Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, Grad napsal:

Spojili RU server s EU zdechlinou ? 

A co když mám na EU i na RU serveru stejný nicky ? 

Nazdar Řediteli.

RU hráči začali praktikovat taktiku "stádo" po příchodu patche, který učinil stroje zranitelnější, některé i pomalejší tak začali pushovat ve stádu aby rychle převálcovali vše na co narazí a tím získali počáteční početní převahu. Že se mapa objela 2x dokola nevadilo. ? A ti co nestíhali stádu nebo byli opatrní ve 2-3 lajně, ti nastříleli často prd. 

"Tichošlápek" po vás chce abyste mu psali in English a když měl zachrčet tak zajel do vody ? 

Ryzí "karakter" jako vždy.

(lopata by mu slušela) 

Pokud máš v stejný nicky?

já se po přechodu na Globál poprvé přihlásil do hry na RU. Hned mě to vyzvalo ke změně nicku, změna byla zdarma, vše v garáži zůstalo, částky goldů, kreditů...vše OK.

Jen jsem po dvou dnech zjistil, že mi hra nic nepočíta do statistik a ranků. Okamžitě nastartováno na podporu (samo že RU) a zhruba 5-6 dní mi to dolaďovali, asi ve volných chvilkách. Byť mi odpověď z podpory, že je vše už OK ještě nedorazila, vypadá to že je vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Grad napsal:

Spojili RU server s EU zdechlinou ? 

A co když mám na EU i na RU serveru stejný nicky ? 

Nazdar Řediteli.

RU hráči začali praktikovat taktiku "stádo" po příchodu patche, který učinil stroje zranitelnější, některé i pomalejší tak začali pushovat ve stádu aby rychle převálcovali vše na co narazí a tím získali počáteční početní převahu. Že se mapa objela 2x dokola nevadilo. ? A ti co nestíhali stádu nebo byli opatrní ve 2-3 lajně, ti nastříleli často prd. 

"Tichošlápek" po vás chce abyste mu psali in English a když měl zachrčet tak zajel do vody ? 

Ryzí "karakter" jako vždy.

(lopata by mu slušela) 

Přejmenuješ se, zdarma.

Jj. přesně ta taktika to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ?

Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? 

PVE a GLOPS mě moc nezajímají.

(Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku)

Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ?

Rozpočítejte se ... prvý ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Grad napsal:

Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ?

Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? 

PVE a GLOPS mě moc nezajímají.

(Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku)

Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ?

Rozpočítejte se ... prvý ... ?

Jj., bez dlouhýho čekání 15x15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Grad napsal:

Tak už nezbývá, než doufat, že mi po dobu mé zahálky, samejma ultramegadobrejma patchema nez*urvili moji Uršulu.

Už se těším na nový PC až budu moci vohulit grafiku a pozorovat za jízdy motýly. 

??

nebo odolávat tlupě rusáků :-)

jo a 76tý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Grad napsal:

Tak už nezbývá, než doufat, že mi po dobu mé zahálky, samejma ultramegadobrejma patchema nez*urvili moji Uršulu.

Už se těším na nový PC až budu moci vohulit grafiku a pozorovat za jízdy motýly. 

??

Motýly?

Prd velebnosti. Budeš tedy čubrnět.To zase jo. Jak APS požírá nejen rakety, ale i APčka. Jak na zelenou zaboha neprobiješ, na oranžovou možná a na červenou někdy. Jak Type se 140mm kanónem vládne bojišti (má o 10% posílenej pancíř), a že jich ti Rusáci maj, až je na bojišti modro. Jak tanky krásně hoří. Zejména T9., T10 Mekavy. To je zapalovač, škrtneš o skálu, a jsi v plamenech. Nebo stačí potkat Armatu se 152mm, poškodí tě každou ranou, ať máš pancíř jakej chceš. Ta je taky posílená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Grad napsal:

Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ?

Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? 

PVE a GLOPS mě moc nezajímají.

(Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku)

Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ?

Rozpočítejte se ... prvý ... ?

nazdar Grade

mne prijde, ze tady naopak par novych, naivnich a utracenichtivych ovecek pribylo...

to bude zase casem slz a emoci, az jim dojde, do ceho se nechaly nalakat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Motýly?

Prd velebnosti. Budeš tedy čubrnět.To zase jo. Jak APS požírá nejen rakety, ale i APčka. Jak na zelenou zaboha neprobiješ, na oranžovou možná a na červenou někdy. Jak Type se 140mm kanónem vládne bojišti (má o 10% posílenej pancíř), a že jich ti Rusáci maj, až je na bojišti modro. Jak tanky krásně hoří. Zejména T9., T10 Mekavy. To je zapalovač, škrtneš o skálu, a jsi v plamenech. Nebo stačí potkat Armatu se 152mm, poškodí tě každou ranou, ať máš pancíř jakej chceš. Ta je taky posílená...

nestraš ho losifku    :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Grad napsal:

Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ?

Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? 

PVE a GLOPS mě moc nezajímají.

(Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku)

Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ?

Rozpočítejte se ... prvý ... ?

Normálně to frčí a dá se hrát pvp i ráno 15vs15 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Motýly?

