Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Prosba o kontrolu překladu:

Goldy stále žádné.

Dozvěděl jsem se o neetickém chování hráče my.com při té akci.
Spáchal úmyslně sebevraždu utopením. Aby někdo neměl náhodou 500 goldů za jeho zastřelení.
Byl jsi to ty , Silentstalker.
Styď se!

------------------------------------------------

Goldy still has none.

I learned about my.com's unethical behavior at the event.
He intentionally committed suicide by drowning. So that no one would have 500 golds for his shot.
It was you, Silentstalker.
Shame on you!

 

--------------------------------------------------------------------------------

To víte, jsem odkázán na Google a byl bych rád, aby tomu dobře rozuměl. Když už mu to nemám psát česky. Což by, jen tak mimochodem, pro něho byla výhoda. Mimo Čechů a Slováků by tomu nikdo nerozuměl.

Každá hůl má dva konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, arnost905 napsal:

Dneska zrána výpadek serveru, pokud nemám za něco ban :-D

Včera jsem v 20:45 musel restartovat hru. Vyhodilo mě to z přihlášení. 25 minut jsem se pokoušel přihlásit, včetně verifikace a podobně. Pak mě to nechtělo pustit do hry. nepodařilo se autorizovat váš účet. hra se mě spustila až v 21:25.

A to jsem slíbil že pujdu na výcvikovku od 21:00, aby mohli trénovat na GO. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27 minutes ago, Iosifek said:

Prosba o kontrolu překladu:

Goldy stále žádné.

Dozvěděl jsem se o neetickém chování hráče my.com při té akci.
Spáchal úmyslně sebevraždu utopením. Aby někdo neměl náhodou 500 goldů za jeho zastřelení.
Byl jsi to ty , Silentstalker.
Styď se!

------------------------------------------------

Goldy still has none.

I learned about my.com's unethical behavior at the event.
He intentionally committed suicide by drowning. So that no one would have 500 golds for his shot.
It was you, Silentstalker.
Shame on you!

 

--------------------------------------------------------------------------------

To víte, jsem odkázán na Google a byl bych rád, aby tomu dobře rozuměl. Když už mu to nemám psát česky. Což by, jen tak mimochodem, pro něho byla výhoda. Mimo Čechů a Slováků by tomu nikdo nerozuměl.

Každá hůl má dva konce.

Kludne to takto posli.  Da sa to pochopit aj z anglictiny... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Prosba o kontrolu překladu:

Goldy stále žádné.

Dozvěděl jsem se o neetickém chování hráče my.com při té akci.
Spáchal úmyslně sebevraždu utopením. Aby někdo neměl náhodou 500 goldů za jeho zastřelení.
Byl jsi to ty , Silentstalker.
Styď se!

------------------------------------------------

Goldy still has none.

I learned about my.com's unethical behavior at the event.
He intentionally committed suicide by drowning. So that no one would have 500 golds for his shot.
It was you, Silentstalker.
Shame on you!

 

--------------------------------------------------------------------------------

To víte, jsem odkázán na Google a byl bych rád, aby tomu dobře rozuměl. Když už mu to nemám psát česky. Což by, jen tak mimochodem, pro něho byla výhoda. Mimo Čechů a Slováků by tomu nikdo nerozuměl.

Každá hůl má dva konce.

ten ... se fakt sam radsi utopil, nez aby nekomu dali posr...ych 500 goldu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:

Prej jo. Mel málo hpček, tak se radši utopil. Posmrtnej pohled je potvora, spojuhráči ti koukaj pod ruce.

jestli to je pravda, tak ta spina u me prave klesnul na uplne dno spolecnosti ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, reditelvesmiru napsal:

jestli to je pravda, tak ta spina u me prave klesnul na uplne dno spolecnosti ....

Pokud tomu správně rozumím, tak to potvrzuje a je na to patřičně hrdej. Určitě to nedementuje.

 

Tohle je jeho odpověď mě:

Well, we DID write it won't be easy to get the Gold

Anyway the Gold was distributed, sorry for the delay
 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?231531-Bounty-Hunt-Maximum-Overkill/page5

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Iosifek napsal:

Pokud tomu správně rozumím, tak to potvrzuje a je na to patřičně hrdej. Určitě to nedementuje.

 

Tohle je jeho odpověď mě:

Well, we DID write it won't be easy to get the Gold

Anyway the Gold was distributed, sorry for the delay
 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?231531-Bounty-Hunt-Maximum-Overkill/page5

 

to je fakt megacurak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že co teď naposledy udělali s touhle hrou. To je mega průser.

 

Včera večer se nemohlo spoustu lidí ani přihlásit. Bitvy končí 12 : 0 a podobně. A to už dlouhodobě.

Všimli jste si kolik teď jezdí VBL s kulometem. Rozeberou v klidu těžký tank. To jim fakt už úplně mrdlo. Tohle už tady bylo, jezdili se jen autíčka s kulometem, nebo rakeťáci.

Proti raketám alespoň přidali APS obranu.

 

Jestli takhle budou pokračovat dál, tak ta hra půjde úplně do prdele.

 

děkuji MY COM za ztracené roky s tohle hrou.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam taky problem. hru sem kdysi hral a ted znova. akorat ze pres steam. ted sem si koupil cheiftain 11 ale nešlo to koupit pro steam ( jakože wtf proč?????) . jelikož používám stejny email pro steam tak v registraci my.com... takze sem se přihlásil, mel sem v lootu nejaky bedny, obsah me přišel, ale ne ten tank.......vubec nechapu, proc kdyz to je pres steam tak nejde kupovat kartou či paypalem, a nejdou ani ty veci z lootu, hnus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc by taky mohl udělat Den nezávislosti pro cz/sk a prémiák nějakého tanku řadové služby našich armád nebo nějakého postaveného prototypu modernizace T-72 by taky ušlo, když už Poláci mají ve hře 3 prémiáky. Ten T-55M pořídit nyní nejde, že. V době obrození by ho nazvali zrádcem národa :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Navíc by taky mohl udělat Den nezávislosti pro cz/sk a prémiák nějakého tanku řadové služby našich armád nebo nějakého postaveného prototypu modernizace T-72 by taky ušlo, když už Poláci mají ve hře 3 prémiáky. Ten T-55M pořídit nyní nejde, že. V době obrození by ho nazvali zrádcem národa :-D

to bychom ale museli mit v mycomu nejakeho ceskeho zastupce, ktery by to pro nas zaridil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojili RU server s EU zdechlinou ? 

A co když mám na EU i na RU serveru stejný nicky ? 

Nazdar Řediteli.

RU hráči začali praktikovat taktiku "stádo" po příchodu patche, který učinil stroje zranitelnější, některé i pomalejší tak začali pushovat ve stádu aby rychle převálcovali vše na co narazí a tím získali počáteční početní převahu. Že se mapa objela 2x dokola nevadilo. ? A ti co nestíhali stádu nebo byli opatrní ve 2-3 lajně, ti nastříleli často prd. 

"Tichošlápek" po vás chce abyste mu psali in English a když měl zachrčet tak zajel do vody ? 

Ryzí "karakter" jako vždy.

(lopata by mu slušela) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...