Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 24. 1. 2019 at 13:08, Ashadak napsal:

To znamená, že pokud chceš komunikovat musíš používat Discord. Na hru jako takovou by zrušení fóra nemělo mít vliv. Pojede dál. 

 

Blbý je že skončil i Gamestone, Sebastor na to už neměl čas ani energii. Teď se dají informace získávat jen prostřednictvím RU webů.

 

A tam jsou na info dost skoupí !!!!!

Ať jde do prdele celý sebastator i se svojim gamestonem,protože mi přijde trapné aby o hře psal jeden z největších cheaterů v aw.A kdyby rusové chtěli zrušit celé forum a vykopat my.com do prdele udělali by jedině dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Iosifek napsal:

Neboj, vychytávky AW mě u toho nenechají sedět v kuse.

 

Navíc, hra dokáže neuvěřitelně překvapovat.

Doteď jsem si myslel, že vrcholem je klingronské maskování, omyl. Včera při logování do hry jsem měl tabulku s hráči prázdnou, pak byly všichni spojenci červení a nepřátelé vůbec nabyli vidět, tady dokud jsem k nim nepřijel na pár metrů, a i pak byly bezbarví, nezvýraznění. To se hraje supr, když nevidíš, kdo po tobě střílí a nemáš po kom střílet.

 

 

ScreenShot0142.jpg

ScreenShot0143.jpg

Tak toto též stalo,ale je to již  nějaký pátek ....je jináč neskutečny jak  AW  odcházeji hráči , v současnosti to nebude více jak 10 000 celkem. Proto úbec neuvažuji  kupovat  premiáky -nebude to jaře  pomalu nikdo hrát/když  bude pokračovat odchod hráču stejnym tempem....docela nedávno bylo přes 20 000  hráču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, nekro napsal:

Tak toto též stalo,ale je to již  nějaký pátek ....je jináč neskutečny jak  AW  odcházeji hráči , v současnosti to nebude více jak 10 000 celkem. Proto úbec neuvažuji  kupovat  premiáky -nebude to jaře  pomalu nikdo hrát/když  bude pokračovat odchod hráču stejnym tempem....docela nedávno bylo přes 20 000  hráču.

To s tím počtem přeháníš.

V loni touhle dobou, uveřejnili výsledky celoročního eventu na AGDS. Za NA i EU tam bylo cca 4 500 jmen. Bylo to relativně lehké a účastnili se tedy skoro všichni aktivní hráči.

Celkový počet aktivních hráčů tedy tehdy  nedosahoval ani 5 000 lidí.

Od té doby další hráči odešli a nově příchozí nedokázali ty ztráty nahradit. Víme jak se čekačky prodlužovali a prodlužovali. Tedy to v okamžiku sloučení bylo ještě daleko méně.

Původně prý když AW začalo, tak to bylo cca 35 000 hráčů jen na EU.

Po 3 letech vývoje je cca 5 000 hráčů v regionu EU/NA. Tak to je hodně smutné číslo. "Ale na palubě se tančí."

 

EU má cca 500mil. obyvatel, USA cca 310mil. Plus Kanada a další státy (hráči i z N. Zélandu a Austrálie). Tedy minimálně 1 miliarda lidí. Z toho je hráčů  hrajících pravidelně každý týden cca 27%, a z nich 1/2, tedy celkem 13,5% hraje na PC.

Z 135 000 000 hráčů dokázal my.com s AW získat 5 000 hráčů?

 

 

PS: Ono vlastně z tohohle pohledu se i to uzavření fór jeví jinak. Na ty fóra chodilo když hodně, tak 5% hráčů, tj. 250 lidí. A pokud to je ještě míň, a o tom nepochybuju, tak se jim to nevyplatí provozovat. A to zas povede k dalšímu poklesu.

Region RU jsem neřešil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k počtu  hráčů , sám SS napsal na fórum  někdy na jaře  2018  , že počet hráčů je mezi 1700-2100- nemá cenu se dále dohadovat...Odhad  10 000 je moje spekulace, hrál sem konzolové wotko a většinou  kolem 9000 lidí. Většina hráčů hraje  tier 5-10 , já to hral také tak  a čekačka pokaždé mezi 17 až 23 sekund- zminěné tiery odhadem hrálo  kolem 6 000 lidí. Situace v AW- do bitvy během 5 sekund  nebo 20-40 sekund , ale většinou kolem 25 sekund...tudiž můj odhad  4000 pvp+ 4000 pve, special.operace a ta globálka. Jak již zminil jen moje spekulace a hráči NEJSU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém AW je v tom, že tak malá komunita se ještě štěpí do čtyř naprosto zbytečných herních režimů. Mají tam nechat jen kasické PvP plus pro zábavu PvE, kde nepůjde expit - a hned se bude hrát líp. Takhle 70% aktivních hráčů jezdí do zblbnutí PvE, protože je to jednoduchý, a pravá podstata online hry, tedy bitvy proti skutečným hráčům, trpí nedostatkem lidí. Teda pořád je to lepší, něž to bývalo, ale i tak - mohlo by to být lepší... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vezmu, že boti střílí lépěji než kdekterý z nás, a vždy plní úkoly, tak to ten původní morhun připomíná už jen počtem těch botů. Některé ty veterán mise nejde ve třech ani ustřílet. PvP je pestřejší, to ano, ale jen v něčem, bo toustrům chybí stádovitost a flankují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Najlvin napsal:

