se ostatně děje skoro v každé hře, když se načítá více dat, např. nalogování většího počtu botů, zpravidla na začátku hry.

Jak je na tom tvé PC, to zjistíš v GLOPSech. Pokud máš slabé železo, tak si je nezahraješ. To nebudou lagy, ale teleportace.

Ono to opravdu vypadá na tvé připojení. Máš připojení nestabilní. Tj., nejsi připojen sám a pokud je na linky v připojeno více lidí, tak tvé pakety čekají ve frontě v některém málo propustném bodě. Tedy v prime time budeš mít vysoký ping a mimo něj nízký.

1024 ms je skoro odpojení, sotva stačí na to, aby tě server neodstříhl, že jsi odpojen. A při tomhle pingu by se ti měli i internetové stránky načítat vteřiny, natož pak videa.

Vďaka,už tomu celému rozumiem ,našiel som tam viac veci,ktoré sú tie zle ,,Jak je na tom tvé PC, to zjistíš v GLOPSech. Pokud máš slabé železo, tak si je nezahraješ,, a tu je prvá vec a tak som to zistil,ale aj keď hrám týmovku,všetci už hraju a ja čakám....aj 1 min.:verymad:,sa čudujem,že niekedy triafam raketou ako keby som mal dve promile a to sekanie ,sice nie stále je hrôza a aj s tou biedou hrám a baví ma to a spôsobuje radosť .Tešim sa až si hru zahrám na novom PC,ale všetko chce svoj čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2019 at 14:52, a3but napsal:

ne nevadí mi, kdo s ní umí, dokáže hodně podpořit tým,  klidně bych je dal do PVP a GlobOps aspoň by se nekempilo :-D

 

Arty je specifické třída. Zpravidla je celkem k ničemu. Hrána klasicky, tak jak by se mělo, tak střílí jen to co ji někdo nasvítí a vlastně jen vyžírá. Jsou i tací, co střílí i s tou arty jen to co je na doražení. Nebo na druhou stanu, ten nasvícený tank odstřelí ti, co jsou v první linii a než arty doměří a střela doletí, tak je po funuse. A jezdit s arty jako s TD, tak to je dost divočina. Ale bez arty ve speciálkách neuděláš některé mise a odehrát bez ní 3. kapitolu skoro nejde (musíš mít ech tým, aby to zvládli).

Těch lidí co s ní opravdu umí hrát, tak těch je hodně málo.

A v PvP a Go by byla arty v současném stavu celkem k ničemu. Proti camperům by víc pomohlo, kdyby snížili max. vykreslovací vzdálenost z 810m na cca 670m.

 

 

PS: Artyna je potřeba ve speciálkách na to, kam se tank nemůže dostat, zejména časově. A pak střílí většinou naslepo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj názor na arty bude pramenit z Wotka, nemám je prostě rád :Smile-izmena: a v týmu , když mi ji nalosují, tak je většinou oslabení než přínosem. Nu , ale zpět k problémům co mě štvou. Kdy laskavě opraví to otáčení, nebaví mě kupovat zbytečně rány od botů, je proto že se mi stroj točí jinam, než má !!!!!! Skutečně mě to štve....a navíc se  k tomu přičetlo, že po posledních aktualizacích mám místo načtení bitvy černo, musím restartovat celou  hru. Budu vdečen za brzký skutečně opravný patch !

Jinak měl jsem Objekta 640 na 24 hodin a áááá, ten se mi líbil tuze, to bych i koupil...., však není k prodeji..., nu mám tu Ramku osmičkovou a ty HE...nu jsem do počtu spíše :Smile_harp:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, waltare napsal:

No můj názor na arty bude pramenit z Wotka, nemám je prostě rád :Smile-izmena: a v týmu , když mi ji nalosují, tak je většinou oslabení než přínosem. Nu , ale zpět k problémům co mě štvou. Kdy laskavě opraví to otáčení, nebaví mě kupovat zbytečně rány od botů, je proto že se mi stroj točí jinam, než má !!!!!! Skutečně mě to štve....a navíc se  k tomu přičetlo, že po posledních aktualizacích mám místo načtení bitvy černo, musím restartovat celou  hru. Budu vdečen za brzký skutečně opravný patch !

