Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 52 minutami, Romario napsal:

Varování my.com před prodejem tanku T-62 Veterán. Cena prodeje je 96 000 000 kreditů. Pokud tank prodáte, bude vám tento kredit po opravě odebrán. Pokud kredit utratíte, bude vám účet zablokován. Tento problém u tohoto tanku tu již jednou byl.

vet.jpg

Dobré vedieť,ja by som ho bol predal a nakupoval a potom by som bol terazky v ryti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

Asi nejsi sám. Vím o někom, kdo se do hry, díky slabému PC dostává do hry 15s po začátku.

presne aj to je môj problém,keď hrám v praci  na slbom PC,tak niekedy aj 20sek.spozdenia a doma je to lepšie ,ale musím tiež kúpiť lepšie PC,ale to by som musel predať auto ,alebo motorku,tak to vydržim aj na tom čo mám:facepalm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, peterramis napsal:

presne aj to je môj problém,keď hrám v praci  na slbom PC,tak niekedy aj 20sek.spozdenia a doma je to lepšie ,ale musím tiež kúpiť lepšie PC,ale to by som musel predať auto ,alebo motorku,tak to vydržim aj na tom čo mám:facepalm:

Ahoj Peter. Pokud nemáš na nové PC, tak upgrade počítače. Zeptej se Roba jestli je to na tvém stávajícím PC možné. Já budu prodávat hardware z bývalého počítače(odešla základní deska), tak by se ti mohlo něco hodit. Třeba grafickou kartu ASUS STRIX GEFORCE GTX 970 atd. Ceník a seznam ti můžu poslat na tvůj e-mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Ahoj Peter. Pokud nemáš na nové PC, tak upgrade počítače. Zeptej se Roba jestli je to na tvém stávajícím PC možné. Já budu prodávat hardware z bývalého počítače(odešla základní deska), tak by se ti mohlo něco hodit. Třeba grafickou kartu ASUS STRIX GEFORCE GTX 970 atd. Ceník a seznam ti můžu poslat na tvůj e-mail.

Vďaka za ochotu,budem Ti vďačný,ak mi pošleš na mail.,spýtam sa aj Roba a aj syna tí budu vedieť lepšie ako ja.:thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Prosím Vás co si mám v Glopsu představit pod úkolem Zničte 15 cílů s pomocí sil podpory?

Obsadit v GO bázi s náletem, věžičky, vrtulníky, letadlo. To je všechno podpora která dělá škody a killy. Ty se ti započítávají. Nepočítají se artyny, drony sice nasvítí, ale nikoho nekillnou.

 

Před hodinou, balagerCZ2 napsal:

ja zas nevim rady s Earn 25 fire support commendations......at delam co delam furt nic nepribyva :(

To chce jen trochu zalistovat zpátky, tam to je a je to začátek téhle diskuze o úkolech.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

Obsadit v GO bázi s náletem, věžičky, vrtulníky, letadlo. To je všechno podpora která dělá škody a killy. Ty se ti započítávají. Nepočítají se artyny, drony sice nasvítí, ale nikoho nekillnou.

 

To chce jen trochu zalistovat zpátky, tam to je a je to začátek téhle diskuze o úkolech.

 

 

Tak jsem myslel, že mám ničit ve spolupráci s pomocí sil podpory :-D To bych dlouho čekal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, arnost905 napsal:

Tak jsem myslel, že mám ničit ve spolupráci s pomocí sil podpory :-D To bych dlouho čekal :-D

To je dost těžká úloha. Já to poprvé udělal za 6 her. Paráda.

Včera jsem to nedal ani po desátý. :smileys-gaming-278245: Buď me to vyžral někdo jinej (byl jsem jinde, killnutej, nebo přijeli nepřátelé). Na té bázi s náletem musíš bejt první, když jseš druhej, tak sice zkrátíš čas capnutí tomu prvnímu, ale nic z toho nemáš. Nebo tam tyhle podpory nebyli. Byli tam jen droni. Taky, když jsem jel na loď capnout nálet, tak jsem spadl z rampy a to tak, že jsem se nezabil. Zbylo mě pár Hp, a dobu mě trvalo najít pod tou lodí místo, kde se dá utopit. :-D

No bednu jsem udělal, ale tím, že se mě po cca 3 hodinách aktivoval splněný úkol na nižší úrovni. A splnil jsem ten, čímž se vše vynulovalo na dalších 8h. Tak jsem se toho zbavil tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, arnost905 napsal:

Počkej, to nestačí jen odstřílet defaultní věžičky a nějaký ten vrtulníček s letadýlkem? Pásy jsou taky modul?

Ty musíš ty ty věžičky a td. capnout a někam umístit G klávesou. To co ty věžičky, letado, nálet, vrtulník udělají za škodu/killy, tak to se ti počítá.

Ty máš úlohu na zničení cílů. Tedy na killy. Nic jiného se ti nepočítá.

Pokud máš úlohu na ničení věžiček, tak ničíš nepřátelské věžičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, balagerCZ2 napsal:

díky za radu. no hezke jak mam asi udelat 15 asistencí v norm. pvp? to nemohlo byt v pve.....wau. bohužel mam tier 5-6 takze ani do globu se ani v podstate neprippojim

Půjdeš si to nastřílet na T2 s kulomeťákem.

Uvažuj. Nejen že musíš přemýšlet s čím, ale i na kterém tieru a jakou taktiku zvolit.

Ty úlohy nejsou těžké, jen zvolit to správné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hrajete novou kampaň(jako já), ve které je jedna z hlavních cen třeba tank Altay, přečtěte si dobře článek na Gamestone. Na otevření úrovně 50 budete údajně potřebovat 85 017 battle coins. Kolik se nechá uhrát v misích a kolik budete zřejmě dokupovat? Je to skutečně zajímavé čtení a je to podrobně rozepsané.                                               http://aw.gamestone.pl/wladcy-pustkowia-wprowadzenie/                          

 

                                                                                

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...