Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 5 hodinami, bluedevilcz napsal:

Předem taky moc děkuju pitovi za cz a pepovi za obětavost a rady! Chtěl jsem jen dodat, že CZP je striktně o PVP. Než jsem klikl nad odejit z  klanu, tak jsem vyslechl fakt nechtěně rozhovor na TS dvou klanových hráčů z nichž jeden, který má ve statistikách odehráno celkem 3500 bitev dohromady(PVE,PVP,GLOPS,SPECIAL) a v garáži všechny desítky, co jsou ve hře, všechny zajímavý premiáky a samozřejmě novou velitelku a novýho altaye, prohlásil, že PVE je režim pro dementy, že nechápe, jak to někdo může hrát a už vůbec ne, jak tam někdo může nahrát 8000 bitev a tak dál))). Takže vybrat klan není dle mě vůbec jednoduchý!)

Nevím s kým jsi mluvil, ale zrovna dnes se hráli týmové speciální operace. Varianta PVE.

 

Že by se hráli strikně jen PVP bitvy, o tom bych něco měl vědět. Nikdo nikoho k ničemu nenutí. Nevím na koho jsi narazil, ale podle jednoho nesuď všechny.

Nepopírám že se CZP orientuje na PVP bitvy.

 

Hodně štěstí ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, arnost905 napsal:

S autama to neumím rovně a zatáčet už vůbec ne :-D Než dojedu s tou merkávou na těch 150m, tak mně rozstřílijou...

 

Tak jsem se trochu projel s klanem speciálkama a dostal jsem dílek na T9 hádese. Za co?

Pravděpodobně jsi splnil počet bodů, který se započítává i z normálních bitev v klanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pítt64 napsal:

Pravděpodobně jsi splnil počet bodů, který se započítává i z normálních bitev v klanu...

No, mně na tom zarazilo, že před tím jsme odjezdili ty vrtulníky a 20 insane a nebylo nic, nyní pár zavazení na T8 a ejhle dílek :-D Ledaže by se to načítalo ve stylu expení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, akymcz76 napsal:

Nevím s kým jsi mluvil, ale zrovna dnes se hráli týmové speciální operace. Varianta PVE.

 

Že by se hráli strikně jen PVP bitvy, o tom bych něco měl vědět. Nikdo nikoho k ničemu nenutí. Nevím na koho jsi narazil, ale podle jednoho nesuď všechny.

Nepopírám že se CZP orientuje na PVP bitvy.

 

Hodně štěstí ve hře.

Diskuze hráčů PvP kontra PvE nemají řešení a jsou staré jak on line hry. Pokud je klan orientován především na PvP, a to jsou všechny staré klany, byla to jejich obrana proti nic nedělání my.com s klanovým obsahem, tak je problém. Despekt který někteří, a zopakuji, jen někteří hráči PvP mají vůči PvE, tak ten je tady pořád. A to i když spousta starých hráčů odešla. problém je, že pokud chceš klan orientovat komplexně, na PvE i PvP, tak tihle hráči to neunesou a budou v tom klanu dělat rozbroje. 

O tomhle se prostě diskutovat nedá, to je prostě flame war. Ještě na českém ofiko fóru, než ho Silent zavřel, jsem o tomhle vedl spousty "pří".

Takže hráč, by si měl vybrat klan podle své orientace na PvP, nebo PvE.

Co je k diskuzi, tak to je důvod, proč hráči kteří přijdou z WoT, zůstnou v PvE, když ve WoT hráli pouze PvP, tedy by s ním neměli mít problém. Mají. protože vlezou do hry a do minuty je někdo odstřelí, než se stačí rozkoukat. Zkusí to jednou, podruhé, někdy i potřetí, se stejným výsledkem a zůstanou u PvE.

My. com pak napíše, že hráči EU nemají o PvP zájem. Přitom to podělali sami. Jako příklad, 810m vykreslovací vzdálenost, prodloužená o 100m od 0.21, slouží jen campers. Nikomu jinému.

Tak asi tak.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, arnost905 napsal:

No, mně na tom zarazilo, že před tím jsme odjezdili ty vrtulníky a 20 insane a nebylo nic, nyní pár zavazení na T8 a ejhle dílek :-D Ledaže by se to načítalo ve stylu expení.