Problém AW je v tom, že tak malá komunita se ještě štěpí do čtyř naprosto zbytečných herních režimů. Mají tam nechat jen kasické PvP plus pro zábavu PvE, kde nepůjde expit - a hned se bude hrát líp. Takhle 70% aktivních hráčů jezdí do zblbnutí PvE, protože je to jednoduchý, a pravá podstata online hry, tedy bitvy proti skutečným hráčům, trpí nedostatkem lidí. Teda pořád je to lepší, něž to bývalo, ale i tak - mohlo by to být lepší... :-)

 

Hm, takže ty jsi pravověrný PvPčkař.

Těchhle názorů jsem četl, když ještě fungovalo české ofiko fórum, hafo. Ti hráči v drtivé většině už dávno AW nehrají. Taky se postarali, aby to fórum SS zavřel.

 

Spousta lidí přišla a přijde z WoT. To je ryze PvP hra. Mají odehrané tisíce nebo i desetisíce bitev. V AW vlezou do PvP a do minuty končí v garáži. Proč? Víš to? Tak to zkusí podruhé, potřetí, a zůstanou v PvE. Zruš jim PvE a odinstalují hru. To je tvým cílem?

Pokud ne, tak přijď s něčím, co novým hráčům a hráčům z WoT to PvP zatraktivní. To je totiž jediná správná cesta. Restrikcí a diktátem nic nezískáš, naopak, ztratíš i to co máš.

Já mám představu co by PvP změnilo k lepšímu. Máš ji taky? Bez změny mechanizmů hry to totiž nejde. A ty změny nemusí být ani nijak velké. Pár parametrů. 

 

Ano, nemám PvP rád, alespoň v té podobě, jak to my.com vede, jak to stvořila. Nebaví mě.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejančím, jen reaguji svým názorem na rozpoutanou debatu o množství hráčů.

 

Jinak nemám nic proti PvE. Jako oddechová záležitost - proč ne. Taky ho sem tam hraji. Jenomže když dáte lidem na výběr mezi jednoduchou a těžkou cestou - co si asi tak většina z nich vybere? Pak se tu hru opravdu nikdy nenaučí hrát a PvP pak vypadá, jak vypadá. AW je především online hra a na tom by to mělo být postavené. Kooperace je sice taky fajn, ale neměla by to být plnohodnotná náhrada PvP. Druhá věc je, že současnou nabídku herních režimů, kterými AW disponuje, si může dovolit hra jako WoT, ale ne hra, kde je tak málo hráčů. Nechal bych maximálně dva herní režimy, další herní režimy jsou při tomto počtu hráčů nadbytečný nesmysl. Pochybuji, že většina lidí, kteří přijdou z WoT, sem jdou zrovna kvůli PvE. Většina lidí odchází z WoT hlavně kvůli znechucení a hledá alternativu. I já jsem přešel z WoT a kvůli PvE to rozhodně nebylo. Takže jak říkám, PvE ano, ale ne jako náhrada PvP. Protože jinak to zase dopdné úplně stejně jako minule - lidi, než aby se něco naučili, raději zůstanou u PvE a PvP opět umře. A dříve nebo později PvE přestane bavit každého, protože je to dokola pořád to samé, a pak umře celá hra. Podle mě jediný režim, který dlouhodobě může hře zajistit hráče, je režim, kde se hraje proti skutečným hráčům a ne proti botům. Boti se prostě velmi rychle omrzí.

