Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 22. 1. 2019 at 14:02, Ashadak napsal:

Teď už to je oficiální. Nějakou dobu se o tom už diskutovalo, ale nebyl znám přesný termín. 

 

Přechod na platformu Discord moc nechápu, protože klasické fórum je mnohem lepší.

 

Pravdou ale je, že většina lidí od My.comu se na Discord přestěhovala už dávno(včetně komunitního manažera). Pro práci na fóru už zůstala jen hrstka lidí a ta byla postupně přidělena jinam. Jediný kdo se tak věnoval fóru ve svém volném čase byl Silent a ten na to teď také nemá čas. Došlo tedy na zrušení.

 

Vidím to tak, že EU a NA komunita už není pro My.com takovou prioritou jako ta východní. Je to škoda.   

A to znamená co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2019 at 15:26, Lukaso_von_Teschen napsal:

A to znamená co

To znamená, že pokud chceš komunikovat musíš používat Discord. Na hru jako takovou by zrušení fóra nemělo mít vliv. Pojede dál. 

 

Blbý je že skončil i Gamestone, Sebastor na to už neměl čas ani energii. Teď se dají informace získávat jen prostřednictvím RU webů.

 

A tam jsou na info dost skoupí !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tomuhle rikaj 50% coinu navic za kazdou hru a kazdej mod? Vazne? Vazne z nas budou delat takovy trubky??? V RU je fakt vsechno mozny!)  Vubec nejde o 50% navic, ale o slevy za nakup, takze jako ve wot, kdo ma prachy, tak jede, popripade jeste spousta ruskejch kamaradu!( Dalsi hra, co de do sracek(((

ScreenShot0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg: " 

From January 24 to January 29, 2019, the following bonuses will be in effect:

50% Battle Coin income bonus for every battle in every mode

400% Experience income bonus (x5) for the first victory of the day for the Random Battles (PvP) and Global Operations modes

 

a opet 10 a opet modra hvezda a opet ubohych 27 coinu!( a nemuzu jim ani sdělit, ze je to ubohy  at dou do RU prde..!!!, pac zrusili forum, cim dal lepsi!!!)

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, petrix1 napsal:

ak máš na mysli skúsenosti a kredity tak tých 50% tam máš, ale ak myslíš na tie mince ktoré sú pre Cestu bojovníka, tak na to sa to nevzťahuje :-)

Denní bonus se na mince nevztahuje, ale je na ně za každou odehranou hru 50% . jde jen o to, z jakého základu se to počítá.

Podle mě, je dostáváš za odehraný čas + nějaká výkonnost. Nejméně v PvP, Nejvíc v GO a speciálkách, trvají nejdýl.

 

Tohle je u mincí skutečně 50%.

ScreenShot0137.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Iosifek napsal:

Denní bonus se na mince nevztahuje, ale je na ně za každou odehranou hru 50% . jde jen o to, z jakého základu se to počítá.

Podle mě, je dostáváš za odehraný čas + nějaká výkonnost. Nejméně v PvP, Nejvíc v GO a speciálkách, trvají nejdýl.


 

...mno ja myslel, ze bude realny dosahnout v ceste bojovnika aspon na altaye v nejakym normalnim hracim case, ale s takovou koukam ze ani nahodou, 10 hodin denne u toho sedet neminim, takze sem jim poslal 7 eur at se maji lip, ale nic za to nedostanu!(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ňáký bedny mi vypad pronájem Altaje a musím říct, že mi fakt sedí. Hraju málo a tak mam cestu bojovníka tak na půlce těch základních misí. Je konec ledna a teoreticky bych moh koncem února končit ty základní mise. V tom základu stojí mise 2100 coinů, kolik stojí v tý čtvrtý ? Uvažuju, že zahrát to bude pro mě "nemožný" (končí to v půlce března), kolik coinů budu potřebovat  na všech 15 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, huskyB12_CZ napsal:

Z ňáký bedny mi vypad pronájem Altaje a musím říct, že mi fakt sedí. Hraju málo a tak mam cestu bojovníka tak na půlce těch základních misí. Je konec ledna a teoreticky bych moh koncem února končit ty základní mise. V tom základu stojí mise 2100 coinů, kolik stojí v tý čtvrtý ? Uvažuju, že zahrát to bude pro mě "nemožný" (končí to v půlce března), kolik coinů budu potřebovat  na všech 15 ?

Mise na Vlčici neuhraješ, a to i když jsi dobrej hráč. Projdi si je.

A není jich 15, ale 10.

Přeskočení je za 4150 mincí.

Od 30. úrovně potřebuješ k postupu o úroveň 2550 mincí.

A ji já, ač jsem přeskočil na Včici jen jeden úkol, 4., ten se nedal, tak budu mít dost co dělat, abych se na 50. a Altaje dostal.

Tak jak píše bleudevil, hodiny a hodiny hraní, páč je to cíleně zaměřeno na prodej (cca 1 gold = 2 coiny), a za hru těch mincí moc nemáš.

Spočítej si, kolik jich jsi schopen (ochoten) nahrát denně. Od toho se vše odvíjí.

