Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Tož jsem to teda zase nainstaloval ale mám problém.

V GameCenter My.com tedy v launcheru jsem přihlášený ale pokud spustím hru chce to po mně novej nick jako by mně ta hra neznala ... Co to znamená? Pokud dám svuj nick napíše mi to že je používaný.

Takže za sebe nemužu hrát :/ 

No a vypadá to že mám i ban na foru bo tam nemužu psát? :D 

 

aw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MegaVydra napsal:

Tož jsem to teda zase nainstaloval ale mám problém.

V GameCenter My.com tedy v launcheru jsem přihlášený ale pokud spustím hru chce to po mně novej nick jako by mně ta hra neznala ... Co to znamená? Pokud dám svuj nick napíše mi to že je používaný.

Takež za sebe nemužu hrát :/ 

Asi to budeš muset řešit přes podporu. Se zavedením globálního serveru musíš mít pro EU/NA a RU jen jeden nick. Pokud jsi měl na EU i na RU stejný nick, u každého účtu, tak jeden musíš přejmenovat. Jsou s tím spojené i další problémy. Např se ti nemusí připočítávat kredity a tak podobně. I přes podporu se to vleče. Jo a účty EU a NA se slučovali (pokud měli stejnou emailovou adresu). Ru zůstalo oddělené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Iosifek napsal:

Asi to budeš muset řešit přes podporu. Se zavedením globálního serveru musíš mít pro EU/NA a RU jen jeden nick. Pokud jsi měl na EU i na RU stejný nick, u každého účtu, tak jeden musíš přejmenovat. Jsou s tím spojené i další problémy. Např se ti nemusí připočítávat kredity a tak podobně. I přes podporu se to vleče. Jo a účty EU a NA se slučovali (pokud měli stejnou emailovou adresu). RU zůstalo administrativně oddělené i když hrajeme společně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to jak jsi psal Losifku.  Takže při přihlášení bych si měl napsat novej nick a mělo by to jet asi :D  Doufám že mi tam zustanou přátelé kua ...

 

his issue could arise if your nickname was preserved for an active player who had played on another server before launching the Armored Warfare Global Server. If both you and another player have launched the game during the last month, we preserve the name for the player who had registered first. 

You may change your nickname from the U_XXXXXX type after your first login in the game.

Should you have any questions or concerns, please don't hesitate to contact us.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, MegaVydra napsal:

Tak je to jak jsi psal Losifku.  Takže při přihlášení bych si měl napsat novej nick a mělo by to jet asi :D  Doufám že mi tam zustanou přátelé kua ...

 

his issue could arise if your nickname was preserved for an active player who had played on another server before launching the Armored Warfare Global Server. If both you and another player have launched the game during the last month, we preserve the name for the player who had registered first. 

You may change your nickname from the U_XXXXXX type after your first login in the game.

Should you have any questions or concerns, please don't hesitate to contact us.

Jo, a skoč si taky na zdejší komunitni TS. Dám ti práva, museli být z technických důvodů před časem vymazány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Technickej problém, kua. :pirate:

PC je doma, nainstaloval jsem AW.

Nejdříve RU klient, změnil jsem si tam i nick. (stálo mě to 1500 goldů) 

Zkusil jsem jednu PVE na zahřátí - byli motejli i krtci ... 

Následně jsem stáhl EU instalátor z EU stránek ale po rozkliku se mi chce spouštět zase RU verze instalace a otevře se i "Igrovoj centr". :mad: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Grad napsal:

 Technickej problém, kua. :pirate:

PC je doma, nainstaloval jsem AW.

Nejdříve RU klient, změnil jsem si tam i nick. (stálo mě to 1500 goldů) 

Zkusil jsem jednu PVE na zahřátí - byli motejli i krtci ... 

Následně jsem stáhl EU instalátor z EU stránek ale po rozkliku se mi chce spouštět zase RU verze instalace a otevře se i "Igrovoj centr". :mad: 

Pro motejli a krtky ses nejuknul sem :-)

cen.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsem to konečně po těch obstrukcích spustil, tak mě čekalo překvapení.

oznámení o tom, že jsem dostal 1000G. Divný, já dostal ve skutečnosti cca 2500G. :-o (měl jsem oklo 1600G, nevím přesně)

Ještě někdo, nebo to mám přičítat kompenzaci za VBL Hi-Tech a konverzaci se suportem?

 

 

ScreenShot0024a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Tak když jsem to konečně po těch obstrukcích spustil, tak mě čekalo překvapení.

oznámení o tom, že jsem dostal 1000G. Divný, já dostal ve skutečnosti cca 2500G. :-o (měl jsem oklo 1600G, nevím přesně)

Ještě někdo, nebo to mám přičítat kompenzaci za VBL Hi-Tech a konverzaci se suportem?

 

 

ScreenShot0024a.jpg

Napsali 1000, ale připsali 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando. Vrátil jsem se ze služebky a koukám, že je tady nějaký klid. Na čínském serveru se začala prodávat AFT-10(raketové TD tieru 10) . Tamní cena je stanovena na 458 Juanu(CNY), cca 1550 Kč. Počítám, že u nás se bude prodávat na dílky. Nebo raději, že se vůbec nebude tato raketová obluda prodávat.

 

atf10.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...