Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

To mě taky ne. Prej jsou stále v režimu údržby. Až to daj dohromady, tak prej je dostanem. To je teď Silentova mantra.

Ale ta mantra je nějaká staronová :-D

 

Hraju skoro výhradně PvE, že, ale nyní sem si všiml, že AI mají výrazně větší dohled. V tom veterán módu je už dohled v kategorii TTD? Nevíte někdo?

A tady vpravo dole je vyčíslení reputace nebo je to další přísun něčeho?

ScreenShot0003.jpg.a64a32f4ff2ea64b58dcd6c964da846c.jpg

 

Tak už mi připsali ranních 150goldů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Terminal napsal:

chcem sa spýtať Vás čo ste hrali na RU servery, ako ste to dokazali s tými blbcami hrať, ved oni idú na porážku ako dobytok, ako mohli vôbec Rusi vyhrať vojnu????  Inač garáž ked som mal jednoduchú bola čierna ale ked som ju prehodil na normálnu tak sa mi objavila

Mě to nedělá, ale já jedu na min. rozlišení. Ono je to u každé grafické karty jiné. Neodladěná hra. Neznamená, že pokud máš PC a grafiku lepší, že ti tahle hra bude lepší chodit.

Jak mohli vyhrát? Za nepředstavitelnejch obětí na životech. Němci se prostě z těch hromad mrtvejch buď zbláznili, nebo jim došli náboje. A o tom, že kdo se z rusů při útoku otočil, tak ho odstřelili vlastní, tak nepochybuj.

Rčení: (o pěchotě) "Žrádlo (maso) pro děla", má v ruském pojetí úplně jiný význam. Doslovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Terminal napsal:

chcem sa spýtať Vás čo ste hrali na RU servery, ako ste to dokazali s tými blbcami hrať, ved oni idú na porážku ako dobytok, ako mohli vôbec Rusi vyhrať vojnu????  Inač garáž ked som mal jednoduchú bola čierna ale ked som ju prehodil na normálnu tak sa mi objavila

Nebol si nikdy v Rusku,keby si tam niekedy šiel ,tak tam musíš byť aspoň 1 mesiac a všetko pekne pochopíš,preto nesúď jeden národ podľa hry a samozrejme s Iosifekom z časti suhlasím-,,sado maso,,ale zabudol aj na veľký kus vlastenectva,veď kde by Rusovi bolo lepšie ako v Rusku,keď preklad národa je -RODINA a doslova a do písmena je pravdivá.Mňa tiež serú,ale spomeniem si na Sergeja,Ivana...a poviem si -lepších priateľov už nikdy nestretne,pretože by mi dali aj to posledné-si aj Ty taký?Tak si to uvedom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě se vítězná bitva ani nazapočetla, chvilku před koncem megalag a pak jsem byl zpět v garáži a nic jsem nedostal ... Opravdu povedená aktualizace, asi mnogo vodky ... opět :Smile-bajan2::facepalm:

Jinak se mi zdá že si hra nějak často plete normální střely s raketama nebo co se to děje ... těch sežranejch zásahů je abnormálně mnoho nebo na to mam jen štěstí. A navíc se mi zbláznilo osvětlení hry některý mapy září jak šílený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Row_T72 napsal:

Ahoj, mě se vítězná bitva ani nazapočetla, chvilku před koncem megalag a pak jsem byl zpět v garáži a nic jsem nedostal ... Opravdu povedená aktualizace, asi mnogo vodky ... opět :Smile-bajan2::facepalm:

Jinak se mi zdá že si hra nějak často plete normální střely s raketama nebo co se to děje ... těch sežranejch zásahů je abnormálně mnoho nebo na to mam jen štěstí. A navíc se mi zbláznilo osvětlení hry některý mapy září jak šílený.

Mě spíš děsí to hoření. I ap tě zapálí jak nic o heatech ani nemluvím. Dneska jsem si připadal jako cheter. Tři výstřely a 3 tanky jasem zapálil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 12. 2018 at 13:26, peterramis napsal:

Nebol si nikdy v Rusku,keby si tam niekedy šiel ,tak tam musíš byť aspoň 1 mesiac a všetko pekne pochopíš,preto nesúď jeden národ podľa hry a samozrejme s Iosifekom z časti suhlasím-,,sado maso,,ale zabudol aj na veľký kus vlastenectva,veď kde by Rusovi bolo lepšie ako v Rusku,keď preklad národa je -RODINA a doslova a do písmena je pravdivá.Mňa tiež serú,ale spomeniem si na Sergeja,Ivana...a poviem si -lepších priateľov už nikdy nestretne,pretože by mi dali aj to posledné-si aj Ty taký?Tak si to uvedom.

peterramis nepíšem o ruskej pohostinnosti, otec tam bol a chválil ich do konca života, tak o pohostinnosti niečo viem a bol som aj s rusmi,  v ruskom tábore :D :D   vravím o ich hrrrrr / uráááááá/ taktike v tejto hre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Musíš si to nastavit v počítači.V nastavení hry to nefunguje

Díky :-)Tak jsem to nastavil v Nastavení Radeonu. Tak bez restartu to nezabralo, ještě to zkusím s restartem widlí. Tak to nepomohlo, furt těch 500 FPS... Škoda, tak tu hru zmrvit, když to před tím 0.27 bez problémů fungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 12. 2018 at 21:26, Lukaso_von_Teschen napsal:

Mě spíš děsí to hoření. I ap tě zapálí jak nic o heatech ani nemluvím. Dneska jsem si připadal jako cheter. Tři výstřely a 3 tanky jasem zapálil. 

Čus, pravdu máš. Dneska jsem si připadal jak na hranici s tím hořením to asi zase trochu přeladili ... a obzvlášť kulomety mě zapalovali, tu zpropadenou Merkavu, snad každou střelou, to není možný tenhle tank expit :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Row_T72 napsal:

Čus, pravdu máš. Dneska jsem si připadal jak na hranici s tím hořením to asi zase trochu přeladili ... a obzvlášť kulomety mě zapalovali, tu zpropadenou Merkavu, snad každou střelou, to není možný tenhle tank expit :Smile_sad:

Tak to nesmíš expit v PvP nebo GO. Boti ji v PvE nezapalují. V PvP/GO ovšem hoříš i 3x za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, fakir napsal:

Aw něco na nás chystá , jen aby to nebylo jako to maj  ruskem servru....za dárky platit.

Jen pro pořádek. Za dárky na RU serveru se platí body(баллы), která se ti připisují v tvém herním klientovi. Za rok jich tam mám cca 4500. Takže je to prakticky stejné jako na EU. 

bod.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...