Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Jakpak se vám líbí chystaný program pro klany?

https://aw.my.com/us/news/general/development-focusing-battalions

 

Je úžasné, co dokáží geniální mozky z my.com po tolika měsících a letech, zplodit.

Slátanina, která vzhledem k počtu hráčů zřejmě nebude fungovat ...

Jezdili sme ve wotku 6, to je tuším 7 hráčů, klan byl malej, takže sme museli brát trumpety, v tu chvíli je trabl s komunikací, čekací doby na bitvy byly dlouhý ...

Kdysi mě kontaktoval náborář velkýho klanu, měli povinný časy her včetně systému omluvenek, to zas nechci já, páč pak je to místo zábavy povinnost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neznám tebe  ani teho hráče- co nastřílel tak málo , ale někdy bych s chutí vystřílel  svůj tým !!!! Někdy narazím na takový hova**, stupnou si před tebe , nebo najedou kousek před bota atd....Já myslím ,že to zažil pomalu každý co hraje  PVE !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nekro napsal:

No neznám tebe  ani teho hráče- co nastřílel tak málo , ale někdy bych s chutí vystřílel  svůj tým !!!! Někdy narazím na takový hova**, stupnou si před tebe , nebo najedou kousek před bota atd....Já myslím ,že to zažil pomalu každý co hraje  PVE !

Jj, v PvE nejsou tvým nepřítelem boti, ale tví spoluhráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, nekro napsal:

No neznám tebe  ani teho hráče- co nastřílel tak málo , ale někdy bych s chutí vystřílel  svůj tým !!!! Někdy narazím na takový hova**, stupnou si před tebe , nebo najedou kousek před bota atd....Já myslím ,že to zažil pomalu každý co hraje  PVE !

Když mě neznáš, tak stačí ve hře se na mě obrátit. Nick mám stejný jak tady. (první písmeno je velké i, ne malé L :-D)

 

Máme odstávku, tak trochu etiky.

Modelově:

Budeš vycházet ze dveří a dovnitř proti tobě půjde někdo jiný. Co uděláš?

a) přidržíš mu dveře, aby mohl vejít

b) zavřeš mu před nosem

Také ten dotyčný může mít plné ruce věcí, tak by přidržení a otevřených dveří a zavření za ním bylo žádoucí. Pomohlo by mu, ale tebe zdrželo o pár vteřin.

 

V reálném životě se setkáš s několika reakcemi.

a) ty dveře  (pokud vcházíš) ti někdo přidrží - je to slušnost, co nic nestojí

b) vůbec tě nebude registrovat a dveře zavře - jsou dvě možnosti, buď má tak plnou hlavu jiných věcí, nebo tě neregistruje z důvodů vlastního ega - oboje se nechá "zkousatů, i když to naštve

c) zavře ti dveře schválně před nosem a pak se bude bavit, jak s plnýma rukama zápolíš s jejich otevřením - buď je to dětinské, nebo patologické chování

 

A zrovna tak ve hře je třeba odlišit úmyslné jednání za hranou od neúmyslného činu.

To že se před tebe někdo postaví, tak to může být  úmyslné, aby ti zaclonil výhled, jako to může být neúmyslné. Taky můžeš stát ty blbě, a chyba je na tvé straně.

A to, že najedou před bota a chrání ho vlastním tělem? On riskuje protože na něho bude bot střílet. Dřív, dokud šlo střílet do vlastních, tak i riskoval i to, že dostane nějakou ránu od spojenců do zad. Což se v GO a PvP stává i teď.

 

Těžko můžeš předpokládat, že ti někdo na randomu dá přednost ve střelbě. Pokud to potřebuješ, tak od toho je četa a domluva v ní. Bot není tvé výhradní vlastnictví.

Můžeš se rozčilovat, že ti někdo vyžral kill. Vystřelil jsi to něj, je na ránu a než dobiješ, tak ho jiný dorazí. Ono je to i doporučeno, střílet po těch, co jsou načatí. Tak je to v pořádku. Co ovšem není v pořádku, tak to jsou vyžírači killů. kteří čekají jen na tu poslední ránu a jinak nestřílí.

 

Takže to lze rozdělit na neúmyslné, z neznalosti a na schválnosti. Naštvou všechny, ale k odsouzení jsou jen ty úmyslné a z hlouposti.

Tak asi tak.

 

PS: Na randomu ve Spec Ops. střílím velice často přes 20 killů. 15 killů v cca v 90% her. Předpokládám že to štve ty, se kterými jedu. Jenže, na nějaké čekání na poslední ránu nemám čas, prostě je to proto, že to ti ostatní nestíhají. :-D

Takže jaký je recept? Být rychlejší a agresivnější, lépe se orientovat, než ostatní. Prostě být největší prevít v houfu.:wub:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, akymcz76 napsal:

Možná nebýt s tebou ve hře :-)

vtip

No, on to není vtip. To je holá pravda. :-D Hlavně pro hráče nevalné úrovně. :-D

Proto taky když potřebuju nastřílet, tak jdu na random. :-D V klanové četě to nefunguje. :-D Buď by mě roznesli, nebo jsem spíš rád, když něco stihnu urvat i pro sebe. Prostě, kdo zaváhá, nežere. :-D A oni jsou strašně rychlí. Taky se to jezdí jinak než random, na pohodu a na to co kdo potřebuje splnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, nekro napsal:

Iosifek-koukám ,že si vztáhl  ten můj příspěvek na sebe- to si tedy blbě pochopil. Ohledně PVE nejsem tak blbej , abych nepoznal zda je to náhodu nebo záměr.

Já to nevztáhl na sebe. Já jen z toho mám srandu. A jakej je lepší příklad, než z vlasní zkušenosti? Co mě taky jinýho zbejvá, ty blbce, co si myslej, že s tím uspějou, tak ty nepředěláš.

 

PS: A s tou četou to ber vážně. Já se taky rád pokochám krajinou a vezmu síťku na motýly. :-D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Iosifek napsal:

Já to nevztáhl na sebe. Já jen z toho mám srandu. A jakej je lepší příklad, než z vlasní zkušenosti? Co mě taky jinýho zbejvá, ty blbce, co si myslej, že s tím uspějou, tak ty nepředěláš.

 

PS: A s tou četou to ber vážně. Já se taky rád pokochám krajinou a vezmu síťku na motýly. :-D

 

 

Iosifek-dík za pozvání , ale já již  AW nehrám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem v PvP zjistil, že je pro mně jednodušší 50x provokatér, než 5 kíllů osádky... A jaký máte prosím Vás tip na HEAT střelce do glopsu?

5 killů posádky = T10 Challenger + zelaná munice, nebo Wilk + PELE (dá se i s HE na T5, 150mm tam má víc tanků)

HEAT v GO, tj. asi na pásy nebo střelbu na dálku. Tak XM1A3 a 140 dělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Iosifek napsal:

5 killů posádky = T10 Challenger + zelaná munice, nebo Wilk + PELE (dá se i s HE na T5, 150mm tam má víc tanků)

HEAT v GO, tj. asi na pásy nebo střelbu na dálku. Tak XM1A3 a 140 dělo.

Mám jen HEATama nebo raketama namlátit 150k dmg v glopsu nad 300m, poměrně náročné, když se místo 2minut čeká půlhodiny apod. :-D Raketama se to nedá, všichni jsou moc rychlí :-D

Tak s wilkem T10 v PvP jsem úplně utřel, jak mě potkali, tak mně vypnuli, ale ten Chal je dobrá volba :-D Děkuju. I když teda dám jen jednu ránu, a než nabiju druhou, tak mně taky rozstřílí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...