Ten jeden dílek dostaneš za splnění denního úkolu v klanovém eventu. Načítá se to průběžně, a ty přírůstky jsou tak nízké, že to můžeš plnit i několik dní. Nebo ten úkol můžeš koupit za 5M kreditů. Dostaneš pak buť dílek, platinovku, nebo extra oživení. já je z 90% kupuju, stejně nemám kredity za co utratit, ale ne kvůli tomu bodu. Kvůli těm oživovákům, ty nejde jinak pořídit.

Ty máš dva, takže jsi to už jednou splnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu kamaráde a ani já o žádný flame nestojím, jen sem nabízel pomoc pro nového hráče, který se ani nevyslovil, který styl si vybral.

 

Po tom, jak málo tu bylo aktivních hráčů, si ani klany moc nevybírají.

Alespoň jsem nazaregistroval něco ve stylu, musíš mít ten a ten věk, nastřílenou průměrnou DMG apod.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, akymcz76 napsal:

Máš pravdu kamaráde a ani já o žádný flame nestojím, jen sem nabízel pomoc pro nového hráče, který se ani nevyslovil, který styl si vybral.

 

Po tom, jak málo tu bylo aktivních hráčů, si ani klany moc nevybírají.

Alespoň jsem nazaregistroval něco ve stylu, musíš mít ten a ten věk, nastřílenou průměrnou DMG apod.

 

Nu, já ho směruji do CSGW. Tam mu bude asi, dle toho jak jsem s ním mluvil, nejlíp.

Pokud má nějaké ambice a bude aktivní, tak tam si to může splnit.

My, GP4F máme jediné ambice. Hrát na pohodu, pro zábavu a nestresovat se. Což se s některými kvesty nesnese. Tak je neděláme. Věk v tom taky hraje roli. S vrstevníky si spíš porozumíš. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Iosifek napsal:

Nu, já ho směruji do CSGW. Tam mu bude asi, dle toho jak jsem s ním mluvil, nejlíp.

Pokud má nějaké ambice a bude aktivní, tak tam si to může splnit.

My, GP4F máme jediné ambice. Hrát na pohodu, pro zábavu a nestresovat se. Což se s některými kvesty nesnese. Tak je neděláme. Věk v tom taky hraje roli. S vrstevníky si spíš porozumíš. :rolleyes:

No ano, jsme vesměs dědci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Iosifek napsal:

Ten jeden dílek dostaneš za splnění denního úkolu v klanovém eventu. Načítá se to průběžně, a ty přírůstky jsou tak nízké, že to můžeš plnit i několik dní. Nebo ten úkol můžeš koupit za 5M kreditů. Dostaneš pak buť dílek, platinovku, nebo extra oživení. já je z 90% kupuju, stejně nemám kredity za co utratit, ale ne kvůli tomu bodu. Kvůli těm oživovákům, ty nejde jinak pořídit.

Ty máš dva, takže jsi to už jednou splnil.

Prosím Tě za kolik mega teda můžu koupit jeden dílek hádese? Klidně v tom utopím jmění :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Prosím Tě za kolik mega teda můžu koupit jeden dílek hádese? Klidně v tom utopím jmění :-D

5 000 000 credits = 5M

1x denně.

A jmění v tom utopíš. Někde jsem to tady už počítal.

Klan, po těch 40 bodech na dovršení 3000 bodů ho dostane na 30 do pronájmu.

Pokud ho poskládáš po tom jednom bodu, tak bys ho měl mít snad natrvalo.

Jednak je to v kreditech obrovská částka, takže pro toho kdo teprve expí a shání kredity, to není.

Jen si říkám, koho bude za cca 3/4 roku zajímat nějaká T9?

 

PS: Já v tom zatím utopil 46 x 5M = 230 000 000 - 50M (vypadli mě z těch koupenejch beden) = 180M

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, pryč s takovou výhodnou nabídkou do propadliště dějin. Ty bodíky pro trvalé umístění v garáži asi koupit nejdou. Pronájem mně nechává chladným. Pro mně má auto cenu hlavně v permabonusu, ani to nemusí být prémiák. Těším se už na žabáky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, akymcz76 napsal:

Máš pravdu kamaráde a ani já o žádný flame nestojím, jen sem nabízel pomoc pro nového hráče, který se ani nevyslovil, který styl si vybral.