 

Ale je to jen můj osobní názor, nikomu ho vnucovat nechci. Byl bych zkrátka jen rád, aby vývojáři lépe nakládali se svými kapacitami a ve hře byly třeba jen dva propracované herní módy, doladěné a zábavné, než ty čtyři nedodělky, které teď jen porcují už tak malou komunitu na ještě měnší skupinky hráčů. Méně je zkrátka někdy více. Ono se koneckonců stačí podívat i na to hloupé WoT - tam je de facto taky jen PvP a co tam je lidí. A rozhodně to není jen tím, že tu bylo první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, dneska, a posledni dobou častěji, sem taky hral PVP.....vsichni napravo a hlavně co nejrychleji, aby nahodou někdo nezustal posledni, no a ja jedinej se dal nalevo.....vzal sem si merkavu a nabil 4x HE, stoupnul za hrbol a cekal, mno chcipnul sem brzo, ale 2 tankum sem sundal pasy, coz byl vlastne muj zadany ukol!))) Takze ja sem spokojen, samozrejme tymu sem asi moc nepomoh, ale mam chut vlastne pomahat tupýmu ruskýmu stádu? A myslíte, že jsem sám? Treba úkol sestřel v glops 15x drona, to je docela průser, páč jak takovej dron vzlítne, všichni okamžitě přestanou hrát o území a všichni šijou po dronovi, souboj nesouboj!))) atakdálatakdál!)))

 

Kdyby nebylo PVE a speciálky, už bych to dávno odinstaloval, páč tupost RU hráčů je nekonečná.Nedávno sem tu řešil  kecy proti PVE, já naopak nechápu, jak někdo psychicky vyrovnanej může zvládat PVP. Zlatí poláci ve WOT, odehráno 36000 bitev!)

 

Jak ve WOT, tak v AW, nedá se hrát PVP, aspoň pro mě, protože se nehraje týmově!!! Já nevím, třeba řazením do týmů podle barev, nebo 1-50, s kriteriem "odehráno", popřípadě tvorba čet dle přednastavených pravidel, cokoli, co zabrání tomu idiotskýmu MM dělat si co chce!)

Upraveno uživatelem bluedevilcz
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... dnes PvP v onlinovkách vôbec nemusí byť. Celkom dobre fungujú aj coop hry proti AI. Ja hrám práve takéto hry a dobre si to užívam. Minulý rok hlavne Overwatch, Destiny 2, neskôr Monster Hunter World a chystám sa na Anthem. Všetko hry s miliónmi hráčov. Možno keby sa práve PvE venovali viac kreativity, tak by to pritiahlo viac hráčov.

V MHW je napríklad zaujímavá možnosť začať Quest/Misiu sám a ak sa nedarí, tak vystreliť SOS svetlicu a vtedy sa to ostatným hráčom zobrazí ako dostupný Quest môžu sa pripojiť a farmiť spolu... samozrejme je dnes v hrách bežné, že si v priebehu bitvy hráč vymení náradie s ktorým bojuje ak zistím, že som si zobral niečo nevhodné... musí to byť jednoducho zábava. Hore spomínaný Overwatch nemá žiadny výskum v hre. Peniaze sú len na nákup skinov. Všetky postavy sú dostupné pre každého od začiatku. A ľudia to hrajú vo veľkom lebo je to zábavné.

 

Tento nekonečný Grind, ktorý tak masívne rozvetvilo Wotko a okopírovalo AWečko je mimo dnešnú realitu.  A hlavne teda to ako sa hodnotí víťazstvo a čo z neho získaš. Tie hry sú proste frustrujúce a hotovo. 

 

... a oni na tomto princípe ešte navyše stavajú Eventy.  WTF? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Najlvin napsal:

Já nejančím, jen reaguji svým názorem na rozpoutanou debatu o množství hráčů.

 

Jinak nemám nic proti PvE. Jako oddechová záležitost - proč ne. Taky ho sem tam hraji. Jenomže když dáte lidem na výběr mezi jednoduchou a těžkou cestou - co si asi tak většina z nich vybere? Pak se tu hru opravdu nikdy nenaučí hrát a PvP pak vypadá, jak vypadá. AW je především online hra a na tom by to mělo být postavené. Kooperace je sice taky fajn, ale neměla by to být plnohodnotná náhrada PvP. Druhá věc je, že současnou nabídku herních režimů, kterými AW disponuje, si může dovolit hra jako WoT, ale ne hra, kde je tak málo hráčů. Nechal bych maximálně dva herní režimy, další herní režimy jsou při tomto počtu hráčů nadbytečný nesmysl. Pochybuji, že většina lidí, kteří přijdou z WoT, sem jdou zrovna kvůli PvE. Většina lidí odchází z WoT hlavně kvůli znechucení a hledá alternativu. I já jsem přešel z WoT a kvůli PvE to rozhodně nebylo. Takže jak říkám, PvE ano, ale ne jako náhrada PvP. Protože jinak to zase dopdné úplně stejně jako minule - lidi, než aby se něco naučili, raději zůstanou u PvE a PvP opět umře. A dříve nebo později PvE přestane bavit každého, protože je to dokola pořád to samé, a pak umře celá hra. Podle mě jediný režim, který dlouhodobě může hře zajistit hráče, je režim, kde se hraje proti skutečným hráčům a ne proti botům. Boti se prostě velmi rychle omrzí.

