Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, arnost905 napsal:

Mám jen HEATama nebo raketama namlátit 150k dmg v glopsu nad 300m, poměrně náročné, když se místo 2minut čeká půlhodiny apod. :-D Raketama se to nedá, všichni jsou moc rychlí :-D

Tak s wilkem T10 v PvP jsem úplně utřel, jak mě potkali, tak mně vypnuli, ale ten Chal je dobrá volba :-D Děkuju. I když teda dám jen jednu ránu, a než nabiju druhou, tak mně taky rozstřílí :-D

S Challim a zelanejma, v houfu, když dáš Armatu na vanu, tak ji můžeš zabít celou posádku. Jinak všechny tanky když jsou trochu naúhlovaný, tak na přední kolečko, nejlépe z blízka. Jde to i zdál. To ale víš z PvE.

A to s těma HEATama jsem střílel XMem. Zakempil a snipil. Se 140mm když se trefíš, tak to bolí i na 300m. :-) Jde o to, dobře se postavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám půku z těch 150k. Metody různé, jedná velká rána velké čekání nebo dvoutřetinová a rychlonabíjení.

 

To jsem zvládnul v cent2, ale pak jsem začal řešit 150 kílů v PvE raketama a nestačil jsem se divit. Vyjel jsem speciálku s T-15 HIF a z 80 raket jen 8 kílů. První raketa vždy ochrana a pak se trefit. A to jsem si sliboval od raketového kulometu zázraky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak plním zase Mistra průzkumu a mají v tom chaos, bo někdy mi to počítá jen to, co poškodím při objevení a jindy i to, co pro poškození jen naspotuju druhým. Popř. to nebere vůbec nic...

Nu, ty bys to měl nasvítit jako jediný a někdo jiný do toho střelit a poškodit.  To bílé oko nad nepřítelem nefunguje. neříká to, že jsi jediný spotující, ale jen první spotér.

Tak je možné, že tě někdo přespotovává, pak se zdá, že to nefunguje. Já to dal celkem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Iosifek napsal:

Nu, ty bys to měl nasvítit jako jediný a někdo jiný do toho střelit a poškodit.  To bílé oko nad nepřítelem nefunguje. neříká to, že jsi jediný spotující, ale jen první spotér.

Tak je možné, že tě někdo přespotovává, pak se zdá, že to nefunguje. Já to dal celkem v pohodě.

Hm, přespotování. Jenže pak jsem nepochopil ten konkrétní spoting. To stačí i spotovat jako druhý v pořadí už jednou odhalená vozidla a ono se to počítá? Nebo je to jen v případě udržení prvního spotingu?

A prosím Vás ten Rváč, je konkrétně co, když za bitvu mám kíly poškození a rváče nedostanu? Je to nějaké množstevní na kus nepřítele nebo v poměru k ostatním v týmu nebo musím na vozidle poškodit něco konkrétního?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Hm, přespotování. Jenže pak jsem nepochopil ten konkrétní spoting. To stačí i spotovat jako druhý v pořadí už jednou odhalená vozidla a ono se to počítá? Nebo je to jen v případě udržení prvního spotingu?

A prosím Vás ten Rváč, je konkrétně co, když za bitvu mám kíly poškození a rváče nedostanu? Je to nějaké množstevní na kus nepřítele nebo v poměru k ostatním v týmu nebo musím na vozidle poškodit něco konkrétního?

Rváč je asi poškození modulu (červená). 1x na tank. Dmg tuším není třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Iosifek napsal:

Rváč je asi poškození modulu (červená). 1x na tank. Dmg tuším není třeba.

No furt od Rváče nic a pak z ničeho nic mě poslali ty rváče snad všechny najednou :-D Jinak to vyježdění K1A1 je nekonečné a v kategorii nemožné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, arnost905 napsal:

No furt od Rváče nic a pak z ničeho nic mě poslali ty rváče snad všechny najednou :-D Jinak to vyježdění K1A1 je nekonečné a v kategorii nemožné...

Proto sou v krámě arabský bedny v akci, 50 jich stojí skoro jako každá prémiová sedmička :)

K1A1 je v základu podprůměrnej, v topu bude asi hodně dobrej, ale v podstatě nedostupnej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem nevydržel a turka koupil, páč sem ho měl pučenej a dost se mi líbil. 

Byl sem na 30 úrovni a na lootu koupil ten balíček pro začátečníky za 50 € (což je v podstatě cena prémiový osmičky) za ty věrnostní body (MY) sem pak nasál nesmysl beden na coiny vč. tý limitovaný a vono to klaplo :) Padalo mi jenom 600, 800 a 1000 coinů na bednu. 3K goldů za vstup do cesty mi vrátili ...

Tak kdyby na tom byl někdo podobně a nutně ho potřeboval, tak todle je cesta, jak pořídit 10 za cenu 8 ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bluedevilcz napsal:

jj,ale pro my.com!)))

Jasný, ale já ho prostě NUTNĚ potřeboval :)

Zas pajska za čtyři prémiový tanky není takovej nářez ...

Podobný prachy mě ve wotku stála T34 ( 8 amík) a ta pražádnou radost nedělala ...

Pravda je, že kdyby mi ho nepučili, tak ho nechci. Nahodili udičku a rybička se chytla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, waltare napsal:

Ve hře občas jsem, nick mám stejný :-))

 

Jaké tanky jsou vhodné do PVP na 4 až 6 tieru ? Zatím si pomalu expím v PVE a do PVP jsem jen nakouknul :-) Připadně jaké vybavení na tanky dáváte. ? Děkuji.

To takhle asi lze těžko říct. S každým tankem se nechá hrát. Jde o to, jaký typ tanku ty preferuješ, jak ti sedne, a co s ním chceš hrát. Tj. jaký styl hry chceš hrát.

To samé platí o retrofitech a o velitelích.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to musí, při dalším start hry to už počítalo, maňťasové...

 

A nyní mi došlo, že ten K1A1 vlastně "vyexpit" nejde. bo splníš úkol a dají ti jednu část ze 600. To je bratru 2 roky, a za tu dobu změní "odměnu" těch úkolů. Honím se jako debil  v PvP a Glopsu za úkolama, syn to hodnotí jako velká "užitečnost" pro tým, bez ohledu na viktorku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...