Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Ahoj prosim vas jsem zoufalej vyhazuju penize na AW a koupil jsem si premia 6 Leopard Leopard 2AV Predator - Standalone a kdyz chci doplnit munici to me pise tohle This action failed to complete please try again kdyz to necham byt tak jsem v bitve bez munice prosim pomoc :( 

Upraveno uživatelem Banny86CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyhodil komínem 6241 goldů za 50x bedniček na Oplota a dostal jsem zpátky 3300 goldů a barevnou merkávu 2D v běžné ceně za 5500 goldů, tedy za 2941 goldů, což je cena T6 ve slevě. Nedá se úplně říct, že bych byl nespokojený, ale goldy považuju za vyhozené... Z těch bedniček padaly jen zbytečnosti, chraň Vás Bůh za to dát korunu :-D Utrácel jsem vánoční goldy :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2018 at 15:15, Iosifek napsal:

Myslím, že budu mít co dělat s těma Arabskajma bednama. Tedy ne.

 

Hulič = skrýt spojence kouřákama, přitom ho nesmí spotovat nic jiného. Tedy ho plně despotnout. Dá se i několikrát v jedné bitvě.

Teď jsem to měl udělat 5x. Dal jsem to za dvě bitvy. Prostě jsem najel před spojence a bota a pustil kouřáky. Asi jsem to měl i dubl, páč jsem schoval takhle dva spojence najednou.

 

Parťák - palebná podpora = detrackneš tank a při tom detracku ho tvůj spojenec poškodí.

Rada, v PvP si vzít Challiho s PE, nebo XMo s HEAT (velkou ráži) a jet v grupě. Napereš to čelně na pás, detrack, a ostatní ho poškodí. 

 

Úkol - PvP, 15c odstřelit pásy HE municí = 1x shozené pásy na tank. Když je shodíte jednomu několikrát za sebou, tak se to počítá jen jednou.

ja som zhodil pásy HE municiou aj na žlto, potom uplne na červeno a nepripísalo mi nič 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem vyhodil komínem 6241 goldů za 50x bedniček na Oplota a dostal jsem zpátky 3300 goldů a barevnou merkávu 2D v běžné ceně za 5500 goldů, tedy za 2941 goldů, což je cena T6 ve slevě. Nedá se úplně říct, že bych byl nespokojený, ale goldy považuju za vyhozené... Z těch bedniček padaly jen zbytečnosti, chraň Vás Bůh za to dát korunu :-D Utrácel jsem vánoční goldy :-D 

 

Kde jsi to koupil za goldy? Ve WebShopu to mají jen za eura. Nebo se to dá koupit někde přímo ve hře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Najlvin napsal:

 

Kde jsi to koupil za goldy? Ve WebShopu to mají jen za eura. Nebo se to dá koupit někde přímo ve hře?

Ve webshopu stránka 4. Ale jen tak odhadem na ten oplot nebo v jiné loterii jiný tank potřebuješ nejméně 350 beden. A to si myslím, že ti co mají větší zásobu beden na začátku vybalování mají jiný koeficient než ti co, kupují postupně po malých baleních.

Ale aby řeč nestála, prosím Vás čím se nejlépe vyřadí dělo tanku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem vyhodil komínem 6241 goldů za 50x bedniček na Oplota a dostal jsem zpátky 3300 goldů a barevnou merkávu 2D v běžné ceně za 5500 goldů, tedy za 2941 goldů, což je cena T6 ve slevě. Nedá se úplně říct, že bych byl nespokojený, ale goldy považuju za vyhozené... Z těch bedniček padaly jen zbytečnosti, chraň Vás Bůh za to dát korunu :-D Utrácel jsem vánoční goldy :-D 

Co jsem koukal na RU, tak třeba Zuberg  Oplota dal za 306 beden. Kluci na Panzersofa tvrdí, že ho pod 300 beden zatím nikdo nedal. Goldy budu šetřit na Francouze. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Ve webshopu stránka 4. Ale jen tak odhadem na ten oplot nebo v jiné loterii jiný tank potřebuješ nejméně 350 beden. A to si myslím, že ti co mají větší zásobu beden na začátku vybalování mají jiný koeficient než ti co, kupují postupně po malých baleních.

Ale aby řeč nestála, prosím Vás čím se nejlépe vyřadí dělo tanku?

Obecně na poškození modulů jsou PELE (zelené, u Challiho je to taky HEAT) HEAT(červené). mají také zvýšené poškození modulů. A mělo by to jít i s HE. AP mají nízkou šanci.

Plus mířit na hlaveň a zvýšit šanci (ze žluté = poškození, na červenou = zničení) můžeš i velitelem který má na to perky. Tj. Sabrina, nebo Viktor.

To platí jak o modulech, tak o posádce. A asi čím blíž střílíš, tím větší šance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Iosifek napsal:

Obecně na poškození modulů jsou PELE (zelené, u Challiho je to taky HEAT) HEAT(červené). mají také zvýšené poškození modulů. A mělo by to jít i s HE. AP mají nízkou šanci.

Plus mířit na hlaveň a zvýšit šanci (ze žluté = poškození, na červenou = zničení) můžeš i velitelem který má na to perky. Tj. Sabrina, nebo Viktor.

To platí jak o modulech, tak o posádce. A asi čím blíž střílíš, tím větší šance.

Tak s He jsem jsem utřel jako s AP, nejlépe mi to jde s HEAT. Ale díky za tip na velitele, doexpím je.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...