 

ScreenShot0138.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si myslím, že ten Altay se ani nemá nechat získat zdarma. Rozhodně ne snadno. Je to přece jen prémiová desítka, a tyhle tanky beru jako něco unikátního, vzácného, těžce získatelného. Takže jsem ani neočekával, že by se jen tak rozdával. Někdo dost šílený na to, aby byl schopen každý den vyjet dejme tomu 1000 battle coinů, toho dosáhnout asi může. Ale pro normálního člověka je to nesplnitelné a bez nějaké té platby se zkrátka neobejde. Na druhou stranu, za těch cca 180kč tam máte tři kampaně na tři tanky, a ty se získat dají vcelku v pohodě. S velitelkou to je už horší, nicméně s tou jsem já osobně ani nepočítal.

 

Mimochodem, těch 50% battlecoinů navíc je prostě nic. To se v tak malém množství, které máte za bitvu, fakt skoro nepozná. Smysl to má hlavně u GLOPS, ale ty bohužel odmítám hrát.

 

No, já zatím čekám, co bude dál. Půlka akce je pořád ještě před námi. Počítám, že se objeví ještě nějaké výhodné nabídky, možná nějaké soutěže o battlecoiny, možná i nějaké kompenzace - kdo ví. Ke konci akce očekávám další výhodnou slevu na zlaťáky. Uvidím, kolik mi na Altaye bude zbývat a podle toho se rozhodnu, zda si ho doplatím a nebo jestli to vrazím do misí na ostatní tanky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, huskyB12_CZ napsal:

Uvažuju vůbec správně, ze na konci Vlčice je Altaj ? Pak by to bylo 41500 coinů ?

Ne, to je špatně. Na konci Vlčice je Alice. To je vedlejší úkol. Za ten jsou samostatné odměny a hlavně, pokud je splníš, tak mince.

Altaj je na 50. levelu.

 

ScreenShot0139.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Najlvin napsal:

Tak já si myslím, že ten Altay se ani nemá nechat získat zdarma. Rozhodně ne snadno. Je to přece jen prémiová desítka, a tyhle tanky beru jako něco unikátního, vzácného, těžce získatelného. Takže jsem ani neočekával, že by se jen tak rozdával. Někdo dost šílený na to, aby byl schopen každý den vyjet dejme tomu 1000 battle coinů, toho dosáhnout asi může. Ale pro normálního člověka je to nesplnitelné a bez nějaké té platby se zkrátka neobejde. Na druhou stranu, za těch cca 180kč tam máte tři kampaně na tři tanky, a ty se získat dají vcelku v pohodě. S velitelkou to je už horší, nicméně s tou jsem já osobně ani nepočítal.

 

Mimochodem, těch 50% battlecoinů navíc je prostě nic. To se v tak malém množství, které máte za bitvu, fakt skoro nepozná. Smysl to má hlavně u GLOPS, ale ty bohužel odmítám hrát.

 

No, já zatím čekám, co bude dál. Půlka akce je pořád ještě před námi. Počítám, že se objeví ještě nějaké výhodné nabídky, možná nějaké soutěže o battlecoiny, možná i nějaké kompenzace - kdo ví. Ke konci akce očekávám další výhodnou slevu na zlaťáky. Uvidím, kolik mi na Altaye bude zbývat a podle toho se rozhodnu, zda si ho doplatím a nebo jestli to vrazím do misí na ostatní tanky :-)

Tak mě zbývá 25 500 mincí na 50.level.

Do konce je 47 dní

25500 : 47 = 631 micí

631 : cca 25/hru = 26 her/den

To zase tak hrozně nevypadá.

Na hodiny je to v GO, ta trvá cca 15 min, tedy

26 : 4 = 6,5 hodiny denně hrát Jen tedy v GO mincí nahraju víc, než těch 25 za hru, tak to tolik hodin nebude.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Tak mě zbývá 25 500 mincí na 50.level.

Do konce je 47 dní

25500 : 47 = 631 micí

631 : cca 25/hru = 26 her/den

To zase tak hrozně nevypadá.

Na hodiny je to v GO, ta trvá cca 150 min, tedy

26 : 4 = 6,5 hodiny denně hrát Jen tedy v GO mincí nahraju víc, než těch 25 za hru, tak to tolik hodin nebude.

 

 

Aha, tak počkám kam se do konce dohrabu a pak se uvidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Tak mě zbývá 25 500 mincí na 50.level.

Do konce je 47 dní

25500 : 47 = 631 micí

631 : cca 25/hru = 26 her/den

To zase tak hrozně nevypadá.

Na hodiny je to v GO, ta trvá cca 150 min, tedy

26 : 4 = 6,5 hodiny denně hrát Jen tedy v GO mincí nahraju víc, než těch 25 za hru, tak to tolik hodin nebude.

