Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Dotaz.

Netušíte, z čeho počítají ty coiny?

Jením z parametrů je čas strávený v bitvě. To je bez debaty. Pak se nějaký výkon v té bitvě. Jaký?

Připadá mě, že je ten výkon vztažený k nějakému průměru, za tu danou mapu.

 

před 16 hodinami, arnost905 napsal:

Ano, to musí, při dalším start hry to už počítalo, maňťasové...

 

A nyní mi došlo, že ten K1A1 vlastně "vyexpit" nejde. bo splníš úkol a dají ti jednu část ze 600. To je bratru 2 roky, a za tu dobu změní "odměnu" těch úkolů. Honím se jako debil  v PvP a Glopsu za úkolama, syn to hodnotí jako velká "užitečnost" pro tým, bez ohledu na viktorku.

Arnošte, jsou lidi, kterým K1A1 padlo, a je jich celkem dost. ten tank je ovšem bez modulů podprůměrný. Dílů je 601. On je ještě k tomu skin K1A1. Padl mě a nechá se prodat za 1000 goldů. Tank nemám, a pochybuju, že při mém losovacím štěstí mě padne.

Z jedné bedny vypadnou v průměru tak 2 části (nahrál a otevřel jsem 57 beden). Ale i když už K1A1 vlastníš, tak ti díly na něj budou padat dál. Přitom potřebuješ díly na moduly. Tak ta šance, že ho budeš mít ve ful, je minimální, nebo podmíněná stovkami koupených beden.

Bedny na to jdou koupit, a to je cílem, nic jiného.

Prakticky u těch úkolů má cenu jen ta bedna za splnění, stříbrná - zlatá - platinová. Nějakým chimérickým K1A1 se nazatěžuju. Jo, díly na něj neprodávám, mám je. Ono, stejně za prodej je prd, pár kreditů.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda v průměru 2 části z toho nepadají, samotného tanku mám 5 dílů a od jednoho modulu 54. Teď to nejede, tak ani nespočítám, kolik desetin procenta toho tanku vlastním :-D  Kolik jsem otevřel beden s dílama, to nevím. Jako zásluhovou loterii to beru na milost, furt lepší než do toho cpát peníze, kterých jsem do toho už nalil víc než dost. Víc mi "vydělává" desetikorunové sázení na hráče NBL :-DJinak ve hře už zásadně nic neprodávám, jen to všechno skrblím a skrblím...

Ale mrknu do skladu, co všechno jde prodat za zlaté. Pokud teda...

Tak to zapli a dílů mám teda 73 (0,12%) a prodat jde za 20 goldů akorát ten jeden dílek na Chal2 Hades, co mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, arnost905 napsal:

Mě teda v průměru 2 části z toho nepadají, samotného tanku mám 5 dílů a od jednoho modulu 54. Teď to nejede, tak ani nespočítám, kolik desetin procenta toho tanku vlastním :-D  Kolik jsem otevřel beden s dílama, to nevím. Jako zásluhovou loterii to beru na milost, furt lepší než do toho cpát peníze, kterých jsem do toho už nalil víc než dost. Víc mi "vydělává" desetikorunové sázení na hráče NBL :-DJinak ve hře už zásadně nic neprodávám, jen to všechno skrblím a skrblím...

Ale mrknu do skladu, co všechno jde prodat za zlaté. Pokud teda...

Tak to zapli a dílů mám teda 73 (0,12%) a prodat jde za 20 goldů akorát ten jeden dílek na Chal2 Hades, co mám.

 

Tak pokud dobře počítám, tak jich mám 121 + skin na 61 Arabských beden.

38 dílů na Hada * 3x 5M credits = 570 00 000 kreditů (kupuju je, stejně nevím co s kreditama a je k tomu ten echt oživovák - použil jsem jich zatím jen 10ks)

Terminátora 2017 poskládám. Za coiny jsem koupil 20 beden.  Z nich vypadne pokaždé 1/10 bedny z pustiny, a z ní 10 částí Termixe. V průměru tak skoro 2 díly na bednu. tak potřebuju ještě 25 beden, tj. 12500 coinů.

Jeden dílek se nechá prodat za 90 goldů. = 100 dílků 9000 goldů. Kdyby to nekdo chděl dělat obráceně a kupovat za golcy coiny a pak bedny = 25000 goldů. (supr kurz)

 

Co je spojeno s účtem, to se nechá prodat za goldy.

 

 

 

ScreenShot0172.jpg

ScreenShot0173.jpg

ScreenShot0174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Ještě bych se zeptal, to plnění klanových úkolů se prosím Tě organizuje jak?

Tak Hádes na klanové úrovni je pronájem na 30 dní. Tj. dosažení těch 3000 bodů. K tomu jsou ty dva úkoly za 40 bodů.

Individuálně je to ten jeden úkol za 1 bod. Tam je to pak po sestavení ze 100 částí trvale.

A jak víš, tak to nejezdíme, tedy neorganizujeme. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

?

ScreenShot0000.jpg.b75e8769288e407ffb03181c258c9b75.jpg

Nevím nač se ptáš.

489/3000 - lze kliknutím otevřít a dalším kliknutím pak otevřít seznam kdo má jaký podíl

Čistota - individuální úkol - 1x denně obnova

Hrdina SpecOp - klanový úkol (četa) - odjet 4. kapitoly extreme SpecOps, každý člen čety za to dostane 40 bodů a asi 1 díl plánů - obnova 1x týdně po splnění

Nezničitelný - úkol pro klan (četu) - po splnění 40 bodů + 1x plán - obnova 1x týdně

 

Na splnění Extréme je potřeba technika, schopné lidi a chuť. Vždy něco chybí.

