Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Já zažil třeba člověka co byl v CZP asi 14 dní. Jezdil čety, moc nemluvil,dobrý hráč. Jednou jsme vlezli na Narrows, bylo to krátce po spojení serverů a Rusáci tu praktikovali ze začátku klasický kolečko jako všude, my se tomu kolečku postavili. Proti nám vystartoval Sphinx na hulváta, plesknul jsem mu jí z otočky heatem za 1300 a kolega s T-15 ho rozšvihal během 2 sekund. V tom Sphinxu seděla dotyčná osoba, což jsme si všimli až ve výpisu z bitvy, kde už neměl logo klanu. Takže ano, lidé jsou různí a někteří nedokážou zkousnout třeba i porážku :) Jinak ti Devile přeji hodně stěstí ať najdeš klan kde budeš spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Amina-opice napsal:

Já zažil třeba člověka co byl v CZP asi 14 dní. Jezdil čety, moc nemluvil,dobrý hráč. Jednou jsme vlezli na Narrows, bylo to krátce po spojení serverů a Rusáci tu praktikovali ze začátku klasický kolečko jako všude, my se tomu kolečku postavili. Proti nám vystartoval Sphinx na hulváta, plesknul jsem mu jí z otočky heatem za 1300 a kolega s T-15 ho rozšvihal během 2 sekund. V tom Sphinxu seděla dotyčná osoba, což jsme si všimli až ve výpisu z bitvy, kde už neměl logo klanu. Takže ano, lidé jsou různí a někteří nedokážou zkousnout třeba i porážku :) Jinak ti Devile přeji hodně stěstí ať najdeš klan kde budeš spokojen.

Předpokládám, že ten sphinx byl v tvým týmu v době, kdy se ještě dalo střílet do vlastních....já to být nemoh, páč se sphinxem jsem v pvp nebyl ani jednou, plesknul jsi mu ji heatem za 1300 z otočky, asi jsi měl M1A3, ale s tou porážkou si nevím rady, co mi uniká?) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petrix1 napsal:

ja som to pochopil tak, že ten so sphinxom bol v druhom tíme (teda nie spojenec) ale z rovnakého klanu a keď ho vlastní klanoví príslušníci odstrelili, keďže v tom momente bol v nepriateľskom tíme a ešte nakoniec aj prehral tak to nezvládol psychicky :-) 

Ok, "pravda je někde tam venku"!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, bluedevilcz napsal:

Předpokládám, že ten sphinx byl v tvým týmu v době, kdy se ještě dalo střílet do vlastních....já to být nemoh, páč se sphinxem jsem v pvp nebyl ani jednou, plesknul jsi mu ji heatem za 1300 z otočky, asi jsi měl M1A3, ale s tou porážkou si nevím rady, co mi uniká?) 

Ne, ten člověk byl v nepřátelském týmu a cítil se dotčen, že byl jako nepřítel zabit...1300 dokáže dát i desítkový číňanec A2-140, Armata 152 Hečkem i 1580 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, pítt64 napsal:

Tak se mi zdá, že při zítřejším update půjde hlavně o okecané nerfnutí Mardera 2. Co jiného čekat.:facepalm:

Marder 2 Pricefighter padající z bedny BM Oplot byla chyba. Tento reskin měl přijít jindy. Proto bude odstraněn a majitelé dostanou buď klasického Mardera nebo zlaťáky. O nerf by se jednat nemělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, arnost905 napsal:

Jako 2 funkční zbraně? Ta druhá bude asi ten kulomet, ale ovládání?

Tipuji. Buď E, nebo v jednom slotu s náboji. A při jejich dovednosti, podle AGDS, kde po znovu nabití, se často výmetnice nevysunou do střelecké polohy, tak nestřílíš, nebo i střílíš ze zavřených. Opravovali to už alespoň 3x. Tak tipuju, že ti to blokne hlavní kanon a nepůjde to vrátit.

Použití tak na vrtulnky nebo něčeho, co ti brání ve výhledu., Bouda, plot.

 

Jinak, to APS Merkavy je "úžasný". Funguje i na metr, na  HESCH.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Iosifek napsal:

Tipuji. Buď E, nebo v jednom slotu s náboji. A při jejich dovednosti, podle AGDS, kde po znovu nabití, se často výmetnice nevysunou do střelecké polohy, tak nestřílíš, nebo i střílíš ze zavřených. Opravovali to už alespoň 3x. Tak tipuju, že ti to blokne hlavní kanon a nepůjde to vrátit.

Použití tak na vrtulnky nebo něčeho, co ti brání ve výhledu., Bouda, plot.

 

Jinak, to APS Merkavy je "úžasný". Funguje i na metr, na  HESCH.

 

 

Aha jen přepínání zbraní, to mě hned nedošlo. A k tomu APS, kdyby to na ten metr nezhazovalo i AP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to normální alternativní zbraň, podobně jako u vozidel BMD-4 a BMP-3M. Na nízké úrovni tohle řešení asi moc využití nenajde(silná HEAT munice vyřeší každý problém), ale kdyby se to objevilo na vyšších, tak by to bylo skvělým řešením proti otravným lehkým vozítku znásilňujícím zadky. MBT s dlouhým nabíjecím časem se špatně brání. Uvidíme jaká bude průbojnost a poškození, ale s ohledem na ráži to asi nebude žádná hitparáda. V AW někdy ani 120 mm dělo neprostřelí papírovou krabici na 10 metrů. Uvidíme, každopádně palec nahoru.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už to je oficiální. Nějakou dobu se o tom už diskutovalo, ale nebyl znám přesný termín. 

