Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, petrix1 napsal:

ja som to po dlhšom čase včera zapol aby som vyskúšal Francúzov a išlo ma rozdrapiť od zlosti, keď som videl, že sabre mi raketou dá za vyše tisíc dmg, kým ja na mbt T-4 nedám ani 500 s akoukoľvek muníciou. a ten nový systém vylepšení Francúzov je tiež na pikaču, keď si pridám ERU pancier sa mi stenší skoro o polovicu namiesto toho, aby mi to pridalo ochranu, chcem vylepšiť 20 mm kanón, nemôžem používať používať Heat v hlavnej zbrani. nechápem, ako môže sekundárna zbraň ovplyvniť používanie iného typu munície v hlavnej zbrani. niekde asi súdruhovia urobili chybu :Smile_sad:

Bych si tipl, že chybu mají někde mezi ušiskama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hraji to sice krátce, ale i tak mne poslední aktualizace nemile překvapila, neb si vybírám mapy k vozidlu a to prdítko francouzské s dvojčetem na 5 tieru jsem chtěl hrát jinde než na Scorpiu a nebyl jsem sám , kdo byl nemile překvapen, že mapa je jiná....., mno jak to dopadlo na veterána  nemusím snad ani psát :Smile_veryhappy:  Nemají chybu ve výdělcích ? Nějak se mi jeví že dnes jsem byl hoodně odměnovanej a to hraju stále tak nějak stejně :-)  Jsem začátečník a tak si stále i přes chyby AW užívám, baví mě natolik, že nic jiného nehraji :glasses:   Co kvituju jsou změny ( snad se mi to nezdá jen , protože mi přijde po patchi o dost lepší )  na šestkovým Abramsu, protože jsem z něj byl doslova zoufalej, jaká šrotozní mašina to je..., pomalu si expím první osmičku Merkavu a pošilhávám po osmičkové Ramce neb se mi jeví gut , nu uvidíme, safra rozjel jsem toho tolik, že nevím co mám expit dřívě :crazy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, petrs51 napsal:

Waltere moc se na ramku netěš. Já ji taky chtěl a teď se jen válí v garáži. Střílí dřevěný rakety a kanony mají problém shodit pásy. Není prostě stejná jakou používá UI .

To jako myslíš tuhle Ramku?

 Pravdu máš v tom, že s ni nerad hraju, páč ostatní jen namíchnu, neb si moc nezahrajou. (poslední mé 4 hry). A jen tak mimochodem, 3. a 4. kapitolu jsem hrál poprvé.

 

PS: Ve stocku je opravdu trochu bezzubá, ale ve ful, pokud víš jak s ní hrát je poněkud OP.

 

ScreenShot0178.jpg

ScreenShot0179.jpg

ScreenShot0180.jpg

ScreenShot0181.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Romario napsal:

Nejde  RU ani EU server. Jen stahování aktualizací. :Smile_sceptic:

Z Ru fóra:

Technická práce prodloužena přibližně do 18:30 moskevského času. Omlouváme se.

AW novinky (čas je neustále přepisován):

Update: Maintenance extended to 18:30 CET. We will be issuing a compensation of 1 day of Premium Time via MyLoot as soon as the maintenance is over.

Aktualizace: Údržba prodloužena na 18:30 CET. Po skončení údržby vydáme kompenzaci ve výši 1 dne prémiového času prostřednictvím služby MyLoot.

 

Na Ru fóru psali už v 15.00 18.00h, na EU bylo psáno v té době od 8.00 +7h.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

No, hodně napovídá i to, že hledají vývojáře, a né nějaký zanedbatelný počet.

To hledání bude nějaký virus. Hráči hledají obsah. My.com hledá Bůh ví co. :-(

A tu informaci máš odkud? Tohle:  https://aw.my.com/gb/news/general/mycoms-content-creator-team-now-recruiting  je jen hledání poskoků, ne vývojářů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Iosifek napsal:

To hledání bude nějaký virus. Hráči hledají obsah. My.com hledá Bůh ví co. :-(

A tu informaci máš odkud? Tohle:  https://aw.my.com/gb/news/general/mycoms-content-creator-team-now-recruiting  je jen hledání poskoků, ne vývojářů.

 

Tak předpokládám, že tam mají nějaký kariérní postup. A pokud jim chybí lidi, tak to bude asi širšího záběru. Modeláře asi mají externě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No , je zvláštní hraní po poslední aktualizaci. Asi s aktualizací přišel reset ruských spoluhráčů, protože co mám nyní v týmu jsem za tak krátkou dobu nezažil...., množí se i boti na straně týmu, často jeden hráč prostě nehraje a arty , abych měl dvě v týmu , to fakt neee, jděte s tím do wotka ! :Smile-izmena:  Jinak vcelku gut, jen mám dilema , kterou další osmu po Merkavě :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, waltare napsal:

Docela by mne zajímalo, kolik vlastně AW hraje lidí ? Jsou někde statistiky ?

Loni na RU stránkách vyšla zpráva, že AW bylo zařazeno do e sportu na ruských školách. Psal o tom i Gameston. http://aw.gamestone.pl/ru-aw-in-the-school-esports-league/ Tak že účast z RU dost velká. :Smile_honoring:

9wpDax1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Iosifek napsal:

Na Ru to jsou desítky tisíc. Na EU jednotky tisíc.

Kolik v Číně je neznámo.

:-o:-D= si děláte z   waltare srandu  :Smile_veryhappy: , čekačka 30 sekund+....jo...jo...ty desítky tisíc lidí   hmmm...PVP maximum hraje  4000 lidí..howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...