Jinak měl jsem Objekta 640 na 24 hodin a áááá, ten se mi líbil tuze, to bych i koupil...., však není k prodeji..., nu mám tu Ramku osmičkovou a ty HE...nu jsem do počtu spíše :Smile_harp:

 

 

Nu, vzhledem k tomu, že speciálky 9.-10 nejezdíš, tam jsou třeba arty, tak s tebou i souhlasím.

 

Tak Objekt 640 po nerfech na kroužek a přední pancíř, není co býval. Jsou lepší tanky i ve stromu. Mám ho, a nebýt výdělku při násobcích, tak s ním nejezdím.

 

Než odexpíš APčka na Ramce, tak střílej rakety. Dá se nastřílet cca 15k, i když to není žádná hitparáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno koukal jsem nedávno na enoxxxxe , ti jeli ty arabské brutal desítky a co jsem viděl, tak mě to ani nějak extra neláká...:Smile_popcorn1:pravda na výdělky je to super

Portfolio se mi rozrostlo na oba čínany, Vladimíra, Leoparda, Ramku, Merkavu, ze šesti osmiček by se už nějaká ta devítka mohla urodit :Smile-hiding:

Docela mě láká zkusit si více PVP, nu uvidíme, jinak nemohu plnit nějaké ty mise...

K tomu Objektu, mě se s ním hrálo dobře, docela jsem si s ním rozuměl, ale myslím, že desítky premium se ani nedají koupit ....nebo ano ?

 

PS: koukám že bude další opravný patch , co má opravit otáčení...uvidíme :Smile_kamikaze:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, waltare napsal:

Mno koukal jsem nedávno na enoxxxxe , ti jeli ty arabské brutal desítky a co jsem viděl, tak mě to ani nějak extra neláká...:Smile_popcorn1:pravda na výdělky je to super

Portfolio se mi rozrostlo na oba čínany, Vladimíra, Leoparda, Ramku, Merkavu, ze šesti osmiček by se už nějaká ta devítka mohla urodit :Smile-hiding:

Docela mě láká zkusit si více PVP, nu uvidíme, jinak nemohu plnit nějaké ty mise...

K tomu Objektu, mě se s ním hrálo dobře, docela jsem si s ním rozuměl, ale myslím, že desítky premium se ani nedají koupit ....nebo ano ?

V bednách. Tedy předražená náhoda.

1x bedna = cca 1€

1000 beden = možná tank, možná nic.

Všechny jiné možnosti jsou dávno pryč.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak 1000 éček za desítku nedám :Smile_teethhappy: 

z beden co se dají koupit za 600 coinů, což si člověk nahraje v klidu do dvou dnů padají prémiáky dosti často, sice nižší, ale měl jsem už druhou desítku, předtím toho modrobílýho čínana, měl jsem i v pátek tuším Mardera ( dobrej jeeee ) , ono se to dá i prémiák vlastně nekoupit, mám jich pár nižších tierů a jednu sedmičku Sharka, a asi  bych si je nekoupil, kdybych hned od začátku šel do těch beden za coiny....v klídku dva prémiáky do týdne....sice jen 24 hodin , ale už je možnost si je schovávat , když má člověk více času :-)

 

a to se mi setsakra moc líbí takhle nastavená ekonomika hry, je velmi velmi přívětivá ! ve srovnání s wotkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ve srovnání s WT kdy ty tanky ani nevydělají a musíš si přilepšovat letadlama.

Tady máš za bítvu 300k při VII tíru jen to hvízdne, luxus, sice s žetonama ale těch má každej dost myslím.

To mně taky těší po návratu s WT.