 

Přechod na platformu Discord moc nechápu, protože klasické fórum je mnohem lepší.

 

Pravdou ale je, že většina lidí od My.comu se na Discord přestěhovala už dávno(včetně komunitního manažera). Pro práci na fóru už zůstala jen hrstka lidí a ta byla postupně přidělena jinam. Jediný kdo se tak věnoval fóru ve svém volném čase byl Silent a ten na to teď také nemá čas. Došlo tedy na zrušení.

 

Vidím to tak, že EU a NA komunita už není pro My.com takovou prioritou jako ta východní. Je to škoda.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Ashadak napsal:

Teď už to je oficiální. Nějakou dobu se o tom už diskutovalo, ale nebyl znám přesný termín. 

 

Přechod na platformu Discord moc nechápu, protože klasické fórum je mnohem lepší.

 

Pravdou ale je, že většina lidí od My.comu se na Discord přestěhovala už dávno(včetně komunitního manažera). Pro práci na fóru už zůstala jen hrstka lidí a ta byla postupně přidělena jinam. Jediný kdo se tak věnoval fóru ve svém volném čase byl Silent a ten na to teď také nemá čas. Došlo tedy na zrušení.

 

Vidím to tak, že EU a NA komunita už není pro My.com takovou prioritou jako ta východní. Je to škoda.   

Nu, vlastně jsme všichni dostali perma ban. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My.com obdařil AW množstvím úžasných vychytávek. Já váhám nad žebříčkem oblíbenosti.

 

1. místo určitě mají aktualizace. Z původních několika hodin se teď pro velkou oblíbenost protahují na týden a více. S občasnými vsuvkami pádů hry a nebo nemožnosti se přihlásit. Ta úspora času, kdy se hráči mohou věnovat i něčemu jinému než je věčné hraní AW.

U těch dalších vychytávek si nejsem jist pořadím:

- fyzika?, Tedy trénink jemné motoriky ruky a koordinace oko(mozek) - ruka. Pro mě to je především to, jak se můj 50t tank houpe jak dětský koník a já se přitom pokouším zamířit. Dokonce nemusím stát ani na krtičině stačí rovina a vedle mě bude pojíždět tank. Úžasné. Pro někoho třeba zlepšená ovladatelnost koláků. Ta je teď někdy taky skvělá.

 

- APS a eliminace AP munice a to i když máte vražený lauf skoro nebo i přímo do tanku a to klidně i do podlahy. Jen bych to ještě vylepšil. Pokud by byl tank blíže než 10m, tak kromě požrání AP náboje, by to APS ještě útočníkovi mohlo sebrat Hp, nebo ho odbouchnout zrovna taky.

 

- indikace probití. To že z pár metů neprobijete plechovku z boku, nevadí. Ty tři barvy jsou krásné, tak bych je nechal pravidelně střídat, Ať to bliká jak na vánočním stromečku. Kašlat na indikátor, estetika je estetika.

 

- zaseknutí tanku ve hře, že můžete jen točit věží, nebo znovuoživení bez munice - přece byste nechtěli po někom střílet? Kochejte se krajinou.

 

- spot systém – co na tom že nikoho nevidíte, ale všichni vidí vás, ač jsou na druhém konci mapy a neexistuje mechanizmus, jak by vás mohli vidět. Herci v divadle jsou taky nasvícení a hlediště setmělé. Herci diváky taky nevidí. Máte příležitost, hrajte roli, i když je to jen krátký štěk. Využijte toho, že je na vás upřená veškerá pozornost publika. Kdo by za to co dal.

 

- úžasnej slalom nebo jízda na boulích, v tom bordelu na mapách se za jízdy supr střílí = adrealinovej sport

 

- neustálé neavizované změny – Tak to je obrana proti zkostnatělosti. Změna je život a neustálá překvapení přece potěší. Ne? Např. Před cca měsícem a půl měl Sphinx cca 18 000dmg/min. Teď má 14 000dmg/min. A T15 měla cca 24 000dmg/min, teď cca 31 000dmg/min + E forsáž. No není to skvělé? A nerf dmg Challengera během jednoho týdne? Přece byste nedopustily a aby tak skvělé prémiáky jako Armata s 152mm a Type s 140mm na tom byly stejně s dmg, neřkuli hůř?

 

Je ještě hodně dalšího, ale jen to nejdůležitější.

 

Zcela jiná kapitola je event Cesta bojovníka a jeho úkoly. Ostatně, nemusíte je hrát, máte možnost využít velkých slev a to přece za pár tisíc stojí. Ne? Ostatně si můžete koupit úžasné i Loot bedny, se vším možným, co nechcete a nepotřebujete. Neberte Arabskou Loot bednu s tankem rozsekaným na 600 dílů. Úžasné.

 

To že není klanová náplň? přece byste se nenechali rozptylovat planým tlacháním na TS v klanu. Hrajte sólo. Vo tom ta hra přece je. Nebo ne?

 

A ještě etika, tou se přece nikdo svazovat nebude.

 

Nějakej nápad, jak ten žebříček seřadit? Doplnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...