 

Ale je to jen můj osobní názor, nikomu ho vnucovat nechci. Byl bych zkrátka jen rád, aby vývojáři lépe nakládali se svými kapacitami a ve hře byly třeba jen dva propracované herní módy, doladěné a zábavné, než ty čtyři nedodělky, které teď jen porcují už tak malou komunitu na ještě měnší skupinky hráčů. Méně je zkrátka někdy více. Ono se koneckonců stačí podívat i na to hloupé WoT - tam je de facto taky jen PvP a co tam je lidí. A rozhodně to není jen tím, že tu bylo první...

Podívej, shodneme se v tom, že hráčů je málo, a že za to může my.com.

Neshodneme se v řešení. Zruš jeden herní režim a ti co ho hrají tak odejdou. To není řešení.

Hráči jednají pragmaticky, jaké podmínky jim dáš, tak budou hrát, tak se budou chovat. A dát tuhle hru do pořádku by znamenalo spoustu drobných i větších změn. Téměř vše se dnes nechá spočítat. Téměř na vše jsou dnes studie.  Každá akce má za následek reakci. A tu reakci dokážeš dost přesně odhadnout, nebo jsou na to i algoritmy.  Tohle my.com neumí. Proto je hra tam, kde je. Prodělečná druhořadá střílečka na okraji herního trhu. Zabitý velký potenciál zábavy i zisku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jen tak namátkou koukal na twitch, běželo tam šest streamů z AW/Projekt Armata...tři evropské a tři ruské. Ruské byly komplet z PvP, evropské 1xGLOPS a 2xPvE...obrázek si udělejte sami. I když se spousty PvP hráčů teď vrátilo do hry i po několika letech, tak evropská PvP populace je malá, většinu co jezdí,člověk zná osobně.:Smile_sceptic: Navíc se nám tu rozmohl nepěkný nešvar...hodně rusů je teď zcela prokazatelně na cheatech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:
před 13 minutami, Iosifek napsal:

https://www.youtube.com/watch?v=MDgMLyxYjfM

A něco staršího s volbami:

https://www.youtube.com/watch?v=_JQs_sXmmKY

 

Supr prasárna. :-o

Tak to sila a to sa takto da zdebiliť?Som si myslel ,že nie,ale zjavne som sa mílil:surpised: mi to pripadá už ako letecka simulácia  zobrazenia cieľov ,už tomu chyba iba vyhodnotenie najnebespečnejších cieľov a zme v r.ti

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S takovýma věcma mohou hrát jen idioti. Mě by s tím ta hra vůbec nebavila. Hnusně to vypadá a nic užitečného z toho není. Přemýšlím, jaký debílek by si tohle dobrovolně dal do hry a zabil tím tak celou její atmosféru... A hlavně, kvůli čemu? Prostě je to ubohost.

 

před 2 hodinami, Amina-opice napsal:

Včera jsem jen tak namátkou koukal na twitch, běželo tam šest streamů z AW/Projekt Armata...tři evropské a tři ruské. Ruské byly komplet z PvP, evropské 1xGLOPS a 2xPvE...obrázek si udělejte sami. I když se spousty PvP hráčů teď vrátilo do hry i po několika letech, tak evropská PvP populace je malá, většinu co jezdí,člověk zná osobně.:Smile_sceptic: Navíc se nám tu rozmohl nepěkný nešvar...hodně rusů je teď zcela prokazatelně na cheatech.

 

Já jsem včera taky streamoval, a PvP. Ale streamuji výhradně jen přes YouTube ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rusové to už dotáhli tak daleko, že střílí přes překážky...http://aw.gamestone.pl/cheat-hack-or-maybe-exploit/ Je tedy zajímavé, že na to poukazují Kusy a spol z Hype, kteří svého času jezdili na EU, když se hráli hlavně sedmičky s nacheatovanými VBL, které mělo implantovaný samonaváděcí mód raket z Rosomáka. Možná zde platí pravidla, že zloděj nejvíce křičí "Chyťte zloděje".:Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O klanových válkách ve dvou holejch souvětích...řešení lootových bedniček na tři A4-ky. Nezklamaly.Během těch čtyř let tu takovejhle "rozhovorů" o CW byly už desítky.Výsledek? Můžete si vyjezdit v podstatě obyč. T-90MS na 30 dní.Další věc je, že ač od dob WoT nejsem zrovna příznivec Arty, tak by se její návrat do PvP hodil, jinak totiž člověk ty zakempený rusáky, co zajedou na věž hned tam, kde se narodili nevypráskáte. Mycom dále svým podlejzákům rozdal AFT-10, takže se nelekejte, už spamujou bitvy na desítkách :Smile_honoring:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...