Kluciiii fakt ste hodní, ale můj názor je jinej (nechci psát, že se oba pletete)))...jen to uvedu na pravou míru...))) Tak k mýmu vstupu do CZP, už nevím s kým jsem ve hře mluvil, ale jen jsem se ptal kolik je vás v klanu, místo odpovědi na mě byl vznesen dotaz, jestli a kolik mám desítek, odpověděl jsem že 10 a že už to hraju dlouho, jen s pauzou a opět jsem vznesl dotaz, kolik je členů v klanu. Odpověď zněla podívej se sám a byla mi poslána pozvánka...tak jsem koukl. Po vstupu na TS jsem se doslech, že mám zpřístupnit jako všichni v klanu svoje staty a bylo mi doporučeno, asi po shlédnutí statů, abych začal víc hrát PVP. Dál už se se mnou nikdo nebavil, tak jsem si hrál svoje a nasával v TS atmosféru, až do předmětného rozhovoru dvou hráčů CZP klanu. Když jsem slyšel to fakt hustý odsouzení PVE modu a hráčů, tak jsem koukl na staty dotyčných, respektive stačily mi jen staty jednoho....nebudu se opakovat, je to popsáno výše.

Něco odehráno už mám nejen v AW, pro představu, třeba ve wot něco kolem 37000 bitev, takže mě bylo jasné, kde že pramení ta síla a sebejistota onoho dotyčného hráče, který má odehráno celkem 3500 bitev v AW a v garáži všechny TOP tanky včetně altaye. 

Mno já mám odehráno něco kolem 7-8000 bitev a typl bych, že jsem tak v polovině, možná těsně za. Většinu 10 už mám, ale pořád mi v garáži nějaký chyběj a cesta k nim je trnitá, hlavně co se týká kreditů. Doteď to bylo tak, že když jsem si chtěl koupit novej tank, musel jsem prodat starej, abych na něj měl. Teď jsem ve fázi, kdy doplňuju garáž již prodanejma tankama kvůli úkolům, jedu pomalu na 10, který nemám + čekám, že přibude za chvíli nějakej další obchodník a tudíž další tanky, na který budu muset vydělat. Takže pokud do hry nechci vrážet reálný prachy, nic jinýho, než hrát převážně PVE mi nezbývá!!!

Nejsem vůbec proti PVP a hraju ho rád, asi o tom to i v poslední fázi bude, ale ještě to chvíli s politikou mycomu potrvá. Všichni to přece znáte, vyčleníš si příklad 3 hoďky na PVP. Když dobře a statistika win/lost bude 50%, jak zkušenosti, tak kredity se moc hejbat nebudou.(není to škoda?) Když budeš mít peška, tak dokonce proděláš a budeš si spílat, že si ty 3 hoďky moh dělat něco jinýho a navíc budeš ********, že si to vůbec hrál.

A nakonec se už taky řadím ke starejm pardům, gamesama ostřílenejm a úplně mi stačí stupidita některých hráčů, v současnosti především ruských, v PVE k tomu, abych souhlasil se svou ženou a řekl si, že mi to nestojí zato, rozčilovat se, nadávat a vůbec to řešit!!!)))

 

A k tomuhle mi stačí jen selskej rozum a nějaký flame game mě nezjímá, vždycky to bylo, je a bude jen o lidech!)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bluedevilcz napsal:

Kluciiii fakt ste hodní, ale můj názor je jinej (nechci psát, že se oba pletete)))...jen to uvedu na pravou míru...))) Tak k mýmu vstupu do CZP, už nevím s kým jsem ve hře mluvil, ale jen jsem se ptal kolik je vás v klanu, místo odpovědi na mě byl vznesen dotaz, jestli a kolik mám desítek, odpověděl jsem že 10 a že už to hraju dlouho, jen s pauzou a opět jsem vznesl dotaz, kolik je členů v klanu. Odpověď zněla podívej se sám a byla mi poslána pozvánka...tak jsem koukl. Po vstupu na TS jsem se doslech, že mám zpřístupnit jako všichni v klanu svoje staty a bylo mi doporučeno, asi po shlédnutí statů, abych začal víc hrát PVP. Dál už se se mnou nikdo nebavil, tak jsem si hrál svoje a nasával v TS atmosféru, až do předmětného rozhovoru dvou hráčů CZP klanu. Když jsem slyšel to fakt hustý odsouzení PVE modu a hráčů, tak jsem koukl na staty dotyčných, respektive stačily mi jen staty jednoho....nebudu se opakovat, je to popsáno výše.