Prd velebnosti. Budeš tedy čubrnět.To zase jo. Jak APS požírá nejen rakety, ale i APčka. Jak na zelenou zaboha neprobiješ, na oranžovou možná a na červenou někdy. Jak Type se 140mm kanónem vládne bojišti (má o 10% posílenej pancíř), a že jich ti Rusáci maj, až je na bojišti modro. Jak tanky krásně hoří. Zejména T9., T10 Mekavy. To je zapalovač, škrtneš o skálu, a jsi v plamenech. Nebo stačí potkat Armatu se 152mm, poškodí tě každou ranou, ať máš pancíř jakej chceš. Ta je taky posílená...

Pod to se podepíšu.

Jestli to takhle půjde dál a každá bitva bude končit 10:0 a podobně, asi se na to *******

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Romario napsal:

Jak se líbí tento připravovaný Marder 2 Peacefighter(Миротворец). Je možné, že na černý pátek (23. listopadu) přijde do prodeje.

 

mar1.jpg

mar2.jpg

mar2a.jpg

mar3.jpg

mar5.jpg

mar4.jpg

Co to je za homo, buzno, pedo tank? ? ? ?

To je spec tank pro toho hybrida Spitfira nebo jak se jmenuje ten gender? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že v těchto dnech je to zrovna rok, co mi došla trpělivost a zároveň jsem usoudil, že dál trápit 7 let starý stroj v něčem co jde ode zdi ke zdi nemá smysl. ? 

Tak doufám, že za pár dní budu překvapen. (vím, že budu, ti vrtáci neumí udělat jeden event bez erroru) ?

Dnes mi přijde novej 27" monitor, "abych tě lépe viděla" . 

 

Chci vidět motejly ... a krtky lítat vzduchem od pásů !!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Grad napsal:

Koukám, že v těchto dnech je to zrovna rok, co mi došla trpělivost a zároveň jsem usoudil, že dál trápit 7 let starý stroj v něčem co jde ode zdi ke zdi nemá smysl. ? 

Tak doufám, že za pár dní budu překvapen. (vím, že budu, ti vrtáci neumí udělat jeden event bez erroru) ?

Dnes mi přijde novej 27" monitor, "abych tě lépe viděla" . 

 

Chci vidět motejly ... a krtky lítat vzduchem od pásů !!! :-D

A jaký ten monitor Ti vstoupí do služby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Grad napsal:

Koukám, že v těchto dnech je to zrovna rok, co mi došla trpělivost a zároveň jsem usoudil, že dál trápit 7 let starý stroj v něčem co jde ode zdi ke zdi nemá smysl. ? 

Tak doufám, že za pár dní budu překvapen. (vím, že budu, ti vrtáci neumí udělat jeden event bez erroru) ?

Dnes mi přijde novej 27" monitor, "abych tě lépe viděla" . 

 

Chci vidět motejly ... a krtky lítat vzduchem od pásů !!! :-D

Rok? Tak to jsi skončil v 0.21 - Tak to budeš čučet na drát. :Smile_veryhappy:

V garáží "zabloudíš".

Novej systém velitelů. Hlavně jejich vlastností. To sudoku je úžasný.

Nový vlastnosti posádek.

Nový tanky.

Nová mapa. A některý mapy předělaný, to se ovšem týká hlavně PvE.

Vlastnosti většiny tanků předělaný. Ať už halasně, nebo skrytě.

A i u tanků který máš na ful, tak nový moduly.

Novej režim v PvE, Speciální Operace - hrajou to i PvPčkáři, jsou tam dobrý odměny  a cama. Pokud tedy na Brutálu se s random partou doplazíš do vítěznýho konce.

A v 0.21 byl spot systém v plenkách.

 

A krtky lítat uvidíš, až budeš střílet. Tak nějak upravili RNG. Sice to není WoT, ale připadáš si, že ti někdo ohnul lauf. Pokud tedy sis nevzal rovnou cvičnoum munici (velká rána, spousta smradu, kule žádná).

A "motýly" nepřehlédneš. Maj vrtule a střílí po tobě z kulometu a rakety. :Smile_veryhappy:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny:

Rada, nebo prosba. nefunguje jim teď automatický ban systém, 3x a dost.

Vzhledem k množícím se exotům, kteří střílí do vlastních a jsou schopni i vlastní tým vystřílet. To není nadsazené, to je realita. Tak si dělejte screny a replaye. Pak to posílejte na podporu. Tihle "taky hráči" nemají ve hře co dělat. Když to neuděláte, tak si myslí, že jsou beztrestní. Nejsou. Hlavně, když to chcete poslat, tak jim to neoplácejte.

Na podpoře  na to mají kolonku. Ovšem, musíte to něčím podložit. Nejlépe replayem a screnem. Prý se s nimi nepářou.

 

Návod, kde to nastavit a kde to pak najít.

 

Cesta k repleyúm:

308458791_Beznzvu5.thumb.jpg.c1ebcd7b36a54d7490cb5239a041a543.jpg

 

Záznamy aktivujete (pořizujete) červeným puntíkem. Pokud tam není, nemáte nic.

Přehrajete je podle šipky.

ScreenShot0015.thumb.jpg.05e3408f7dd5d55fc385611b0d8ec9ed.jpg

 

Nastavení uložení videa je v klientovi. (vidíte tam i to, že pokud chcete udělat video, tak při spuštěném klientovi Alt+F5). Podpoře ovšem stačí jen záznam, repley.1025699998_Beznzvu3.thumb.jpg.3b96f10592678385544704b6eadb5c85.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...