Těžké úkoly mohou být motivující, ale pokud jsou příliš těžké, tak to má opačný efekt, jsou demotivující.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, MegaVydra napsal:

Zdar borci. Chtěl jsem se podívat co je nového a dívám se že ofiko fórum nejede, co se stalo tentokrát? :D 

Na Reditu jsem se dočetl že snad bylo zrušeno úplně ...

Ano, zrušili ho úplně. Přesedlali na Discord. Tak ať si trhnou.

 

PS: RU fóra prý fungují.

 

PSS: https://aw.mail.ru/forums/

 

A servítky si tam neberou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 12:30 mi to umožnilo spustit hru, začal jsem expit nová vozidla a při třetím vozidle konéééc hry  :-D Mají v tom pořádek.

A aby toho od nich nebylo málo, mají chybu ve stromu, tak si projeďte Modifikace všech prémiáků, co máte, a dole si odklikejte statisíce volných expů :-D

 

A ocitáme se na jiných PvE mapách než čekáme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2019 at 12:36, Iosifek napsal:

Ano, zrušili ho úplně. Přesedlali na Discord. Tak ať si trhnou.

 

PS: RU fóra prý fungují.

 

PSS: https://aw.mail.ru/forums/

 

A servítky si tam neberou.

 

Hmm asi tam bylo už moc kritiky :D 

Včera jsem byl ve hře a nikoho známého jsem neviděl online asi už to nikdo nehraje :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, MegaVydra napsal:

 

Hmm asi tam bylo už moc kritiky :D 

Včera jsem byl ve hře a nikoho známého jsem neviděl online asi už to nikdo nehraje :/ 

Pro mě, aktualizace 0.28 pacienta AW uložila do rakve. Zbejvá přiklopit víko, zatlouct a pochovat.

Technicky z toho mám pro mikrolagy stroboskop. Při FPS 60-70 a ping 56ms.  Když chci zatočit vlevo, tak tank se nejdřív točí vpravo.

Čím dál tím papírovější MBT a silnější kuloměťáci, rakeťáci. Hnus fialovej velebnosti. Ani se mě to nechce vypočítávat.

Od hry čekám zábavu a ne zbastlenec party hoštaplerů, při hraní kterýho musím mít zatnutý zuby, páč jsem pernamentně nas..nej.

Tak teď asi budu mít hodně volnýho času.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strašný , nic nefunguje jak má. Mapy naskakují jiné než je napsáno a tak vyberu tank nejvhodnější na mapu v PVE a naskočí úplně jiná. Za 2 minuty jsem sám ve hře, protože hráči nedosahují ani 20% úrovně UI hráčů. S nevhodným tankem na mapu nejde hra zvrátit. Ještě nikdy jsem neprohrál tolik her  v PVE. Specialní operace jsem hrál 4x a ani jednou jsem se nedostal přes druhou misi v závěru je to sám proti deseti a je konec buď časem nebo smrtí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, petrs51 napsal:

Je to strašný , nic nefunguje jak má. Mapy naskakují jiné než je napsáno a tak vyberu tank nejvhodnější na mapu v PVE a naskočí úplně jiná. Za 2 minuty jsem sám ve hře, protože hráči nedosahují ani 20% úrovně UI hráčů. S nevhodným tankem na mapu nejde hra zvrátit. Ještě nikdy jsem neprohrál tolik her  v PVE. Specialní operace jsem hrál 4x a ani jednou jsem se nedostal přes druhou misi v závěru je to sám proti deseti a je konec buď časem nebo smrtí.

 

Našel jsem v diskuzi hry jejich překlad a doplňuju to. Pak to zveřejním. Zatím mně napadlo, že jen prohodili rekruta a veterána. Ale to až pak budu vědět.

Tak nee, rekrut i veteran mají vlastní prohození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, akymcz76 napsal:

první dvě mise v Spec. Operace v pohodě.

Tier 10. Asi i dobrý tým.

 

Třetí jsme neuhráli. Jel jsem jí poprvé, moc jsem tlačil na pilu.

A i kdybys netlačil na pilu, tak jsou dva scénáře. Končíte, protože ten sbevražednej bot se nechal odstřelit (doslova se s ním musíš prát, abys ho blokoval). Nebo ti dojde munice a pak čas (to z těch 4 her jako nejlepší výsledek potkalo nás v četě).

3. kapitola není na random. To soudruzi zase nějak nezvládli.

Zkoušel jsem arty. Na začátku je k ničemu, ale na ty 4 konečný bose by měla platit. první hru s 10. jsem dostal na slepo 2 a třetího načal, pak došel čas.

Pak jsem si vzal 9. a co myslíš? Ruskej debil mě celou hru blokoval, tak jsem nemohl vyjet ani ze začátku. Dal jsem ho s replayem na suport, tak si snad dá chvíli pauzu. Ono tam není pro arty snadné najít místo, odkud na ty bose střílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to po dlhšom čase včera zapol aby som vyskúšal Francúzov a išlo ma rozdrapiť od zlosti, keď som videl, že sabre mi raketou dá za vyše tisíc dmg, kým ja na mbt T-4 nedám ani 500 s akoukoľvek muníciou. a ten nový systém vylepšení Francúzov je tiež na pikaču, keď si pridám ERU pancier sa mi stenší skoro o polovicu namiesto toho, aby mi to pridalo ochranu, chcem vylepšiť 20 mm kanón, nemôžem používať používať Heat v hlavnej zbrani. nechápem, ako môže sekundárna zbraň ovplyvniť používanie iného typu munície v hlavnej zbrani. niekde asi súdruhovia urobili chybu :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...