Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 14. 12. 2018 at 9:40, arnost905 napsal:

No jasně, ale chybí nějaký popisný přesný přehled významu obsahu odznaků. Ty popisky mi s mou pamětí příliš nepomůžou, že.

 

ScreenShot0000.jpg.ea1b30ae520f82b416d63c4ae08187c7.jpg

 

Ten první a třetí úkol moc jasně nevidím. Něco konkrétnějšího by bodlo, jako doplněk k těm návodům tady na fóru by stačilo, nemusí to být rovnou ve hře. Ty dva úkoly mají třeba číselnou hodnotu. Já nejsu kdo ví co, prostě by mi vyhovovalo místo získej odznak tak udělej to a to.

Je to nedokonale a neprehladne, nemas kde precitat jednotlive ulohy. Tak to jednoducho nehrajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je to jedno. My.com si musi uvedomit, ze informacie su zasadne preto aby to hraci hrali. Takze naco misie ked nevies co a ako ich mas hrat. Tak ich nehrajem. Akurat co som si vsimol tak tieto misie kurvia hru ostatnym. Pretoze niekto caka na kill, niekto na full demage, niekto ta zadymuje aj ked to nepotrebujes. Hlavne ze sa plnia ulohy ale hra je domrvena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, drotar napsal:

Mne je to jedno. My.com si musi uvedomit, ze informacie su zasadne preto aby to hraci hrali. Takze naco misie ked nevies co a ako ich mas hrat. Tak ich nehrajem. Akurat co som si vsimol tak tieto misie kurvia hru ostatnym. Pretoze niekto caka na kill, niekto na full demage, niekto ta zadymuje aj ked to nepotrebujes. Hlavne ze sa plnia ulohy ale hra je domrvena.

My.com nic nemusí, může, nebo měl by. To ano, jen to nikdy nedělá.

A samozřejmě máš pravdu, takováhle akce nabourá každou hru, nejen AW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, fakir napsal:

Zdravim,měl bych dotaz na tuto hru. Je možné vypnout v nastavení ty bitvy o jednu základnu  ?/v e wotku to jaksi šlo , v AW pomalu každou druhou bitvu  bojuji o tu jednu základnu.....Poté mě štve, že 7 . tankem  bojuji proti 9. tankům - úplné  Wotko.

Nejde a neplánujou už léta, že by to někdy šlo.

A T+2? Urcítě to není v takové nerovnováze a tak často jako ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož  Najlvinovi pod  videa píše nějaký rusák , podle jeho info hraje  PVP něco málo  přes 5000 lidí.... PVE+ special operace zhruba  18000 . Včera k večeru sem si vyjel  Leošem 6.tier a proti 7 a 8 tieru....hrozny my většinou MBT a oni  většina TD...výsledek předem znám-otevřená  mapa ,totalní prohra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, fakir napsal:

Tož  Najlvinovi pod  videa píše nějaký rusák , podle jeho info hraje  PVP něco málo  přes 5000 lidí.... PVE+ special operace zhruba  18000 . Včera k večeru sem si vyjel  Leošem 6.tier a proti 7 a 8 tieru....hrozny my většinou MBT a oni  většina TD...výsledek předem znám-otevřená  mapa ,totalní prohra....

 

Ten rus je nějaký spamer, vůbec bych ho nebral vážně. Jeho snaha mi psát pod každé video o tom, jak je to špatná hra, mi spíše přijde, že má s tou hrou nějaký osobní problém. Tím ale neříkám, že to, co píše, třeba tak není. Každopádně nechápu, proč mi to pod ta videa pořád dává. Mně je úplně jedno, co si o hře myslí nebo kolik lidí to hraje. Já to hraju, protože mě to baví. A tím, že lidi jako já přestaneme streamovat, té hře rozhodně nepomůžeme. Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...