Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, Najlvin napsal:

Lidi, na co si pořád stěžujete? Já třeba tuhle verzi 430 neměl, takže jsem za ni rád. A že nebyla kompenzace - no, buďte rádi, že vám něco padá i z těch dalších beden. Běžtě se podívat, jaký úžasný kalendář má WoT. Tam si každý den musíte dárek, pokud ho tedy chcete, koupit ve výhodném balíčku - a tu drobnost zdrama, která u toho je, aby se neřeklo, si zase musíte odpracovat ve hře... Takže díky bohu alespoň za to, co tu máme :D

A budem si štěžovat pořád !!! :Smile-izmena:

S WoTkem nic porovnávat nebudu, páč mě nezajímá, zajímá mě AW.

:smileys-happy-427623:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za nedávný problém se hrou, ke kterému došlo minulý víkend, se AW rozhodlo poskytnout následující kompenzace:

7 dnů prémiového účtu pro všechny a 7 dnů prem. účtu, pokud jste ho měli v té době aktivovaný.

2 Platinum Armored Warfare boosters.
2 Platinum Battlefield Glory boosters.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Romario napsal:

Pokud máte rádi nějakého streamera nebo stránky zaměřené na AW, můžete je propagovat ve hře (na vašem tanku). Zatím je zveřejněna jen část obtisků, které přijdou do hry.

 

decal.jpg

To je sice hezké...,ale více by se měli věnovat vlastní hře, než zbytečnostem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, pítt64 napsal:

To je sice hezké...,ale více by se měli věnovat vlastní hře, než zbytečnostem.

Máš pravdu. Zítra bude spuštěna aktualizace 0.27. Hodně hráčů, kteří hráli PTS tvrdí to, že spuštění této aktualizace je hodně předčasné a plné chyb. Dnes jsem dvakrát nedohrál hru( hra zamrzla a bílá obrazovka mimo zaměřovač). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PTS u některých tanků tieru 9 a 10 byl zaznamenána změna nabíjení. Doba nabíjení těchto tanků vzrostla i na jednu sekundu a tím pádem se sníží i DPM. Vývojáři zřejmě chtějí prodloužit život tanku v bitvě. Uvidíme, zdali tato změna přijde i do hry. Na obrázku je před i po(stejná výbava, velitel atd).

 

 

pts.jpg

pts1.jpg

pts2.jpg

pts3.jpg

pts4.jpg

pts5.jpg

pts6.jpg

pts7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, arnost905 napsal:

Už stahuju, nejprve na mně vykouklo 4,5GB a pak to po pár sekundách vyskočilo na 5,22GB.

Jak přeskládali garáž, tak mám permabonus větší o 0,1%, při druhé PvE bitvě mě zkolaboval klient... A taky server :-(

Presne aj mne sa to deje,ako viete často sa tu nesťzujem,ale začina ma to srať.Tie ich ,,vychytavky,,ma vôbec ,ale vôbec neberu,asi sa niekam inde -poberu.

To posledné slovo je v Češtine,ale je pravdivé a sa aj rýmuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, peterramis napsal:

Presne aj mne sa to deje,ako viete často sa tu nesťzujem,ale začina ma to srať.Tie ich ,,vychytavky,,ma vôbec ,ale vôbec neberu,asi sa niekam inde -poberu.

To posledné slovo je v Češtine,ale je pravdivé a sa aj rýmuje.

Zkusil jsem nainstalovat WoT, a ten klekne při vstupu do garáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si všiml, že nejde zatrhnout vertikální synchronizace, tedy zatrhnout ano, ale hra to neuloží a nezpracuje. Nyní jsem vyjel s AGDS a druhá šance po zničení v PvE veteran nešla použít. Navíc se mi nevrátil z bitvy. A on server padl. Jaké překvapení...

Tak to se jim omlouvám, avizované nahrání hotfixu hotfixu hotfixů.

 

Tak nyní je 11:38 a hotfix hotfixu hotfixů očividně nezabral :-D Zas server leží :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Tak hra jede.

 

Ale lagy lagy lagy, problém se zvukem. Nevrací tanky z bitvy. V jedné hře bylo na straně nepřítele 8 disconnect.

Zmizel sklad beden ????

 

Myslím, že to dnes jsště znovu vypnou :-(

 

My.com dává zcela nový význam pojmu: "Beta verze".

Těšte se na 0.28, ta už bude mít "údržbu" nejspíš měsíc. Tohle vidím na tejden.

 

 

 

PS:

Silentstalker

Content Manager

Today, 11:44 AM

We've identified the issues and have extended the maintenance time to 17:00 CET to correct them. Unfortunately, the Goods section of the Inventory will remain disabled this weekend. We apologize for the inconvenience.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Identifikovali jsme problémy a prodloužili jsme dobu údržby na 17:00 CET, abychom je opravili. Bohužel sekce Tento článek v inventáři zůstane tento víkend zakázána. Omlouváme se za nepříjemnosti.

 

 

Jak překvapivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2018 at 15:49, Najlvin napsal:

Lidi, na co si pořád stěžujete? Já třeba tuhle verzi 430 neměl, takže jsem za ni rád. A že nebyla kompenzace - no, buďte rádi, že vám něco padá i z těch dalších beden. Běžtě se podívat, jaký úžasný kalendář má WoT. Tam si každý den musíte dárek, pokud ho tedy chcete, koupit ve výhodném balíčku - a tu drobnost zdrama, která u toho je, aby se neřeklo, si zase musíte odpracovat ve hře... Takže díky bohu alespoň za to, co tu máme :D

přesně tak, ve wotku byl pro mě aktuální tank stejnak až po 10.prosinci po výplatě :Smile_veryhappy: a tady je každy den něco za dara,schválně si to 24. můžem sesumírovat kolik jsme toho získali  a vsadim se, že toho bude víc než za 6 let hraní wotka a bez práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, framu napsal:

přesně tak, ve wotku byl pro mě aktuální tank stejnak až po 10.prosinci po výplatě :Smile_veryhappy: a tady je každy den něco za dara,schválně si to 24. můžem sesumírovat kolik jsme toho získali  a vsadim se, že toho bude víc než za 6 let hraní wotka a bez práce.

Jenže, nás pravověrné AWčkáře nějaké WoT vůbec nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...