Něco odehráno už mám nejen v AW, pro představu, třeba ve wot něco kolem 37000 bitev, takže mě bylo jasné, kde že pramení ta síla a sebejistota onoho dotyčného hráče, který má odehráno celkem 3500 bitev v AW a v garáži všechny TOP tanky včetně altaye. 

Mno já mám odehráno něco kolem 7-8000 bitev a typl bych, že jsem tak v polovině, možná těsně za. Většinu 10 už mám, ale pořád mi v garáži nějaký chyběj a cesta k nim je trnitá, hlavně co se týká kreditů. Doteď to bylo tak, že když jsem si chtěl koupit novej tank, musel jsem prodat starej, abych na něj měl. Teď jsem ve fázi, kdy doplňuju garáž již prodanejma tankama kvůli úkolům, jedu pomalu na 10, který nemám + čekám, že přibude za chvíli nějakej další obchodník a tudíž další tanky, na který budu muset vydělat. Takže pokud do hry nechci vrážet reálný prachy, nic jinýho, než hrát převážně PVE mi nezbývá!!!

Nejsem vůbec proti PVP a hraju ho rád, asi o tom to i v poslední fázi bude, ale ještě to chvíli s politikou mycomu potrvá. Všichni to přece znáte, vyčleníš si příklad 3 hoďky na PVP. Když dobře a statistika win/lost bude 50%, jak zkušenosti, tak kredity se moc hejbat nebudou.(není to škoda?) Když budeš mít peška, tak dokonce proděláš a budeš si spílat, že si ty 3 hoďky moh dělat něco jinýho a navíc budeš ********, že si to vůbec hrál.

A nakonec se už taky řadím ke starejm pardům, gamesama ostřílenejm a úplně mi stačí stupidita některých hráčů, v současnosti především ruských, v PVE k tomu, abych souhlasil se svou ženou a řekl si, že mi to nestojí zato, rozčilovat se, nadávat a vůbec to řešit!!!)))

 

A k tomuhle mi stačí jen selskej rozum a nějaký flame game mě nezjímá, vždycky to bylo, je a bude jen o lidech!)

 

Hezký...to jo,

co na to říc ?!:Buď sám sebou, nebo pojď mezi dědky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, bluedevilcz napsal:

Kluciiii fakt ste hodní, ale můj názor je jinej (nechci psát, že se oba pletete)))...jen to uvedu na pravou míru...))) Tak k mýmu vstupu do CZP, už nevím s kým jsem ve hře mluvil, ale jen jsem se ptal kolik je vás v klanu, místo odpovědi na mě byl vznesen dotaz, jestli a kolik mám desítek, odpověděl jsem že 10 a že už to hraju dlouho, jen s pauzou a opět jsem vznesl dotaz, kolik je členů v klanu. Odpověď zněla podívej se sám a byla mi poslána pozvánka...tak jsem koukl. Po vstupu na TS jsem se doslech, že mám zpřístupnit jako všichni v klanu svoje staty a bylo mi doporučeno, asi po shlédnutí statů, abych začal víc hrát PVP. Dál už se se mnou nikdo nebavil, tak jsem si hrál svoje a nasával v TS atmosféru, až do předmětného rozhovoru dvou hráčů CZP klanu. Když jsem slyšel to fakt hustý odsouzení PVE modu a hráčů, tak jsem koukl na staty dotyčných, respektive stačily mi jen staty jednoho....nebudu se opakovat, je to popsáno výše.

Něco odehráno už mám nejen v AW, pro představu, třeba ve wot něco kolem 37000 bitev, takže mě bylo jasné, kde že pramení ta síla a sebejistota onoho dotyčného hráče, který má odehráno celkem 3500 bitev v AW a v garáži všechny TOP tanky včetně altaye. 