 

 

 

Tak to tě obdivuji ;-) Ono když to je nějaká rozumná doba, dá se asi to nastavené tempo udržet. Ale po dobu 90 dní v řadě dát denně cca 20-30 bitev, to je prostě moc dlouhé a já tak vytrvalý nejsem. Nemluvě o tom, že prostě není vždcyky na hraní čas. Zlaté maratony ve WoT, ty trvaly tak 14 dní :D

 

Já počítám s tím, že utratím nějaké goldy za battlecoiny. Kdybych věděl, že se chystá tahle akce, tak bych těch 30k goldů ze sjednocování serverů nevyhodil za ostatní prémiáky, ale co už... Nějaké zlatky mi ještě zbyly a něco jsem získal za prodej blueprintů na toho Terminátora. Něco ještě vyberu za denní přihlašování a zbytek dokoupím za 20 euro, což by mělo stačit, abych se na Altaye dohrabal taky. Teď jsem to tu počítal a za těchto okolností bych měl i s přeskočením několika problémových misí na Abramse a Enigmu vyjít. Chybí mi asi jen 3k battlecoinů, a to snad za X dní, co zbývají do konce akce, vyjezdím - a to i kdybych nechtěl :D

 

Jako ta akce je opravdu zajímavá, ale přijde mi opravdu těžká. Hlavně pokud chcete získat toho Altaye, nemluvě o velitelce. Nejvíc mě na tom štve, že řadu misí musíte plnit v předem daných herních režimech, což hráče nutí hrát i to, co nechtějí. Doufám, že pro příště se z toho poučí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Najlvin napsal:

 

Tak to tě obdivuji ;-) Ono když to je nějaká rozumná doba, dá se asi to nastavené tempo udržet. Ale po dobu 90 dní v řadě dát denně cca 20-30 bitev, to je prostě moc dlouhé a já tak vytrvalý nejsem. Nemluvě o tom, že prostě není vždcyky na hraní čas. Zlaté maratony ve WoT, ty trvaly tak 14 dní :D

 

Já počítám s tím, že utratím nějaké goldy za battlecoiny. Kdybych věděl, že se chystá tahle akce, tak bych těch 30k goldů ze sjednocování serverů nevyhodil za ostatní prémiáky, ale co už... Nějaké zlatky mi ještě zbyly a něco jsem získal za prodej blueprintů na toho Terminátora. Něco ještě vyberu za denní přihlašování a zbytek dokoupím za 20 euro, což by mělo stačit, abych se na Altaye dohrabal taky. Teď jsem to tu počítal a za těchto okolností bych měl i s přeskočením několika problémových misí na Abramse a Enigmu vyjít. Chybí mi asi jen 3k battlecoinů, a to snad za X dní, co zbývají do konce akce, vyjezdím - a to i kdybych nechtěl :D

 

Jako ta akce je opravdu zajímavá, ale přijde mi opravdu těžká. Hlavně pokud chcete získat toho Altaye, nemluvě o velitelce. Nejvíc mě na tom štve, že řadu misí musíte plnit v předem daných herních režimech, což hráče nutí hrát i to, co nechtějí. Doufám, že pro příště se z toho poučí :-)

Tak oni se z toho poučí. Udělají ty úkoly ještě těžší, blbější a otravnější, s větším časovým presem. Jak už je u nich dobrým zvykem.

 

PS: Altaje budu mít. Jen nevím, jestli s ním budu mít taky kde a co hrát, s kým hrát a chuť hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Docela by mě zajímalo, kolik hráčů reálně ten tank vyjezdí - podle mě jich bude minimum. Uvidíme, co si přichystají příště, ale viděl bych to tak, že už to snad těžší být nemůže. Dělat příliš těžké mise, aby se tlačilo víc na utrácení, je kontraproduktivní. Musí tam být nějaká viditelná šance, že je to splnitelné, jinak to většinu hráčů naopak odradí... Už nevím kde, ale někde jsem taky slyšel názor, že celá tahle akce je nastavená tak, jak je, hlavně proto, aby lidi utratili kvanta goldů, které dostali po sloučení serverů za různé kompenzace. A svým způsobem by to i dávalo smysl... Na druhou stranu, ona ta mise zase tak špatná není. Za relativně malou investici si v pohodě vyjezdíte tři prémiové tanky a zároveň to drží lidi u hry, což je potřeba. Jo, to že hlavní cena Altay a Alisa jsou těžké na získání, to je celkem pochopitelné. Jen nechápu, koho v My.com napadlo udělat odměny až do 100. levelu? Tam se běžným hraním nemá šanci dostat naprosto nikdo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, RoboZilina napsal:

Dávaj na seba pozor!

Neboj, vychytávky AW mě u toho nenechají sedět v kuse.

 

Navíc, hra dokáže neuvěřitelně překvapovat.

Doteď jsem si myslel, že vrcholem je klingronské maskování, omyl. Včera při logování do hry jsem měl tabulku s hráči prázdnou, pak byly všichni spojenci červení a nepřátelé vůbec nabyli vidět, tady dokud jsem k nim nepřijel na pár metrů, a i pak byly bezbarví, nezvýraznění. To se hraje supr, když nevidíš, kdo po tobě střílí a nemáš po kom střílet.

 

 

ScreenShot0142.jpg

ScreenShot0143.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...