Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

To jsem nehledal, ale první jsem vyjel 3 kapitolu brutal speciálek a 2x jsem uvízl ve vzduchu s chal na T10 a rychlost blízská nule. 2x do mne museli hypnout, aby mně "osvobodili". Schopný jízdy jen po čistých asfaltkách. Bude další opravný balíček...

Fedora neopravili, za 2 minuty byl vyplý.

A kouzelná vlastnost, vozidlo se otáčí doprava na klávesu A a otáčí se doleva na klávesu D. Mají to teda jak čaj rozsypané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

To jsem nehledal, ale první jsem vyjel 3 kapitolu brutal speciálek a 2x jsem uvízl ve vzduchu s chal na T10 a rychlost blízská nule. 2x do mne museli hypnout, aby mně "osvobodili". Schopný jízdy jen po čistých asfaltkách. Bude další opravný balíček...

Fedora neopravili, za 2 minuty byl vyplý.

A kouzelná vlastnost, vozidlo se otáčí doprava na klávesu A a otáčí se doleva na klávesu D. Mají to teda jak čaj rozsypané...

Konzistentní výkon dělá mistra. Ke 4 starým chybám přidají 3 další. :smileys-devil-785870:

T10 Chally je nehratelnej, úplně zmrvenej. Tak jak píšeš. :smileys-devil-785870:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem se díval do statistik a podle mně mají chybu v načítání francouzkých úspěchů v PvP, bo 35 vozidel jsem v PvP jejich vozidlama neudělal.

 

Jj. Já jsem s frantíkama neodehrál ani jednu hru, i když je mám koupený všechny. ;-)

 

 

ScreenShot0192.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Včera/dnes o půlnoci byla 1h odstávka a ráno patch. Jaké překvapení, že nic nespravili, tanky si stejně zatáčí jak chtějí a zrovna si vzpomenou. :smileys-devil-785870:

Jak nic neudělali, tanky už maj zas setrvačnost jak lodě, takový dva v jednom :)

Taky se mi líbí, jak psali, že kouř znemožní navádění raket. Mrkev mě vyndala z Thunderbolda jak fík a to sem se mrcasil a kouřil jak sádrovej ježek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Jak nic neudělali, tanky už maj zas setrvačnost jak lodě, takový dva v jednom :)

Taky se mi líbí, jak psali, že kouř znemožní navádění raket. Mrkev mě vyndala z Thunderbolda jak fík a to sem se mrcasil a kouřil jak sádrovej ježek :)

Neboj, budeš si moct koupit vlajku na dlouhý žerdi a ta se bude třepetat.   Možná i dvě. :facepalm:

Ty tanky by sice na brzdný stolici na STK neprošly. My.com dal RNG s tím zatáčením úplně nový význam a použití, ale budeme mít vlajky. Huráá. :Smile_trollface-3: To je to co nás nejvíc zajímá. :smileys-devil-785870:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...