Jinak doufám že opraví to otáčení tanku do protisměru to je na palici :D 

 

p.s. nevíte co se stalo s fb skupinou AW co vedl náš "kamarád" Citadela? :D Jako že proč to zrušil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, waltare napsal:

Mno tak 1000 éček za desítku nedám :Smile_teethhappy: 

z beden co se dají koupit za 600 coinů, což si člověk nahraje v klidu do dvou dnů padají prémiáky dosti často, sice nižší, ale měl jsem už druhou desítku, předtím toho modrobílýho čínana, měl jsem i v pátek tuším Mardera ( dobrej jeeee ) , ono se to dá i prémiák vlastně nekoupit, mám jich pár nižších tierů a jednu sedmičku Sharka, a asi  bych si je nekoupil, kdybych hned od začátku šel do těch beden za coiny....v klídku dva prémiáky do týdne....sice jen 24 hodin , ale už je možnost si je schovávat , když má člověk více času :-)

 

a to se mi setsakra moc líbí takhle nastavená ekonomika hry, je velmi velmi přívětivá ! ve srovnání s wotkem

Pravda, nedostatkem herní měny sem trpěl jenom na začátku, jak se dostaneš na velký kluky, je po problému. Na druhou stranu Marder je neskutečnej moneymaker a když potřebuješ, stačí říct oslíčku otřes se :)

Je s ním sranda, ale spoluhráči ho moc nemilujou páč si většinou nezahrajou :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MegaVydra napsal:

Hlavně ve srovnání s WT kdy ty tanky ani nevydělají a musíš si přilepšovat letadlama.

Tady máš za bítvu 300k při VII tíru jen to hvízdne, luxus, sice s žetonama ale těch má každej dost myslím.

To mně taky těší po návratu s WT.

Jinak doufám že opraví to otáčení tanku do protisměru to je na palici :D 

 

p.s. nevíte co se stalo s fb skupinou AW co vedl náš "kamarád" Citadela? :D Jako že proč to zrušil?

Nejsmutnější je, že to obrácený otáčení je prý (dle RU fóra) úmyslné. Nově zaváděná mechanika ovládání, co se nevyvedla.

Snad to opraví dnes. není tam ale ani slovo o tom, že T15 nebude předrývat krtkům půdu. :-( Zato znovu zčubí Challiho. :smileys-devil-785870:

 

A sluší se taky vzpomenout na klasické bedny. Z platinovek občas vypadne 10M a nebo 7-30 premia. Bosty a insignie nepočítám. Goldů je v nich minimum.

 

 

PS: Tak Challiho nerfli tak, že je střelecky úplně k ničemu. Zelená munice teď max. shodí pásy, nic víc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MegaVydra napsal:

Dal jsem jen pár her a žádné otáčení tak snad je to oka. ;) 

Challenger 1 je teď strašně pomalej to je asi už delší dobu že? 

Otáčení stále blbne, i když je to výjimečné. U mě to má spíš formu lagu, že se tank pohne se zpožděním nebo se jako začne točit na druhou stranu a pak se vzpamatuje. O někoho to je občas obrácené točení, jak před patchem.

 

Pomalej je dlouho. Teď k tomu přidali nerf +1s nabíjení a zelená munice teď dělá tolik škody na modulech a posádce co AP. Tedy je k ničemu. Po patchu jsou ty poškozené moduly převážně pásy, před tím to bylo rozsekání všech modulů a spousta armor-rack + zapálení motorů, pokud jsi věděl kam co střílet.

Byl to poslední tank ve kterém jsem ji připadal jako v tanku. Tvrdej pancíř v PvE. A když trefil, tak to bolelo. To je ovšem minulost. V módě jsou lepenkové krabice  střílející gumové madvídky.

 

Před a po, 24 a 26 výstřelů, pouze zelená munice.:

ScreenShot0203.jpg

ScreenShot0204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel včera jen chlall 1 po dlouhé době a byl jsem právě zděšenej jakej je to šnek.

ATDU mám jen na ru serveru vyzkoumanej, byl super tenkrát teď teda nevím i po tom nerfu ale do pvp to určitě nebude, než ten chudák někam dojede bude po něm :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, MegaVydra napsal:

Já jel včera jen chlall 1 po dlouhé době a byl jsem právě zděšenej jakej je to šnek.

ATDU mám jen na ru serveru vyzkoumanej, byl super tenkrát teď teda nevím i po tom nerfu ale do pvp to určitě nebude, než ten chudák někam dojede bude po něm :/ 

V PvP ho čelně prostřelí kde co. Tam je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...