Mno já mám odehráno něco kolem 7-8000 bitev a typl bych, že jsem tak v polovině, možná těsně za. Většinu 10 už mám, ale pořád mi v garáži nějaký chyběj a cesta k nim je trnitá, hlavně co se týká kreditů. Doteď to bylo tak, že když jsem si chtěl koupit novej tank, musel jsem prodat starej, abych na něj měl. Teď jsem ve fázi, kdy doplňuju garáž již prodanejma tankama kvůli úkolům, jedu pomalu na 10, který nemám + čekám, že přibude za chvíli nějakej další obchodník a tudíž další tanky, na který budu muset vydělat. Takže pokud do hry nechci vrážet reálný prachy, nic jinýho, než hrát převážně PVE mi nezbývá!!!

Nejsem vůbec proti PVP a hraju ho rád, asi o tom to i v poslední fázi bude, ale ještě to chvíli s politikou mycomu potrvá. Všichni to přece znáte, vyčleníš si příklad 3 hoďky na PVP. Když dobře a statistika win/lost bude 50%, jak zkušenosti, tak kredity se moc hejbat nebudou.(není to škoda?) Když budeš mít peška, tak dokonce proděláš a budeš si spílat, že si ty 3 hoďky moh dělat něco jinýho a navíc budeš ********, že si to vůbec hrál.

A nakonec se už taky řadím ke starejm pardům, gamesama ostřílenejm a úplně mi stačí stupidita některých hráčů, v současnosti především ruských, v PVE k tomu, abych souhlasil se svou ženou a řekl si, že mi to nestojí zato, rozčilovat se, nadávat a vůbec to řešit!!!)))

 

A k tomuhle mi stačí jen selskej rozum a nějaký flame game mě nezjímá, vždycky to bylo, je a bude jen o lidech!)

 

Mě by teda osobně zajímalo, kdo ti tuhle kravinu řekl, hrál jsem s tebou a Hororem celej sobotní večer četu a nikdo z nás nic takového neprohlásil, já osobně mám na AW celkem tři účty a na jednom tisíce PvE bitev a ač PvE jsem hrál pouze v minulosti když jsem expil tanky, tak bych takovou blbost nikdy neprohlásil a ani nevím kdo by to mohl být. Osobně by mě to docela zajímalo, jelikož si myslím, že CZP je poměrně pohodová parta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci především, já si nestěžuju, je mi to šumák a chápu to!) Ať si každej dělá, co chce, já samozřejmě vždycky rád pomůžu, jen jsem trošku citlivej na to, s kým jezdím. Nás CZ players je v komunitě AW pořád strašně málo, takže k sobě buďme slušní a pomáhejme si. A vy kluci z CZP sorry, že jsem tu rozvířil takové dohady. Prosím, už to neřešte, o nic nejde, kařdý máme svoje mouchy!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bluedevilcz napsal:

Kuci především, já si nestěžuju, je mi to šumák a chápu to!) Ať si každej dělá, co chce, já samozřejmě vždycky rád pomůžu, jen jsem trošku citlivej na to, s kým jezdím. Nás CZ players je v komunitě AW pořád strašně málo, takže k sobě buďme slušní a pomáhejme si. A vy kluci z CZP sorry, že jsem tu rozvířil takové dohady. Prosím, už to neřešte, o nic nejde, kařdý máme svoje mouchy!)

Jasně každý má svoje mouchy. Vždycky se najde někdo, kdo se někomu posmívá a nemusí to být jen PvPčkař(i když těch je nejvíc :D). Prostě jsi jen narazil na někoho, kdo je jiný. Bohužel jméno si člověk hůř zapamatuje než jméno klanu a ten je pak na tom bit. CZP je v pohodě klan, myslím, že od počátku věků to byl a je PvP klan. Pokud se chceš věnovat hlavně PvE, tak bych zvolil jinak. CSGW hraje všechno a i Losifkovi pardálové se věnují všemu možnému. 

 

CZ/SK hráčů není málo, jen jsou rozdrobeni do spousty menších klanů nebo hrají sami, pokud ale hledáš kvalitu zvol jeden ze zmíněných klanů a chybu neuděláš. Ale ať se rozhodneš jakkoliv na blbce můžeš narazit kdekoliv. Ideální neřešit hlouposti, statistiky a hrát pro radost, je to přeci jen hra a ta má především bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...