Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Mě ani tak nevadí prémiová T10, jako ty jejich nevýherní loot bedny. Osobně si myslím, že je to pro ně dobrý obchod, tomu věřím. Podle mně by se měli "kupovat" lístky a po dosažení příslušného počtu individuálně koupit vybraný stroj T10 z nabídky. Takto můžeš dokolečka dokola furt utrácet jak zbohatlík a ve výsledku "plná" garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, arnost905 napsal:

Mě ani tak nevadí prémiová T10, jako ty jejich nevýherní loot bedny. Osobně si myslím, že je to pro ně dobrý obchod, tomu věřím. Podle mně by se měli "kupovat" lístky a po dosažení příslušného počtu individuálně koupit vybraný stroj T10 z nabídky. Takto můžeš dokolečka dokola furt utrácet jak zbohatlík a ve výsledku "plná" garáž.

Nemám nic proti prem. tankům tieru 10, ale proti raketovým potvorám. A něco pro doplnění o AFT -10.

 

 

 

 

aft.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, bluedevilcz napsal:

D...to fakt odmítám hrát...2 hodiny v řiti a totok je výsledek

pvp.jpg

 

Jsou věci mezi nebem a zemí, které člověk nevymyslí. Přesto se stanou.

Můžeš nám prozradit, jak se ti při 18 porážkách a jedné výhře, podařilo, zřejmě v té jediné výhře, to bývá podmínka, splnit klanový úkol v PvP za 40 bodů?

Nechápu to, ale skutečnost je taková.  :-o Dokonce to asi ani nevíš. :-D

 

A perlička pro ostatní. I když jsme v jednom klanu, tak nemáme ty klanové úkoly stejné, ač bychom je stejné mít měli.

 

 

 

ScreenShot0032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2018 at 9:39, pítt64 napsal:

Novodobá taktika  :facepalm:taktika.jpeg.2e0528d77f6ec50206b3de8a75938137.jpeg:-)

taktika1.jpeg

taktika2.jpeg

No, to tak nový není. To jsem viděl už na EU praktikovat poláky. Tedy, v menší míře.

Cold Strike Map, zmenšení pro skrimiše. Zůstávali všichni na místě, v levým horním rohu, kde je to vysadilo. Tam se ukempovali.

Upraveno uživatelem Iosifek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tato hra dopadne asi jako Wotko protože se zde stále  někdo potajnu hrabe  ve hře.Pokud stále někdo oslabuje pancíře tanku navzdory uplakánkům tak se nedivme,Místo toho aby se hráči naučily tanky prostřelovat nebo zkoušely různou munici tak radši brečí na podpoře kde jim vyhoví,toto vyhovění uplakánkům  táhne celou hru směrem dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě se hra ani nespustí skončím u tý autorizace píše to že " servry nejsou připraveny" po chvilce se spustí AUTORIZACE a hra začne ověřovat a tím končím ... :(

 

Tak jsem pohledal info od SS na ofiforu:)

Server Issues - December 1

Hello everyone,
we are currently experiencing server issues, which will result in several more hours of downtime. We expect to have a solution later today, but for now, the servers will stay disabled at least until 20:00 CET. We will keep you informed of the status in this thread. Once the server is up, we will discuss appropriate compensations.
Status: The developers were called to the office and are working on a fix
Fix ETA: 20:00 CET

 

Volný googl překlad:

Problémy se serverem - 1. prosince
     Ahoj všichni,
     v současné době dochází k problémům se serverem, což bude mít za následek několik hodin nečinnosti. Očekáváme, že budeme mít řešení později, ale zatím servery zůstanou aktivní alespoň do 20:00 SEČ. Budeme Vás informovat o stavu tohoto vlákna. Jakmile server nastane, budeme diskutovat o vhodných kompenzacích.
     Stav: Vývojáři byli povoláni do kanceláře a pracují na opravě
     Fix ETA: 20:00 CET

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Romario napsal:

Upozornění pro nováčky. Od 1. prosince do 26. prosince si můžete v obchodě MyLoot každý den vyzvednout zdarma bednu "Winter Holidays Gift Box" obsahující různé dárky. Nezmeškejte vyzvednutí, bedny mají časové omezení.   https://loot.my.com/case/18/

 

bedny.jpg

 

Nu, pro nováčky by měla platit zásada, že se sledují novinky. Akce většinou začínají v 16:00 a bývají oznámeny i se zpožděním. Dostanou se tam z klienta při spouštění hry.

A pokud chtějí překlad, tak je stále Ashadak dělá. Tímto mu děkuji. :-)

Překlady najdete tady:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230382-Co-se-děje-v-AW-(Oficiální-zprávy-Hezky-Česky)/page10

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, na co si pořád stěžujete? Já třeba tuhle verzi 430 neměl, takže jsem za ni rád. A že nebyla kompenzace - no, buďte rádi, že vám něco padá i z těch dalších beden. Běžtě se podívat, jaký úžasný kalendář má WoT. Tam si každý den musíte dárek, pokud ho tedy chcete, koupit ve výhodném balíčku - a tu drobnost zdrama, která u toho je, aby se neřeklo, si zase musíte odpracovat ve hře... Takže díky bohu alespoň za to, co tu máme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...